24 júl 06, 07:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1039119 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5445 Dátum: 14 ápr 10, 12:30:18 »

Én is ebben a hitben éltem, de úgy látszik tévedtem... Bár van olyan osztálytársam aki 155 körül van. Szóval nem is kéne panaszkodnom. ikszdé Másik osztálytársam meg 180 pont, és magasabb mint a barátja. Azt sose tudnám megszokni.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5446 Dátum: 14 ápr 10, 14:29:52 »

Vera tényleg alacsony vagy. Durci Magassarkúban sem vagy magasabb nálam, én csak 172-3 vagyok, te meg nem 3 cm-s magassarkút szoktál hordani.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5447 Dátum: 14 ápr 10, 15:43:41 »

Lemértem magam itthon is a biztonság kedvéért és... tényleg csak 164 vagyok.  ööööö Kénytelen leszek elfogadni és a javamra fordítani.

Amúgy Noé szóljá be. ikszdé Vicces amúgy, hogy még abban a feketében aminek 10 cm a sarka is kisebb vagyok mint te. Néha cserélnék veled.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5448 Dátum: 14 ápr 10, 16:41:21 »

Én ismerek egy hasonló párocskát. A csávó két méter a csaj 150 centi körülbelül. Amúgy a csaj kb idősebb 15-20 évvel a csávónál szóval nem semmi párocska.Nevet

164... hehe milyen kicsi. ikszdé Én is kb annyi vagyok (plusz talán 4-5 centi), de megbékéltem vele, a nővérem mg küzd s reménykedik benne, hogy nőni fog.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5449 Dátum: 14 ápr 11, 13:52:10 »

Milyen mocsok drága dolog ám lánynak lenni. Kész rémálom, mikor néha megnézem a blokkot, pedig csak létszükséges dolgokat vettem.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5450 Dátum: 14 ápr 11, 13:58:10 »

Mini jól van... ikszdé (Plusz talán 4-5 centi az nekem egy kisebb cipősaroknyi méret. >.<")

Na Rita, ez meg nagyonis igaz. Kész anyagi csőd a női lét. :/ Jó mondjuk kinek hogy, de a legtöbb esetben sajnos ez van.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 13:58:58 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5451 Dátum: 14 ápr 11, 18:50:49 »

Én pont most voltam vásárolni.  Pirul De nem költöttem sokat, csak kajára.  Gondolkozik Mondjuk arra többet költök mint ruhákra.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 18:51:44 írta Hakuu » Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5452 Dátum: 14 ápr 11, 19:06:23 »

Szerintem én eddig a legtöbbet hajfestékre költöttem majdnem 5 éven keresztül anyám-apám nagy bánatára. ikszdé Azóta örül a fejük amióta nem festetem. Most meg attól vannak megőrülve, hogy hajszeszt használok ami olyan büdös mint a görény, szerintük, én imádom az illatát.

Te kajára többet? Egy szál bél vagy így is. Nevet (De azért tudod hogy szeri van.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 19:08:34 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5453 Dátum: 14 ápr 11, 19:50:46 »

De ide sok minden fér. Csak nem egyszerre.  Pirul Tudod hány tonna a havi édesség bevitelem?  ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5454 Dátum: 14 ápr 11, 19:52:38 »

Biztos kevesebb mint az én havi "adagom".  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5455 Dátum: 14 ápr 11, 20:54:15 »

Hencu, tudom, hogy sok. ikszdé Mondjuk sose tudtam hogy képes valaki ennyi édes cukros vackot megenni. Én még a teámat is anélkül iszom. .__. De ebben az is jó, hogy rajtam kívül a közvetlen környezetemben csak 2 osztálytársam szereti az étcsokit, a többiek mint a tejcsokit zabálják, én meg boldogan nyamikázom mert tudom, hogy senki se kér belőle, csak ha odamegyek és megkínálom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 20:55:10 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5456 Dátum: 14 ápr 11, 20:55:59 »

Pedig az étcsoki finomabb szerintem is, mint a tejcsoki. Utóbbit magában meg se eszem, esetleg akkor, ha édesítve van... de amúgy meg túl egyszerű és édes íze van.  >.<#
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5457 Dátum: 14 ápr 11, 21:44:31 »

Én az étcsokival vagyok így hogy csak a töltöttet eszem meg belőle, vagy ami étbevonatos dolog, a "sima" (tömör) étcsokit nem.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5458 Dátum: 14 ápr 12, 06:37:42 »

Nekem minegy csak kaja legyen.  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5459 Dátum: 14 ápr 14, 08:51:38 »

Hencu ezt pont te mondod? ikszdé Örült a fejed, hogy azt a nagy adag rament meg tudtad enni. Nevet

Étcsokiból a töltött nem annyira jó, kivétel a chilli és a lime. A többi olyan furcsa, főleg a narancsos. Tejcsokitól meg fájni szokott valamiért a hasam és hányingerem van.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 08:53:18 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!