24 szep 30, 12:30:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320835 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1320 Dátum: 14 márc 23, 15:07:52 »

Gyerekek szerintem ez már nagyon nem idevaló. Próbáljátok vita topicba, ha ffeltétlen publikusan akarjátok.
Mondjuk megkell jegyeznem kis genyó vagyok és jókat nevettem ezen.  Mosolyog
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1321 Dátum: 14 márc 23, 15:08:59 »

Sabaku drága, már leírtam, személyes dolgok, közötök nincs hozzá. Egyszer nem volt elég, leírtam háromszor körülbelül, ki is fejtettem, hú... ritka nehéz lehet felfogni. Vannak akik tudják, és pont ezért értenek meg, de azok sem ti vagytok/lesztek, a hozzáállásokat elnézve.

Amúgy az imént kavartam is, és azt hittem, vita topikba vagyunk de nem. Na mindegy... nem terelek max törlik, édes mindegy, inkább nem folytatom, rágjátok még kicsit, biztos van mit.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:11:59 írta Ms. Trager » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1322 Dátum: 14 márc 23, 15:13:12 »

Nem, ez itt nem a vita téma, ez itt a Káros szenvedélyek téma. Nem, nem okoskodom, hanem kérdezek, te pedig újfent csak kitérsz, mert egy nem tudsz válaszolni, kettő nem akarsz, mert azt mondod, hogy az a te magánügyed. Nem az. Ha érvelsz valamivel, akkor azt illene kifejteni is, ha nem megy, vagy nem vagy rá hajlandó, akkor csak szart dobálsz, "dot".

Nem baj, szeretjük gman-t, meg téged is. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1323 Dátum: 14 márc 23, 15:19:06 »

Amúgy az imént kavartam is, és azt hittem, vita topikba vagyunk de nem.
Igen utána később kapcsoltam is. Nem tudom, miért tévesztettem, de a vita még passzolt is. Gondolkozik

Igen, láthatod heo, hogy vannak dolgok,a miket bizalmi okokból nem írhatok le. Ezért térek ki. Ez így megfelel mint válasz?

Nem baj, szeretjük gman-t, meg téged is.  Nevet
Felesleges szerintem. Hümm-hümm Vagyis gmant még megértem.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:28:46 írta Ms. Trager » Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1324 Dátum: 14 márc 23, 15:22:54 »

Ms. Trager
Jól csinálod a kötöszködést. Tudod hogy kell a figyelmet megtartani, látod engen le sem kszarnak pedig még a témában kérdeztem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:26:12 írta Bra » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1325 Dátum: 14 márc 23, 15:24:02 »

Én pedig annyira nem örülök hogy mindenki figyel. ikszdé Csak mindig jön egy komment ami miatt nem tudom befogni a nagy számat.
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1326 Dátum: 14 márc 23, 15:28:56 »

Imerős öngerjesztő folyamat. Mosolyog
Lehet nekem is ezt kellene. Nevet

Nem kedvelem ha átnéznek rajtam. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:30:02 írta Bra » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1327 Dátum: 14 márc 23, 15:30:55 »

Dehogyis, ezt úgy hívják utolsó szó mánia. Masashinak ez a káros szenvedélye, mert még sem azt csinálja a sok dolga mellett amit igazán akar.
Szeretni téged Masashi, vagyis elfogadni inkább, miért is felesleges?

Kronosz, mi az off itt? Aes itt van, mint láthatod a Film topicba ír, ha baromira offoltunk volna, már rég közbe lépett volna.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:32:45 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1328 Dátum: 14 márc 23, 15:31:22 »

Látod, ez máris egy újabb káros szenvedély...  Nevet

- Minagi megelőzött.

Szeretni téged Masashi, vagyis elfogadni inkább, miért is felesleges?
Nem igen éreztem eddig, hogy próbálkozott volna bárki is, oké... még ha látszólag én sem.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:35:35 írta Ms. Trager » Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1329 Dátum: 14 márc 23, 15:36:05 »

Én ebben nem szenvedek szerencsére. Mosolyog
Csak jó lenne úgy kommunikálni hogy párbeszéd is folyik nem csak egyoldalú a dolog.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1330 Dátum: 14 márc 23, 15:37:31 »

Csak jó lenne úgy kommunikálni hogy párbeszéd is folyik nem csak egyoldalú a dolog.
Nem feltétlenül működik egyébként. Ha esetleg próbálsz úgy írni hogy lehessen is rá válaszolni akkor nagyobb eséllyel fognak is, amúgy annyira nem hiszem. Gondolkozik De ha pl. beleásod magad egy neked tetsző témába és az él is, akkor könnyebb lesz. Én spec szívesen nyitnék valami jó horror játékot topiknak, de ki is vágnának érte szerintem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 15:38:26 írta Ms. Trager » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1331 Dátum: 14 márc 23, 15:39:59 »

Oké, ennek a vitának vége, minden ezzel kapcsolatos hozzászólás innentől törlésre kerül! Ennyi bőven sok volt már ebből.
Privátban folytathatjátok.

Moderátor
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1332 Dátum: 14 márc 23, 15:43:04 »

Ok, szóval káros szenvedély. Ki milyen márkát sziv?
Nekem még este 9-ig itt a trafikban kell legyek szóval pl simán kiszámolom kinek mennyibe kerül az éves fogyasztása. kacsint
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1333 Dátum: 14 márc 23, 15:58:02 »

Amilyennel megkínálnak. Egyébként nem dohányzom, bár jelenleg épp rám férne úgy érzem. Elég körömrágós kedvem van és egy szál néha lenyugtat. Mostanában úgy havi 1-2 szálat szívok el maximum, bár régen sem voltam függő, lazán ellen tudtam álli, ha akartam. Úgy vagyok a cigivel, mint a csokival.

Amire büszke vagyok az az, hogy idén még nem ittam energia italt. Nevet

A chipsről viszont le kéne szoknom. :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1334 Dátum: 14 márc 23, 16:06:02 »

Na Noémi az is már haladás. Nevet

Nekem a kávéról kéne most leállnom, főleg, hogy nem is szabadna de a tegnapi orrvérzéses macerám után kénytelen vagyok valami életet magamba tölteni. Nem mintha sokat innék alapjáraton, kéthetente egyszer talán. Bár belegondolva a zöld teára meg jobban ráfüggtem mint eddig bármire. Apuék csodálkoznak is, hogy vagyok képes egy dobozzal elpusztítani 1 hét alatt, amibe van 20 filter. Igazából nem leállni kéne vele, csak eléggé visszacsökkenteni ezt a mennyiséget.

(Rágyújtani meg már én is nagyon ritkán. 3-4 havonta ha veszek 1 dobozzal.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 16:10:09 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!