24 júl 03, 18:39:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 308964 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1305 Dátum: 14 márc 23, 01:47:19 »

Én a cigit kipróbáltam 16 évesen, az egyik barátnőm bagójába beleszívtam, de nem ízlett és ennyivel le is lett tudva hogy ez nem nekem való.  Nevet
Amikor még apu élt, vele mentem valamiért azt hiszem a Vasgyár körnékére  Gondolkozik és ott vagy 3 (sok bőrpigmentet tartalmazó) kölyök (voltak vagy 8 évesek és ez nem túlzás tuti 10 alatt voltak) tőle akartak minden áron tüzet kérni a cigihez mert nem volt náluk, ez azért már durva hogy 8 éves kis porbaszellentők is bagóznak.  smirksweat
Mostanság meg azt látam többször is, hogy 13-14 éves kiscsajok totál részegen lézengenek. Jó, néha előfordul én is 18 alatt voltam először részeg, de nagyon sokan és nagyon sűrűn rúgnak be és egyre fiatalabban így ahogy látom.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 01:52:37 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1306 Dátum: 14 márc 23, 06:58:02 »

Édesség függőség van, csak cukor betegséghez vezet ezért jobb leszokni róla. Pojén Én inkánb adrenalin függő vagyok.  Gondolkozik
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1307 Dátum: 14 márc 23, 09:59:10 »

Gdat számomra ez a furcsa, hogy kis gyerekek, akik 12-14 évesen elkezdenek füstölni mert, nagy részben menő, másik részben meg.... nem tudom. Emiatt nem szabad elkezdeni dohányozni, nincs értelme. Amúgy se nagyon van, de emiatt semmi értelme nincs.
Nálunk nem mondták, hogy ne dohányozzunk, de én még se cigizem. Voltak évek mikor a 7 tagú családból, én voltam az egyetlen aki nem cigizett. (ez az idő már elmúlt mert valaki már leszokott.) Egyszerűen nem akartam s máig nem akarok, mert nincs kedvem. Kínálták már, mondták, hogy biztos jól állna, meg minden félét, de én nem cigi ellenes vagyok, csak képes vagyok nem-et mondani olyanra amit nem akarok.

Azt nem tartom egészségesnek, hogy 11-14 évesek cigiznek, meg isznak. Mert egy gyereknek, és igen ebben a korban bőven gyerekek, úgy is kell viselkedniük és nem előre hozni a felnőtt életet.

Ne légy naiv Ms. Trager. Elég gyenge, hogy a cigisekre akarod ezt a lepedőt ráhúzni.
Amúgy az autókkal, hogy állsz ennyi erővel?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 10:19:59 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1308 Dátum: 14 márc 23, 10:21:48 »

Valójában jobban tennél, ha kiköltöznél az erdőbe, és ott laknál egy kis fakunyhóban tyúkokat gondozva és növényeket termesztve
Már évek  óta tervezem, és megvan a társulatom, akik szintén. Tudom én nagyon jól, hogy mi lenne a leghelyesebb, de most még nincs lehetőségem rá. Amint lesz, úgyis teszek ezért.

Ez kicsit úgy hangzik mintha már előre meg akarnád magyarázni miért nem leszel képes meggyőzni a másikat.
Semmi köze nincs a magyarázkodáshoz. Senkinek nem tartozom magyarázattal.

Meg eleve nem értem mi bajod a dohányosokkal meg azokkal akik isznak.
Akkor javíts a szövegértéseden, és talán megérted. Talán azt is, hogy már leírtam, az italosokkal nincs akkora bajom, mint a cigisekkel. Rendkívül nehéz lehet értelmezni amit leírtam.

Ne légy naiv Ms. Trager. Elég gyenge, hogy a cigisekre akarod ezt a lepedőt ráhúzni.
Amúgy az autókkal, hogy állsz ennyi erővel?

Mit gondolsz, a cigisek nem járulnak hozzá ehhez az egész sz@rhoz ami itt van? De... tulajdonképpen az egész emberiséggel van a bajom. És most lehetne mutogatni, hogy én is éppúgy az vagyok, csak egy probléma van... hamarosan egy olyan életmódra fogunk tudni áttérni, amivel nem ártunk semminek. A többi meg folytassa amit eddig is elkezdett. Ez csak egy átmeneti életünk, nem több.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 10:41:46 írta Ms. Trager » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1309 Dátum: 14 márc 23, 13:27:14 »

Csak nem felemelkedik az emberiség, és puszta energiaként fogunk lebegni valami fura helyen? Nevet Vagy ne. :O Elvisznek majd gondolom a hüllő-alienek?! Bocsi, csak annyira nehéz téged komolyan venni az új profilod óta. Bár ezt már írtam neked máshol is, szóval.. Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1310 Dátum: 14 márc 23, 14:04:12 »

Mivel senki nem ismer közületek így abszolút nem zavar, ki mit hisz. Higgyen, de attól okosabb nem lesz. Amúgy azt sose értettem, hogy egy ilyen szellemiségű fórumon mit keresek. Nevet

Teljesen gyerekes az egész. Biztos nagyon unatkozom, pedig lenne dolgom... na mindegy majd hanyagolom ezt is. Tényleg nagyon tönkrement.

"Elvisznek majd gondolom a hüllő-alienek?!"
Nagyon sok ész kell ahhoz, hogy ilyen téren átmenj Petőfibe. Élénk fantáziád van.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 14:12:02 írta Ms. Trager » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1311 Dátum: 14 márc 23, 14:12:24 »

Fordítva ez nem igaz szerinted? Te ismersz innen bárkit is?

Nem tudom, hogy mik történtek veled, nem is az én dolgom. De ha mindenképpen a békés harcos útja tetszik neked, akkor még bőven van mit elsajátítanod belőle, mert igen rosszul csinálod.

Nem tudom, hogy ki az a nagyon aktív ismerősöd, de a régebbi dolgokra alapozva egyik srác sem valami aktív itt abból a kettőből.

Milyen a fórum szellemisége? Na és a tiéd?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1312 Dátum: 14 márc 23, 14:13:05 »

Mi sem értjük mégis mindig új nevekkel vissza térsz, ha tényleg így tartanád, akkor nem térnél vissza, valami mégis vonz. Tényleg te mondod, hogy gyerekesek lennénk? Normálisan válaszolunk, egyáltalán elolvassuk amit írsz és nem írjuk le, hogy "Hülye" vagy, erre azt a skatulyát kapja a fórum közössége, hogy gyerekesek... nem értem a logikát.
Amúgy meg, sokan a mélypontját ennek a fórumnak azt tartották mikor Te megcsináltad azt a "csodás" topicot amit hamar le is zártak.

Lehet számodra ez a káros szenvedély, feljössz ide. Mosolyog Bár te pont azok közé tartozol aki úgy tűnik nem élvezi a szenvedélyét.

Szabi, megelőztél.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1313 Dátum: 14 márc 23, 14:18:19 »

Fordítva ez nem igaz szerinted? Te ismersz innen bárkit is?
Mikor okoskodtam én más nevében és mondtam, mit tegyen? Tudtommal semmikor... ne vess egy kalap alá másokkal. Előbb vegyétek észre magatokat, még ha látszólag most igen nehéz is.

Nem tudom, hogy mik történtek veled, nem is az én dolgom. De ha mindenképpen a békés harcos útja tetszik neked, akkor még bőven van mit elsajátítanod belőle, mert igen rosszul csinálod.
Semmi közöm a "békés harcos" úthoz. Nem ez a szándékom, ami az embereket is illeti.

Nem tudom, hogy ki az a nagyon aktív ismerősöd, de a régebbi dolgokra alapozva egyik srác sem valami aktív itt abból a kettőből.
Tévedsz, ma is aktív, és ma is kommentelt.

Milyen a fórum szellemisége? Na és a tiéd?
Most kezdjem felsorolni mennyi gyerekes poénkodásból csúszik át az egész banda? Ha van szemed látod te is. Vagy csak ilyenkor nem mered bevállalni hogy időnként mennyire lesüllyed az egész "társalgás".

Mi sem értjük mégis mindig új nevekkel vissza térsz, ha tényleg így tartanád, akkor nem térnél vissza, valami mégis vonz.
Ez az első vissza térésem (új felhasználóval), ne költs, ez nem irodalom óra.

Normálisan válaszolunk, egyáltalán elolvassuk amit írsz és nem írjuk le, hogy "Hülye" vagy, erre azt a skatulyát kapja a fórum közössége, hogy gyerekesek... nem értem a logikát.
Normális válaszok? Na, ha így lenne nem írnék úgy ahogy. A stílust kéne észre venni, mert körülbelül azt kapja a válasz író, amit ad.

Lehet számodra ez a káros szenvedély, feljössz ide. Mosolyog Bár te pont azok közé tartozol aki úgy tűnik nem élvezi a szenvedélyét.
Mivel emellett számos más dolgot csinálok, és gyakran 1 évet is szüneteltem nem, nem káros szenvedély.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 14:25:20 írta Ms. Trager » Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1314 Dátum: 14 márc 23, 14:35:03 »

A dohányzáshoz annyit hogy 950-1040 ft/doboz árnál érdemes megfontolni hogy tényleg ki akarja próbálni az ember? Vagy aki már dohányzik annak a leszokás vagy a cigitőltés ajánlott.
Mivel trafikban dolgozom így vannak olyan belsős infók hogy év végére lesz olyan márka ami eléri az 1200-1300-as árat is. ^^"

Amugy én nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nem kávézom és a csokiból is az étet szeretem.
Szóval tiszta vagyok. Nevet

A dohányfüstre alergiás is vagyok ha valaki cigizik a közelemben fuldoklom mint egy aszmás. Mondjuk ez eléggé kellemetlen tud lenni. :/

Az alkoholt meg egyenesen megvetem. Egy alkesz rokonnal nem is csoda...
Az alkohol izét sosem szerettem (mert persze kostolás volt) a szagától is rosszul vagyok.

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1315 Dátum: 14 márc 23, 14:37:38 »

Persze, szívesen hallgatjuk milyen gyerekes poénjaink vannak, később is vicces lesz, más szájából. Mosolyog.
Senki sem állította, hogy ez a fórum tökéletes, miért lenne az? Vannak rohadt unalmas napok, vannak rohadt érdektelen témák, vannak rohadt pörgős napok is... és? Hova süllyedtünk? Tudod, néha valakinek rá kell világítania pontosan, hogy kitudjunk mászni a gödörből, lehet te leszel a prófétánk?
Nagyon sokan, ahogy te is, szünetet tartanak. Nem érdekli őket a fórum, akivel meg egyáltalán akarja tartani a kapcsolatot, tartja. Esetleg, ha hónapokkal, évekkel később mégis kicsit vonzza a hely, fel néz, valaki ír kommentet és bele vág újra az egészbe, míg mások sokig csak a néző téren figyelik meg mi folyik itt. Szerintem ez tök normális. Ha nem tetszik ami itt van, akkor néha kukkants föl, szólj hozzá, mi nem kergetünk el. Nem kényszerítünk, hogy itt maradj.

Ez az első vissza térésem, ne költs, ez nem irodalom óra.

Normális válaszok? Na, ha így lenne nem írnék úgy ahogy. A stílust kéne észre venni, mert körülbelül azt kapja a válasz író, amit ad.
Mint írtam: "új nevekkel vissza térsz", szóval csak a nevedet változtattatod, amit ne tagadj, megtörtént, szóval kíváncsi vagyok mit költöttem.

Nem vagy különb senkinél akkor. Attól még, hogy valaki esetleg le nézz téged, vagy elkezd cikizni, máris ugyan úgy kell viselkedni vele? Miért is jó "lesüllyedni" a szintjére?
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1316 Dátum: 14 márc 23, 14:42:56 »

Azt írtad, hogy nem ismerünk, megkérdeztem, hogy te ismersz-e innen bárkit is. Erre okoskodásról írsz. Amióta újra regisztráltál csak okoskodsz. Kéretlenül is okoskodsz és osztod az észt mindenkinek, mert te hirtelen tapasztaltál és megvilágosodtál, vagy mi a szösz.
Mit vegyek észre magamon?

Akkor töröld ki az aláirásodból, kérlek!

Akkor a titokzatosság homályába vész az illető, remélem, hogy neki is jó ott. Jelenleg mondjuk nem tudom, hogy minket vagy téged szégyell-e jobban, de mivel nem nagyon fedte fel magát így lehet következtetni.

Ja leromlik a színvonal, sőt folyamatosan romlik. De a szellemisége ugyanaz, mint amikor indult. Az emberek szellemisége és amit emiatt megengednek maguknak az, ami elszomorító tud lenni. (Igen, a sajátom is.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1317 Dátum: 14 márc 23, 14:46:02 »

Két névváltásom volt, ez új felhasználó. Nem egy tucatnyi eset volt, ráadásul az egyik névváltásom alatt nem csináltam jóformán semmit, az előzőekhez képest.

Nem vagy különb senkinél akkor. Attól még, hogy valaki esetleg le nézz téged, vagy elkezd cikizni, máris ugyan úgy kell viselkedni vele? Miért is jó "lesüllyedni" a szintjére?
Tükröt tartok, lehet mosolyogni. Ennyi a lényeg. Szerintem ha valaki tud normálisan beszélni/írni, az velem is tud rendesen beszélni. Aki meg nem az vessen magára.

Azt írtad, hogy nem ismerünk, megkérdeztem, hogy te ismersz-e innen bárkit is. Erre okoskodásról írsz. Amióta újra regisztráltál csak okoskodsz. Kéretlenül is okoskodsz és osztod az észt mindenkinek, mert te hirtelen tapasztaltál és megvilágosodtál, vagy mi a szösz.
Ez itt a vita téma, itt te is éppúgy okoskodsz most, mint én vagy bárki más. Vagy, nem tűnt még fel? Milyen kár...

Akkor a titokzatosság homályába vész az illető, remélem, hogy neki is jó ott. Jelenleg mondjuk nem tudom, hogy minket vagy téged szégyell-e jobban, de mivel nem nagyon fedte fel magát így lehet következtetni.

Felesleges ilyen formában provokálnod, hogy leírjam, ilyen alja módszerrel nem fogom felfedni. Bocs, de van bennem ennyi gerinc. Mit gondolsz miért nem fedte fel magát? Mert tudja hogy szépen hátba szúrta a fórumozókat. Ennyi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 14:47:32 írta Ms. Trager » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1318 Dátum: 14 márc 23, 14:59:35 »

Jajj, tényleg nem értelek most, Masashi  Neeem Idejössz, sokunk még örül is, hüllőufós elméletekkel dobálódzol, aztán kollektíven lehülyézel mindenkit aki nem hisz neked, úgy, hogy nulla magyarázatot nem adtál, majd lehülyézed az többi embert is aki piál-cigizik, kijelented, hogy örömödet leled az ilyenek szenvedéseiben, aztán áttérsz arra hogy itt igazából mindenki hülye, majd ezek után meglepődsz, hogy erre nem mindenki reagál jól? Tényleg nem értelek ez alkalommal. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1319 Dátum: 14 márc 23, 15:06:20 »

Topikszétoffolás yeaaaaaaah! Nevet

Inkább irjátok meg ki milyen bagót sziv?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!