24 jún 26, 19:20:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szívesen laknál Japánban?
igen
nem
mi az a "Japán"?

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Laknál Japánban?  (Megtekintve 74926 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #120 Dátum: 09 aug 19, 22:40:59 »

Én is mennék,de az a nagy probléma vele hogy nagyon drága.+ eléggé kilógnék ott fehér emberként,csak a ki utazás vagy fél milka >.<# Meg azt egyensen a csúcs lenne ha egy japó barátnőt össze tudnék szedni Nevet
Naplózva

Justine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


WWW
« Válasz #121 Dátum: 09 aug 29, 20:16:41 »

Hát az csúcs lenne! Mangaáradat mindenütt... de komolyan, második nagyhatalom, tök menő! Pontosan
Naplózva

Az álmok legtöbbször valóra válnak, a gond az, hogy sokan egy bizonyos álmot kergetnek, és nem veszik észre a sok-sok beteljesült álmot maguk körül...

Olyan borzalmas, hogy ehhez képest egy rémálom esti ima.
UchihaChiisai-San
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 45


« Válasz #122 Dátum: 09 okt 01, 13:12:46 »

Lakni nem laknék de szerintem 1-2 hetet kitudnék bírni Nevet
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #123 Dátum: 09 okt 01, 14:34:15 »

Engem úgy , ahogy van, vonz Japán... A kultúra, a nyüzsgés, mangaboltok minden sarkon....sőt, még a kajájuk is! Tesóm egy pesti japán boltból hozott nekem tofut, szójaszószt, meg egy csomó más midnent is, és először kicsit furi volt, de azóta leadtam a rendelést, mit hozzon, ha legközelebb hazajön Nevet
Még egy földrengést is szívesen átélnék (kizárólag áldozatok és nagyobb anyagi kár nélkül). A tradícióik, a nyelvük... áááá, miiiiinden miatt odahúz a szívem:D
/jaj, a helyes japán pasikat ki ne hagyjam! Nevet /
Naplózva

amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #124 Dátum: 09 okt 02, 23:19:14 »

Én laknék ott meg nem is ^^ Nagyon király hely főleg Tokió mivel imádom a tömött nyüzsgő városokat  Nevet Egyik barátnőm volt kint tanulni, és rengeteg dolgot mesélt és képeket is küldött! Imádnám azt a helyet ( Miyano Mamoru szívesen röpülnék hozzád, édes *-*)
Viszont szerintem nagyon hiányozna ez az ország, akármennyire is visszamaradott Japánhoz képest mégiscsak itt születtem ^^
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #125 Dátum: 09 nov 04, 17:37:14 »

Azért az megkell gondolni hogy laknék-e ott? Egyrészt elég fejlett (bár ez viszonylagos), van kúltúrájuk, történelmük és az animek hazája, de másrészt mivel elég sűrűn lakott, ezért jobban terjednek a vírusok (H1N1) és elég sok ott a természeti katasztrófa (földrengés,esetleg cunami) és úgy gondolom hogy mivel szigetekből áll és közel az óceán, veszélyben is van a vízszintemelkedés miatt is. De javitsatok ki ha ez nem így van.
Naplózva

....................................................................................................................
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #126 Dátum: 09 nov 04, 21:23:37 »

Lakni nem laknék de szerintem 1-2 hetet kitudnék bírni Nevet

Én is ezen a véleményen vagyok. Egy rövidebb kirándulást szívesen tennék Japánban, de nem költöznék oda. (Persze lenne annyi pénz, jó munkahely, lakás, amiért meggondolnám magam  >.<#). Mondjuk egy japán nyelvvizsgával már lehet ellennék ott.  Kúl Akkor legalább már érteném a mangákat és animéket Nevet De egyébként annyira sosem hozott lázba Japán, hogy valaha is megforduljon a fejemben az ott élés.

/Ha már külföld, akkor nekem régi vágyam Anglia...de ez már nem ez a topic  Nyelvesít/
Naplózva
amaterasu555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


SZAMURÁJOK , NINJÁK , JAPÁN MINDÖRÖKKÉ!!!!!!


« Válasz #127 Dátum: 09 nov 04, 22:21:43 »

Szivesen laknék japánban . Rajongok a kultúrájuk iránt. A kajával se lenne gondom --rávettem muterom hogy csináljon RÁMENT -szinte minden nap ráment eszek-IMÁDOM Nyelvesít---Szivesen kiköltöznék(legalább igazi nagymesterektől tanulhatnám a harcművészeteket bow)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 04, 22:23:10 írta amaterasu555 » Naplózva

NINCS HITEM CSAK AKARATOM!!!
LolliMack
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #128 Dátum: 09 nov 11, 15:08:25 »

 Én nem laknék Japánban. Állítólag nagyon szigorú életkörülmények között élnek, sok a szabály, meg minden. Egy nyaralót persze szívesen elfogadnék (xD) de amig nem dolgozhatok esélyem sincs erre. Anyáék sohase vennének ott nyaralót   >.<# de hogy miért  Technikai KO... nem tom Neeem. tiszta zizik. Valaki nem oltja le őket nekem? Meghívnám a nyaralómba...  Pontosan Pontosan Nyelvesít smirksweat
Naplózva

"Barbi akarok lenni ! Annak a ribancnak mindene megvan."
Yo-Yo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 450


« Válasz #129 Dátum: 09 nov 11, 18:14:02 »

ez így van , Japánban a munka az első . Az emberek többsége hatalmas emeletesházakban kis szobákban élnek és csak aludni járnak haza . Mint a hering Nevet
Dede van bene jó is : Az anime ill Wrestling is nagyon híres ott , szóval kutyafüle :/
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #130 Dátum: 09 nov 14, 22:15:11 »

Én egy félévet élnék a mangaáradatban meg szívesen megismerném azt az életvitelt amit ők folytatnak de gyanítom nem maradnék kinnt egy örök életre...Egyébként minap olvasgattama  Mohát (újság) Japán különszám volt és azta a témát járta körül hogy az ELTE Japán szakosok kevésbé jutnak ki Japánba minta a BMEsek... Meg hogy elég rossz hiszen igazából nagyon minimális az hogy Erasmussal avgy ilyesmivel kijusson az ember...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 14, 22:20:00 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #131 Dátum: 09 nov 20, 22:58:40 »

én egy jóó kis nyaralásba belemennék föleg mert manga/anime áradat van + maga a hely + a kaja Nevet
Naplózva

Himara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19


« Válasz #132 Dátum: 09 nov 26, 13:36:43 »

Igen,én mindenképpen ki fogok utazni Japán ha esik ha fúj.Ösztöndíjat akarok szerezni és azáltan kijutni.Mosolyog
Naplózva
dxdominik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 253


S4 League MGM


WWW
« Válasz #133 Dátum: 09 nov 30, 00:40:23 »

Én is ki szeretnék menni a sok sok manga  Pattog ANIME napi 100 részt külön kölön mangábol xD
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #134 Dátum: 09 dec 03, 21:18:19 »

Én kimennék fél vagy egy évet japánba ahol rengeteg a manga, anime és Code Geass cuccok mindendol és olcsóbban. Persze utánna lehet hogy maradnék.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!