24 júl 03, 18:20:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1036568 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5415 Dátum: 14 ápr 02, 21:10:35 »

Pirul És már nagyon régóta soul sisterek.
Uh, majd mutass róla képet!  Be van tépve Nekünk van egy hasonlók, de nem az igazi, valami gond van a talpával, de mindképpen akarok egy ilyet, ami még kurva kényelmes is, akár több óra járkálás után is.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5416 Dátum: 14 ápr 03, 07:24:50 »

http://www.nlcafe.hu/eletmod/20140306/116-eves-no-guinnes-legidosebb-no-vilagon/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=klikkfarm&utm_content=megablog&utm_term=20140101&a_aid=klikkfarm&a_bid=bad3a19f

Mi ebből a tanulság? Ezentúl szusin kell élni és a nap többi részében aludni. : DDD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5417 Dátum: 14 ápr 03, 07:33:12 »

De ha ezt én mondom, akkor hülye vagyok.  Hmm?
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5418 Dátum: 14 ápr 03, 07:37:26 »

Ki mondta, hogy hülye vagy? o.O Nem kell ezt ennyire komolyan venni. Nevet Nekem is most mutatta osztálytársam pont a szusi miatt mert mindketten imádjuk.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5419 Dátum: 14 ápr 03, 08:05:16 »

Arra már nem emlékszem.  Pojén  Az tényleg finom, de aludni jobban szeretek.  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5420 Dátum: 14 ápr 03, 08:42:55 »

#rv‚nytelen YouTube Link#

olyan fület és szemet gyönyörködtető volt ezt megnézni reggel *-* teljesen felébredtem, a hatására Nevet

én is ilyen menő akarok lenni Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5421 Dátum: 14 ápr 03, 09:43:44 »

Noé szivem nem jó a link.  Neeem
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5422 Dátum: 14 ápr 03, 10:03:39 »

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZFqaFu2maDg

Nekem nem segít az ébredésben. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 10:04:53 írta Saphira » Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5423 Dátum: 14 ápr 03, 10:09:38 »

Így megnézve inkább aludtam volna tovább...és álmodtam volna vele. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5424 Dátum: 14 ápr 03, 11:01:57 »

Ha valaha megérném a 100. vagy az attól többedik életkorom, az lenne a minimum, hogy annyi gyertyát fújok el, ahány éves vagyok, a gyertyák járnak a szülinaposoknak. Nevet

Amúgy valaki csinált már esetleg szusit, és tart már olyan profi szinten, hogy elláson tanácsokkal, hogy kezdjek neki?  Hümm-hümm Mindenképp lazaccal szeretném csinálni, és egyelőre csak azzal. Plusz vajon hol lehet megkapni hozzá minden hozzávalót? Szoktam látni nagyáruházakban külön sarkot az ilyen ázsiai cuccosoknak, de nem igazán bízom egy egy méter széles helyben, ahova bezsúfolnak minden izét. Kár, hogy nem a tenger mellett vagyunk és nincs halpiacunk. (:
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 11:02:48 írta Nikuccia » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5425 Dátum: 14 ápr 03, 11:09:08 »

Van egy bolt, http://www.culinaris.hu/ Van rendes boltjuk is, itt elvileg lehet. Mi múltkor csináltunk, de találtunk hozzá elég jó leírást it, hogy hogy kell, és nagyon jól sikerült. Szóval ha kell valami szólj nyugodtan mit hogy kell, elég jól megjegyeztem mindent. ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5426 Dátum: 14 ápr 03, 11:52:59 »

A Fővámtéren van egy négy égtáj ízei nevű bolt. Ott mindent be tudsz szerezni, kivéve a friss lazacot, mert abból csak fagyasztottjuk van. De ha délelőtt mész, akkor mellette a vásárcsarnokba az alagsorban nagyon szép lazacok láttam a múltkor.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5427 Dátum: 14 ápr 03, 11:56:38 »

Az a hely nagyon jó Vera, meg a Vásárcsarnok mellet itt van egy ázsiai bolt. Viszont Niki a jó nyugaton él, és nem biztos, hogy fel tud jönni Pestre, vagy igen?Nevet
Bár Most hogy megnéztem a culinaris honlapját itt még rendelni is lehet online. O.o

Niki, úgy is Bécs kötelében vagy mondhatni vonattal. Nevet Ott szombatonként van egy halpiac kora reggel.

---------------------------
Azért nem rossz ez a reklám, az autó hangja, csodás! Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 14:00:07 írta Minagi » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5428 Dátum: 14 ápr 03, 13:47:37 »

Tényleg ott a Fővám is, eszembe se jutott volna pedig voltam arra hétvégén.
Amúgy kíváncsi vagyok mennyi postaköltséget számolnának fel ekkora távra. :/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5429 Dátum: 14 ápr 05, 13:59:22 »

http://becomesaiyan.com/wp-content/uploads/2013/06/body-types.jpg
Nekem pasiknál 5. jön be legjobban, de az 4., 6., és 2. is szimpatikus még Nevet

Nekem meg lassan végre kiderül, hogy 4 vagy 5 vagyok-e...  Pojén Confess, people!
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 14:19:00 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!