24 okt 05, 18:32:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 135
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hibajelentés  (Megtekintve 488916 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Asahi-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #645 Dátum: 09 márc 13, 01:44:12 »

 Jó, oké, a PÜ-t sikerült fognom, az adatlapos dolgot viszont nem teljesen értem... Késő van... Jól értelmeztem, hogy csak azokat az adatokat módosíthatom, amiket eredetileg megadtam?  Technikai KO Mert pont az lenne a lényeg, hogy beírjak új dolgokat, mert eddig az adatlapom teljesen üres volt.

Amúgy nagyon köszi a segítséget. Bocs, hogy fárasztó vagyok.(:
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #646 Dátum: 09 márc 13, 02:48:51 »

Az "Online felhasználók" résznél kikeresed marad és nevedre kattintasz. Be fog jönni egy oldal (a profillapod) és amit ott látsz, azt a "Profil szerkesztése"-ben átírhatod. ^.^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asahi-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #647 Dátum: 09 márc 13, 10:20:11 »

Ennyire azért nem kell hülyének nézni, ezt magamtól is megtaláltam...

Kezdjük elölről.

Tehát anno valamikor regisztráltam a honlapra, de akkor még semmi adatot nem adtam meg magamról. Most viszont rám jött, hogy mégis megadnék magamról pár adatot, szóval rámentem a profil szerkesztésére, bepötyögtem mindent, amit akartam, tallóztam egy képet, és rákattintottam, hogy 'adatok módosítása'. Kiírta, hogy adatok módosítva, és... nem történt semmi. Zéró. Nuku. Tabula rasa. Semmi nem változott. (Ezek után próbáltam egy PÜ-re válaszolni, ott is kiírta, hogy elküldte, mégsem volt benn a kimenők között, ezért kértem segítséget, de akkor ezek szerint ez a kettő független egymástól.)

Ezt próbálom elmagyarázni tegnap este óta, ennél egyértelműbben már nem tudom megfogalmazni, hogy mi a bajom. Mondjuk nem történik tragédia, ha üres marad a lapom, csak tudni akartam, hogy tudtok-e csinálni vele valamit.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más.

Mivel a tegnapi Shippuuden kommentelését a hozzászólásom után nem sokkal lezárták, ezért szeretném itt is közölni, hogy az eheti rész címe, a "Kiri no naka de" szerintem továbbra is azt jelenti, hogy "A ködben", nem pedig azt, hogy "Belső köd". A tegnapi hozzászólásommal nem a fordító agykapacitását kívántam bírálni, csupán bátorkodtam rávilágítani arra, hogy a cím fordítása helytelen.

Köszi a figyelmet. m(_ _)m
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #648 Dátum: 09 márc 15, 18:00:17 »

Chakra nem hülyének nézett, csak próbált segíteni. Nem ártana értékelni és nem egyből vádaskodni.

Oldal privát üzenet:
Bejelentkezés > Privát üzenetek > Beállítások > Elküldött üzenetek mentése: Igen ~kiválaszt~ > Beállítások mentése

Oldal profil adatmódosítás:
Bejelentkezés > Profil szerkesztése >
Ezeket tudod módosítani:
Kód:
Lakhelyed ; Kedvenc Animék ; Kedvenc Naruto karakter ; Kedvenc más Anime szereplők

Ezeket nem:
Kód:
AIM ; ICQ ; MSN ; Yahoo ; Honlap URL

Megelőzve pár kérdést:
Miért nem lehet ezeket módosítani?
Mert még nem szedtük ki az adatlapból.
Miért nem szedtétek ki?
Mert nem volt rá időnk.
Mikor szeditek ki?
Ha lesz rá időnk.

Fordítás:
Ahány fordító, annyi fordítás. Helyes vagy helytelen? Lényegtelen, amíg köthető a sztorihoz, addig nyugodtan el lehet rugaszkodni, persze óvatosan.

Dant-C: Köszi, utánanézünk ^^
Harag: Szerintem már megoldódott =) Ha hasonló előfordulna, jelentkezz ki / be és jó lesz ^^ Bár nem gyakori ez a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 15, 18:58:55 írta Cart'necker » Naplózva
nussy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #649 Dátum: 09 márc 15, 18:41:21 »

Sziasztok, lenne egy olyan problémám, hogy az oldal nem enged bejelentkezni. Amikor megadom a nevem és a jelszavam kiírja, hogy átirányítás folyamatban, majd visszadob a főoldalra. Mit tudok tenni, hogy be tudjak jelentkezni? A segítséget előre is köszi.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #650 Dátum: 09 márc 15, 18:42:37 »

Milyen böngészőt használsz?
Naplózva
Asahi-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #651 Dátum: 09 márc 15, 18:52:17 »

Kész, feladom...  >.<# Továbbra sem az a bajom, hogy nem találom, hol kell módosítani az adataimat, hanem az, hogy nem módosítja, akármit csinálok vele. Se kedvenc karaktert, se semmi mást nem hajlandó megjeleníteni, de azért kiírja, hogy felhasználói adatok módosítva. Na mindegy... Azért köszi
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #652 Dátum: 09 márc 15, 19:00:00 »

Ezeket tudod módosítani:
Kód:
Lakhelyed ; Kedvenc Animék ; Kedvenc Naruto karakter ; Kedvenc más Anime szereplők

Ezeket nem:
Kód:
AIM ; ICQ ; MSN ; Yahoo ; Honlap URL

De itt egy képes segítség. Ha így se megy, akkor én is feladom =)

Naplózva
Asahi-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #653 Dátum: 09 márc 15, 19:16:39 »

Azt se tudom, mi az az AIM meg az ICQ... Csak a születésnapomat, a lakhelyemet és a kedvenc animéimet akartam megadni, de ezt sem hagyta. >.<# Tudod mit, inkább hagyjuk... Majd regisztrálok más néven, hátha úgy működik.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #654 Dátum: 09 márc 15, 19:35:21 »

Hmm...

Asahi-chan, nekem gond nélkül sikerül módosítani mind a saját, mind a Te profilodat.
Innentől sajna nem tudok többet segíteni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nussy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #655 Dátum: 09 márc 15, 19:49:14 »

hát internet explorert és firefoxt is használok, de egyikkel sem enged belépni
Naplózva
nussy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #656 Dátum: 09 márc 15, 19:51:28 »

Hát ezt elkiabáltam, most valamiért engedett belépni, úgy néz ki csak rájött az öt perc a gépemre
Naplózva
Asahi-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #657 Dátum: 09 márc 15, 19:56:22 »

Köszi, Chakra (: Örülök, hogy legalább megértettük egymást végül. (:
Naplózva
bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #658 Dátum: 09 márc 15, 23:06:00 »

Valaki megevett 1 betűt >.<#
Narutos shippuden manga 439 , 1 oldal , kocka :
"Pein be fogja VETI a végső tiltott jutsuját!

Tiszteletem
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #659 Dátum: 09 márc 15, 23:24:37 »

Megtaláltam a tettest, kiköhögtettem vele azt a betűt és visszahegesztettem a helyére.
Köszi. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 135
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!