24 jún 21, 21:23:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1213633 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8910 Dátum: 12 okt 29, 11:50:12 »

Lehet h nekem tűnt fel csak de a mester Narutot mostanában sokkal idősebnek rajzolja meg mint amennyi.
Főleg mikor Naruto dühös és lekonyul a szája.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8911 Dátum: 12 dec 04, 12:25:19 »

Újra olvastam a mangát és azt kell, hogy mondjam kezdem megkedvelni Sasukét  Pojén Valahogy Madarára emlékeztet, őt pedig eléggé bírom.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8912 Dátum: 12 dec 04, 13:44:39 »

Remélhetőleg lesz valami jelentősége, hogy Sasuke ugye öcss, Madara pedig bátty. Mert az még mindig nem világos, hogy mi is lett Izunával. Mert Tobi-Madara úgy beszélt róla, mint egy szerető bátty, míg az igazi Madara csak egy erőt és gyűlöletet továbbadó személynek titulálta (bár ezt mondathatta a keserűség is). Nem lenne rossz, ha Madara az öccsét látná meg Sasukéban. Lehet nem illene Madara EGÓ-jához az a stílus, de ismeritek a mondást: "Mindenki ártatlannak születik". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #8913 Dátum: 12 dec 04, 15:22:36 »

Nem utálom, de nem tartom szimpatikusnak Soha nem is volt nekem az Nevet Olyan beképzelt. Persze, mikor a Hachibi ellen harcolt, és védte Karinékat, kicsit megkedveltem, de ez idő múltán elmúlt:))
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8914 Dátum: 12 dec 04, 15:46:35 »

Én is így voltam vele,mint Hime.1 x megkedveltem a karaktert,de elmúlt.Úgy mint Kiritonak.Szóval jelenleg ki nem állhatom,de csak a beképzeltsége nem tetszik ,meg ahogy narutoval viselkedett,az ego király...Amúgy azon kivül szimpatikus karakter.A tulajdonságai,okos ,visszafogott,és ésszerűen gondolkodik..
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8915 Dátum: 12 dec 04, 21:06:03 »

Egyébként ha jobban belegondolunk Sasuke viselkedése Narutoval szemben "érthető". Ő megmondta, hogy hagyja békén nem akar visszamenni de Naruto mégis egyfolytában a sarkában liheg. Én sem kedvelem túlzottan Sasukét de erről a részről nincs vele bajom Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8916 Dátum: 12 dec 05, 08:19:02 »

dreamfolow:

A "visszafogott"-tat kicsit azért vitatnám. Nevet Sasuke igazából majdnem olyan forrófejű, mint Naruto. Csak ő nem ordítva és vicsorogva rohan fejjel a falnak, hanem pókerarccal. Nevet

Mostanában elég szépen eldurrant párszor az agya, az pedig nem egy tipikus visszafogott tulajdonság. ^^" Persze, sok tettébe belemagyarázható az ésszerűség, de azért a "le se ... a társaimat" hozzáállás nem olyan nyerő. Főleg, hogy egyedül még ő sem képes mindenre. Ne váljon belőle Naruto-féle, a barátaimért mindent ember, de azért egy Chidorival átszúrt Karinés egy majdnem felnyársalt Sakura kicsit már "túlzás". ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Liwet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #8917 Dátum: 12 dec 10, 17:53:09 »

Ez a 'pókerarccal rohan fejjel a falnak' kinyilatkozás megmosolyogtatott, szerintem baromi találó.Nevet Egy dolog, hogy kivételesen intelligens alany áll az itteni tömegkommunikáció középpontjában, és egy másik, hogy emellett joggal nevezzük-e hideg-fejűnek ("józannak") őt. Hiába a fejlett logikai készsége, ha közben az érzelmei vezérlik. Sasukéról márpedig határozottan süt a lobbanékonyság. Talán nehezebb a tűrőképessége határára juttatni, mint mondjuk Narutót, de ha egyszer valakinek mégis sikerül, ott kő kövön nem maradhat.
Nekem amúgy nincs kifogásom a viselkedése ellen. Bár hűvösebb, antiszociálisabb társainál, átitatja egyfajta fanyarabb életérzés, épp ezzel vívta ki a számomra legrokonszenvesebb karakternek járó kitüntetést, még a sorozat elején. Azóta persze fordulatot vettek a dolgok, s ő is kezdett átbillenni célorientált pszichopatába, ezért alábbhagyott a felé mutatott lelkesedésem, de azért most sem látom teljesen reménytelen esetnek. Mivel még messze nem értem a Shippuuden végére, az érdemibb véleményemet inkább későbbre halasztanám, egyelőre ennyivel kell beérnetek.Nevet
(A 'jól néz ki' a legkomolyabb okfejtés, amivel találkoztam a topicban.Nevet)
Naplózva
Liwet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #8918 Dátum: 12 dec 10, 21:04:54 »

Amondó vagyok, nem véletlenül fejlődik ilyen ütemben és mértékben Naruto. Ki lehet a manga/anime eredeti célközönsége? Mire próbálja ráébreszteni a követőit? Részint azt mutatja meg és adagolja lassanként belénk, hogy széles e világunkban semmi sem lehetetlen, akár a legnagyobb vesztesnek kikiáltott, kudarcra ítélt "lúzer" is kivívhatja magának a tekintélyt és megkaparinthatja valószínűtlennek tűnő álmait, amennyiben elegendő akaraterővel és magabiztossággal bír. Kitartásra sarkall, ez a legfőbb mondanivalója. Mi sem szemléltetheti ezt jobban egy hőssé cseperedő senkinél. Rock Lee figuráját szintén ezen filozófiának szentelhették, belőle csak a drámai hátteret "felejtették" ki. Inspiráció az egész mű.
Hogy mit gondolok a konkrét szereplőről? Fogós kérdés. Úgy értem, gyakorta támad kedvem sajátkezűleg tarkón legyinteni a meggondolatlan, zsizsikes, feltűnési viszketegségtől gyötrődő természete avagy labilis idegállapota miatt, valahogy mégsem utálattal viszonyulok hozzá. Áldozatkész, becsületes, emberközpontú, legalább az értékrendje a helyén van. Nem utolsó sorban humorból sem szenved hiányt.Nevet Végeredményben szerethető a maga módján, egyéni szájíz kérdése, ki tartja kedvencének és ki nem.
Naplózva
8000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #8919 Dátum: 12 dec 25, 01:26:33 »

A túlbizakodottsága a legnagyobb az egész szereplőben... sajnos mivel mostmár egyre erősebb val'szeg egyre kevesebb 'teljesen lazán nekimegyek vkinek aki sokkal erősebb' pillanata lesz :/
Csak azt nem értem vele kapcsolatban h' miért viseli még mindig Orcsi pedokötelét mikor már régen nem a tanítványa... bár mondjuk engem nem zavar mert sztem passzol hozzá...
Naplózva

dottebayo
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8920 Dátum: 12 dec 25, 14:39:40 »

Talán bejön neki az a ruha. Nevet Viszont szerintem, amíg az Orochimarus szál teljesen le nem zárul, míg biztosak(?!) nem leszünk benne, hogy a kígyó végérvényesen és visszavonhatatlanul az örök jutsu-gyűjtő mezőkre nem távozik, addig marad ez a gönc. Vagy míg nem jön egy kis időugrás (erre kicsi az esély), vagy egy nagyobb személyiségváltozás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8921 Dátum: 12 dec 25, 16:09:52 »

Orchi csak azért van itt, hogy Sasuke rajta mutassa be gyűlölete mélységét.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8922 Dátum: 12 dec 25, 16:16:28 »

Pontosan miért is Orochimarun?  Hmm?
Naplózva

8000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #8923 Dátum: 12 dec 25, 17:43:28 »

sztem nem utálja Orot csak szimplán nem kedveli (mondjuk Orcsit senki sem kedveli... )
Naplózva

dottebayo
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #8924 Dátum: 12 dec 25, 22:27:39 »

Pontosan miért is Orochimarun?  Hmm?

Más valaki se tud megdögleni évadok óta, vagy van választottad?:3
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!