24 jún 29, 15:34:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1034304 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5250 Dátum: 14 márc 16, 16:34:22 »

Centi szerint 168-169 vagyok és mindig le is töpszliznek.  Neeem Sok bunkósutyerák.
Hajaj nekem is van hasonló. Pl egyik középsulis o.társam balerinacipőben keringőzött mert alapjáraton is magasabb volt a táncpartnerénél.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 16:38:14 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5251 Dátum: 14 márc 16, 16:40:41 »

Nekem múltkor rosszul esett, hogy 180 cm-nek néztek. Durci Majdnem olyan rosszul, mint mikor 23 évesnek. xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5252 Dátum: 14 márc 16, 16:45:50 »

Én is annyi vagyok kb Vera, de én nagyon elégedett vagyok a magasságommal. A barátomnál nem vagyok magasabb, akkor sem ha esetleg magas talpút, magassarkút viselnék. Pirul Na meg sosem értettem igazából miért álltam meg itt, ahogy a nővérem is, hisz az anyukám is nagyon magas, meg az apukám is. A bátyáim is mind 190+ cm-ek Elvették a plusz centimétereinket. ikszdé Régebben értetlenkedtem nagyon, de már egy ideje, elégedett vagyok ezzel a magassággal.

Szegény Noémi, nem baj, tudod, mikor a szemüvegeden megcsillan a Nap, akkor vagy a legszebb. Pirul Okát ne kérdezd, ez egy olyan dolog, amit jobb, ha nem bolygatunk meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 16:46:52 írta Minagi » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5253 Dátum: 14 márc 16, 17:10:50 »

Te jó ég,Noé azért az még neked is sok. Nevet

Amúgy Minagi én is szeretem, hogy ekkora vagyok, kb ha bárkit megölelek könnyen találok rajta fogást még magassarkúban is. Azt meg ki tudja,lehet a genetika állt rajtad bosszút. >.< (Na azt még tagadja, hogy donhuán, széép. ikszdé)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5254 Dátum: 14 márc 16, 17:36:54 »

Szerencsére még nem jártam olyan sráccal aki alacsonyabb lenne nálam, ha magassarkú van rajtam, a többit meg ki szoktam nevetni. Muhahahaaaa. Elégedett vagyok a 173(-175) centimmel. Nevet

Ti picik vagytok. Durci

Mini Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 17:38:29 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5255 Dátum: 14 márc 16, 18:03:39 »

Nem picik, te vagy túl magas. Durci
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5256 Dátum: 14 márc 16, 18:08:35 »

És én mit mondjak a 165 cm-mel, ha szerintetek a 168 kicsi. T_T
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5257 Dátum: 14 márc 16, 19:33:40 »

Minagi, ennyit erről, Noé menj össze! ikszdé (Na jó ne.) Bár a lányismerőseim nagy része is kb olyan magas mint ő.
Legyünk erre inkább büszkék. Nekünk legalább legtöbb esetben segítenek a magas pasik ha nem érünk el valamit a magas helyeken.  Pojén

És Seva látod, a kedves párodnak ez a tökéletes magasság. Szóval ne aggódj.  Hümm-hümm
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5258 Dátum: 14 márc 16, 23:21:08 »

És én mit mondjak a 165 cm-mel, ha szerintetek a 168 kicsi. T_T
163 cm  Nevet Annyi vagyok.  Nevet és a környezetemben átlagosnak számítok (magasságban).
Úgyhogy meglepő hogy itt a lányok az égig magasodnak.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5259 Dátum: 14 márc 17, 16:55:50 »

Osztálytársam 155 cm. Na az pici. 160-tól nincs rinya  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5260 Dátum: 14 márc 17, 21:06:34 »

Mindenkinek a saját massága áll jól, bár tény, hogy az én kilóim mellé -10 cm nagyon jól állna. Vagy a magasságomhoz +10 kg (de izomban és mellnagyságban) ikszdé

Nah, de tessék egy kis Márai:
 
Márai Sándor: A nőkről általában

Köszönet a nőknek.
Köszönet neked, aki megszültél. És neked, aki a feleségem voltál. És neked, te harmadik, tizedik, ezredik, aki adtál egy mosolyt, gyöngédséget, egy meleg pillantást, az utcán, elmenőben, vigasztaltál, mikor magányos voltam, elringattál, mikor a haláltól féltem. Köszönet neked, mert szőke voltál. És neked, mert fehér voltál. És neked, mert a kezed szép volt. És neked, mert ostoba és jó voltál. És neked, mert okos és jókedvű voltál. És neked, mert türelmes és nagylelkű voltál. És neked, mert betakartad hajaddal arcomat, mikor megbuktam és rejtőzni akartam a világ elől, s neked, mert tested meleget adott testemnek, mikor fáztam az élet magányában. És neked, mert gyermeket szültél nekem. És neked, mert lefogod majd puha ujjakkal a szemem. És neked, mert kenyeret és bort adtál, mikor éhes és szomjas voltam. És neked, mert testedből a gyönyör sugárzott. És köszönet neked, mert jó voltál, mint az állatok. És neked, mert testednek olyan illata volt, mint a földnek az élet elején.
Köszönet a nőknek, köszönet.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5261 Dátum: 14 márc 17, 21:33:25 »

Kár hogy a férfiak többsége nem egy "Márai Sándor".
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5262 Dátum: 14 márc 17, 21:58:31 »

Nos igen, ma már nem mondanak ilyesmiért köszönetet. Ezeket elvárják. Viszont egy nőnek jól esne az ilyesmi, komolyan a mai pasikban már nem nagyon van ennyi kedvesség... (Tisztelet a kivételnek)
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5263 Dátum: 14 márc 17, 22:25:27 »

Ez hülyeség. -.-' Van a mai pasikban kedvesség, csak nem veszitek észre, főleg, ha szeretnek valakit, akkor még inkább. Nem minden pillanatban mondanak akár ilyen köszönetet, vagy kedvességet a szeretet nőnek, de sokszor tudják mikor kell, meg mikor egyszerűen ki kell mondaniuk.

Ennyi erővel, mi se köszönünk meg sok mindent a férfiaknak...
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5264 Dátum: 14 márc 17, 22:27:40 »

Nem is jó, ha túl gyakran mondanak szépet az embernek. Nevet
Mármint sokkal őszintébbnek hat, ha ritka. Pirul
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!