24 júl 01, 16:54:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 308705 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1335 Dátum: 14 márc 23, 16:11:18 »

A koffein alattomos mert semmi jele nincs kezdetben az áttalmának, pedig nagyon ki tud ütni.
Volt már hogy megittam két monstert és mikor hazaértem és lepihentem nem tudtam abbahagyni a remegést.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1336 Dátum: 14 márc 23, 16:13:21 »

Anya barátja minden nap azt iszik energiaitalt, rá kávét és Coca-colát. Nem érzem rajta a hatását, nem látom, talán mert alig jön haza. Megértem fárasztó amit csinál, de nem kellemes nézni, tudván hogy 3 ismerősöm is azért került be az intenzívre, mert leállt a veséje a sok ilyen miatt.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 16:15:41 írta Ms. Trager » Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1337 Dátum: 14 márc 23, 16:19:59 »

Olvastam én is olyat hogy valaki csak colát ivott és meg lett az eredménye.
Mondjuk én nem is bírnék csak szénsavas üdítőn élni. :/
Nekem egy idő  után a szénsav a torkomat is kapatja.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1338 Dátum: 14 márc 23, 16:26:05 »

Én speciel tudom hogy mennyire rossz a Cocacola meg a Pepsi. És nem örülök neki de ahogy észre vettem, erősen függő lettem. Egy "gond" van, hogy anya személyes okokból kénytelen megvonni tőlünk bizonyos dolgokat (chips, kóla, édességek...) és emiatt mi sem jutunk hozzá. Ami jó, az egészségre nézve, de a párja viszont zsugor számra issza a coca-colát, ami nem csak egészségügyileg de anyagilag is megterhelő, és én nem bírom végig nézni... van hogy nincs otthon senki, és ha van kibontva akkor oda sunnyogok és iszok. Egyszerűen annyira hiányzik az íze. >.<#

Az energia italok nem okoznak gondot, nem ittam sokat, vagyis egyszer ittam és elég is volt. Kávét még a suli kezdetén ittam, kétszer összesen, utána észre vettem, semmit nem segít. Persze azzal még nem próbálkoztam, hogy 3 óránál többet aludjak. Talán hatásos lenne. Nyelvesít
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1339 Dátum: 14 márc 23, 16:39:22 »

Na igen az anyagi vonzata a másik.
Sok embertől hallotam hogy azèrt szokik le erről arról mert drága, pedig az egeszsegúk miatt kellene.

Titokban talán még roszabb lehet.
Nekem is van aminek hiányzik az ize, tudom milyen. :/
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1340 Dátum: 14 márc 23, 16:45:56 »

Az annyira nem gond, hogy a cigi, kóla és egyéb káros dolgok árát emelik, bár mondanám, hogy ezzel ez lenne a céljuk, de elég naiv dolog lenne. Inkább kihasználják azokat, akik ennyire függnek tőlük, hisz ezek drágábban is megveszik, és így a haszon is, bizonyos arány mellett nő, még így is, hogy sokan ott hagyják.

A gond az, hogy leszokni sem feltétlen olyan könnyű, ha anyagilag valahogy megszüli magának az illető a dolgot, de... a leszokás csak rajtunk függ, illetve azon aki épp hasonlóban szenved. Csak ő teheti meg, más helyette nem. Emellett nem csak az anyagiakat teheti tönkre, de számos más dolgot is elveszíthet, nem csak a pénzt, az egészségét, de akár a kapcsolatai is tönkre mehetnek. Nem egyszer volt már erre példa.

Az anyagiaknál az a gond, hogy sokan akkor veszik észre, hogy anyagilag nem telik rá, mikor már semmijük nincs.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1341 Dátum: 14 márc 23, 17:44:15 »

Én például nem bírom meginni a szénsavasat. Régen csak azt ittam de már nem megy, mindig vissza jön.  Hmm?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1342 Dátum: 14 márc 23, 17:47:59 »

Nekem egy időben simán lecsúszott a napi fél liter energiaital, aztán amikor észrevettem, hogy egyre sűrűbben vérzik az orrom, egyik napról a másikra abbahagytam. Szerintem sem kéne ilyen sz.rokat árulni a boltokban vagy legalábbis olyan áron kéne őket adni, hogy az emberek kétszer is meggondolják, tényleg kell-e nekik.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1343 Dátum: 14 márc 23, 17:50:24 »

Én például nem bírom meginni a szénsavasat. Régen csak azt ittam de már nem megy, mindig vissza jön.  Hmm?
Én ha nem iszom szénsavas vizet a nap végéig, akkor hányingerem van.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1344 Dátum: 14 márc 23, 18:08:57 »

Soha nem vérzett az orrom, bár nem nagyon eszem/iszom annyi szarságot. Jó mondjuk más szarsággal lehet pótolom, mint a gumi cukor és a csibe burger.  Gondolkozik  Hát a szénsav meg büfiztet és lehet neked ez hiányzik, emiatt szokott az embernek hányingere lenni. De én meg túl sokat büfizek mert amúgy is sok levegőt nyelek.  Gondolkozik
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1345 Dátum: 14 márc 23, 18:14:53 »

Nem azért, hanem mert olyan szúrós és ahogy iszom ingerli a nyelőcsövemet. És ha nincs ez az érzés akkor az olyan, mintha "viszketne". Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1346 Dátum: 14 márc 23, 18:15:09 »

Huh... mintha láttam volna egy videó felvételen, hogy a gumicukor valami állati porcokból van... nem tudom, majd rákeresek. Mindenesetre vicces, hogy bár tudjuk, mennyi undormány van az ételünkbe, mégis megesszük. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 18:17:46 írta Ms. Trager » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1347 Dátum: 14 márc 23, 18:28:47 »

1. A kávé nem egészségtelen, a zöld teáról meg nem értem, miért kéne leszokni.
2. Az energiaitalban nem a koffein a káros.
3. Coelho, azért árulják, mert vannak hülyék, akik megveszik. Meg vannak, akik megisznak belőle fél litert, mikor nem viccből van ráírva a napi fogyasztható mennyiség.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1348 Dátum: 14 márc 23, 18:30:35 »

Saphi, egyszerű a válasz rá: mert eléggé vízhajtó, de gondolom ezt jól tudod. Nevet És például óráról nem éppen nézik jó szemmel a tanárok, ha kirohangálok. Alapjáraton nincs vele bajom, régen is ittam csak nem ennyit. (És írtam is, hogy nem leszokni kéne róla, hanem csökkenteni a mennyiséget.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 18:32:37 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1349 Dátum: 14 márc 23, 18:34:33 »

Ja hát ha megszoktad, úgy más. Akkor nehezebb lenne át állni a sima víre. A csap vízben is női nemi hormonok vannak. Mégis isszuk. (Mondjuk lehet azért ilyen buzis manapság sok fiú  Pojén)  De én azért gyors kajákat nem eszek, csak csibe burgert. A többiben még több szar van. Viszont a gumicukor műanyag, bár attólmég finom. Nevet Az energia italban a taurin a káros...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!