24 szep 23, 13:12:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308452 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8925 Dátum: 12 dec 27, 13:16:23 »

Legjobban pedig az első ruhája volt a legnormálisabb..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8926 Dátum: 12 dec 27, 15:12:42 »

Szerintem pedig az a legjobb amelyiket Itachi ellen hordta. Sasuke szerintem nem gyűlöli különösebben Orot csak olyan normális szinten.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #8927 Dátum: 12 dec 28, 19:41:54 »

Igazad lehet én se lenék pipa hogyha valaki a száját nyalogatva vágyna a testemre, és közbe kiskorú vok xDDDDDDD

Na a viccet félretéve Sasuke nem hiszem hogy a Shippuuden óta komolyan vené Marcsit xD sőt, sztem semibe nem vette
Szállásolj, etess, taníts, én meg magasból sz*rok rád xDDDD
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8928 Dátum: 12 dec 31, 13:38:01 »

Én is erről beszélek, nem utálja, mivel nem is foglalkozik vele különösebben, tudja, h ha el akarja foglalni Marcsi a testét, akkor meg tudná fékezni, ezért nem is gyűlöli.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8929 Dátum: 12 dec 31, 15:37:34 »

Én már csak azért sem hiszem, hogy gyűlöli Oro-t mert végülis nem lett átverve, kezdettől fogva tudta, hogy mire vállalkozik, csak éppen furfangosabb volt és sikerült legyőznie őt. És persze nagyon sokat tanult tőle.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8930 Dátum: 12 dec 31, 18:31:33 »

Remélem még fog fejlődni Sakura karaktere és látunk tőle valami epicet .Eddig is sokat fejlődött, de valljuk be egy kis lökés nem ártana csak jót tenne neki. Jelenleg, mivel ő egy medikus ninja, eléggé háttérbe szorult mig Hinata ellopja tőle a dicsfényt  >.<#
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8931 Dátum: 12 dec 31, 18:35:31 »

Hát igen, Sakura a jelenlegi képességeivel nem sokat tehet. Én 3 lehetőséget látok a karaktere fejlődősére:

- Csiga remete mód ( Kabuto szerint 3 hely van, ahol Remete módot lehet tanulni. Ebből kettőt láthattunk- Kígyó, Béka- a harmadik egyértelműen a Csiga lesz )
- Egy, a Tsunade technikáit is felülmúló, orvosi ninjutsu
- Egy erőteljes genjutsu
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8932 Dátum: 12 dec 31, 18:44:44 »

Hát igen, Sakura a jelenlegi képességeivel nem sokat tehet. Én 3 lehetőséget látok a karaktere fejlődősére:

- Csiga remete mód ( Kabuto szerint 3 hely van, ahol Remete módot lehet tanulni. Ebből kettőt láthattunk- Kígyó, Béka- a harmadik egyértelműen a Csiga lesz )
- Egy, a Tsunade technikáit is felülmúló, orvosi ninjutsu
- Egy erőteljes genjutsu

Kishinek egyszerűen muszáj kezdeni valamit Sakurával, és amikor azt irom muszáj, úgy is értem Nyelvesít
Sajnos, ezidáig Sakura csak genjutsu feloldó jutsut használt. R-ámen hogy igazad legyen.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8933 Dátum: 13 jan 01, 15:05:53 »

Szerintem orvosi ninjutsu lesz belőle. Lehet, hogy majd a háború közepén Naruso és/vagy Sasuke súlyosan megsérül és csak Sakura képes megmenteni. Én ilyesmire gondolok Mosolyog Hát ha Sakura most remete módra váltana az nagyon gáz lenne, mert akkor jó, hogy nem fél konoha remetében tolja.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 15:06:44 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8934 Dátum: 13 jan 01, 15:09:22 »

Sakura nem hiszem, hogy valaha is remete módozna. Az öreg breki is megmondta, hatamas chakrakészlet kell hozzá, márpedig Sakurának ugyan nincs annyira kevés, de nem valószínű, hogy elég van neki hozzá.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8935 Dátum: 13 jan 01, 15:34:45 »

Egyáltalán nem lenne gáz, ha Sakura most mutatna egy remete módot, hiszen a Béka- Csiga- Kígyó vonal az egész mangát végigkísérte.
A Béka remete mód Jiraiya és Naruto által be volt mutatvva. A Kígyó módot Kabuto. Orochimaru tanítványa mutatta be. A harmadik ( a manga logikáját követve) a Csiga mód kell legyen. Sakura ezzel egy hatalmas power- up- ot kaphatna és végre nem néznék le őt.

Aizen: Lehet, hogy nincs sok chakrája, viszont a chakra kontrollja tökéletes. Tehát elképzelhető, hogy nem okozna neki gondot a termászeti chakra irányítása.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8936 Dátum: 13 jan 01, 16:27:30 »

De Sakura közel nem olyan erős mint Naruto és még neki is nehezen sikerült a remete forma. Csak azt mondom, hogy ha Sakura képes lenne rá akkor elég sok más szereplőnek is menne. Amúgy nekem inkább úgy lenne logikus Sakura remete módra váltása, ha nem Kabuto hanem Sasuke mutatta volna a kígyó módot.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 16:28:40 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8937 Dátum: 13 jan 01, 16:29:48 »

bármi is lesz Sakura nagy dobása, imádkozzunk együtt azért, hogy ne a háború során elesett emberek feltámasztásában nyilvánuljon meg!
Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8938 Dátum: 13 jan 02, 11:33:05 »

És ha lenne is Remete formája Sakurának, mi "értelme" lenne? Egy orvosi nindzsa kötelessége, hogy minél tovább életben maradjon és gyógyítson. Tehát harcban nem állhat oda Naruto mellé, hogy "zúzzunk együtt!".  Bár a saját védelme érdekében nem lenne egy hátrányos képesség. ^^

Viszont, mivel Naruto is a Remete forma segítségével tanulta meg eldobni a Szél elem, Rasen Shurikent, így Sakura meg talán távolról (nem km-ek, csak max. 4-5 m) is tudhatna gyógyítani vele. Vagyis nem kellene egyenként végigmennie a sérülteken, hanem egy bizonyos területen belül a körülötte lévőket egyszerre lenne képes gyógyítani. Mondjuk nagy figyelmet igénylő beavatkozásokat nem tudna csoportosan végezni, de könnyebb sérüléseket el tudna így látni tömegesen is. ^^

Az egész hasonló lenne Tsunade tömeges csigás gyógyításához, amikor Katsuyu kisebb csigákra esik szét és azok másznak a sérültekhez és a baa-chan így egyszerre gyógyíthat több embert is, csak Sakura ezt a Remet formával művelné. ^^

Jó kis elszállt elmélet, mi? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8939 Dátum: 13 jan 02, 11:40:28 »

Nem rossz elmélet, viszont:

Mért ne harcolhatna Sakura? Tsunade is folyton megszegi a saját szabályait és a harcmezőre lép. ( A part1-ben Orochimaru ellen, az előbbi háborúkban Hanzo, Chiyo és a "többiek ellen). És akkoriban még nem volt meg a Byakugou, hogy arra fogja a szabályok megszegését  ikszdé
Tsunade Sakurát egyébként is harcolni is tanította.

Az SM mód növelné Sakura gyorsaságát és erejét. És talán még kapna 1-2 spéci képességet, mint a sav, illetve immunitás a genjutsukra. De akár egy erőteljes SM genjutsu-t is kinéznék belőle. De ez mind spekuláció.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!