24 szep 20, 11:47:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081154 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4890 Dátum: 13 dec 28, 12:05:54 »

Ezzel mindent elárultál Seva... Mosolyog (Nyilvánvalóan kipreparálnád és egy vitrinbe tartanád az ágyad mellett.)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4891 Dátum: 13 dec 28, 14:51:24 »

Én asszem 12 voltam, amikor találkoztam valami megasztáros sráccal, akibe minden kislány bele volt habarodva, és össze-vissza kiabáltam, meg idegen emberekhez rohangáltam tollért, hogy kaphassak egy aláírást, majd egy csomó "úristen úristen úristen" közepette fotózkodtunk, majd közölte velem, hogy ne nézzek így rá, nem űrlény. ikszdé smirksweat Te jó ég, nagyon gáz volt. Azóta nem merek ismert emberekkel találkozni. Bár remélhetőleg kicsit értelmesebb lettem, mostmár csak a toll után való kapkodás történne meg.

Aaaaaaaa egyszer írok így sok idő után, akkor is befagyasztom a témát. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 20:59:18 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4892 Dátum: 13 dec 28, 21:03:44 »

Én meg egyszer Balcsiról vonattal hazafele jövet találkoztam ezen a képen lévő  fiúval (alul középen a sötét hajú), és két barátnőm is ott volt, akik tök rajongtak érte, csak mert kicsit híressé tette az ország egyik legbénább sorozata, és megkértek, hogy fényképezzem le őket, én meg nemet mondtam, és visszaültem a kabinba. Nevet

Szerintetek ez fake? Nem bízom a nemkutyában.
http://nemkutya.com/like/86679
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4893 Dátum: 13 dec 28, 21:35:41 »

Nem fake, és nem Tom az egyedüli.

http://rebloggy.com/post/neil-patrick-harris-jake-gyllenhaal-tom-hiddleston-hugh-jackman-andrew-scott-kea/46309066558

Én azért kicsit beszartam volna, hogy Moriarty ott ül mellettem a metrón, elvégre meghalt!!!!444!
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 21:38:58 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4894 Dátum: 13 dec 28, 22:23:51 »

Úr Isten a hírességek is emberek és használják a tömegközlekedést te jó ég. :o ikszdé

Ill. mondjuk bevásárolni is szoktak én a közben láttam már nem egy magyar celebet, vagy étkezés közben ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4895 Dátum: 13 dec 30, 23:43:06 »

Most, hogy szegény Schumi abban az állapotban van amiben, eszembe jutott, hogy ő volt az első "celeb" aki megdobogtatta a szívem 6 éves koromba (ezt egy cikk juttatta eszembe ahol a régi F1-es baleseteit taglalják és ahol rájöttem, hogy 1999-ből már vannak emlékeim a versenyről)

Nektek gyerek korotokban kik jöttek be?

Nekem még, Backham, Tom Cruise (akit akkor sokkal férfiasabbnak találtam Brad Pitnél, bár utóbbi is tetszett) és valamelyik srác a Blue-ból, de nem emlékszem melyik. Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #4896 Dátum: 14 jan 01, 13:03:30 »

Ahogy az előző pár hsz-t olvasgattam arra jutottam, hogy ez a gif nem maradhat ki a témából...Mosolyog Amúgy én nem vagyok nagy fan, de erre nem lehet mit mondani:
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4897 Dátum: 14 jan 06, 21:40:41 »

Ne is mondd, noe, szegény Schumi. :/

Cruisetól és Beckhamtől égnek áll a hajam, de Blues korszakom nekem is volt. Duncannel volt kitapétázva az egyik falam.


Sikeresen megfertőztetek. Köszönöm. ˘-˘

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zqJpwcbT_PU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zqJpwcbT_PU</a> A vége a legjobb. I'm sorry.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4898 Dátum: 14 jan 06, 21:51:32 »

Most már nekem is égnek áll tőlük a hajam, de más volt a helyzet 13 évvel ezelőtt Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4899 Dátum: 14 jan 07, 11:07:06 »

Csak nálam maradt ki ez a sztárokba vagyunk szerelmesek korszak? Biztos volt valami, de nem lehetett nagy rajongás, mivel egy nevet se tudnék felhozni.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4900 Dátum: 14 jan 07, 12:04:42 »

Schumi nem sztár ő tehetség. Anno 2 tábor volt az Alomzo fanok és a Shumisok Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4901 Dátum: 14 jan 08, 02:45:37 »

how to kiss:
coat flip
ruffle the curly
hand thingy
sex kiss


Ez a csók basszus rohadt jó. Így kell ezt.  Be van tépve
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4902 Dátum: 14 jan 08, 20:50:27 »

Ezt a másik topic lakóinak küldöm sok szeretettel. Nevet




És mi is köszönjük szépen Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4903 Dátum: 14 jan 09, 21:21:52 »

Férfi topic: a belinkelt szöveg undorítóan nyálas.

De azért érdekelne, pontosan melyik részével nem értenek ennyire egyet az urak odaát. Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4904 Dátum: 14 jan 09, 22:03:00 »

Hmm...legközelebb teljes sífelszelésben megyek a strandra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!