24 jún 29, 15:08:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 444766 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2265 Dátum: 13 nov 20, 17:27:57 »

Thort meg megöli Jormungand. Szerepelt valaha is Jormungand? Nevet

Szerintem egyáltalán nem követik az eredeti mitológiát a filmek. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2266 Dátum: 13 nov 20, 17:58:55 »

Szerintem Heimdal benne van a filmekben és néger a színész, de erről mintha volt már itt szó  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2267 Dátum: 13 nov 20, 18:32:20 »

Ez esetben, ha a filmben követik a mitológiát, és megöli Lokit, akkor újra mozgásba lendül a Ku Klux Klan.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2268 Dátum: 13 nov 25, 20:35:24 »

http://444.hu/2013/11/25/sebestyen-balazsek-lenduletesen-buziztak-le-a-lanyok-ingyenes-bulizasat-megfuro-aktivistat/

A cikkel nem értek egyet, mert ki kérte hogy egy hahás köcsög jobbá tegye az életünket? Egyenlő bánásmódra hivatkozva mindenkinek hátrányt okoz, ez sem a pasiknak sem a nőknek nem használ mondom úgy hogy nem járok ilyen típusú szórakozó helyekre, egyébként simán párhuzamba állítható a többi libsibolsival ( nah mai napra letudva Pojén  ), akik megfoghatatlan elvekre hivatkozva akarnak megmenti minket, amikor teljesen jól vagyunk.

Nyilván nem kellett volna buzizni, de a Balázsékkal értek egyet ha levesszük a buzis körítést, és ne legyünk már naívak ezzel a prostituált dumával.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2269 Dátum: 13 nov 25, 22:09:30 »

Én eddig az esetek 99%-ában el tudtam menni olyan ingyenes buliba ami jó volt. Inni sem szoktam. Nem én vagyok a szórakozóhelyek fő bevételforrása egyszóval. Nevet De a lényeg, hogy ezért nem értem az egész cirkuszt, amit rendeznek e köré a dolog köré. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2270 Dátum: 13 nov 25, 23:47:07 »

Műbalhé az egész...
A tulaj dönti úgyis el mindenhol, hogy kit enged be a szórakozóhelyére, és hogyan... Ha azt mondja hogy a fiúk fizentnek, a lányok meg egy szál bugyiba mehetnek be, akkor az úgy is lesz... Nem kötelező bemenni a szórakozóhelyre...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2271 Dátum: 13 nov 25, 23:47:35 »

S melyik magánszemélynek van hozzá bármi köze is, hogy az általam fenntartott és üzemeltetett szórakozó helyiségbe kit miért és miért nem engedek be?

Azt mondjuk támogatnám, ha a lányok testnevelés óra keretében önvédelmet tanulnának. Kicsit több értelme lenne ezzel védekezni az erőszak ellen, mint azzal, hogy ők is leperkálnak az ajtóban x összeget. Utóbbi nem tűnik valami hatékonynak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2272 Dátum: 13 nov 25, 23:55:38 »

Erőszak, leitatás ellen az önvédelmi tanfolyam nem sokat ér... A gina, meg az alkohol úgy is kiüt, ha tudsz kungfuzni...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2273 Dátum: 13 nov 26, 00:03:20 »

S ezek hogyan függnek össze a belépő megváltásával?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2274 Dátum: 13 nov 26, 00:39:13 »

Sehogy... Erre reagáltam:
"Azt mondjuk támogatnám, ha a lányok testnevelés óra keretében önvédelmet tanulnának. Kicsit több értelme lenne ezzel védekezni az erőszak ellen, mint azzal, hogy ők is leperkálnak az ajtóban x összeget. Utóbbi nem tűnik valami hatékonynak."

Amúgy nem tudom mit sír a gyerek szája.. Ha azt nézzük épp a srácokat védi ez a lányoknak ingyen belőpős dolog... A legtöbb csaj szinte elvárja hogy valaki fizesse ki a beugróját, állja az estéjét...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2275 Dátum: 13 nov 26, 00:41:14 »

100%os védelem nincs, ha egy csaj tud karatézni az jobb mintha nem tud, lehet hogy kiüti a pia ha iszik, de ha csak összevissza hadonászik pánikolva mert nem tud bunyózni akkor nincs túl sok esélye, és igen ezt úgy mondom hogy én mindeközben nem tudok semmiféle küzdő/önvédelmi sportot.   smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2276 Dátum: 13 nov 26, 00:43:32 »

És itt hol van az egyenlő bánásmód? Mi van akkor ha minket akarnak megerőszakolni? Azzal bezzeg senki nem törődik.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2277 Dátum: 13 nov 26, 00:44:15 »


Amúgy nem tudom mit sír a gyerek szája.. Ha azt nézzük épp a srácokat védi ez a lányoknak ingyen belőpős dolog... A legtöbb csaj szinte elvárja hogy valaki fizesse ki a beugróját, állja az estéjét...

Elvárni elvárhatja, max. nem jut be a bulihelyre, mert értelmes srác nem fizet olyasvalakinek belépőt, aki "elvár" bármit is.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2278 Dátum: 13 nov 26, 00:54:06 »

Hidd el.. Előbb-utóbb talál valami lúzert, aki kifizeti a beugrót...


Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2279 Dátum: 13 nov 26, 00:59:19 »

Jobb az ingyenes belépő. Hiába fizetné ki egy "lúzer", akkor az utána "követelőzhet", mert az ő pénze, de ha ingyenes akkor semmi köze a csaj belépőjéhez. (legalábbis így vagyok vele)
Egyébként még sose fizette a belépőmet egy hapsi se, vagyis egyszer... a sógorom  befizetett.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!