24 júl 03, 17:43:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1036549 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5175 Dátum: 14 feb 24, 20:35:20 »

Először ahogy az első 3-mat megláttam,simán rávágtam volna,hogy Trónok harca alapján,de mivel a 4.ik kilógna a sorból,így passz. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5176 Dátum: 14 feb 24, 21:23:49 »

Syzy, eltaláltad. Nevet A 156-164 az ideális testmagasság, még szép, hogy Emília az első.  Nyelvesít

Nem is értem, hogy találtad ki.  Pojén

Azért kicsit meglepődtem, hogy magasabb vagyok a sárkányok anyjánál. ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5177 Dátum: 14 feb 24, 21:27:03 »

Atyaég,ennél még én is magasabb vagyok pedig mindig letörpéznek. Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5178 Dátum: 14 feb 26, 13:54:57 »

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1506642_627627467310016_1457503951_n.jpg

Na ezek néznek ki eszméletlenül  Pirul
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5179 Dátum: 14 feb 26, 14:00:03 »

Jól néznek ki, csak ha felvenném olyan érzésem lenne hogy dominásat játszom.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5180 Dátum: 14 feb 26, 15:30:19 »

Rita,van benne valami... már csak az ostor kéne mellé. Nevet Amúgy a második sor középsője nagyon jól néz ki. ^^

Amiket én egy ideje látok, ezek a galaxis mintás ruhák. Maga az ötlet nem lenne rossz, csak nekem az nem tetszik, hogy ilyen világos-rózsaszín-fehér a legtöbb. Lila-fekete-kék talán sokkal szebb lenne, de hát embere válogatja. Meg hát kinek mi áll ugyebár jól. Nevet Nem tudom ti hogy vagytok vele, tetszik-e vagy sem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 15:39:56 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5181 Dátum: 14 feb 26, 17:48:08 »

Jó talán egy kicsit tényleg  Hümm-hümm  De akkor is annyira jól néznek ki.

Bevallom, tavaly akartam venni olyan cicanacit, mert van egy jó pulcsim, ilyen tipikus hosszú és lógós rajta nagy : Life is a bitch felirattal, olyan jól mutatott volna. Csak tömeg cikk lett és nem szeretem, ha minden emberen olyan ruha van mint rajtam.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5182 Dátum: 14 feb 26, 17:53:12 »

Jó mert én tollaspálcát akartam venni de csak szexshopban lehet kapni na? ikszdé

Amúgy jaja,nagyon sokan elkapkodták az ilyeneket... én amikor a körmömet csináltattam meg ilyenre akkor néztem nagyot,hogy utána meg közben is láttam sokaknál, de néha nem is baj az. Nem kell mindig kitűnni a tömegből. :"D
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5183 Dátum: 14 feb 26, 18:20:34 »

Nem hinnem, biztos lehet máshol is. De ha már pálca, bilincset ne felejts hozzá venni meg valami szexi jelmezt  Pojén

Jó persze ha valami tetszik és divatos akkor is megveszem, csak van, hogy néha annyira tömeg cucc lesz, hogy már nincs is kedvem megvenni.  ööööö
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5184 Dátum: 14 feb 26, 18:35:36 »

Nem vagyok én szado-mazo, pedig tudom, hogy ezt gondolod rólam. ikszdé De amit máshol lehet kapni az macskáknak van... >.<

Na igen, az is egy olyan dolog. Sok dologgal vagyok én is így,ott van példának az Oreo-s Milka. Szerintem a fél iskolám azt tömi magába, de hát ha egyszer finom... :DDDD
Mondjuk annak örülök, hogy a telefonom nem lett tömegcikk, eddig a 2 év alatt összesen 3 embernél láttam ilyet. + Mindig megkapom, hogy ez milyen Verás telefon. :3 (Nekem gyártotta a Sony titokban...)


Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5185 Dátum: 14 feb 26, 18:54:10 »

Nem, nem dehogy, nem is. Na jó talán  Hümm-hümm
Cica pálca  Nevet

Hát de a csokiból annyira nem csinálnak tömeg cikket mint egy ruhából. Nálam a Vans cipő ilyen. Imádom mert olyan jól nézi de mégis tömeg cikk meg a Nike és a Converse  Gondolkozik Ah én hol berryvel járok, hol egy szarral. Mert a berrym kezdi megint megadni magát Szomorú

Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5186 Dátum: 14 feb 27, 18:15:18 »

Haha,még be se mutatták itthon a Sherlockot? So sad...
http://hu.axn.com/friss/sherlock-3-evad-bemelegito-gifek Tessék lánykák akik hozzám hasonlóan imádják. (Az a Moriarty-s jelenet még mindig  Sír ikszdé)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5187 Dátum: 14 feb 28, 21:36:32 »

Idézet
Az még hagyján, de a DVSC-s csaj hogy néz már ki  :Nevet:

Miért, a nagy csöcs videotonos csaj, aki a csokimandulafejre gerjed, hogy néz már ki?

Legközelebb majd én képviselem a Lokit egy plüssdisznóval a kezemben.  Kúl

Marci, mit értesz azalatt, hogy vérszegény?
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5188 Dátum: 14 márc 01, 21:08:10 »

Annak ellenére, hogy nő vagyok simán rajongok annyira Emiliáért mint egy férfi.  Nevet Olyan szép. *.*
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5189 Dátum: 14 márc 01, 21:25:27 »

Ebbe semmi rossz nincs, számomra Taylor Momsen ilyen. Örökös példakép és a legszebb nő.  Pirul
Naplózva

Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!