24 júl 01, 17:36:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1035383 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5205 Dátum: 14 márc 04, 20:18:53 »

Saphinak igaza van amúgy, tényleg lehet szempillát festeni. (<-Tartós szempillafestés.) Van akinek nagyon ügyesen megcsinálják és jól is áll. Meg láttam már olyat is, akinek úgy volt felrakva a 3D-s pillája, hogy ha nem szól fel se tűnik, hogy nem a sajátja.
Én meg csak azt bánom, hogy nem dúsabb.

CrazyCat jó is, hogy nem festetted be, főleg ha nem rézvörös a hajad. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 20:22:28 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5206 Dátum: 14 márc 04, 20:32:34 »

Nem rézvörös. Nevet Bár talán egyszer lesz olyan is.

Befestett szempilla szerintem szép, kivéve, ha feketére festik - szerintem. De lehet, csak az én heppem, hogy minél dúsabb, hosszabb, sötétebb legyen  >.<#
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5207 Dátum: 14 márc 04, 21:46:12 »

De kemény, nem is tudtam, hogy van ilyen.  Ohh My God  Jó persze a szempilla spirál, az festi valamilyen szinten. De szerintem akinek világos a haja és a szempillája, annak sokszor nem all olyan jól ha fekete spirált használ. Vagy sok sminket, ismerősömből indulok ki.  Nevet De engem az akaszt ki, ha valaki durván kihuzza a szemöldökét. T.T Annyira szörnyű tud lenni néha.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5208 Dátum: 14 márc 04, 21:57:33 »

Szerintem tök jó mikor valaki befesti/befesteti a szempilláját, nekem néha megteszik de csak 2-3 hétig látszódik igazán.

Szerintem is szép egy szőke lánynál a fekete szempilla, jobban kiemeli a szemét.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5209 Dátum: 14 márc 04, 22:00:46 »

De ez szem szín kérdése is, barátnőmnek speciel nagy kék szeme van és tejföl szőke haja, ami eredeti persze. Neki nem áll jól a fekete smink. Egyszerűen olyan szép egy kevés barnás sminkel, hogy az hihetetlen.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5210 Dátum: 14 márc 04, 22:27:01 »

Ezt a fiúknak küldöm: (Gyönyörű ez a fekete nő szerintem.)


A szempilla más, mint mikor a szemhéját festi ki valaki. Szőkéknek nem is áll olyan jól a sötét szerintem. Nekem se, ha festeném magam akkor inkább pici bronze vagy arany, natur színek inkább.

Tényleg Saphi, te fested magad?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 22:30:57 írta Minagi » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5211 Dátum: 14 márc 05, 08:10:35 »

(Ah Jared Leto... *-* Szeretet)

Szőkéknek tényleg nem áll "annyira" jól a sötét,(tisztelet a kivételnek ugyebár) inkább az enyhe színek, bár szvsz nekik még az egy kicsit erősebb kék és a lila is nagyon jól passzol.
Nekem ehhez a világos vörösesbarnához szerencsére jól megy a fekete, egyszer viszont kipróbáltam a pirosat és mintha behúztak volna, főleg ilyen fehér bőrrel, úgyhogy soha többé... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 08:15:33 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5212 Dátum: 14 márc 05, 11:06:50 »

Ezt a fiúknak küldöm: (Gyönyörű ez a fekete nő szerintem.)
Mármint aki egy leborotvált bonobóra hasonlít? :O Vagy az én szememmel van baj, ami félig igaz, de igazából mégse, vagy csak nagyon-nagyon bénán lett elkapva ez a pillanat róluk amúgy is. Tehetnénk a kupa vagy mi helyére egy banánt is amúgy, hihihii, úgy viccesebb lenne és érthető legalább. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 11:07:45 írta Nikuccia » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5213 Dátum: 14 márc 05, 15:38:13 »

Szerintem nem szép az a nő. Melle sincs.
A fiúknak küldök egy Weisz Fannis képet: http://pecsiprogramok.hu/program/big/10727.jpg
Őt még senki nem linkelte, pedig nagyon szép lány és jólelkű is. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 20:50:59 írta Sevanna » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5214 Dátum: 14 márc 05, 15:48:09 »

Amikor megláttam ezt a nőt,az jutott eszembe, hogy valaki adjon már neki egy szendvicset. >.< (Ez lehet gonosz de gyanítom, hogy nem én voltam az egyetlen aki ezt gondolta.)

Weisz Fanni amúgy tényleg szép. Kis aranyos feje van. Nevet
De szerintem Esmé Bianco is gyönyörű. http://www.aceshowbiz.com/images/wennpic/esme-bianco-premiere-the-world-s-end-08.jpg Ha lehetne választani, én tuti rá akarnék hasonlítani külsőre. (Mondjuk a GOT-os karakterére inkább nem, mármint ami a szerepét illeti... ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 15:49:05 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5215 Dátum: 14 márc 05, 16:42:54 »

Nem attól lesz szép egy nő, hogy van melle. (Nem azt mondom, hogy nem fontos.) Amúgy nem tudom miben szerepel, csak láttam már képeket és nekem ott tetszett.
szerk.: Meg tudtam ki ő: Lupita Nyong'o
Itt van még pár kép. Viir Jared is szerepel rajtuk. Nevet http://www.emirates247.com/entertainment/oscars-2014-best-bloopers-jennifer-lawrence-lupita-nyong-o-2014-03-04-1.540379

Lew, a szöszi csaj miatt küldtem a képet, a zárójelben lévő szöveget később írtam oda, mint saját vélemény.

Seva, ő a halláskárosult lány, aki szépségkirálynő lett?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 16:45:50 írta Minagi » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5216 Dátum: 14 márc 05, 16:48:49 »

Szerintem se az dont el mindent, de persze ha nem nagyon van akkor nem kell olyan ruhat hordani,ami arra a reszre fekteti a hangsulyt.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5217 Dátum: 14 márc 05, 17:04:36 »

Nekem sincs olyan hű de nagy, nem is azért írtam, mert hogy az határozná meg a szépségét, hanem alapjáraton csontos a mellkasa, ilyen ruha nem előnyös a testalkatára. :/ http://vivatv-hu.mtvnimages.com/fashionpolice/kim-kardashian-jamie-mccarty-123175145.jpg?width=394 Egy ilyen annál inkább. Mondjuk pont a majdnem legnagyobb mellű nőn van, de ez kb pont annyit takar hogy elfedi az ilyen dolgokat.
 
Amúgy Minagi igen ő az. És köszi, hogy gondoltál rám. *__* Úgy befonnám a haját, pedig nem rajongok a hosszú hajú pasikért. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 17:27:31 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5218 Dátum: 14 márc 05, 18:14:31 »

Hát igen, de az tényleg nem szép ha ennyire sovány valaki és nincs is nagy melle. A ruha jól néz ki, csak nem rajta  Technikai KO Viszont amit küldtél, az nagyon szép, de oda is kell egy formás alkat, hogy fellehessen venni  Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5219 Dátum: 14 márc 05, 18:51:38 »

Annyira be akartam szólni Sevának, de úgyis csak megbántam volna, hogy ilyenekkel húzom az időt szövettan tanulás helyett.

Ez a szendvicses szöveg meg már annyira régi, hogy hihetetlen. Érdekes, a sovány lányok is ugyanúgy kapnak hideget-meleget, mint a kövérek, mégis főképp utóbbiak sajnáltatják magukat, meg élik ki azzal elfojtott agresszivitásukat, hogy a "kutyák szeretnek a csontokkal játszani" típusú képekkel posztolják tele a facebookot.

Niki megmondta a tutit. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!