24 okt 05, 05:18:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091039 alkalommal)
0 Felhasználó és 101 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5475 Dátum: 14 ápr 16, 18:24:35 »

Itt nem is szerelemről volt szó, inkább egy ideig van egy határ. Utána már mindegy a kor, nagykorú jogilag.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5476 Dátum: 14 ápr 16, 18:43:34 »

Ezzel csak azt akartam, mondani, hogy nem feltétlen kell idősebb legyen. De az idősebb pasik vonzóbbak. Viszont a velem egykorú ideális párkapcsolat téren.  Pirul
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5477 Dátum: 14 ápr 18, 10:20:38 »

Nekem a régi nagy "szerelmem" 5 nappal fiatalabb, mint én. Jó mondjuk voltunk vagy 11-12 évesek, de mindig csesztettem, hogy milyen fiatal. ikszdé

Na de help me. Nem tudom eldönteni, milyen fazonú szemöveget csináltassak.

Van egyszer ilyen: http://divat-trend.info/wp-content/uploads/2011/01/Qube-szemuveg-kek.png
És egy ilyen: http://p1.grando.hu/photos/0b/6d/9eb5_1_1600.jpg

Nekem az első jobban tetszik, de még nem tudtam eldönteni. Igaz, hogy még vagy 1 hónap mire eljutok odáig.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5478 Dátum: 14 ápr 18, 10:34:08 »

Az első csilivilibb, mint a második, bár annyira úgy sem látszódik. A kerete igaz vékonyabb, de szerintem a második jobb. Nevet Bár ez attól is függ, hogy áll rajtad.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5479 Dátum: 14 ápr 18, 10:39:35 »

Fel próbáltad már, vagy még csak nézelődsz? Sajnos ez akkor dől el, amikor megteszed. Nekem sem mind állt jól, ami tetszett.

Meg nem mindben ugyanolyan a kilátás. Nevet Speciel engem idegesített, hogy volt olyan, amiből szélen kiláttam, és annyira idegesítő volt, hogy félig HD, félig meg rossz felbontású volt a világ. >.<#
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5480 Dátum: 14 ápr 18, 10:46:42 »

Felpróbáltam már, csak annak idején anyámnak nem tetszett és az ő közbenjárása miatt egy olyat kaptam, aminek szintúgy ki lehet látni a szélén és eláll a szememnél oldalt, és ha összefogom a hajam is katasztrofális. Ezek meg nagyon tetszettek már akkor is, de mivel most újra fogom csináltatni valami szebb kereteset akarok mint a mostani.

Igen Mini, az első ugyebár olyan titkárnős mint volt róla szó. Nyelvesít Aztán lehet végül a második fajta lesz, magamat ismerve úgyis egyik pillanatról a másikra fog eldőlni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 10:47:56 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5481 Dátum: 14 ápr 18, 10:48:53 »

Szerintem nem feltétlenül kell anyud véleményére adni, ha neked tetszik, akkor hordd. A lényeg hogy te jól érezd magad mialatt hordod, úgyse tetszhet mindenkinek. Nevet  

(most látom, hogy ez nem is a Duma topik Hmm? )
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 10:50:00 írta Ms. Trager » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5482 Dátum: 14 ápr 18, 10:55:05 »

Nem, ez tényleg nem az, jó meglátás. ikszdé

Amúgy most már neki nincs beleszólása, de az előző szemüvegem 13 évesen lett csináltatva, és úgy volt vele, hogy ők fizetik, ő dönti el milyen legyen. Lencsét meg majd később fogok csináltatni, az még ráér jövőre.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5483 Dátum: 14 ápr 18, 10:57:54 »

Igen, amikor a szülő azt hiszi, hogy idősebb korban a gyereknek még mindig kötelessége azt tenni, amit mond vagy kér. Egyszer felnövünk.

A haverom a fültágítóval volt így. Azt mondja 4 évig kérlelte a szüleit, végül megengedték. Mondom, azért nem mindegy, hogy 13 évesen akarsz fültágítót, vagy 17 évesen. Nevet

Egyébként én is hasonlóan állok, majd idősebb koromba egy kicsit össze akarok költözni az egyik barátommal, és eléggé ellenzi. :/
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5484 Dátum: 14 ápr 18, 10:59:01 »

Második, kétségtelen. Rajtad az eltudom képzelni jól.  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5485 Dátum: 14 ápr 18, 11:01:34 »

Fogadjunk azért, mert olyan üzletasszonyos mi? Nevet

Fültágítóval én is így vagyok, bár ha ilyen hülye a gyerek akkor egészségére. Általános iskolai osztálytársam apukája mondta, hogy az egyik munkatársát azért nem vették át másik munkahelyre, mert át lehetett nyúlni a tágítóján. Az meg külön ízléses, akinek kiszakad tőle a füle és fityeg ott két bőrdarab.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 11:02:47 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5486 Dátum: 14 ápr 18, 11:02:10 »

Mi egyszer egy lakatot akarunk tenni a fültágítós haverunkra. Érezze az előnyét. Nevet

Majd talán legközelebb áprilisban. Pirul
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5487 Dátum: 14 ápr 18, 11:09:10 »

Nekem ismerősöm csinált hasonlókat. Random fültágítós embereknek, mikor még ez nagyobb divat volt és jóó sokan voltak, belekattintotta az olcsóbb lakatokat a fültágeszbe. Nevet Nem örülhettek.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5488 Dátum: 14 ápr 18, 11:10:43 »

Én csak ceruzákat dugdostam át.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5489 Dátum: 14 ápr 18, 11:17:53 »

...

Kalandosabb életed van, mint azt gondoltam volna.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!