24 jún 29, 12:49:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 308473 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1350 Dátum: 14 márc 23, 18:37:49 »

Elég sok elrettentő videó van arról, miből is készülnek a gyors kaják hamburgetei pl. De engem valahogy az különösebben sose zavart. Évente egyszer ha eszem, az íze miatt nekem megéri, bármiből is készült. A kínaiaknál gyakran a szennyvízből készítenek étolajat, és romlott ételeket készítenek, adnak el. Mindenkinek szíve joga eldönteni, eszi-issza vagy nem.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1351 Dátum: 14 márc 23, 18:45:53 »

A kínaitól mindig gyomorrontásom van, viszont szadista vagyok és imádom tehát mindig eszek egy hónapban 2x. Bár arra nem veszem rá magam, hogy taurint igyak. Már a gondolattól is émelygek. Bár az olcsóenergia italokban elvileg nincs.  Gondolkozik
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1352 Dátum: 14 márc 23, 18:57:46 »

Szadista akkor lennél ha mással etetnéd, akinek gyomorrontása van tőle. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1353 Dátum: 14 márc 23, 18:58:29 »

Én sose ittam még energiaitalt. xD Valahogy nagyon rosszul vagyok tőle, a puszta gondolatától is meg a hatásától is.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1354 Dátum: 14 márc 23, 18:59:25 »

Itt Debrecenbe van egy jó hely, ahol nagyon finom kínait csinálnak. Csak innen vagyok hajlandó kínait enni, nomeg amit házilag készítek anyával, de amúgy undorodom tőle. Nem tudom, hogy mi a háttere az itt készített kínainak, eredetileg nekem, úgy... az első evéstől számítva úgy a 10-ik alkalomig kikészítette a gyomrom, de most valahogy alkalmazkodott. Ha vasárnap nem marad kaja, akkor általában aznap még rendelünk. Bár én igyekszem megválogatni, mit kérek bele. Leírni nagyon nem tudom. 3 hozzávalót lehetett választani, plusz a köret. Én azóta is azt eszem, amit első alkalommal választottam, nem túl fűszeres, ráadásul egyáltalán nem édes.

Bár arra nem veszem rá magam, hogy taurint igyak. Már a gondolattól is émelygek.
Ez valahogy tőlem is távol áll. Láttam már csúnya dolgokat... az kellően demotiváló volt.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1355 Dátum: 14 márc 23, 19:01:49 »

Te kínait szoktál enni? De azért megölöd előtte őket, ugye?
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1356 Dátum: 14 márc 23, 19:02:54 »

Nem tudom Aes... nagyon piszkos lesz utánuk a pult, meg kitartóak. :/
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1357 Dátum: 14 márc 23, 19:03:21 »

Itt Debrecenbe van egy jó hely, ahol nagyon finom kínait csinálnak.

Melyikre gondolsz? Nekem nincsenek annyira jó tapasztalataim.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1358 Dátum: 14 márc 23, 19:06:13 »

A zsibiről szoktunk lekérni. Tapasztalataink szerint ott a legfinomabb a kínai. A baráti köreimből is őket dicsérik a leginkább. Nem sokáig vannak nyitva, és a kiszállítás is kb egy óra, de megéri mert elég sok egy adag.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1359 Dátum: 14 márc 23, 19:11:56 »

Uhh az kint van a p*csába, akkor azért nem találkoztam még vele.  Nevet

Mondjuk ritkán szoktam kínaizni, csak ha úgy van és általában úgy van ha nincs idő másra.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1360 Dátum: 14 márc 23, 19:14:09 »

Te nem kaptál megrendelő lapot? Azon házhoz lehet rendelni az egész egészségügyi bombát. Nevet
Amúgy mi se tudnánk róla... emlékszem mikor elveszett a lap, 2 napon át kerestük.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 19:14:45 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1361 Dátum: 14 márc 23, 19:20:49 »

A csap vízben is női nemi hormonok vannak. Mégis isszuk.
A magad nevében beszélj. Nevet Én forrás vizet iszom, mert itt nálunk Visegrádon van egy forrás ahonnan lehet vizet hozni és  mennyei a víz. Pirul A másik lehetőség a palackozott víz. Régebben felénk nagyon finom volt a csapvíz is, de jó pár éve, már ihatatlan néha... meg ráz is. O.o

Aes, én se,mindig csak bele kortyoltam, múltkor heo-val ittunk, akkor ittam elsőnek végig egy energia italt. Nekem fura az íze, nem tudnék rászokni, meg inni gyakorta, sőt nem is szoktam. Nevet
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1362 Dátum: 14 márc 23, 19:27:38 »

Szadista akkor lennél ha mással etetnéd, akinek gyomorrontása van tőle. Nevet

Mazoistára gondoltam, de pont Verával beszéltem biztos azért írtam szadistát.  Gondolkozik


Ezt nem hagyhattam ki bocsi. ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1363 Dátum: 14 márc 23, 19:29:49 »

Úgy látom ez a szó berögzült rólam ugye? Nevet Lehet nekem ez lesz a káros szenvedélyem innentől kezdve úgy döntöttem. Mindenkit ostorral fogok ütlegelni.

Kínai kaja...
Hm, Nyugati aluljáróban van egy iszonyat jó, nemrég nyitott, és a mandulás csirkéjük egyszerűen isteni, bár én is már csak évente 2-3 alkalommal eszek ilyen helyen, de ez a hely még nekem is tudott újat mutatni. (Hülye ez a kép... ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 19:33:18 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1364 Dátum: 14 márc 23, 19:34:26 »

Káros szenvedélyed a szadizmus... attól függ milyen területen.  Pojén

Amúgy szerintem, nem raknak bele undorító dolgokat és talán kutyát sem, csak szimplán zsíros nagyon nekem, aki amúgy is alig eszik hús és zöldségeken él.  Gondolkozik Viszont a sushi nagyon jó!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!