24 okt 01, 20:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019777 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8445 Dátum: 13 nov 28, 19:22:49 »

Olyan rajzot tettél fel ide, amit pont pár nappal ezelőtt mutatott tesóm, hogy te csináltad, nézzem meg. ^^ Én meg felismertem, hogy ez biza tök ugyan az. Nevet
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8446 Dátum: 13 nov 28, 20:50:16 »

Akym17: Tényleg megköveznélek! Nyelvesít Nagyon tudom irigyelni azokat az embereket, akik vmihez, akármihez kaptak tehetséget. Bezzeg nekem nem jutott ilyen semmiből. ikszdé De már hozzászoktam... Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8447 Dátum: 13 nov 28, 20:55:40 »

Edina, legyél türelmesebb, mindenki ért valamihez, mindenkinek van tehetsége valamiben.
Nekem is, de az nem publikus miben Nevet Biztos, hogy te is az vagy valamiben, meg egyébként is, ha valaki extra kitartó és szorgalmas, akkor sok tehetséges embert maga mögé tud szorítani. Szerintem  szerintem
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8448 Dátum: 13 nov 28, 21:06:32 »

Ja, mindenki ezt mondja... csak legyen türelmem kivárni. Nevet

Egyébként (manga)történeteim nekem is vannak, már csak a rajz és a kellő szabadidő hiányzik. Mosolyog
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8449 Dátum: 13 nov 28, 21:22:05 »

Kronosz7-nek pedig igaza van. Mosolyog Nekem van több olyan csoporttársam, akik rajzilag gyengébbek nálam, viszont nekik már kialakult egy rájuk jellemző, és kifejezetten jó stílusuk, valamint velem ellentétben van szakmai tudásuk, így őket sokkal jobbnak tartom magamnál. Mondjuk 4-6 évvel idősebbek nálam, így mondhatom, hogy az időnek is nagy szerepe van, meg persze annak, hogy ki mennyire akarja elérni a célját. Na nekik látod volt türelmük és szorgalmuk, hogy ezt elérjék. Nevet Nem mellesleg mivel akarnak és tesznek is érte, így rajzilag is fejlődnek, igaz lassabb ütemben. Ebből is látszik, hogy nem minden az, ha mondjuk valaki tud rajzolni egy szép fát...
Azt meg te döntöd el, hogy lesz-e. Mosolyog Mosolyog
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8450 Dátum: 13 nov 28, 21:36:18 »

Ja, ja, így van. Nekem egyébként nem is a manga karakterek rajzolása megy a legjobban, hanem az absztrakt dolgok - vagy hogy is hívják őket - azok vhogy csak jönnek. (Itt van néhány belőlük, ha vkit érdekel: http://edinaholmes.deviantart.com/gallery/46720539) De szívesen becserélném manga rajzolásra. Ki akar cserélni?  Nyelvesít Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8451 Dátum: 13 nov 28, 21:42:23 »

Először is, akym17 köszönöm  Hümm-hümm Pirul "kronosz7nek igaza van"

Másodszor: Edina itt sajnáltatod magad és akkor ilyen jó kis elvont rajzokat produkálsz, van neked tehetséged.. Am nekem nővérem olyan, hogy kb úgy rajzol, mint aki elvégezte a műv egyetemet.. közbe meg semmi.. igaz ő nem anime fan így nem is ilyen stílusba fest, meg csak magának, meg a kisfiának fest, de nagyon jókat, majd mutatok pár képet, csak nincs feltéve netre egy se. Jajj meg a tetoválóm csinál még nagyon durva rajzokat és ő meg 30 éves kora környékén kezdett el foglalkozni a rajzolással

U.i.: Nem kell ám kiírni, h kronosz7 elég a kronosz vagy krono kroni ezeket is szeretem, meg sok hülyeségnek szoktak még hívni egyesek -.- de szal elég röviden is :Đ
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 21:45:47 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8452 Dátum: 13 nov 28, 21:54:37 »

Nem sajnáltatom magam, csak ez időnként mindig kijön belőlem. Amúgy én is mindig biztatom a hozzám hasonló bizonytalan emberkéket. Várom a képeket. Nekem azt mondták, hogy Csontváry 40 évesen kezdett el festeni, addig gyógyszerész volt vagy mi. Szóval, igaz, hogy a remény hal meg utoljára. Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8453 Dátum: 13 nov 28, 22:16:41 »

Tetoválóm 3 műve amit facen megtaláltam (nem tattook)
1:     https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559413_274121806042349_1171430069_n.jpg
2:     https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944228_363823773738818_890779759_n.jpg
3:     https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1395958_445770015544193_677061014_n.jpg
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8454 Dátum: 13 nov 28, 22:28:55 »

Tök jók. Nekem főleg az utolsó tetszik.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8455 Dátum: 13 nov 28, 22:40:28 »

Sajna am a legjobb "munkáit" nem teszi fel.. nem tudom mi alapján teszi fel a képeket, egyébként a foglalkozása géplakatos, szal egy satu kezű ős rockert kell elképzelni aki ilyen szépeket rajzol. Jut eszembe Noénak a párja még az, aki elképesztően jól tud rajzolni, bár ő valamelyest tanulta is. De inkább szorgalmas.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8456 Dátum: 13 nov 28, 23:45:48 »

Mostanság Clannad fanságot élek ezért itt a kis Ushio Nevet http://www.kepfeltoltes.hu/131128/1401833_608046155910178_1260608112_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
én még csak 6 hónapja rajzolok komolyan szóval én elégedett vagyok magammal, nem panaszkodok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 23:55:39 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8457 Dátum: 13 nov 29, 09:35:25 »

Mostanában már nem rajzol ám max. skicceket kovácsoláshoz, az jobban megfogta (még a fafaragásnál is jobban) Mosolyog


am itt van pl. egy falfestménye anyukám szobájában https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/320800_139126559521047_874415675_n.jpg (nem túl bonyi, ha csak rajzként nézzük, de falrafesteni nem volt olyan könnyű)

Szerintem jó ez a rajz, régen én is sokat rajzoltam, jártam képzőművészetire is, de szerintem már teljesen elfelejtettem, pedig néha megszáll az ihlet, de mindig olyankor mikor minden más dolgom van, évente ha 1-2x rajzolok, de az sem mutogatni való szerintem xD
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 10:01:04 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8458 Dátum: 13 nov 29, 11:51:29 »

Leírtam egy hosszú hozzászólásban, hogy egyáltalán nem kell hülye animés stílust követned, hanem ki kell alakítanod a sajátodat, és nagyon szép ez a rajzod is, különleges, sokkal szebb, mint valami béna animemásolat, még csomó rajzot is linkeltem hozzá a stílusokat szemléltetve, de véletlenül bezártam az oldalt... király.

A lényeg a lényeg: az az orr így tökéletes!

Köszönöm szépen.
Most ikonnak így vázlatosan is megteszi, ha lesz időm, rendesen kidolgozom. ^^

A bajom a realisztikus dolgokkal, hogy azoknak a színezése annyira még nem megy. A vonalakat el tudom találni, de a felületek síkját meg hasonlókat nem, úgyhogy általában elég mű kinézete szokott lenni az ilyen rajzaimnak, ha nem csak fekete-fehérek. Ezért akartam egy egyszerű animés fejet neki, mert azt vígan ki tudom színezni.

Ami meg a saját stílust illeti. A fene megesz, mert sehogy sem állok vele. Nagyon szeretnék kialakítani egyet, de látszólag egyik rajzom sem hasonlít az előzőre, pedig nem használok már referenciákat, fejből dolgozok, és így sem. Minél jobban akarom, annál semmilyenebbnek érzem a dolgot és nem tudom, mi a fenét csináljak. Tudom, a megoldás csak a rajzolás, minél többet, de nem látok benne haladást. :/

ha valaki extra kitartó és szorgalmas, akkor sok tehetséges embert maga mögé tud szorítani. Szerintem  szerintem

kronosznak igaza van, Edina. Én is csak ennyire megyek a tehetséggel, mert eddig nem rajzoltam eleget. Csak azóta csinálom rendesebben, amióta megvan a táblám (előtte másoltam én is), jelentősebb fejlődést meg kábé fél éve tapasztalok, amióta elkezdtem a rajzos anatómiával meg hasonlókkal foglalkozni. Ha időben nekiálltam volna, akkor már rég nem itt tartanék, úgyhogy te is csak csináld. Elég gyakorlással jobb és jobb leszel.

Hát hmm, készülget, készülget. Ha minden jól megy hétvégére befejezem és elküldöm neked Pontosan.

Jelenleg leragadtam a tiéd hátterénél meg a szeménél. :x Esküszöm, elfelejtettem, hogy kell szemet festeni. -__- Háttérnek betettem egy textúrát, de így giccses. A karakterhez meg egy kék ég nem illik, szerintem. Meghalok. :x


noe, mivel festette a falra? Emlékszem, a barátnőm falára pasztellel csináltam, utána meg meg akartunk fulladni a hajlakktól, annyit kellett ráfújni, hogy ne jöjjön le. xD A sajátomra persze rendes festékkel, az még mindig megvan. Nem engedem anyunak, hogy bemeszelje. xD Túl nagy meló volt.
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8459 Dátum: 13 nov 30, 17:01:48 »

Sziasztok! Elkészítettem a decemberi háttérkép-naptárat. Vegeta van rajta. Hogy tetszik? Nyugodtan használjátok, ha tetszik.

http://edinaholmes.deviantart.com/art/Hatterkep-naptar-2013-December-Vegeta-416889200
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 17:02:35 írta EdinaBHolmes » Naplózva
Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!