24 szep 29, 03:09:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 469295 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2280 Dátum: 13 nov 26, 01:02:09 »

Lehet én vagyok túl optimista a társadalommal szemben, de nem hiszek az ilyen "lúzerek" létezésében. 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2281 Dátum: 13 nov 26, 01:07:39 »

Te vagy túl optimista... Én már mindent elhiszek...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2282 Dátum: 13 nov 26, 09:18:09 »

Sehogy... Erre reagáltam:
"Azt mondjuk támogatnám, ha a lányok testnevelés óra keretében önvédelmet tanulnának. Kicsit több értelme lenne ezzel védekezni az erőszak ellen, mint azzal, hogy ők is leperkálnak az ajtóban x összeget. Utóbbi nem tűnik valami hatékonynak."
Az égvilágon semmi értelme olyan embernek, főleg nem nőnek, önvédelmet oktatni, akit hidegen hagy a dolog, és nem önszántából tanulja, hanem mert muszáj neki. Nevet Tudom, mert egy olyan suliban tanultam, ahol a lányok pont ilyenek voltak. Az osztályomban még csak-csak, de amikor össze voltunk vonva pár alkalom erejéig más osztályokkal, és tudomást szereztem, hogy a másik osztályokban mi miatt megy a rinya, mint például ez a pár gyöngyszem:
-Jaj, nee, a körmöm! Megint le  fog törni az egyikről egy molekulányi, ha most tényleg meg kell ütnöm ezt az izét.
vagy
-A hülye si-hing olyan hülyeee..
Oké, kicsit buta picsa stílusban írtam, de hát ha egyszer azok voltak. Nevet A lényeg, hogy... Mit is keresek én itt?  Gondolkozik Nem is szeretem ezt a témát.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 26, 09:18:46 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2283 Dátum: 13 nov 29, 15:08:53 »

Egyszerűbb, ha a tumblr-t linkeled be.  Nevet

http://teczarszilard.tumblr.com/

Vicces, mennyire oltják, pedig valahol igaza van. Bár ennél elegánsabban is meg lehetett volna vitatni ezt a témát.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2284 Dátum: 13 nov 29, 15:18:22 »

Persze valahol igaza van, meg nem csap agyon a belépő, ha a saját sulimon kívül megyek valahová és fizetős az a MadWorld ott egy ezres a belépő és túléltem, minden alkalommal, hogy kikellett fizetnem, sose fizetett más (max. a piát, de ott meg tudták, hogy nem vagyok szabadpréda).
Azt sérelmezem, hogy a szórakozóhelynek ez egy marketing fogás volt, azt pedig minden lány aki odament tudta, hogy ő a csali. Ugyanez a Peaches esete ahol rengetegszer van ingyen pia akció a lányoknak. Vagy Budán is van egy szórakozóhely aminek elfelejtettem a nevét, de mikor ott voltam minden óra egésztől óra 10-ig ingyen ihattak a lányok, persze mindenkinek ugyanúgy ezres volt a belépő, és ez igenis vendég csalogató. Egy doboz esetén azzal, hogy a lányok is isznak ott, ha már ingyen mehettek be, a busai szórakozóhely esetń meg azzal, hogy több lány lesz ott, mert ingyen ihatnak, a fiúkat meg mindkét eset vonza, mert ott a sok lány, és némelyikük (sok) mindenre kapható.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2285 Dátum: 13 nov 29, 15:33:24 »

1: Egy magáncég esetében hol van az a határ, amikor már az állam beleszól a piaci viselkedésébe?  Szabad verseny van, ha nem vagyok hajlandó fizetni, akkor megyek más helyre.

2: Jogállam vs demokratikus kormányzás problémája, a többségnek megfelelt az eddig gyakorlat, erre hangzatos liberális elvekre hivatkozva megmondják nekünk hogy hogyan kell élni. Ismerős ez az élet más területéről? Ugye.

3: Pozitív diszkriminációt szüntették meg, tehát hátrányt nem okozott senkinek a fenn állt gyakorlat, férfiak-nők, és még a vállalkozás is érdekegységben van ilyenkor. Miért gondoljuk azt, hogy az egyenlőség mindig mindenáron előrébb való?
Egyenlőtlenségnek már nem is lehet pozitív hozadéka?

4: Nők ingyenes belépéséből levezetni a prostitúciót és nők komplett helyzetét elég meredek, másrészt ne legyenek már illúzióink arról hogy miről is szólnak, az ezeken a szórakozóhelyeken eltöltött esték. Mindkét nem részéről.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 15:34:52 írta Syzygy » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2286 Dátum: 13 dec 02, 13:27:14 »

Kiragadok még két mozzanatot ebből a gyerekből:

1: Elmentünk bulizni, úgy emlékszem, főleg lány ismerőseimmel voltunk. Éjfél után mentünk át a Dobozba. Korábban is voltam már ott, de így hogy több lány volt a társaságban, különösen feltűnő volt, hogy nekem fizetni kellett. Végül elosztottuk az ezrest két lány barátommal. Már aznap este gondolkodtam rajta, hogy ez így nincs rendben, reggel pedig elég gyorsan megírtam a beadványt

2:Az ELTE-re járok kommunikáció szakra, mesterszakon másodéves vagyok. Elkezdtem a szociológiát is, de ebben a félévben passzív voltam. Jelenleg a Magyar Narancsnál dolgozom újságíróként és tagja vagyok a Hallgatói Hálózatnak.

Nincs több mondani valóm.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2287 Dátum: 13 dec 02, 13:33:26 »

Én úgy vagyok ezzel a gyerekkel, hogy minél többen szidják, annál szimpatikusabb nekem. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2288 Dátum: 13 dec 02, 19:22:31 »

a Magyar Narancsnál dolgozom...
Ennyi szerintem a lényeg.  Faceg
Valahogy mindenki ócsárolja, amiért feminista. Vagy a feminizmus azt jelenti, hogy minden olyan dolog ami a nőket előnyösen érint? Többször visszaolvastam ennek a szerencsétlennek a szenvedését, és arra jutottam, hogy meg lehet érteni amit sugározni akar, de engem rohadtul nem izgat, hogy a csajok fizetnek-e vagy sem, így nem állnék ki a mondanivalója mellett. De azt el kell ismerni, hogy sokat tett a női egyenjogúságért!
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2289 Dátum: 13 dec 05, 20:22:26 »

Hát. Azért egy egészséges homofóbia nem árt. Nevet
Én úgy vagyok vele, hogy iszonyatmód undorodom a dologtól, de bántani nem akarok ezért senkit, mert nem ők döntötték el, hogy búzák lesznek. Nevet
Én úgy vagyok vele, mint Jehova tanúival. Amíg nem akar megtéríteni egyik sem és nem akarják, hogy az ő meggyőződésük szerint cselekedjek, addig hidegen hagy a dolog.

Azért más dolog a kettő szerintem. A jehova tanúival maximum nem ért egyet az ember. A melegek szexuális élete pedig zsigeri szinten taszítják általában az embert. Nem racionális okok miatt.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2290 Dátum: 13 dec 05, 20:38:16 »

Mármint a férfi, vagy a női melegek? Azért van különbség.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2291 Dátum: 13 dec 05, 20:57:33 »

Gman le sem tagadhatnád magad. Nevet Amúgy, nekem spec, a nőivel van főként bajom, egyrészt, mert akkor rám izgulhatnának, másrészt a leszbi nők általában vagy csúnyák, vagy olyan a fejük mint egy lombseprű, vagy egy körecset. A férfiak meg nem zavarnak, mert ők meg egymást hajkurásszák, abból meg bajom nem lehet.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2292 Dátum: 13 dec 06, 06:34:13 »

Pár évet várhattál volna egy ilyen komoly kijelentéssel, Zizi. Nevet Vagy felétek élnek lombseprűfejű? leszbikusok, vagy mindenhol máshol elég szépek.
És valójában nincs különbség, Gman, csak a te perverz fantáziádban, ahova kizárólag a női utasok válthatnak maguknak vízumot.  Pontosan
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2293 Dátum: 13 dec 06, 06:51:36 »

Tudnám cáfolni, de az elmélet komolysága ellenére trollságnak tűnne, főleg mert én találtam ki, ezért inkább hagyom a fenébe.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2294 Dátum: 13 dec 06, 08:25:53 »

Nem tudom, Niki, biztos, hogy vannak szépek, de én eddig csak ilyennel találkoztam. Nevet Mondjuk, eddig egy szép (sőt semmilyen) lánytól se kérdeztem meg, hogy ő most rúdra vagy lyuka megy e, így lehet, hogy az utcán szaladgálnak köztünk. Nevet Mondjuk a körecsetfejűekről, is csak azért tudom, hogy azok, mert mondták. Nevet

Gman: engem érdekelne az elméleted. Nevet Ha másnem privátban írd meg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 06, 08:26:38 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!