24 okt 01, 23:26:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019866 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8475 Dátum: 13 dec 06, 16:44:37 »

Ezt nem ő rajzolta. Ez egy színezés a mangából.
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8476 Dátum: 13 dec 06, 23:00:43 »

Első digitális színezésem. Fireworksben csináltam, mert PS-ben kiidegel a pen tool. Rajztáblám nincs, szóval, maradt az egér. Szerintem elsőre nem rossz. Szerintetek?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/52601802/luffy_szinezes_barabas_edina_2013_12_06.png
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8477 Dátum: 13 dec 07, 10:08:34 »

Egérrel én egy egyenes vonalat nem vagyok képes húzni, úgyhogy a részemről le a kalappal. Bár Luffy színe egy kicsit vérszegényre sikerült.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8478 Dátum: 13 dec 07, 22:26:49 »

jó lett Edina Nevet viszont Luffy arcán az árnyékok lehetnének talán kicsit sötétebbek, de előfordulhat, hogy én gondolom rosszul ikszdé
én ma ezt rajzoltam: Pokémon- Red http://www.kepfeltoltes.hu/131207/1496081_612193598828767_1597404323_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8479 Dátum: 13 dec 08, 11:33:34 »

Köszi mindkettőtöknek a véleményt. Hidetada tök jó lett a rajzod.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8480 Dátum: 13 dec 08, 14:18:22 »

Edina szerintem nagyon jó lett, csak így tovább, nem igazán találtam kritizálni valót, talán tényleg az árnyékokkal bánj erősebben.

Hidetada, szép rajz, de nekem a füle picit zavaró, lehet én látom rosszul, de mintha picit túl hátul lenne nem? Azt leszámítva nagyon tetszik ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8481 Dátum: 13 dec 08, 14:35:54 »

Anatómiailag jó helyen van a füle. Max talán egy kicsit hegyes de az meg lehet direkt ilyen =D
Naplózva


akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8482 Dátum: 13 dec 08, 16:01:08 »

Edina csak gratulálni tudok, hogy elsőre ilyet sikerült. Mosolyog A többiek pedig előttem mindent leírtak már, csak csatlakozni tudok hozzájuk.
Shiranai nekem tetszik a rajzod, bár talán egy kicsit túlságosan is hajlik az alsó lábszára. Mondjuk ezt csak az én ízlésem mondatja, nem hibaként említem.
Hidetada a tiéd is jó, a fülével csak az a baj, hogy egy kicsit keskenyre sikerült (ezért is tűnik hegyesnek), de ami nagyobb hiba talán az a fül alatti állkapocs vonala. Az ott elég érdekes lett. ^^ Nem igazán értem, hogy miért hullámzik. Amúgy egyszer már kérdeztem, de még nem válaszoltál: mekkora papírra rajzolod ezeket? A4?
Közben barátnőim kérésére rajzoltam egy idősebb Armint. :3 https://24.media.tumblr.com/e02e5365a3e6e635a583ffc22199983b/tumblr_mxgejaNkV91shp958o1_400.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 08, 16:02:55 írta akym17 » Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8483 Dátum: 13 dec 08, 16:20:53 »

Irígykedem.. akym még mindig ügyi vagy ^^ Komolyan legszívesebben rajzoltatnék veletek magamról egy anime karaktert, h az legyen az avám, párom sajna túl elfoglalt meg lusta, pedig ős is remekül rajzol, csak nem anime stílusban. Majd megpróbálom rávenni, hátha rajzolna ide valamit ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8484 Dátum: 13 dec 08, 17:08:09 »

Köszi a véleményeket! Miközben próbáltam rajta változtatni, rájöttem, hogy rámentettem a sima .png fájlt a réteges .png fájlra, szóval jól megszívattam magam. Nem is tudom, mikor sikerült ilyet utoljára összehoznom.
Akym17: Nagyon jó lett. Így nem is tűnik olyan hasztalannak. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8485 Dátum: 13 dec 08, 17:32:09 »

Napi horoszkóp 2013. december 8.
(X. 23.–XI. 21.) Hiába van hétvége, ön még most is munkálkodással tölti az idejét. Rengeteg az elmaradása, ezért megint kénytelen hazacipelni a dolgát. Persze az is lehet, hogy nem is a szükségszerűség, hanem a hivatástudat készteti munkálkodásra

Istenem, hogy eltalálta. Illetve majdnem eltalálta, mert csak munkálkodással kellene töltenem az időm, de nem megy.

>> egy lelkes moderátort ezúttal is szépen kérek, hogy törölje ki, mert nem ide akartam írni  bow
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 08, 18:03:01 írta Morita » Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8486 Dátum: 13 dec 08, 17:32:30 »

az a hullámzás csak jött xD amúgy igen A4-s lapra rajzolok általában, néha A3-sra
Akym nagyon tetszik Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8487 Dátum: 13 dec 09, 00:43:09 »

Valaki, aki ráér és színezésben otthon van, az tudna készíteni a lentebb linkelt képről egy színezést: http://www.mangareader.net/beelzebub/231/8
Elég csak az első kép, mivel az a lényeg, csak annyira badass, hogy az már mindenen túlmutatt és nagyon megtetszett Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8488 Dátum: 13 dec 09, 15:32:07 »

Hála a megfázásnak, ma volt időm bőven és ezt sikerült alkotni :

http://kepfeltoltes.hu/view/131209/aasdfg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

jó ne várjatok profi munkát attól még messze vagyok  Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8489 Dátum: 13 dec 09, 15:48:44 »

Nem rossz Nevet akkor a megfázásnak hála remélem gyakorolsz majd és láthatjuk a fejlődésed Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!