24 jún 29, 15:45:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1034329 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5235 Dátum: 14 márc 10, 14:15:34 »

Nekem egyik volt táborvezetőm lakott kint fél évig és küldte a képeket, teljesen odáig voltam már akkor. Bár nem ártana lassan elkezdeni tanulni a nyelvet, annyira imádom ahogy beszélik. Nevet És jövőre jó lenne kijutni, még ha csak 1 hétre is de megérné, tóvidék, szauna, vod... ja nem. Csak szimplán szép az egész hely. Meg hogy ha sikerül levizsgáznom tuti nem fog senki megakadályozni, hogy repülőre üljek és meg se álljak Helsinkiig. (Max saját magam mert félek a repüléstől, ahhoz képest meg tandem ugrani akarok na nembaj.)
Amúgy a megfelelő szó erre az én szótáramban a suta. +Még ők vannak felháborodva hogy fú a sok kretén blablabla de arra nem figyelnek oda hogy mit szúrtak el.  Hmm?

Na az ilyen "vitákra" én is kíváncsi lennék. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5236 Dátum: 14 márc 10, 14:19:30 »

Ők amúgy is tök helyesek, amikor egymással kommunikálnak az oldalon, vagy bármilyen eszmecserét folytatnak egymásról, bezzeg ha külön válnak, csak Ritli marad már aranyos. Nevet

Amúgy Lupitának szerintem is szép arca van, de valahogy nem arányos a testével, mivel kb... hát nem tudom, mintha egy pasi testre tettek volna egy viszonylag helyes arcot, így tök fura az összhatás, ha valaki látja az egész alakját. Vannak szép fekete lányok, pl Tara a TB-ből: http://rollingout.com/wp-content/uploads/2013/06/HiRes_R_021_RutinaWesley_RollingOut-imp.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 14:20:30 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5237 Dátum: 14 márc 10, 18:46:47 »

...
Tényleg nagyon sok férfi megváltozik, ha megtudja, hogy egy lánnyal játszik. Egyszerűen tudat alatt, vagy tudatosan, de sokan olyankor elkezdenek ajándékokat adni, gyakrabban írnak rá, imponálni szeretnének a női játékosnak.
Ismertem olyat aki ezt kihasználta, de én pl soha nem nyafogtam bármilyen cuccért, hogy azért adják nekem mert lány vagyok. Mindent szerettem magam megszerezni.
Bár sok ajándékot kaptam én is. Nevet

Mi az a TB Niki?
Amúgy igen az arca szép, a teste, szép sovány. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5238 Dátum: 14 márc 10, 19:03:50 »

WoW-ban 1000 goldot kapni csak azért, mert lány vagyok és nem küldtem el az illetőt a p*csába amikor írt nekem... felbecsülhetetlen. "Régi szép idők" a Taurin. Szóval használjátok ki a férfiakat ha már jönnek a lehetőségért.  Ördögi (Nyehehehe *boszorkányos nevetés*. ikszdé)   Nem amúgy ilyet nem szabad, csúnya dolog fujj.

TB az a True Blood gondolom én.  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 19:10:47 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5239 Dátum: 14 márc 16, 15:01:43 »

Ezt a logikát én sem értettem soha.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5240 Dátum: 14 márc 16, 15:11:08 »

Ugyebár a férfiak ezt hívják úgy, hogy "női logika" ikszdé



Azért ez meg... áááá. :"D Ezt nem értem egy ideje. (Jó 4-5 éve még én is ezt csináltam de akkor fiatal kislány voltam, azóta beláttam, hogy ennél nagyobb hülyeség női részről kevés van.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 15:13:18 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5241 Dátum: 14 márc 16, 15:13:55 »

Egyszerűbb mint megköszönni tényleg  smirksweat



Ha már mindenki képeket rak ki. Szerintem annyira nyomi, hogy már jó  Kiröhög
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5242 Dátum: 14 márc 16, 15:19:47 »

A képet értem, azt nem értem mikor a nők csinálják ezt, főleg pl. olyan előtt aki nyaranta látja fürdőruhában, vagy FB-re raknak ki fürdő ruhás képet.

Mert, ha azt mondja, hogy "köszönöm" az túl nehéz lenne, mert akkor elfogadja egy nő, hogy bókolnak neki. Nevet Sokan abban reménykednek, hogy ha esetleg tagadnák - hiába nem hiszik el -, hogy nincs úgy, akkor lehet több bókot kapnak.

Ez olyan, mikor valaki azt kérdezi: "Szerinted kövér vagyok?" akkor legtöbben azt fogják válaszolni, hogy "Dehogyis nyuszifül, tested mint egy csipkebokoré... s olyan édes is.kacsint" ikszdé

Hakuu, de ez nem a női topcba való. ikszdé
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5243 Dátum: 14 márc 16, 15:30:03 »

Igen ezt én is megjegyeztem neki fb-n hogy nem biztos, hogy ide kéne... Nevet

Amúgy ez a csipkebokor. ikszdé Na igen, vicces amikor telepakolják a falukat olyanokkal, ahol néha örül az ember, hogy az illetőn ruha van aztán meg úgy kiakad hogy hisztériás rohamot kap. Ki érti ezt.  Hmm?
És a nők meg igenis fogadják el. Én is örülök neki ha valaki megdicsér, vagy van valami kedves szava hozzám, egy időben hobbim volt hogy ó nem vagyok szép hagyjatok ezzel a dumával blabla. 14-15 évesen. De aki huszonéves fejjel is ezt csinálja az mégis mit vár? Olyan veszekedéseket lehet ebből generálni mint a huzat. Mert van aki - hozzáteszem teljesen jogosan - megharagszik az ilyenekre mert már elege van abból, hogy folyton "kelleti" magát.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 15:33:00 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5244 Dátum: 14 márc 16, 15:33:10 »

A fürdőruhásat én sem értettem soha. Meg szerintem én spec. jobban nézek ki fehérneműben, mint fürdőruhában, de csak azért mert a fehérneműim közt akad szebb a fürdőruháimnál, és mert fürdőruhában túlontúl satnya vagyok, bár mindenképp satnya vagyok. Tehát ruhában a legjobb, abból is olyanban ami takarja a girbe lábaim, csak olyat nehéz találni, inkább elfogadom magam és igyekszem azthinni, hogy bárhogy jó vagyok ahogy jól érzem magam (oh micsoda közhelyeket lövök itt el).  ikszdé

Nekem, ha netán valaki azt mondja, hogy csinos vagyok leggyakrabban rákérdek, hogy miért és kíváncsian várom a választ, szerintem erre a kérdésre nem nagyon van jó válasz. ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5245 Dátum: 14 márc 16, 15:40:06 »

Köszi, most találtam ki. Pirul
Ilyesmire gondolsz amúgy? https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1185632_710941652299802_1149918984_n.png

Néha jó kicsit kelletni magunkat, de nem állandóan, minden egyes bóknál. Valaki ezt kinövi, mint te, van aki még 40 évesen is ezt csinálja. Nevet És igen, jobb elfogadni, attól még nem válik valaki beképzeltél, hogy megköszöni.

Szoknya, s ruha. Tudsz így is fürdeni, szoknyában, és bikini felsőben. Nevet
Miért, van rá válasz, mondjuk: Szemed olyan gyönyörű szép barna (?) hogy bele borzongok mikor rád nézek. Ez a ruha teljesen kiemeli a jó adottságaidat, hogy még a kisugárzásodon is látszik, hogy több önbizalmad is van, mintha egy melegítőben jelentél volna meg. Blabla. ikszdé Szarul megy, mi?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 15:43:50 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5246 Dátum: 14 márc 16, 15:44:42 »

Oh Mini Pirul
De a pasik ilyet nem sűrűn tudnak, a lányoktól meg már-már furcsán jön ki. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5247 Dátum: 14 márc 16, 15:48:42 »

Ah kisujjból. Nevet Pirul (Akkor még se lett olyan gáz.)
Amúgy tudnak, csak nem akarnak. Nyelvesít
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5248 Dátum: 14 márc 16, 16:07:10 »

Igen ilyenre gondoltam. Nevet

Persze néha muszáj, mert van aki azt se veszi észre hogy fodrásznál volt az ember, örök női problem ugyebár... ikszdé És amúgy ha nagyon akarnak ki lehet belőlük szedni kérés nélkül is. Csak akkor nagyon szépen kell rájuk nézni. Minagi te meg kész donhuán leszel itt a végén. ikszdé

Noé azért annyira nem közhely ez, jól érzed magad így akkor az úgy is van jól. Én meg igyekszem mindig olyan cuccokat szerezni ami magasít mert ugye nem vagyok túl magas. Lásd a magassarkú. :"D
Rákérdezni meg egy nagy fegyver, olyankor zavarba lehet őket hozni elég rendesen. (És a nők fejében megy ez közben: Ezaz mondjad még nyugodtan elhallgatom egy darabig, hogy amúgy tök jó csaj vagyok csak kell a megerősítés.   Izé José... )
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 16:10:06 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5249 Dátum: 14 márc 16, 16:25:26 »

Oh jaj hagyd már, nem is, kis huncut.  Pirul Nevet

Miért, hány centiméter vagy? Amúgy barátnőm meg nagyon magas, nála pont fordítva van. Oda van a magassarkúkért, viszont ha felvesz egyet, akkor nagyon sok férfinál magasabb lesz.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!