24 jún 26, 20:20:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1031789 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5265 Dátum: 14 márc 17, 22:29:42 »

Egyszerűen csak nem viszik túlzásba. Ami azt illeti, én ennek még örülök is, mert amikor egy tök átlagos napot feldob a semmiből egy ilyennel, az sokkal többet ér, mintha minden nap mondogatná nekem.

noemimi beírt elém, de nem gond, elküldöm Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5266 Dátum: 14 márc 17, 22:41:18 »

Ezt a "Kár hogy a férfiak többsége nem egy "Márai Sándor". " mondatot nem szó szerint kell érteni.
Persze hogy nem kell minden percben köszönetet mondani mindenért.  Nyelvesít
De a pasik többsége (tisztelet a kivételnek) azt hiszik hogy nekik mindent szabad és hogy ők "többet érnek".
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5267 Dátum: 14 márc 17, 22:44:53 »

Nem hiszem, hogy a pasik többsége így lenne ezzel, vagy én javarészt ezek szerint jó arc és nagyon normális pasikat ismerek. Pedig ismerek egy párat. De ezek szerint még a szánni valóbbnak tartott, kis vicces ismerőseim is sokkal normálisabbak, mint ahogy azt hittem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5268 Dátum: 14 márc 17, 22:48:45 »

Én per pill Hakuu írására válaszoltam, nem a tiédre.

Mire célzol Ayumi? Megcsalás, vagy haza megy és nem csinál semmit? Az élettársát, a "szeretet nőt" semmibe veszi? Csk kiabálva képes otthon kommunikálni, vagy mi? Mi mindent szabad?
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5269 Dátum: 14 márc 17, 23:06:52 »

Ezek mindegyikére illetve valamelyikre ezek közül és hasonlók.
Akiket ismerek hasonlóak. Persze én szingli vagyok, de nem "vak", vannak ismerőseim, rokonaim, munkatársaim stb. akik meséltek ezt azt.
Persze nem feltétlenül arra gondolok aki veri otthon az asszonyt az tényleg kevés az összes pasihoz képest. De nem kell fizikai erőfölényre gondolni itt máshogy is "le lehet nézni" a másikat.
Megcsalás az manapság "kölcsönös". Úgy értem hogy az asszony is csalfa, nem igazán erre gondolok bár a férfiakra ez is jellemzőbb.
Ha össze kéne foglalni akkor azt mondanám hogy a feleség/élettárs szó szinonimája a cseléd szónak őnáluk.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5270 Dátum: 14 márc 18, 06:59:40 »

Azér írtam, hogy tisztelet a kivételnek. De elég sokat látok akik rongyként bánnak a barátnőjükkel. Főleg az én korosztályomra igaz. Hidd el. Addig a legtöbb pasi kedves ameddig el nem éri a vágyainak kielégitését. Viszont azután aki az marad, annak nem azt mondom, hogy kiskutyaként kell viselkednie, de sok dolgot természetesnek tudnak be, amit azért nem kéne, és jó érzés ha megköszönik. Durci Oké nem élek házas életet sem, igazából azt írom amit láttam. De mondjuk kicsit indulatosan írtam amit írtam, az igaz, hogy vannak kedves fiúk. Tegnap a barátom nagyon aranyosan jött békülni. Pirul
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5271 Dátum: 14 márc 18, 08:47:48 »

Ez a vers nagyon jó. *-* Témához inkább csak annyit, hogy nem is kell, hogy a fiúk túlzásba vigyék ezt. Én személy szerint megijedek ha valaki túl sokat kedveskedik, jó persze akiről tudom, hogy ilyen akkor örülök neki, de van egy pár lány aki meg konkrétan ráerőszakolja a pasira, hogy bókoljon neki meg fehérre nyalja a seggét még akkor is, ha meg se mozdította a kisujját se.

Az meg elég szomorú, hogy cselédnek tűnik a feleség szerepe náluk.  Hmm?

Ja, tegnap találkoztam életem 2. legnagyobb seggfejével. (Az elsőt sose fogja űberelni senki.) Ültem a metrón, az alany Nagyvárad térnél szállt fel. Mivel nem volt ülőhely, beállt elém. Előrenézek mert kicsit beszunyáltam, erre pont kiszúrom, hogy az még hagyján, hogy le van húzódva a slicce, de még rázza is a fenekét meg előre domborít felém. Majdnem elkezdtem nevetni, de inkább az újságomba fojtottam a dolgot, aztán Corvinnál amikor szálltam le még rám is kacsintott. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 18, 08:54:40 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5272 Dátum: 14 márc 18, 12:38:15 »

Abban a korban? persze, hogy, sokan bármit hazudnak, csak hogy végre lefekhessenek valakivel. Igazából később is. ikszdé

Vera ez komoly?Nevet Bele kellett volna nevetned az arcába, basszus.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5273 Dátum: 14 márc 18, 12:45:01 »

Ó, a pasik olyan szépeket tudnak hazudni annak érdekében (mert a nők nem...), pl szeretlek, jól nézel ki stb. Az a legjobb, ha meg se kell szólalnia és megkapja amit akar (ő is meg a nő is. ikszdé)

Amúgy komoly igen, esküszöm ha az a Metro újság nincs a kezemben és tartom a fejem elé tuti elröhögöm magam de tele volt a kocsi. Ilyenkor tökéletes arra gondolni, hogy milyen óráim lesznek aznap, egyből elmegy az életkedvem nyaralni 2-3 órára. Mekkorát nézett volna ha megbökdösöm, hogy amúgy figyelj, én elhiszem, hogy dugni akarsz de légyszi a hímtagodat másnak mutogasd reggel 7 órakkor.  Izé José...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 18, 12:47:10 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5274 Dátum: 14 márc 18, 16:34:23 »

Na igen.
Amúgy én akkorát vágtam volna rá az újsággal, hogy ottmarad. Csináltam már olyat, hogy egy pasi végig bámulta ahogy eszem. Szóval miután befejeztem fogtam a pizzás zacsit összegyűrtem és hozzá vágtam. (megjegyezném, nem volt szegény)
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5275 Dátum: 14 márc 18, 19:12:10 »

Próbálnád ezt Vidéki Mannel megcsinálni.  Ördögi
Vidéki Mannek is van gyenge pontja.
Egy jól irányzott rúgással belőle is lehet még "operaénekesnő".  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5276 Dátum: 14 márc 26, 14:04:37 »

Ezt a csodát, egy ismerősöm rakta ki facebook-ra. Ami félig poén, de más szemszögből lehet halál komoly valakinek. Mit mondjak, ha szemet hunyok a helyesírási hibák fölött, akkor is elég fura... Nevet Bár a kedvencem a "3. Ne vedd személyes személyes sértésnek..." mert nem tudom mi az a személyes-személyes sértés. Az már valami ultra személyes sértődés?
Na mindegy, elolvastam a cikket, s míg valaki azt mondja, sok igaz belőle, (egy-kettő tényleg igaz szerintem) mégis, elég nevetséges és talán szomorú az egész. Körülbelül a legtöbb tanács, hogy "Hazudj, hazudj, hazudj különben ott hagy."

Bár kíváncsi vagyok, hogy a "11. Szúrná a fosódat!" mennyire mászik bele sok férfi fantáziájába. Anyukámnak volt/van pár meleg ismerőse, akik mindig mondták neki, hogy az a férfi aki azt is kiakarja próbálni, tuti meleg. Nevet Nem tudom mennyire igaz, de azért mivel ide illik, gondoltam megosztom. >.<

Egy-két komment se rossz amúgy (Nevet), mint például:
Idézet
Minden szava igaz. Látom vannak gyagyás kommentelők akik nem hajlandóak elfogadni a világot, nekik majd sokkal nehezebb lesz később...
Idézet
Az remélem mindenkinek leesett, hogy ez a cikk a feminizmusnak állít görbe tükröt.
Idézet
Egy ilyen pasit nem megtartani szeretnék, hanem minél előbb megszabadulni tőle. Remélem, csak vicc (vannak okés pontok, néhány...)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 14:17:29 írta Minagi » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5277 Dátum: 14 márc 26, 14:13:29 »

Osztály társaim is használják ezt a mondatot. De ök lányok, most akkor velük mivan? Siman hülyék?  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5278 Dátum: 14 márc 26, 14:16:50 »

Jó ég Mini... ez elég poén. ikszdé

16. Szereti érezni, hogy szükséged van rá De ez pl. kifejezetten aranyos. :3

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5279 Dátum: 14 márc 26, 14:20:15 »

Mire gondolsz Hakuu?

Egy-kettő szerintem igaz, bár van, ami mind a két nem számára szükség van. Pl a 44.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!