24 júl 01, 18:20:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1035394 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5220 Dátum: 14 márc 05, 19:02:39 »

Most régi nem régi, előfordul az ilyen.
Az meg tényleg érdekes, hogy pont ők csinálják ezt. De ahogy láttam erről volt is szó egyszer duma topicban mármint a teltebb lányok-soványabb lányok dologról. Mert tény, hogy attól, hogy valakin van plusz súly még nem feltétlenül lesz szexi.

Ilyenre van egy középiskolai történetem, egyik évfolyamtársam esete erre a kövérebb lányok sajnáltatják magukat dologra. Neki nagy mániája volt, hogy egyik osztálytársamat piszkálta mert tényleg nagyon vékony volt, de minden szünetben megevett amit éppen megkívánt de nem nagyon akart felmenni rá plusz +ő mozgott is mellette rendszeresen. Neki meg ez nem tetszett és kötekedett vele meg sírt a szája állandóan, mert ő meg többet nyomott mint szeretett volna. Könnyebb volt a másiknak beszólni mint saját magán erőt venni, hogy változtasson rajta.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 19:40:25 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5221 Dátum: 14 márc 05, 19:17:12 »

Azért szólnak be szerintem a soványaknak a testesebbek, mert úgy gondolják, hogy aki sovány, könnyebben tud egy átlagosabb súlyt felvenni-elérni, mint fordítva. Nem mondom, hogy így van, csak azt, hogy szerintem ez megy a fejükben. Főleg mert ahogy írtad, sokban elfojtott agresszivitás van, könnyebb szidni, mint tenni ellene.

pedig nem rajongok a hosszú hajú pasikért. ikszdé
Van akinek jól áll. Neki pont nem, de van akinek igen. >_< Amúgy általában én sem csípem a hosszú hajú pasikat. Nevet
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5222 Dátum: 14 márc 05, 20:26:46 »

Nem mindegyik, nekem van egy jo nagy darab osztalytarsnom es vele lehet viccelodni, mulkor Bershkaban voltunk nadragot venni, nos o meglatott egy xxs-es has toppot aztan maga ele rakta. Es elkezd rohogni majd megszolal, hogy ebbe meg az egyik cicije sem fer bele.  Gondolkozik O tok jol kezeli, hogy tobb rajta a suly, es meg csak nem is erdekli ez a " vekony lanyok gazak" tema
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5223 Dátum: 14 márc 05, 20:48:06 »

Nekem is van egy duci barátnőm akivel jókat nevettünk anno magunkon, de inkább azt kaptam meg, hogy mert neked milyen jó mert vékony vagy, vagy hogy mért nem hízol meg kb. mindenhonnan. Mondjuk én is az osztállyal nevettem, a "Noémi, hol vagy? Ja bocs csak, ha oldallal állsz nem látszol." vicceken, ha nem így tetem volna, szerintem idegroncs lennék.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5224 Dátum: 14 márc 05, 21:02:21 »

Ó Noé akkor még nem volt meg a "Nem vagyok itt!" feliratú pólód? Nevet Az a kép amit nálam csináltunk mai napig eszembe jut.

Jó amúgy ha valaki tud mosolyogni saját magán, az már nagyobb baj, ha vér komolyan veszi és úgy bepipul, hogy x hétig nem is szól a másikhoz merthogy mekkora egy bunkó paraszt...  Hmm?
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5225 Dátum: 14 márc 05, 21:08:06 »

Szerintem, ha az ember eltudja fogadni magat, meg ha tudja, hogy nem tokeletes es a legszebb akkor tud igazan felszabadult lenni. En is tudom, hogy nem vagyok szep, slom alaku vagy divatos, de egyszeruen csak nem erdekel es akik meg szertnek ugysem ezt nezik. Ezert becsulom azokat a tulsulyos esetleg, nagyon vekony lanyokat akik nem haborognak es szenvedtetik magukat, hanem elfogadjak, esetleg tesznek ellene.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5226 Dátum: 14 márc 05, 22:43:20 »

Mini egy béna képet tett Lupitáról, de szerintem is nagyon szép ez a csaj Nevet
http://blogs-images.forbes.com/worldviews/files/2014/03/lupita-2.jpg
Mondjuk az nem értem h a fekete nőknél miért olyan nagy divat az ennyire rövid haj, de mondjuk mindegy is.

Ez a kövér-sovány dolog alapvetően hülyén van beépülve a köztudatba, mert egyszerűen nem lehetsz más formájú mint amilyen vagy. Szóval egy alacsony, széles csípőjű lány nagy mellű lány sosem lesz magas, atléta alkatú vagy még magasabb, csontváz szerű akárhogy is szeretné, és ez fordítva is igaz. Szerintem csak annyi a fontos hogy mindenki a saját alkatának megfelelő elvárásokat támasszon a testével szemben, mert se a rengő hájhegyek se a kiálló bordák nem túl esztétikusak Nevet 

Ja, és ezt a fiúknak meg a makretingeseknek: http://beautyrobic.hu/
Olyan csajok képei vannak kint ezen a honlapon, hogy lefogadom az ide járók felét ez motiválta.
szerk: és a facebook oldal se sokkal jobb: https://www.facebook.com/pages/Beautyrobic/235813733173699?fref=ts
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 22:48:46 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5227 Dátum: 14 márc 09, 21:04:46 »

Mert van közös téma/elfoglaltság és a gamer lányok általában nem olyan hisztisek.
Milyen aranyos és naiv vagy. Nevet Látom nem sok gamer lánnyal beszéltél még.
Durván hisztisek is vannak, meg elég agresszívak. Úh de még mennyire, volt a WoWban egy csajszi akivel együtt játszottam, néha féltem tőle, de ezért szerettem. Nevet

Amúgy Sabaku, tudom hogy béna volt az a kép, nem is Lupita miatt tettem be, hanem a szöszi miatt akiért sok csávónak csorog a nyála. Nyelvesít De örülök hogy neked is tetszik. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 09, 21:16:49 írta Minagi » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5228 Dátum: 14 márc 09, 21:16:06 »

Amikor még WoW-oztam kb 1.5 éve a lányok sokkal idegbetegebbek voltak a fiúknál, az egyik csaj olyan szépeket anyázott hogy öröm volt olvasni.ikszdé Sőt még személyes ismeretségben is van olyan akitől félek ha nekiáll kockulni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 09, 21:19:55 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5229 Dátum: 14 márc 09, 21:27:41 »

Sok hisztis csajokkal akkor találkoztam legtöbbször mikor már pl kipróbáltam az Aiont és skypeon beszélgettünk vagy TS-en és úgy betudtak durcizni és hisztizni insta közepén, hogy az néha már sok volt.
Vagy volt, hogy egy házaspárral játszottunk és elkezdtek veszekedni valami szaron, azt is élmény volt hallgatni. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5230 Dátum: 14 márc 10, 10:49:49 »

Házaspár és kockák... legjobb kombináció. Egyik elszúr valamit olyan ívet kap a másiktól mint a huzat. : DDD

http://cdn.funnie.st/wp-content/uploads/2013/12/My-Girlfriend-Is-A-Gamer1.jpeg Ha már ugye idegbeteg gamercsajok... Bár ezt biztosan láttátok már sokan de hát pont ideillik. ikszdé Szegény fiú. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 11:25:58 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5231 Dátum: 14 márc 10, 11:26:32 »

Sok normális házaspárral találkoztam szerencsére, de voltak kivételek. Volt, hogy az egyik egy klán találkozón meg is csalta hites urát.
Amúgy mivel állítólag én is kocka vagyok, én szerencsére pont a nyugisabb és nem hisztisek közé tartozom.Nevet

Amúgy erről a képről egy Castle rész jut az eszembe. Kerestem a linket, de nem találtam meg most, így leírom. Castle nagyban játszik Konzolon, mögötte Becket egy száll férfi ingben becsúszik az ajtóba és csábosan néz. Fullosan ki van sminkelve és dögösen néz ki. Castle észre se veszi, mikor meg végre felfigyel rá, elkezd nagyon vacillálni, hogy tovább játszik (mert valaminek a közepén jár) vagy felkapja Becketet és élvezzék az éjszakát együtt. A nő észre veszi, hogy nagyon vacillál, ezért lemond róla és egyedül bemegy a hálóba. ikszdé Hogy utána mi történik.... azt a folytatásban megtudhatják.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5232 Dátum: 14 márc 10, 11:34:14 »

Gratula a hölgyeménynek. :") Amúgy én is elég nyugodt voltam amikor játszottam, ha felcseszték az agyam inkább kikapcsoltam a gépet és kimentem rágyújtani.

Azt a részt látnom kell, régen néztem új Castle-részt, kicsit elhanyagoltam pedig szeretem. :/

Ezt a képet az előbb találtam. (Épp a Sissy 2-t nézzük kommunikáció órán az etikett miatt, de már láttam nemegyszer és inkább nekiálltam tájképeket nézni.) Évek óta vonz Finnország de ha egyszer kijutok ezek után lehet ott is maradok hosszú időre.*-* Olyan szép.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 11:38:57 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5233 Dátum: 14 márc 10, 11:37:47 »

Nekem a kedvenc kocka-pár vitám az volt, amikor Hiei beszólt Ritának, hogy a karakterének csak 10 manája van és Rita totál kiakadt. Az aranyos volt meg vicces.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5234 Dátum: 14 márc 10, 11:46:31 »

Viir, van kicsiny falucskámban egy finn férfi, aki elvett egy magyar nőt ezért ide költözött. Viszont ugyan úgy tanítja gyerekeiket finnül (a feleség is tud) és minden évben, ha tudnak kimennek. Egyszerűen olyan szép helyeket mutogatnak. Egyszer én is elakarok oda kukkantani.

Seva, oh azt hallanom kellett volna. ikszdé

Amúgy én néha kitudtam akadni, de nagyon. Bár sokszor azon, hogy jó sok játékos mennyire ... - mi is a legjobb szó ide, ami nem túl sértő - béna. Nevet Mennyire nem figyelnek a másikra stb. Persze ez akkor fordult elő mikor olyan játékkal játszottam amit emberekkel lehet.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!