24 okt 01, 18:35:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019723 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8415 Dátum: 13 nov 27, 12:28:02 »

Akkor viszont jó lett nagyon, mivel felfedeztem, hogy ez te vagy xD
Az meg kiváltképp, hogy fejből csináltad! Valamit elképzelsz és lerajzolod, akkor az összehasonlíthatatlanúl többet ér, mint egy bármilyen technikával rajzolt copy. Szerintem persze, ez csak az én véleményem, de sokkal közelebb áll a művésziességhez, ha valaki fejből alkot, szerintem ezt a vonalat erőltesd. Vagy azt, hogy nézel egy rajzot, de máshogy rajzolod le. Értem ezen azt, hogy mondjuk luffy vigyorog a képen és földbe döngöl valakit, te meg mondjuk azt rajzolod le, amikor zabál éppen.

De én csak szakbarbár vagyok, mert csak olvasok dolgokat dolgokról, viszont alkotni nem tudok Nevet...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8416 Dátum: 13 nov 27, 12:34:07 »

Köszönöm  Pirul
Hát festeni szoktam így de az másfajta mert ott tájképekről van szó sok esetben órai mukáim... külföldön látott tájat lefestek  Mosolyog ababn jobb vagyok egy picit.
Viszont megpróbálom amit mondtál  mert jól hangzik Mosolyog
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8417 Dátum: 13 nov 27, 12:37:59 »

Óhh nincs mit, csak elmondtam amit gondolok.. Nevet
Én meg örülök, ha segíteni tudok a fejlődésedben az oksokodásommal xD Nevet. Majd azért, mutasd meg mi sült ki belőle Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8418 Dátum: 13 nov 27, 15:41:36 »

Szép napot, nem hittem volna, hogy ilyen hamar fogok újra jelentkezni. Mosolyog Ezt tegnap rajzoltam: http://i.imgur.com/SHxMgD0.jpg?1 Barátnőimmel kitaláltuk, hogy kihúzzuk egymás nevét, és akit húzunk, azt lerajzoljuk, hogy hogy' nézne ki pasiként. Nevet Nekem így sikerült. Ezután elhatároztam, hogy le fogom rajzolni majd a többieket is, így számíthattok még 4 ilyen rajzra (az én alakomat is beleértve). Most fogok csak hazautazni, otthon majd beszkennelem, úgyhogy lesz majd erről jobb minőségű kép is, ezt most csak mobillal fotóztam le gyorsan. ^^
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8419 Dátum: 13 nov 27, 17:21:17 »

Az nem gyenge, ez nagyon jó, te hány éve gyakorolsz?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8420 Dátum: 13 nov 27, 17:30:50 »

Nagyon pöpec lett =) Szép munka. Nagyon jól használod a tűfilccet és profi az árnyékolásod is.

Nagyon tetszik hogy 2 szint használtad csak a rajzhoz és mégis eszméletlenül jól néz ki.

gyakrabban is megmutathatnád a műveidet, mert öröm rájuk nézni =)
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8421 Dátum: 13 nov 27, 17:32:26 »

Az a haj! *o* Hivatalosan is bele vagyok szerelmesedve. Ámor Alig várom a többit! 8D

Egy történet borítójának akartam csinálni egy sima, vázlatos Levit, de túlzásba vittem. xD Én hajat nem tudok rajzolni. x3

Néha hogy pang a topic, most meg beírnak elém. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 17:33:03 írta A-chan » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8422 Dátum: 13 nov 27, 17:35:06 »

Amondó vagyok ha leegyszerűsíted az arcát nagyon pöpec lesz.

öhm-öhm Kirito?  Hümm-hümm

Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8423 Dátum: 13 nov 27, 17:46:54 »

Mit egyszerűsítsek rajta? Ohh My God Gyerünk, mester, add a tanácsaidat! Nevet Az a gáz vele, hogy nem túl animés?

Hogy Ki...? K-Kirito? Heheh... In progress... 〜( ´ ▽ `〜) Előbb befejezem shiranai színezését, utána őt is, esküszöm! x3

Apropó... shiranai! Te hogy állsz Lewével? Nevet
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8424 Dátum: 13 nov 27, 17:58:06 »

Apropó... shiranai! Te hogy állsz Lewével? Nevet

Ezt muszáj, szal lew rajzolja shiranai levét?

Am az egyszerűsítés alatt talán az érzelemmel teli arcra gondol, vagy én se nem tudom mire gondolhat, ha nem arra Lew néni ^^.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8425 Dátum: 13 nov 27, 18:25:18 »

xD

Nem, shiranai színezi Lew levét, rajzolni Lew rajzolta én nem körberajzoltam, de majd meglátjátok, ha egyszer végre készek leszünk vele. ^^

Nem tudom, Heichou nem valami érzelemkimutató személy, viszont itt pont az a lényeg, hogy nem a szokásos fapofát adja. Ettől függetlenül elcsesztem, mert nem ilyen depis fejet akartam neki rajzolni, de ha egyszer így áll a szemöldöke. :/
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8426 Dátum: 13 nov 27, 18:26:48 »

Mit egyszerűsítsek rajta? Ohh My God Gyerünk, mester, add a tanácsaidat! Nevet Az a gáz vele, hogy nem túl animés?

Vicces mert egyébként szerintem te tehetségesebb vagy mint én, csak sokszor túlkomplikálod a dolgokat Nevet Szóval inkább én hívhatnálak téged mesternek Nevet

Az orra például túl realisztikus, de nem hiszem hogy portrét akartál készíteni. Én megoldanám az orrát 3-4 vonalból. Ugyanez igaz a szájára. 3 vektor és cső. Valahogy kevered az anime és realisztikus stílust. Mindkettő szép külön-külön de együtt nem az igazi.

Szerintem ezt lehetne rajta javítani. DE !!! leszögezem nem tuti hogy úgy jobb lesz, a döntés ( te döntessz  Lepiál Nevet ) a tiéd. Én azt írtam le én hogy csinálnám =)

... In progress... 〜( ´ ▽ `〜)

I know that feel bro sis Nevet
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8427 Dátum: 13 nov 27, 19:07:54 »

Azt mondja, sokszor. Ez így hibás állítás. Állandóan! xD

Mindig átmegyek realisztikusba, nem tudok megszabadulni tőle. A hülye agyam fogja magát és átkapcsol, olyankor meg már cseszhetem. Ez sem ilyennek indult, csak elfajult, mint nagyjából az összes. Általában pont az orroknál kezdődnek a gondok, mert nem tudok egyszerű animés orrot rajzolni.
Mindegy, ezt úgysem dobom ki, legfeljebb ráteszek egy új layert és megrajzolom megint. A végén meg majd összehasonlítom, de akkor Kirito megint késni fog. :'D
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8428 Dátum: 13 nov 27, 19:21:53 »

Leírtam egy hosszú hozzászólásban, hogy egyáltalán nem kell hülye animés stílust követned, hanem ki kell alakítanod a sajátodat, és nagyon szép ez a rajzod is, különleges, sokkal szebb, mint valami béna animemásolat, még csomó rajzot is linkeltem hozzá a stílusokat szemléltetve, de véletlenül bezártam az oldalt... király.

A lényeg a lényeg: az az orr így tökéletes!
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8429 Dátum: 13 nov 27, 19:29:41 »

Ezt tegnap rajzoltam: http://i.imgur.com/SHxMgD0.jpg?1

Ez tök jó lett. Le a kalappal. Azt mintha már írtad volna régebben (már ha nem csak én emlékszem így Mosolyog), hogy művészeti suliba jársz, de pontosan minek készülsz?

Apropó... shiranai! Te hogy állsz Lewével? Nevet

Hát hmm, készülget, készülget. Ha minden jól megy hétvégére befejezem és elküldöm neked Pontosan.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!