24 júl 06, 05:51:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1039034 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5430 Dátum: 14 ápr 05, 14:05:58 »

Nekem is az 5. ^^

Hm,én valahol 6 és 7 között vagyok, de ha tartom az ütemtervet akkor a 6 meg is lesz,ami nekem pont tökéletes.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5431 Dátum: 14 ápr 05, 17:39:09 »

2, 4, 5, 6, nem vagyok válogatós. Nevet

A 2. vagyok, de hátha leszek még 4. bár... nem is tudom... annak jobban kilátszanak s bordái talán. 5. már nem szeretnék lenni valahogy, szeretem a gyenge megvédeni való lány karakterét Nevet (aki még rendesen nem is tud magyarul, mint sokszor kiderül).
Mondjuk okosabb és értelmesebb az szívesen lennék Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5432 Dátum: 14 ápr 05, 18:30:50 »

Pasiknál tuti 4-5-6

Magam meg inkább 2höz sorolnám, de én is 4-akarok lenni!! Azért izmom is van nem csak bőr ><
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5433 Dátum: 14 ápr 08, 08:30:21 »

http://9gag.com/gag/aM1yQW6?ref=fsidebar

Noé! *-*
Kellenek a szemei.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5434 Dátum: 14 ápr 08, 09:05:54 »

Nekem a karizmája *-*


Am hasonlán szép szemeket tudok még neked mutatni, lévén szem mániás vagyok ikszdé


és így legalább megmutahatom, hogy nem csak a Britteket szeretem. (de nekik meg kell vallani különös sármot kölcsönöz az akcentusuk, bár az ír annyira nem tetszik és a skót sem olyan sexi)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5435 Dátum: 14 ápr 08, 09:07:55 »

Te, ez nem a Dr. Csontból a csávó? Nevet Amúgy tényleg szép a szeme. *-* De Jared nálam abban is viszi a prímet.

Nekem egész Tom kell, melegítsen éjszaka. ikszdé


Ilyen szemszín miért nincs a valóságban? Meglátnék egy ilyet egy férfin ott ájulnék el.  Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 09:11:49 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5436 Dátum: 14 ápr 08, 09:16:43 »

Barátnőmnek majdnem ilyen azúr kék szeme van. De gondolom attol nem ajulsz el.  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5437 Dátum: 14 ápr 08, 09:24:14 »

Ákosnak is érdekes színű a szeme, csak neki zöldes, valamilyen (már rég láttam). Enyémnek, nem Ritáénak.

A kérdésre válaszolva igen a Dr. Csontban szerepel.

Nekem elég a barna szemű emberkém, a barna szem is tus szép lenni, csak kevésbé feltűnő, valamint sokkal gyakoribb. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5438 Dátum: 14 ápr 08, 10:05:27 »

Lattam olyan barna szemet ami nagyon szep volt. Nem is tudom, hogy az a szin barnanak szamit-e de vilagosabb volt, es olyan intenziv szin. Viszont a borostyan szin is szep tud lenni a szoke vagy voros hajhoz.  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5439 Dátum: 14 ápr 08, 10:41:50 »

Nem szeretem a barna szemszínt. Lehet nekem azért a kék a vonzóbb, mert nekem szürke a szemem és mindig azt akartam...

Ákoos. *-* ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5440 Dátum: 14 ápr 08, 17:20:21 »

"Na de ki az az Ákos?" Ez valahogy eszembe jutott. Csak hogy offoljak egy kicsit. Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5441 Dátum: 14 ápr 10, 10:59:48 »

Erre még én is emlékszem. ikszdé

Bazzeg, voltunk orvosi vizgálaton, azt mondták 164 centi vagyok. Most vagy a pofámba hazudtak vagy összementem. Szégyen gyalázat!  Hmm? Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 11:00:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5442 Dátum: 14 ápr 10, 11:48:44 »

Nekem is volt, hogy 164-et mondtak, máskor meg 166-ot.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 12:15:18 írta Sevanna » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5443 Dátum: 14 ápr 10, 12:20:16 »

De ne már hogy én ilyen alacsony vagyok,nem hiszem el. x"D Hazamegyek lemérem magam 3-szor. És így is beszóltak, hogy öregszem és azért megyek össze... .___." Nem tudnak ezek semmit, a sok Havas Jon. :/

Aes, ez nem aggódás, csak tanuljanak már meg rendesen mérni. ikszdé Én se lennék 180 cm magas, de azért a 170-et meg szeretném ütni. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 12:24:13 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5444 Dátum: 14 ápr 10, 12:24:01 »

Képek alapján én azt hittem, hogy te magasabb vagy mint én. 170 körülinek néztelek. A 165 amúgy nem alacsony. Szerintem normálisnak számít.  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!