24 szep 23, 10:50:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 591 592 [593] 594 595 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308269 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
uchihagirl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 4

Uchih clan's member


« Válasz #8880 Dátum: 12 szep 26, 19:12:27 »

Szerintem Sasuke a szíve mélyén jó,csak pillanatnyilag a céljai a legfontosabbak neki.Amúgy nem tudom hogy emlékszik-e még valaki arra, amikor Orochimaru visszaemlékezik arra, mikor Sasuke egyik feladata után észreveszi, hogy Sasuke nem ölte meg az összes katonát? És az is gyanús, hogy Narutót nem csak azért nem ölte meg mert nem tudta, hanem azért sem,mert nem volt képes rá? Szerintem ha nem vakítanák el ennyire a céljai, egészen jó ember lenne.Neki (ha a céljaitól eltekintünk)túl nagy szíve van ahhoz, hogy feleslegesen megöljön valakit(Itachi kivétek, mert Sasuke nem tudta Itachi valódi célját).
Naplózva

Amikor egy ember gyűlöl és nem ismeri el a másik létezését, a szeme, amivel ránéz, ijesztően hideg tud lenni.

Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél. /Kakashi-sensei/

Sok ember nem tudja megérteni milyen a gyűlölet.Csak miután érezte már.

Még ha senki sem hisz benned,akkor is állj egyenesen, és bátran vállald fel önmagadat!

Ha még nem veszítettél el senkit aki fontos számodra, nem biztos, hogy érted milyen érzés lehet másnak.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8881 Dátum: 12 szep 26, 19:30:29 »

Erről már csak Karin véleménye érdekelne ikszdé
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8882 Dátum: 12 szep 26, 20:07:51 »

Amúgy nem tudom hogy emlékszik-e még valaki arra, amikor Orochimaru visszaemlékezik arra, mikor Sasuke egyik feladata után észreveszi, hogy Sasuke nem ölte meg az összes katonát?
Például akkor sem tett semmi rosszat, nem ölt meg senkit, mikor Suigetsuval keresték Zabuza kardját. Sőt, még mondta is Sui-nak, hogy ne öljön meg senkit. DE AZÓTA MÁR MEGVÁLTOZOTT!!!
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8883 Dátum: 12 szep 27, 16:06:41 »

Amúgy igen...Az uchihák nem vérbeli gonoszok,csak igy alakultak a dolgaik és ez irányította őket a rossz irányba.Itachi is,és az összes többi uchiha csak a jót akarta ,és a rossz jutott ki nekik.Azért ilyen "gonoszak".De valakinek muszáj gonosznak lenni-e.. >.<#
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8884 Dátum: 12 szep 27, 17:12:32 »

Hát ja... Annak, hogy gonoszak, vannak bizonyos okai. Például vegyük ezt: Sasuke azért gonosz, mert bosszút akar állni a klánjáért. Itachi "csak" kamugonosz, belül a jó oldalon áll csak mivel Sasukét meg akarta menteni, ezért választotta a gonoszságot. A klán pedig azért lett gonosz (ha szabad így fogalmaznom), mert Tobi a falura uszította a Kyuubit és azt hitte Konoha, hogy az Uchihák tettesek ezért és "ki lettek rekesztve". Az Uchihák nem tűrték ezt, azért "lettek gonoszak". Tehát ha más miatt lett mindenki gonosz, akkor feltehető a kérdés: ki a gonosz?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 17:13:22 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8885 Dátum: 12 szep 27, 17:15:50 »

Hogy gonosz vagy nem, ez csak nézőpont kérdése. Ha az uchihák arroganciáját nézzük akkor bizony hajlamosak a gonoszságra másokkal szemben. Bizonyítja ezt Madara és Oonoki beszélgetése. Itachi talán éppen ebben különbözött a többiektől de azért benne is megvolt a hajlam mások lenézésére. Sasuke pedig egyenesen ezt a viselkedést hordozza Narutoval szemben és az Uchihák felsőbbrendűségi nézeteit viszi tovább. Emlékezzünk csak a fejpántok történetére. Természetesen nem születésüktől hordozzák ezt az arrogáns viselkedést hanem a családi neveltetésük miatt válnak ilyenné. Persze ezért nem kell gonosszá válni vagy gonoszságot cselekedni de ezáltal ők könnyebben válnak hajlamossá rá, és még csak észre sem veszik, hogy mit cselekedtek vagy megbántottak valakit.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8886 Dátum: 12 szep 27, 17:25:54 »

Hát ebben is van valami. Sasuke nem gonosz, csak bosszút akar állni. Naruto is sokszor akart bosszút állni, mégsem hívja senki gonosznak. SPOILER VESZÉLY: Obito is csak békét akar hozni a Fölre, igaz, genjutsuval, de csak a békét szeretné. Nagato is békét akart, mégis jó volt (ezt azért írom, mert Rinne Tensei-el visszahozta a megölteket, és végül jó útra tért). Mint az előbb írtam, az Uchihák nem bírták a nem megérdemelt bánásmódot. Ezért terveztek puccsot. Tehát az Uchihák nem gonoszak, csak máshogy akarják elérni céljaikat, mint a többiek.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #8887 Dátum: 12 szep 29, 16:21:56 »

Nem hinném, h sasuke gonosznak számítana, egyszerűen csak egy életen, illetve eddigi élete során, át volt verve.  Kúl Próbálja az igazságot megtalálni ( legalább is ezt hiszi ). Viszont az már számomra is idegesítő, h kishi mindenáron negatív látásmódba akarja számunkra helyezni. Értem ez alatt azt, h már-már bugyuta indokokat ad neki, amiért mindenképp bosszút kell állnia.  
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 16:22:32 írta LIPI9292 » Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #8888 Dátum: 12 szep 29, 16:45:18 »

Persze,sasuke is szenvedett,nem kicsit.És az a legrosszabb benne hogy senki nem világosította fel a történtekről.
De azért naruto szenvedéseitől nagyon messze áll a skálán.Gaara szerintem többet szenvedett mint sasuke.Szóval hagyagoljuk sztem hogy sasukenak mennyivel rosszabb volt.
az igaz, viszont, az sokkal fájdalmasabb, ha elveszíted a családodat, mint az, h egyáltalán nem is volt, mert ebben az esetben a szülők iránti kötelékek ki sem alakulnak, így nem is lehet tudni, felfogni, h mi mindent lehet elveszíteni egy szempillantás alatt. ami narutót illeti, ott jobban belegondolva hű de nagy szenvedésről nem is beszélhetünk, szimplán magányról van szó, amiről persze egy kettő megfeledkezik a balhézások alatt, viszont a szülők elvesztését mégis hogy lehet elfelejteni ?...képtelenség. viszont gaara egy teljesen más tészta, ott nem csak magány volt a pakliba... Szomorú
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8889 Dátum: 12 szep 29, 16:57:14 »

Ez igaz, viszont Narutonak nem ezzel kellett megszenvednie. Nem is tudhatta, hogy milyen a szülői szeretet. Ráadásul kapott a nyakába mást a kyuubi miatt. Mindenki elutasította a vele való kapcsolatot még a gyerekek között is. Belegondoltál abba, hogy milyen életed lehetne ha senki nem állna szóba veled 10 évesként. Mindenki úgy nézne rád mint egy ......darabra és elhajtanának a fenébe? Rengeteg idős és felnőtt is szenved napjainkban is a magánytól, nem kevesen öngyilkosságba menekülnek.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #8890 Dátum: 12 szep 29, 17:02:55 »

Ez igaz, viszont Narutonak nem ezzel kellett megszenvednie. Nem is tudhatta, hogy milyen a szülői szeretet. Ráadásul kapott a nyakába mást a kyuubi miatt. Mindenki elutasította a vele való kapcsolatot még a gyerekek között is. Belegondoltál abba, hogy milyen életed lehetne ha senki nem állna szóba veled 10 évesként. Mindenki úgy nézne rád mint egy ......darabra és elhajtanának a fenébe? Rengeteg idős és felnőtt is szenved napjainkban is a magánytól, nem kevesen öngyilkosságba menekülnek.
figyelj, én nem arról beszéltem, h egyáltalán nem szenvedett, én csak azt vázoltam fel, h azért sasuke is legalább ugyanakkora kínt élt át, mint naruto, amit viszont a mondandód másik felében leirtál, az a keserű igazság  Szomorú egyébként ne érts félre, egyetértek veled  Mosolyog
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #8891 Dátum: 12 okt 04, 08:25:09 »

Szerintem Kakashinak soha nem lett volna esélye felébreszteni a a Mangekyo Sharingant. 
Ad 1: ugye nem Uchiha nincs megfelelő chakrája ahhoz hogy ezt a képességet elérje.
Ad 2: Neki elég volt a sima is hogy jobban lásson és a chidorit használja.. AMúgy meg nem is hallhatott róla, hisz ez még az Uchihák közt is nagyon ritka volt hogy tud valaki erről.

Valószínűnek tartom, hogy Obito sharinganjai kapcsolatban maradtak még ha nem is ugyanabban a testben voltak és valamikor Obito ébresztette fel az Ő Mangekyo Sharinganját és akkor Kakashi csak ámult és bámult, hogy neki ilyen lett a szeme.
Kakashi akkor már gyanakodhatott valamire, úgyhogy ezt nagyjából akár ki is lőhetem mert elég meglepődött feje volt, mikor Obitot meglátta, nem pedig az hogy "SEJTETTEM" Mosolyog


Másik:

A mostani (604.fejezet) történései miatt aktiválódott Kakashinál a mangekyo sharingan, ha kivesszük azt a tényezőt, hogy nincs Uchiha DNS vagy chakrája hívjuk ahogy szeretnénk Mosolyog plusz így Kakashi nem is gyanakodhatott, hogy Obitó él, mert  ha észre vette hogy a sharingaja megváltozott, akkor biztos, hogy bejutott az Uchihákhoz, hogy utánna nézzen pár dolognak, hisz Sharinganja volt és a kőtáblát el tudta olvasni stb stb Mosolyog

Így Obitóvál is aktiválódott, ha fenn tartjuk azt az esély, hogy a két Sharingan Két külön test ellenére is kapcsolatban maradt.

Ha nem akkor Obito más módon aktiválta a Mangekyo Sharingant.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8892 Dátum: 12 okt 04, 15:01:51 »

Sokat hallottam erről, de hirtelen nem ugrik be, hogy milyen kőtábla, amit csak sharingannal lehet elolvasni??
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #8893 Dátum: 12 okt 04, 17:32:17 »

Kakashi se tudja leolvasni a kőtáblát,mert csak egy igazi uchiha tudja...És persze kell hozzá egy ép sharingan szem Nevet
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8894 Dátum: 12 okt 05, 02:59:31 »

Nem kell Uchihanak lenned ahoz hogy leolvasd eleg a szem. Nagato is tovabb tudta olvasni a tablat pedog o sem volt uchiha.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 591 592 [593] 594 595 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!