24 jún 15, 22:32:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1201663 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #8895 Dátum: 12 okt 05, 14:55:41 »

Az lehet,hogy nem tartozik a gonosz kategóriába de jónak sem mondható. Igen,ez elég furán jött ki h bosszút áll Itachin aztán megy is Konohába,hogy elpusztítsa:/ Ez így kicsit erőltetett. Mindenki maga dönti el,hogy jónak vagy rossznak tartja de én még mindig nem kedvelem sem őt sem a módszereit-.-
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #8896 Dátum: 12 okt 07, 13:26:19 »

Gyerekek egyébként nekem az a kérdésem volna, h most nem is tudom melyik fejezetben, ill. részben láttam, h kakashi rasengant csinált, szóval a kérdésem az volna, h ak kakashi is tud rasengant, vagy az csak egy gyenge próbálkozás volt tőle ?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8897 Dátum: 12 okt 07, 13:32:11 »

Ő is képes használni, de Minato-hoz és Jiraiya-hoz hasonlóan ő sem tudott elemet hozzáadni.
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #8898 Dátum: 12 okt 07, 15:21:11 »

Szerintem csak lemásolta narutoról a sharingannal.Amúgy Minato tudott volna hozzáadni elemet,csak nem jutott el odáig vagyis korán meghalt. >.<#
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #8899 Dátum: 12 okt 07, 18:41:03 »

Lol, lemásolta , persze, az akinek egyébként kb jóval jobb a csakra irányitása mint Naruto-nak, de azért sharingannal lemásol egy olyan "jutsu", amihez csak annyit kell csinálni hogy a kezébe kontrolálja a chakrát meg őő elfelejtettem  smirksweat

könnyedén ment az neki magától, elvégre ha létre hozott 12 évesen egy jutsut(chidori-nem raikiri), ami a rasengannal volt egy szinten, akkor csak ment neki ez is.
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #8900 Dátum: 12 okt 07, 20:54:28 »

kakashi szerintem a 4.-ről másolta le a jutsut. A chakrakontrollja sokkal jobb mint Narutoé és naruto csak azért erősebb mindenkinél mert a kurama benne van.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #8901 Dátum: 12 okt 08, 07:09:41 »

Szóval én arra akartam kilyukadni,hogy nem tudja senki sem elsajátitani ha valaki nem tanítja meg,max ha sharingannal kopizzák.Ez esetben lehet minato megmutatta kakashinak,de kétlem ,hogy csak úgy ránéz és már megis csinálja...(mert szerinted õ a nagy kakashi aki a profi csakrakontrolljával mindent tud.)Tényleg akkor sakura,tsunade,hinata stb...akiknek tényleg nagyon jó a kontrolljuk,mértnem csinálják? (Leirtamfent)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8902 Dátum: 12 okt 08, 11:21:20 »

Igen, abban én is egyetértek, hogy meg kell tanulják. Ami nem is lenne nehéz. De pl. Tsunade-nak fölösleges. Ő egyetlen újjal okoz annyi pusztítást, mint egy Rasengan.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8903 Dátum: 12 okt 08, 11:48:44 »

És pont ezért nem is kell, hogy megtanulják. Őnekik saját technikájuk van amellyel ugyan ezt a romboló hatást elérhetik a saját adottságuktól függően. Hátrányuk is van egyben mert a technikájuk továbbfejlesztése meglehetősen nehézséges. Ezzel szemben, mivel egy rasengan csak félkész termék ezért szinte kiállt a továbbfejlesztésért. Kakashiról tudjuk, hogy rengeteg jutsut ismer és mégis csak azt látjuk, hogy ebből milyen keveset használ. Ennek egyértelműen az az oka, hogy más a harci technikája amelyet élete során elsajátított. Alapvetően automatikusan ezeket használja és csak nagy ritkán nyúl a számára idegen technikákhoz. Akkor is csak abban az esetben amikor olyan technikával találkozik amit a saját arzenálja nem képes megoldani. Ha megnézzük a gyakoribb jutsui alapvetően a helyettesítő, a chidori, valamilyen villám klón vagy teremtmény és a kamui. Ritkábban használ genjutsut, árnyékklónokat netán valamilyen föld vagy vízelemű jutsut. A rasengant nem használja mert ott van számára a chidori mely jobban illeszkedik a fegyvertárába és a harcstílusába.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 12:01:59 írta rini67 » Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #8904 Dátum: 12 okt 13, 16:46:42 »

És pont ezért nem is kell, hogy megtanulják. Őnekik saját technikájuk van amellyel ugyan ezt a romboló hatást elérhetik a saját adottságuktól függően. Hátrányuk is van egyben mert a technikájuk továbbfejlesztése meglehetősen nehézséges. Ezzel szemben, mivel egy rasengan csak félkész termék ezért szinte kiállt a továbbfejlesztésért. Kakashiról tudjuk, hogy rengeteg jutsut ismer és mégis csak azt látjuk, hogy ebből milyen keveset használ. Ennek egyértelműen az az oka, hogy más a harci technikája amelyet élete során elsajátított. Alapvetően automatikusan ezeket használja és csak nagy ritkán nyúl a számára idegen technikákhoz. Akkor is csak abban az esetben amikor olyan technikával találkozik amit a saját arzenálja nem képes megoldani. Ha megnézzük a gyakoribb jutsui alapvetően a helyettesítő, a chidori, valamilyen villám klón vagy teremtmény és a kamui. Ritkábban használ genjutsut, árnyékklónokat netán valamilyen föld vagy vízelemű jutsut. A rasengant nem használja mert ott van számára a chidori mely jobban illeszkedik a fegyvertárába és a harcstílusába.
Azt a mindenit, ezt nevezem elemzésnek  Gondolkozik és a legérdekesebb, h Kakashira tényleg ez a jellemző, hogy a legtöbbet használt technikája a chidori...am csak azt nem értem, h a chidorihoz szükséges a sharingan is ?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8905 Dátum: 12 okt 13, 16:56:28 »

Idézet
am csak azt nem értem, h a chidorihoz szükséges a sharingan is ?

Nem mivel kakashi már akkor használta a chidorit amikor sharinganja nem volt. Sharingan ha jól tudom csak megkönnyíti a dolgot.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #8906 Dátum: 12 okt 13, 17:31:13 »

Idézet
am csak azt nem értem, h a chidorihoz szükséges a sharingan is ?

Nem mivel kakashi már akkor használta a chidorit amikor sharinganja nem volt. Sharingan ha jól tudom csak megkönnyíti a dolgot.
Köszönöm a választ akkor...már nekem is eszembe jutott  smirksweat a gaidenben is használta, pedig ott csak a végén kapta meg a sharingant
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #8907 Dátum: 12 okt 13, 22:53:04 »

A sharingan azért kellett, mert amikor elérte a kellő sebességet, nem érzékelte az ellene irányuló támadásokat. A sharingannal viszont a szeme is elég jó lett a technikához.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8908 Dátum: 12 okt 17, 17:31:16 »

A gyengébbek kedvéért úgy kell elképzelni mint mondjuk játszol egy nfsel-és benyomod az idő lassítást hogy mondjuk el tudj kerülni egy kocsit vagy be tudj venni egy kanyart.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #8909 Dátum: 12 okt 25, 12:52:59 »

Plusz Kakashinak nem olyan hatalmas a chakra szintje. Elvileg a Sharingan felszabadít még több chakrát a használóban, de ez csak az Uchiháknál működik. Kakashinak égeti a chakráját és gyorsabban elhasználja..

A stílusa az elemzés és hogy jól beossza a chakráját, mivel nem kimeríthetetlen az ereje.

Gondolom hogy most ilyen sokat tudja használni a kamuit, ahhoz rengeteg plusz edzést tartott magának.

Hinata a Hyuuga technikákat használja és amint látod igen sajátos stílust alakított ki(a rasengan is rövid hatótávolságú.. nem érne vele sokat az amúgy is szuper taijutsujához.. Sakura inkább orvos mint harcos...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!