24 szep 28, 11:05:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1314044 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8940 Dátum: 13 jan 02, 13:33:58 »

Sakurának van tehetsége nijaként és ezt még Kakashi is megemlitette, hogy a csakra kontrolja igen preciz amikor Ino ellenharcolt a chuunin vizsgán. Aztán amikor Sakura medikus ninjutusut tanult Tsunade is megjegyezte, hogy mennyit fejlődött 3 hónap alatt.Kakashi a shippuuban is megjegyzi,hogy mivel Saku genjutsu beállitottságu még Tsunadét is túlszárnyalhatja. Chiyo,Sasori meg a Zetsu dolog (nem vagyok biztos benne,hogy az az igazi Zetsu volt Technikai KO) is megdicsérték.
Sakunak nem volt semmilyen kekkei genkai-ja, csak a csakra-kontrolja meg az esze  Pontosan
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8941 Dátum: 13 jan 02, 13:41:18 »

Nem egy olyan húú de gyenge karakter ,mint mások mondják.Csak az a gond vele ,hogy kishi ez időkben tényleg kicsit elhanyagolta,szinte csak sasori ellen harcolt,de azt se ő maga csinálta.Na de part1-es sakurához ez egy nagyon nagy fejlődés ,akárhogy is nézzük.
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #8942 Dátum: 13 jan 02, 14:30:00 »

Remete forma elsajátítása évekig tart s most nem hiszem h ennyi ideig távol lenne Konohától.

Az első hokage képes volt kézpecsétek nélkül is gyógyítani (Madara szerint legalább is) ez Sakurának se jönne rosszul.
Mivel genjutsu affinitása van ezért erre kellene majdd nagyobb hangsúlyt fektetnie s az se kizárt h most fog valami nagyot villantani a két szembajnok ellen  Nyelvesít.

Ami neki s Narutonak is rég el kellet volna sajátítani az legalább két elem rendes ismerete.
Itt mondja Kakashi mennyire alap is ez feléjük.
Szerintem inkább erre kellene neki koncentrálnia s esetleg utánna csigázni mire több chakrája lessz.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 14:30:47 írta Fr33man » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8943 Dátum: 13 jan 02, 14:37:27 »

Mekkora troll dolog lenne már, ha Sakura benyomná a csiga remete módot és lassabb lenne csak tőle? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 15:24:56 írta Loah » Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8944 Dátum: 13 jan 02, 14:42:26 »

Mekkora troll dolog lenne már, ha Sakura benyomná a csiga remete módot és lassúsabb lenne csak tőle? Nevet


Mennyire igaz a csigák nem a gyorsaságukról hiresek  ikszdé  
Nem lehet tudni Kishimoto-san mit tartogat Sakurának, de per pillanat egy full medikus ninját faragott belőle.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 14:43:48 írta Dattenaro » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8945 Dátum: 13 jan 02, 21:30:13 »

... Az első hokage képes volt kézpecsétek nélkül is gyógyítani (Madara szerint legalább is) ez Sakurának se jönne rosszul. ...

Nem, a saját sérüléseit volt képes kézpecsétek nélkül gyógyítani.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/576/17
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8946 Dátum: 13 jan 03, 00:23:54 »

Bocs hogy ekezetek nelkul fogok irni

Kicsit uncsi,hogy sokan azt mondjak Sakura le se tojja Narutot  >.<#
Itt a bizonyitek, en csinaltam angolul van :http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/220/8/1/narusaku_by_sandee511-d5ad348.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 00:26:39 írta Dattenaro » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8947 Dátum: 13 jan 03, 07:29:34 »

Bocs hogy ekezetek nelkul fogok irni

Kicsit uncsi,hogy sokan azt mondjak Sakura le se tojja Narutot  >.<#
Itt a bizonyitek, en csinaltam angolul van :http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/220/8/1/narusaku_by_sandee511-d5ad348.jpg


Nem rossz, kb ugyanolyan, mint az összes többi devaintart-on: összecsapott. Ugyanis nem képkockákból s a "legjobb" jelenetekből kellett volna ilyet összeállítani. Ráadásként ilyenből már láttam Hinata-val, Ino-val, Tenten-el, Karin-al stb. Szóval inkább jó kis fanart, mintsem bizonyíték (főleg, hogy az a sok beszélgetést Sasuke miatt tartotta vele). Ja, és miért hagytad ki, amikor Sasuke lebassza amiért gusztustalanul beszélt róla? Mert csak azután kezdett el vele kedvesebb lenni Sakura. Ha nem tette volna Sasuke, akkor még mindig szörnyként kezelné. Ez a "bizonyíték" csak akkor lett volna jó, ha a rossz pillanatokat is beleraktad volna (pl Naruto lebaszása, amikor egyből átlát a kamu vallomásán, s utána magában ugyan, de bocsánatot kér tőle).

Azt a 469-es kamu vallomást meg már felejtsük el egyszer s mindenkorra! Aki nem jött rá már a 459-es fejezetnél, hogy a "kamu vallomással sablonnal" próbálja majd le beszélni Sasuke-ról az igazság elmondása helyett (mely sokkal jobb lett volna, mint ez a sablon nonsense), az akkor tényleg soha semmit sem látott/olvasott még a Naruto-n kívül! Mióta beszélnek egy vallomásban minden második mondatban egy harmadik félről, illetve több éve tett ígéretekről?

Biztos lesz majd egy normális is, de tanuljuk már meg, mi az igazi s mi nem. Ha valódi lett volna, akkor kb ilyen lett volna:

"Naruto, tudom, nem a legjobb idő erre, de elgondolkoztam az utóbbi időkben, s rá kellett jönnöm, hogy már nem tudok többé úgy gondolni rád, mint egy barátra vagy csapattársra. Ugyanis szeretlek. S ha te is így érzel, akkor szeretnék egy komolyabb kapcsolatban lenni veled." "Hogy miért szeretlek? Ezt nem lehet megmondani. Rengeteg időt töltöttünk együtt, s minden hibáddal együtt megkedveltelek. Vannak hibáid, de a jó tulajdonságaid mindig elfelejtetik velem a butaságaidat. Tudom, hogy régen csúnyán bántam veled, de az azért volt, mert nem ismertelek eléggé. De a rengeteg idő alatt, amit együtt töltöttünk, rájöttem, nem csak egy suta gyerek vagy. Több is annál. Egy kedves, szeretettel telt ember, aki képes megbocsátani még az olyanoknak is, akik rengeteg fájdalmat okozott neked. Soha nem adtál fel semmit, bármennyire is lehetetlen volt, pedig a falu, s köztük én is, mást sem adtunk neked, csak gyűlöletet s megvetést, pedig te még akkor is minket védték, amikor megérdemeltük volna a szenvedést. Talán nem érdemlem meg, hogy viszont szeres, meg is érteném. De ha még is tudnál adni egy esélyt nekem, s nekünk... a legboldogabb lány lennék az egész világon. Szóval Naruto, hogy érzel? Te is szeretnéd, ha járnánk?"

(köhög, köhög, hány, köhög, hány, köhög, köhög... férfi vagyok, s nem bírom a nyáladzást...)

Szóval kb így nézett volna ki! Nem "Sasuke", "már nem kell a sz*ros ígéreted", "már nem érdekel Sasuke most hogy bűnöző", "Sasuke így, Sasuke úgy", "üldöz téged az Akatsuki s jobban tennéd ha nem keresnéd Sasuke-t", "jaj, hős lettél s most annyira imádlak", "szóval most már nem kell betartanod az ígéreted, s leállhatsz Sasuke keresésével"... S ebből a "vallomásból" és utána lévő vitából derült ki, hogy kb nullára értette Naruto érzelmeit és érzéseit, mert ha tudta volna, akkor Shizune-ra hallgat, nem pedig Sai-ra, aki kb fél éve ha velük van (Yamato is ide tartozik, de ő már kijózanult) és csak manipulálta a lányt, hogy rávegye Naruto-t, hogy felejtse el Sasuke-t. Ráadásként ennyi idő után már rájöhetett volna, hogy Naruto már rég nem amiatt csinálja, hanem saját maga miatt.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #8948 Dátum: 13 jan 03, 09:41:34 »


Nem, a saját sérüléseit volt képes kézpecsétek nélkül gyógyítani.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/576/17
Igazad van, kissé pontatlan voltam ám még mindíg tartom h illene úgy gyógyítania, de  ha másokat nem is fog tudni kézpecsétek nélkül meggyógyítani akkor is a saját sérüléseit illene.
Narutonak sikerült felülmulnia mesterét a remete forma tökéletesebb elsajátításánál s Sakurának se ártana valamiben felülmulnia mesterét.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 09:44:45 írta Fr33man » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8949 Dátum: 13 jan 03, 11:49:38 »

Szerintem pedig menjünk át a Sakura topicba. 1 órán belül megkapod a válaszomat.

Inkább ne! Tökmindegy melyikünk mit ír, csak az lesz, hogy a másik nem ad igazat a másiknak! Szóval inkább most fejezzük be, s kész! Én csak nem értettem, miért utálják most meg anno a Pan-es részeknél a szerencsétlent, amikor Shimamaru kapott egy egész arc-ot, s akkor senki sem jött azzal, hogy "jaj de egy nagy farok ez a Shikamaru, mit képzel" stb...

Inkább folytassuk az elméletet arról, hogy miért nincs Sakura-nak "Csiga Remete Formája"... b*sszus, már az is gáz, hogy vannak "fajtái" a remete módnak! Nem lehetett volna csak egy, s kitalálni valami mást Kabuto-nak?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8950 Dátum: 13 jan 03, 12:16:20 »

Én meg azt tartom, hogy Sakurának nem illik így gyógyítania. Az ok pedig nyilvánvaló. Az első hokage, Hashirama a génjeiben hordozta ezt a gyógyítási metódust. Így képes volt ezt kiterjeszteni a körülötte lévő emberekre is. Tsunade mint az unokája hordoz bizonyos géneket ebből az örökségből de már csak saját magára van hatással, sőt már csak kézpecsétekkel vagy a pecsétjének feltörésével. Ezzel szemben Sakura lópikula géneket hordoz ebből a senju DNS-ből, röviden semmit. Így nem is illene olyan gyógyítási képességekkel ellátni amelyekhez ezek a gének kellenek. Persze ha kapna ezekből a génekből akkor lehetne erről szó, a kérdés már csak az, hogy képes lenne túlélni? Alapvetően soha nem lehet olyan jó képességű gyógyító mint Tsunade ha saját magát kell gyógyítani. Mások gyógyítása viszont már egy más téma. Ebböl a szempontból meg is haladhatja Tsunadét hiszen egy csomó dolgot már nem neki kell felfedeznie hanem csak meg kell tanulnia a mesterétől. Másrészt jobb ninja is lehet belőle mivel Tsunade ahogy eddig láttuk bekorlátozódott a gyógyítás és a taijutsuja köré. Ezzel szemben Sakura most már rendelkezik orvosi ninjutsuval, taijutsuval és ahogy Kakashi mondta "Sakura alapvetően genjutsu beállítottságú". A lényeg, hogy tágabb lehetőségek állnak előtte mint Tsunade előtt. Nem zárom ki annak lehetőségét, hogy lesznek még vele olyan részek ahol valaki genjutsu használatot fog neki tanítani, bár a történet ilyetén állása alapján nem látom sok értelmét.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8951 Dátum: 13 jan 03, 12:21:24 »

Márpedig én akkor sem hagyom magam, ha akarsz válaszolsz, ha nem akkor nem Mosolyog

Igazad van, rég volt, amikor Sakura megmentette Naruto-t, de ettől ezen dolgok még megtörténtek. 2 év múlva az is rég lesz amikor Hinata mentette meg őt. Akkor hogy is van? Felejtsük el az érdemeit neki is?
A Halál Erdeje pedig igenis jó példa. Ott nem csak Sasukét, hanem Naruto-t is védelmezte. Szó sem volt olyanról, hogy ő csak Sasukét védi. Naruto már akkor is sokat jelentett neki.

A másik a 4 farkú Naruto... Miért is ne lenne jó példa? Sakura szándéka az volt, hogy magához térítse Naruto-t. Ha arra került volna sor, hogy szembenézzen vele bátran megtette volna, ha ezzel segíthet neki. Ezzel csak saját magát sodorta veszélybe és nem a faluja lakóit.

Most akkor az a baj, hogy Sakura nem veti magát minden egyes alkalommal, amikor Naruto "életveszélyben" van? Mégis mii haszna lett volna, ha nekimegy a Deva Path- nek? Jó, talán a chakra rudakat hamarabb eltörte volna, viszont így Pein is hamarabb ölte volna meg őt.  És Sakura sokkal fontosabb Naruto számára, mint Hinata... Sakura- ba szerelmes, míg Hinata-ra csupán barátként tekint. Most képzeld el, amint Sakura meghal. Ott Naruto másodperek alatt ment volna át kilenfarkúba. Talán még Minato sem tudott volna segíteni.  ( én legalább is leszartam volna az apámat ha a szerelmemet a szemem előtt ölik meg )

Most meg mi értelme lett volna közbeavatkozni? Ha ő ugrik Naruto és a Juubi közé Neji nem sietett volna a segítségükre. És ezzel ismét csak az érte volna el, hogy Naruto ész nélkül nekirontson az ellennek és megölesse magát.

Félre ne érts, nekem Hinata-val nem igazán van bajom. Engem csak az zavar, hogy amit ő tesz az hősies, amit pedig Sakura, az "rég volt" vagy meg sem történt.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8952 Dátum: 13 jan 03, 13:24:54 »

<idézet törölve> Moderátor, Chakra

Gyűűű, akkor folytassuk?

A Part 1-ben talán a legvégéig csak haverként kezelte Naruto-t, miközben folyton Sasuke-val volt (kivéve persze, amikor az átok pecsétről kellett beszélnie vele), szóval ez a "sokat jelentett már akkor is neki" marha nagy túlzás. S halál erdeje, nem mindegy, hogy 1 embert véd meg mert szereti, vagy az egész csapatát.

Négyfarkú Naruto-nál Yamato-ban és Sai-ban kárt tudott volna tenni. Nem beszélve hogy mondott ő olyat, hogy Sasuke érdekében rá ront, ha kell, de abból sem lett semmi (s most nem a Kage találkozós részekre értettem csak, hanem amikor újra találkoztak a timeskip óta), pedig p belé még mindig szerelmes (lásd Kage Találkozó részeknél amit Sai mondott róla + 539 és 540), Naruto meg még mindig haver. Szóval egyértelmű, hogy a síráson mást már nem igen tett volna. Naruto-t ütni bezzeg tudja, amikor fingik vagy valami, de amikor kell, mint most kellett volna... kivéve talán Part 1 Sakura.

S mint írtam, rosszabb lett volna, ha hagyta volna Hinata, hogy elvigye Pain Naruto-t, mert ha már Gaara-t sem tudták megmenteni - full heal-en 2 falu összefogva, majd pont egy halott falu mentette volna meg, aminek a legerősebb tagjai halottak voltak vagy kb 1 hónapig tartó sebei - és Kumogakure sem tudott semmit tenni Bee-ért (amikor még nem tudták, hogy Bee használta ki Sasuke-ét, hogy megszökjön), pedig ők olyan full heal-en voltak. S ha már Jiraiya és Gaara halálánál, akik fontosabbak, mint Sakura, nem lett kilenc farka, akkor tőle sem lett volna több. S ez a "s akkor még Minato sem tudta volna" meg fan szöveg, mivel mondta, úgy alkotta meg, hogy mindenképpen visszazárja a rókát.

Illetve miből gondolod, hogy Naruto még mindig szerelmes belé? Sai flash back-je még bőven a Hidan és kakuzu arc előtt volt valamikor (tehát a falu lerombolása előtt), nem mondott igent Sakura "kamu vallomására" s ha olvastad az 505-ik fejezetet, ott sem mint szerelméről, hanem csak mint barátról beszél. Pedig kiemelhette volna bőven, mint ahogyan Sasuke-t is tette.

Neji így is beugrott volna, akárki lett volna, mivel ő maga mondta, hogy Naruto miatt tette elsősorban, amiért megmentette anno régi hülye énjétől. S ha már az egyik barátja, aki még segített is neki megpróbálni visszavinni Sasuke-t, halálától lefagy, akkor többiek (s köztük Sakura) esetében sem lett volna más. Ezért is kellett neki a pofon, hogy összeszedje magát.

S te se értsd félre, nekem sincs komolyabb bajom Sakura-val, a maga módján még szerethető poén forrás lehetne a mangának, mint pl Bulma (a két karakter még hasonló is), ha nem kéne neki a mangák "Twilight asszonyát" játszania.

Hiszed vagy sem, én a Part 1-es Sakura-t még nagyon kedveltem, sokkal jobban, mint a Part 2-es, mert akkor Sakura bizonyítani akart, megakart változni, jobban megakarta érteni mások problémáit, s nem csak a főhősét és Sasuke-ét, hanem másokét is, pl Lee-t. Nem az volt az élet célja, hogy most kibe legyen szerelmes, hanem hogy ott legyen a barátainak, amikor szükségük van rá. S én jobban szeretem a fizikailag gyenge, de igyekvő Part 1-es Sakura-t, mint ezt a gyengeidegzetű, összeesett, kamuzós "női ideált"! Pl Hiába mondta el Sai, hogy nem kéne pl mindig Naruto-ra és másokra hagyatkoznia, semmit nem tanult belőle, ugyanúgy másokra támaszkodik, elvárja, hogy mások mentsék meg míg régen ő volt az aki másokat akart megmenteni, ha probléma volt azt őszintén elmondta másoknak még akkor is ha tudta hogy fájhat mert tudta hogy ez a helyes, most meg inkább kamuzik, hogy aztán később jobban fájjon másnak?

De amit marhára nem értek, hogy miért utasította el az a kő ninját az 539-es fejezetben? Úgy örültem volna, ha megtette volna ezt Kishi, mert csak mert főszereplő valaki, nem jelenti azt, hogy azzal is kellene összejönnie! S akkor komolyabbá is vállt volna (újra) Sakura, s végre vége lett volna a Sakura hater-ek meg Hinata hater-ek háborúja is! Őszintén megmondom, az lenne a legjobb, ha mindhárom pojáca nem egymással, hanem mással jönnének össze, legjobb esetben timeskip-el megoldva új karakterekkel!

Az meg, hogy Hinata kapja a "Badass", "hősies hősnő jeleneteket" meg csak annyit, hogy ugyan most már Sakura-t és Sasuke-t is egyre ritkábban szedi elő Kishi, de Hinata mellékszereplő, s sokszor kb 30 fejezetenként látjuk.

Szóval ennyit erről, s most már tényleg ne beszéljünk erről, legyen mindkettőnknek igaza!
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 22:35:48 írta Chakra » Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8953 Dátum: 13 jan 03, 14:53:45 »

"Ja, és miért hagytad ki, amikor Sasuke lebassza amiért gusztustalanul beszélt róla? Mert csak azután kezdett el vele kedvesebb lenni Sakura. Ha nem tette volna Sasuke, akkor még mindig szörnyként kezelné. Ez a "bizonyíték" csak akkor lett volna jó, ha a rossz pillanatokat is beleraktad volna"

Um.. én azokat is beleraktam !  Pontosan A fanart arról szól, hogy Sakura mennyire utálta és megvetette Narutot, de azóta ő az a személy akiben teljesen megbízik és a maga módján nagyon is fontos lett számára. Sakura főhősnő, tehát Kishimotonak a többi karakterrrel való kapcsolatát is be kell mutatni, úgy ahogy, ( Kakashi, Sasuke, Tsunade,Yamato, Sai, Ino,stb ) nemcsak 1-2 szereplővel való viszonyát, mint Hinatánál ( Kakashi, Sasuke, Tsunade,Yamato, Sai, Ino,stb )

A kamu vallomásról, gondolom azt mindketten beismerhetjük, hogy Sakura eredetileg nem azért ment oda, hogy szerelmet valljon. De az egész vallomás azért volt mert leakarta venni a terheket Naruto válláról és biztonságban akarta tudni őt + hogy Sasukét 'feloldja az átka alól.'

Szerintem, a vallomásnak csak az a része volt kamu, amikor azt mondta, már nem törödik Sasukéval, és Narutonak pontosan innentől kezd gyanússá válni a helyzet. Amikor visszaemlékezik, akkor sem arra gondol, hogy régebben,nagyon régebben Sakura le se tolta hanem azok a jelenetek jutnak az eszébe,hogy Sakura anno mennyire törödött Sasukéval és most csak így hirtelen már nem törödik vele. Tehát ebből logikus, hogy Naruto attól lett bepöcenve,hogy Sakura még mindig törödik Sasukéval.

Amit Narutonak mondott, ...szerinted nem szereti ? Szerelem-szeretet vagy baráti-szeretet vagy akármilyen de szereti. Szerinted Sasuke nem távoldott el tőle ? Narutot meg egyre közelebb került hozzá.

Sakura még a part1-ben is volt olyan Naruto előbbre helyezte, mint Sasuket.

Ami most eszembe jutott :

1.A chuunin vizsgán, amikor felakarja nyújtani a kezét, azért, mert úgy hiszi Narutonak nem fog sikerülni az utolsó kérdés megválaszolása. Nem akarja, hogy az álma szertefoszlon, még akkor is, ha lehetetlennek tartja az elején. Itt Sasuke rendesen letolta volna, ha ezt megteszi.

2. A Shippuban amikor meghallja, hogy a jincuurikik meghalnak ha eltávolítják a bijuut a testükből meghalnak. A gondolat is ,hogy Naruto mekkora veszélyben van, sírásra birja.

3. Még Sai és Yamato is látják és megjegyzi, hogy Sakura nagyon figyelmes ha Narutorol van szó.

4. Sakura nem csak ott állt, hanem egyenesen odarohant Narutohoz és azt kiabálta : "megmentem Sasukét neked"

5. Amikor Naruto rosszul lett Sakura abbaakarta hagyni a Sasuke mentőakciót, Narutoért.

6.A Pein arc-nál nekem az tetszett, hogy amikor megtudta mi lett Narutoval nem pánikolt csak cselekedet, értesíteni akarta Yamatot, mondta, hogy az emberek azonnal menjenek el a helyszínről és Hinatát sem felejtette el.
megj : Hinata az egész Naruto vs. Pein figtot láthatta, hála a byaguuganjának, Sakura semmit sem látott, egy Hyuuga fickö cimszavakban elmondta neki mi történik.

7. A kamu vallomás végén, amikor Naruto odahuppan Kibáék mellé és elalszik, Kakashi is megjegyzi, hogy békésnek tűnik, mintha egy nagy tehertől szabadult volna meg. És az egész Team 7 összejövetel Sakunak volt köszönhető.

Ne érts félre, egyáltalán nem azt mondom, hogy Sakura hibátlan vagy mittudoménmi, csak azt mondom,hogy a rossz pillanatok ellenére is, egyet mindenki beismerhet : hogy törödik Narutoval.  Pontosan


Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8954 Dátum: 13 jan 03, 15:43:18 »

<idézet törölve> Moderátor, Chakra

Na ez aztán a fan beszéd...

Naruto nem azért pöccent be, mert még mindig szerelmes Sakura Sasuke-ba, hanem mert tudta, hogy hazudik és valamit titkol előtte + hogy rondán beszél Sasuke-ról (mint anno Kabuto és Orochimaru). S nem akart ő senkit sem biztonságba tudni, illetve terhet levenni (hiszen valójában az ígéret Naruto-nak áldás és lelki erő volt valójában, mivel az adta neki a reményt, hogy van még rajta kívül más, aki viszont akarja Sasuke-t Konoha-ba), hanem mert Sai lyukat beszélt a hasába, hogy "jaj de rondán kihasználod őt", s volt olyan ostoba Naruto-t hülyének hinni, hogy nem lesz neki gyanús.

Miért olyan nehéz felfogni, hogy abból a vallomásból szó szerint semmi nem igaz?

Part 1-es részek:

1.Sasuke-t alapból nem érdekelte a vizsga, szóval nem lett volna semmi. S mivel Naruto-nak esze ágába sem volt feladni a vizsgát, ezért inkább kiszúrt volna vele, mintsem segített volna.
2.Akkor is sírt, amikor azt hitte, hogy Haku megölte Sasuke-t, illetve, amikor elhagyta Konoha-t (amikor meg megtudta, hogy nem tudta őt megölni Orochimaru, örömében sírt). Természetes, hogy nem akarja, hogy meghalljanak a barátai.
3.Az kb az első küldetésükön volt, s kb 2-3 napja ismerték egymást. Utána kb semmi.
4.Ja, hogy azt mondta: "könyörgöm, változz vissza, visszahozom Sasuke-t is csak változz vissza könyörgöm", miközben csak állt és sírt? Sok különbség.
5.Ez mikor volt? Filler a sima Naruto-ból? Mert Sakura továbbra is kereste Sasuke-t, amikor Orochimaru-hoz mentek.
6.Az már bőven elég volt, hogy kommentálta a fickó, hogy mi van, szóval tudta, hogy veszélyben van, s ennek ellenére sem csinált semmit.
7.Naruto Sakura nélkül is találkozhatott volna Sasuke-val, mivel betudta volna mérni a remete formával, így viszont majdnem meghalt, mivel Sasuke a kunai-t Sakura-tól szerezte, amikor "nagyon okosan erősködni akart".

Én sem azt mondtam, hogy nem törődik Naruto-val, hanem azt, hogy már lassan annyira átcsapnak a rajongói "hater üzemmódban", hogy nem kicsit kiszínesítik ami valójában történt, misztikumot magyarázva a háttérbe. Illetve hogy csak mert valaki törődik valakivel, az nem jelenti azt, hogy szerelmes is belé. De ez már nem tartozik rám, s részemről itt befejeztem!
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 22:36:29 írta Chakra » Naplózva
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!