24 szep 29, 02:01:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087972 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5280 Dátum: 14 márc 26, 14:28:38 »

A 11-esre értettem, de olyan zavarba ejtő leírni, meg kimondani ezt a mondatot. És mégis mennyit használják...
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5281 Dátum: 14 márc 26, 14:33:56 »

Basszus most így teljesen végigolvasva van egy jó pár amin nagyot nevettem. Például a 42. ikszdé Amúgy a 44 tényleg olyan ami mindkettőnek nagyon fontos, meg az is, hogy teret kell adni a másiknak mert olyan begyepesedés lesz belőle, hogy csoda. Egyik nagyon jó barátom pont ilyenen megy át, és ezt hallgatom tőle két napja, aztán hiába próbálok hatni rá mintha a falnak beszélnék...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 14:36:00 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5282 Dátum: 14 márc 26, 14:42:53 »

Úgy használják, hogy ki is próbálnák Hakuu?

Jó, nyilván nem komoly azért az egész szöveg, de ez az ötös különösen tetszett. Persze lehet, hogy nagy általánosságban így van, de akkor én vagyok a kivétel. xD
Ez a része sunyi dolog: Találd inkább ki, miben hasonlítasz az anyjára és haználd ezt ki. De amúgy tényleg vannak ilyen férfiak.

Látod Vera, mutasd meg neki, legalább nevetni is fog. ikszdé
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5283 Dátum: 14 márc 26, 14:48:33 »

Húha, hasonlítani az anyjára... erről miért jutott eszembe a Big Bang Theory azon része amelyikben Howard és Bernadette összeházasodnak? Nem is tudom... ikszdé

Amúgy ő nevetni? Ezen? Szerintem eret vágna és kiugorna a munkahelye ablakán. (De ezt hagyjuk is mert csak felidegesítem magam feleslegesen. :"D)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5284 Dátum: 14 márc 26, 17:56:37 »

Azt, nem tudom, hogy ki is próbálnák-e de benne van a top 5 zavarba ejtő mondatokban. És mivel nem mondom ki állandóan megpróbálnak rávenni, hogy mondjam ki.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5285 Dátum: 14 márc 26, 21:56:10 »

Hát ez elég érdekes.  Nevet Mondjuk van benne 1-2 igazság de ha ezt a sok sületlenséget (mert van benne sok) valaki mind betartaná arra találó lenne a "cseléd" kifejezés.  smirksweat
Arról meg nem is beszélve hogy a pasik többsége (főleg az olyanok mint a cikkben "kiolvasható" férfikép képviselői) csak elvárni tudnak, de visszafelé már nem működne náluk a dolog.
11. Azért elég sok kan tud  "ánusz tágitusz" nélkül élni. 
42. Nem minden csaj néz csajos filmet és ha mégis én pl senkit se kényszerítek arra hogy azt nézze amit nem akar.  smirksweat
47. Ha valaki elmegy szórakozni az csinosabban öltözik fel mintha a boltba szalad le, akár pasival megy akár a barátnőivel. Vagy az még nem fordult meg egyik fejében sem hogy mi nők le akarjuk nyűgözni a kinézetünkkel a saját nemünket a női "versengés" miatt?
45. Ez addig ok, amíg van miért...
25. Szóval az igazság és/vagy a saját álláspontom ezek szerint lényegtelen. Akinek igaza van annak van igaza.
10. Csak annyira amennyire a barátnője a baráti társasága női tagjaira.  Gondolkozik
46. Na persze. Álmodj királyfi.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5286 Dátum: 14 márc 27, 08:07:14 »

Miért beszélsz az összes nő nevében, főleg ilyen hallatlan sületlenségeket, hogy mi, nők más nők miatt húzunk fel szexibbnél szexibb ruhákat. Nem ám azért, hogy a tükörképünk tetszetős legyen számunkra, vagy akinek barátja van,talán még azt is megkockáztatja, hogy a több milliárdos konkurencia ellenében mégiscsak az adott srác miatt öltözik fel csinin. Persze megértelek, téged úgyis extrémmód érdekel, mit gondol rólad a környezeted, de akkor is elkapkodott kijelentés volt kissé, és persze nem egyetlen, de mindegy. Fel kell öltöznöm csinin most, hogy a többi csajnak kocsányon lóghasson ma a szeme. ikszdé

Az a cikk meg -picit beleolvastam- a lehető legrosszabb tanácsokat adja, és több, mint a 80%-a baromság is hozzá. Nem venném komolyan senki helyében.

Imádom amúgy Natalie-t, részben miatta kedveltem meg Boleyn Annát, aki alapból is szimpatikus történelmi karakter szerintem, a Tudorok óta pedig főleg.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 08:47:04 írta Nikuccia » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5287 Dátum: 14 márc 27, 11:39:40 »

A legtöbb nő pedig ezért teszi, oké nem mindenki de lány iskolába járok, látom ezt a burkolt versengést. És ide nem a fiúk miatt öltöznek ki.  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5288 Dátum: 14 márc 29, 18:30:33 »

Hogy kezeljem azt a nemi identitásbeli problémát, hogy 26 hsz után a shinobik istennője lesz a fórum rangom?
El kell fogadnod, hogy belül egy érzékeny és ártatlan nő vagy!
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5289 Dátum: 14 márc 29, 18:42:54 »

Még szerencse, hogy csak utánam éred el ezt a rangot, tehát én maradok a fő istennő. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5290 Dátum: 14 márc 29, 20:25:50 »

Húha, Gdat ezt eddig miért nem mondtad?  Hmm? Olyan vagy te is mint Princess Kenny?

Lányok. Női kérdés. A 85B-s melltartóméret az mióta számít "nagynak"? : DDDD

Szerkeztve: 90B. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 20:33:45 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5291 Dátum: 14 márc 29, 20:34:07 »

Vera szerintem ne tegyél fel ilyen kérdéseket.  smirksweat
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5292 Dátum: 14 márc 29, 20:36:00 »

Miért ne? Kíváncsi vagyok valamire, amolyan közvéleménykutatás. Nevet Pont ma beszélgettünk erről osztálytársammal és így random felvetődött, hogy ez már nagynak számít vagy nem. És nem tudtuk eldönteni. Szerintem nincs benne semmi különös.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5293 Dátum: 14 márc 29, 20:41:44 »

 De igen is nagy. Mármint ilyen tök ideálisnak számít. T.T
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5294 Dátum: 14 márc 29, 20:51:08 »

A 90 az még "ideális" méret, ha nagyobb az már nem olyan jó (lehúz a súlya és nehezebb lélegezni).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!