24 okt 01, 23:33:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019890 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8430 Dátum: 13 nov 27, 19:43:15 »

szerintem eszmeletlen jol rajzolsz nagyon ugyes vagy Mosolyog
kivancsian varom a tobbit Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8431 Dátum: 13 nov 27, 19:43:53 »

Nem azt mondtam én sem hogy az anime stílus olyan nagyon szép. Össze tenném a két kezem ha olyan orrot tudnék rajzolni mint Anna. Azt mondtam hogy keverni a kettőt nem szép.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8432 Dátum: 13 nov 27, 19:48:15 »

 kezd paprikas lenni a hangulat :S
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8433 Dátum: 13 nov 27, 19:57:49 »

Nem azt mondtam én sem hogy az anime stílus olyan nagyon szép. Össze tenném a két kezem ha olyan orrot tudnék rajzolni mint Anna. Azt mondtam hogy keverni a kettőt nem szép.

Értettem, hogy mire írtad, nem is az volt az eredeti hozzászólásom lényege, hogy szebb-e az animestílus vagy sem.
De mindenki stílusa úgy alakul ki, hogy különböző, már korábbi stílusokat ötvöz. Főzni sem tudsz alapanyagok nélkül.
Ha meg örökké egy stílust követsz keverés nélkül, megragadsz a másolás szintjén.

A szecesszió is a keleti és nyugati stílus keveréke, és szerintem nagyon szép.
Bár ezen felesleges vitázni, mert mindenkinek más tetszik, nekem személy szerint bejön A-chan kevert stílusa. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8434 Dátum: 13 nov 27, 20:04:41 »

kezd paprikas lenni a hangulat :S

Nem igazán. Egyáltalán nem viseltetek ellenszenvvel Saphira iránt és szerintem ő sem irántam Nevet

Egyszerűen csak leírtuk a véleményünket a témáról és nincs 100%-ban összhangban.


Egyébként ha már erre jártál Saphira, veled mi a helyzet? Teljesen felhagytál a rajzolással, vagy csak nem publikus? Nagyon rég nem láttunk tőled semmit, pedig voltak nagyon szép munkáid. Az utolsó amire emlékszem a Tobis sakktáblás műved volt.
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8435 Dátum: 13 nov 27, 20:08:28 »

Szaffi csak kipiheni a troll barlangot.

Szerintem nagyon jó a rajz, de ha már kritika, akkor szerintem az arányok nem stimmelbek annyira, külőn külön minden része jól kivan dolgozva.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8436 Dátum: 13 nov 27, 20:09:25 »

Én is ilyen vagyok amúgy mikor animésen rajzolok, az orrot sosem bírom 3 vonalnak meghagyni Nevet

Saphinak azt a rajzát megnézném ha valakinek le van mentve/előásná.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8437 Dátum: 13 nov 27, 20:14:28 »

Egyébként ha már erre jártál Saphira, veled mi a helyzet? Teljesen felhagytál a rajzolással, vagy csak nem publikus?

Teljesen felhagytam vele, másfél éve semmit sem rajzoltam. Egyetem miatt arra sincs időm, hogy levegőt vegyek. Szomorú
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8438 Dátum: 13 nov 27, 20:23:14 »

Saphinak azt a rajzát megnézném ha valakinek le van mentve/előásná.

da-n fenn van.

Hát ezt sajnálattal hallom :S Mondjuk a te munkáid valóban időigényesek voltak, szóval érthető.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8439 Dátum: 13 nov 27, 20:31:28 »

Nem tudom mi Saphi DA-ja, mióta lerohadt a gépem egyszer minden lementés elveszett Nevet

Én tegnap rajzoltam barátnőm szülinapjára egy Johnny Depp-et, majd ha beszkenneli fölteszem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8440 Dátum: 13 nov 27, 22:22:54 »

akym17: Nagyon jó a rajzod. Látszik, hogy megkaptad a tehetséget. Örülnék, ha csak a felét is, de én kaptam volna. Nevet Mangát szoktál/szeretnél rajzolni?

A-chan: Te rajzod is jó.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8441 Dátum: 13 nov 28, 12:00:55 »

Az nem gyenge, ez nagyon jó, te hány éve gyakorolsz?
Köszi, hát erős túlzás lenne, ha azt mondanám, hogy egyáltalán szoktam gyakorolni. ^^ A rajzolás mindig is érdekelt, komolyabban viszont kb. 4 éve kezdtem el foglalkozni vele, de ez a "nem mangás stílus"-ra igaz. Bár azt le kell szögeznem, hogy sosem tanított senki rajzolni, amikor bekerültem egy kis művészeti körbe, akkor is a mester csak rá szokott bökni, hogy "na ez itt nem jó, figyeld meg jobban és sürgősen javítsd ki", és én ekkor kijavítom. Vagyis lényegében ő sem tanít, csak egyszerűen őszinte, de erre nagy szükségem volt, mert addig csak örültek, hogy valaki tud rajzolni, és semmi rosszat nem mondtak, pedig tudtam, hogy valamiért egyik rajz se stimmel. smirksweat Egyetemre is úgy vettek fel, hogy a többiekkel ellentétben semmilyen előképzettségem nem volt, mégis max pontot kaptam. Nevet
Ez tök jó lett. Le a kalappal. Azt mintha már írtad volna régebben (már ha nem csak én emlékszem így Mosolyog), hogy művészeti suliba jársz, de pontosan minek készülsz?
Köszönöm szépen, grafikusnak tanulok. Mosolyog
Mangával kapcsolatban... az első mangás rajzomat kb. 9 éve készítettem el, úgyhogy a válaszom 9 kronosz7 . Ezek mondjuk nem másolt rajzok voltak. Ugyanis már kezdettől azt csináltam, hogyha megtetszett egy manga/anime, akkor felvettem a mangaka stílusát (mivel nekem akkor még nem volt), és úgy megrajzoltam az ismerőseimet. Nevet Most összeszámoltam, hogy 9 év alatt összesen csak 6 másolatot készítettem. o.O Amúgy nagyon keveset rajzolok (azok is sima karaktertervek), és valójában (most fogtok megkövezni :'D) a semmitől fejlődöm. Faceg Ezt úgy kell érteni, hogy volt, hogy 1-2 éven át nem is rajzoltam semmilyen mangásat, mégis amikor újra nekikezdtem, egy teljesen másik szinten volt mindig a rajztudásom. Mosolyog Ezért is kezdtem úgy a kommentemet, ahogy.
akym17: Nagyon jó a rajzod. Látszik, hogy megkaptad a tehetséget. Örülnék, ha csak a felét is, de én kaptam volna. Nevet Mangát szoktál/szeretnél rajzolni?
Köszönöm neked is. Kb. 1 éve kezdtem el tervezni az öcsémmel (aki tehetséges író, jó fantáziával megáldva), hogy készítünk egy mangát. Azóta van egy csomó karakterrajzom, szobabelsőm, várostérképem, és eddig 8 oldalnyi mangám, plusz 2 fejezetre való véglegesített párbeszéd és cselekmény. Mosolyog
Bocsi a mesedélutánért, nem vagyok hozzászokva, hogy bárki is érdeklődjön felőlem. xD A többieknek is köszönöm a dicséreteket. :3
Jaj, el is felejtettem xD, itt van amit ígértem, a scan: http://i.imgur.com/qLCHBKc.jpg?1
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 12:04:34 írta akym17 » Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8442 Dátum: 13 nov 28, 16:45:21 »

akym17 az öcséd nem az Amberger Dani? Nevet mesélt már a nővéréről akivel mangát akar csinálni és művészetibe jár, na meg, hogy mostanában jelen van ezen a fórumon Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8443 Dátum: 13 nov 28, 19:05:34 »

xD De igen, én már előbb rájöttem a rajzaid alapján, hogy te az ismerőse vagy, de inkább nem hirdettem, mivel még nem is láttalak, csak a munkáidat. xD Úgy tűnik lelepleződtem. :Đ
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8444 Dátum: 13 nov 28, 19:15:38 »

Áh xD micsoda egybeesés xD am igen, a sulis klubbot én alapítottam és így ismertük meg egymást xD A rajzaim alapján bemérted? Azt meg hogyan? xD Amúgy meg gyakrabban rakhatnál ide rajzokat Nevet Amiket eddig láttam mind nagyon jók voltak
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!