24 okt 05, 03:50:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1090921 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5505 Dátum: 14 ápr 25, 15:59:42 »

Szerintem szörnyű a póthaj. Eddig sosem láttam még normálisat, mindig kilóméterekről ordított, hogy az mű haj. Már önmagában a mű haj szörnyű hatást kellt. Az a szép amikor egy lányank természetes szép haja van. És nem ilyen mű vacak.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5506 Dátum: 14 ápr 25, 16:40:52 »

Póthajjal úgy vagyok, hogy addig oké talán, amíg nem rikít ki a saját haja alól az embernek, gondolok itt a csattos/gyűrűs dolgokra, amik brutálisan csúnyák, főleg ha az ember összefogja a haját. Meg amíg nem ér le az ember seggének a közepéig hogy ki tudja törölni vele a valagát.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5507 Dátum: 14 ápr 25, 18:16:21 »

De valahogy nem szépek. Mármint én nem láttam normálisat csak ami vagy eltért az eredeti hajszíntől, vagy rikít, hogy mű anyag vagy kilátszott az amivel feltűzi. Meg amúgy is fölösleges.Az nem tesz szebé senkit.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5508 Dátum: 14 ápr 25, 20:11:48 »

Láttam én már egész tűrhetőt amiről nem mondtam volna meg, hogy az. Mondjuk azt meg nem 2 forint felrakatni és utána is fizethetsz egy rakat pénzt, hogy úgy nézzen ki ahogy... ikszdé

Amúgy azt hiszem el fogok ájulni.  Szeretet Pirul Emlékszem volt egy pólóm, angolul rá volt írva hogy Túl szép, hogy igaz legyen. Na most valami ilyesmit érzek én is. Még a szöveg se kéne rá.
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/1656232_10152203204031840_8307575773705735631_n.png
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 20:16:06 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5509 Dátum: 14 ápr 25, 20:29:04 »

Ez annyira jó és elgondolkodtató is.  Nevet Hogy néznék a kis pláza fiúk ha végig mennél egy ilyen feliratú fölsővel.  ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5510 Dátum: 14 ápr 26, 07:02:37 »

Kocka, aki iszik és meztelenül üldögél otthon? Nevet Vagy a haja színére céloztál, ami szép vörös(?)?

Amúgy Hakuu, ha egy fodrász csinálja a póthajat, van, hogy messziről nem is mernéd fel, hogy az. Erre jó példa pár divat magazin, mint a Vogue, Harper's Bazaar stb.

Nekem a bátyáim mondták anno, hogy adjam el a hajam.  Nyelvesít
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5511 Dátum: 14 ápr 26, 19:40:53 »

Nem nagyon nezegetek ilyesmit, de szerintem a termeszetes hosszu haj gyonyoru. ^^ Biztos van szep pothaj ha igazi haj, de en nem birnam elviselni, hogy nem az enyem.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5512 Dátum: 14 ápr 30, 15:47:34 »


Egyem meg. Olyan cuki leolvadok a székről sorozatozás közben. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5513 Dátum: 14 ápr 30, 15:49:00 »

Nekem nem nyitja meg a képet Noé. Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5514 Dátum: 14 ápr 30, 21:15:23 »

érdekes nálam jól látszik, de itt a kép másképp: http://www.gettyimages.co.uk/detail/news-photo/actor-patrick-j-adams-is-photographed-for-self-assignment-news-photo/168898039
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5515 Dátum: 14 ápr 30, 21:54:28 »

Pf telóról meg betöltötte. ikszdé Amúgy tényleg jóféle, azok a szemek. *-*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5516 Dátum: 14 máj 01, 07:03:43 »

Komolyan az en generaciomban meg 30 ev mulva se lesznek ilyenek. T.T  Vagy ha lesz egy keves az meg foglalt...
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 07:04:58 írta Hakuu » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5517 Dátum: 14 máj 01, 10:05:25 »

Tudod ez a mostani generációban is így van.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5518 Dátum: 14 máj 01, 10:11:21 »

Hencu neked úgy se jönnek be az ilyenek, nem tudom miért panaszkodsz.  Lesütöttszemek ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 10:12:05 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5519 Dátum: 14 máj 01, 11:14:15 »

De ez a pasi iszonyat edes.  Pirul Es sok hasonlo van csak nem tudom a nevuket. Durci
Naplózva

Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!