24 szep 20, 16:39:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305082 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #8310 Dátum: 11 nov 16, 14:41:09 »

Engem inkább az érdekel, hogy Sasuke csodás új szemeiben miért van különbség?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/17
Az egyikben lefelé a másikban felfelé mutat a plusz három ágacska pedig eddig mindig szimmetrikusak voltak.
Ennek van köze fény és sötétség dumához?
Gondolom ez is kiderül majd mindenesetre ez elég feltűnő volt.

Kishi szerintem genjutsus szem és a ninjutsus szem kihangsúlyozásának csinálta így elvégre mostmár nem fog folyni a vére és biztos lesznek közeli képek a szeméről majd az arcáról és ha nincs ott a folyó vér akkor nem tudjuk melyik szeméhez kötni a dolgokat.

ui.: az is lehet Tobi fordítva ültette be az egyik  szemet  Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8311 Dátum: 11 nov 16, 15:40:16 »

Am a 3 elemnek semmi köze a sharinganhoz... Hiszen Kakashi egyébként is őstehetség, 5 évesen lett genin, 6 évesen chuunin, 13 évesen jounin, és ugye egy gyereke alapból 7 évesen KEZDI az akadémiát Nevet

Tudom, hogy nincs de úgy értettem, hogy most ha van Sharinganja és ellesheti a vízjutsukat úgy könnyebb megtanulni, hiszen megfejti, lemásolja, chakra meg pecsétek és energia és puff vízjutsu. De he nincs Sharinganja akkor ezekt kitől tanulja el? (eltanulta volna, de lássuk be, lemásolva megtanulni könnyebb, mint kutakodni a víz országában esetleg vagy keresni olyat aki tanítgatja Mosolyog így sokkaltöbb időt takarít meg)

Na még a végén fogalmazni is megtanulok. Mellesleg igen tisztelem Kakashit, hiszen tényleg nem semmi. Van rá esély, hogy nem hal ki a Hatake család? Ha Kakashinak lenne egy fia lehet ő is egy zseni lenne Nevet

De mééért...mért nem mutatják dühösen??? volt harc is és akkor azt olvasom olvas de nem mutatják dühösnek..mondom WTF?? WTF? mér ..nem... Johhny Depi   
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8312 Dátum: 11 nov 16, 22:59:45 »

Amúgy szerintem ha megnézzük rendesen,akkor Naruto még mindig nem erős....mármint ezt úgy értem,hogy ha nem lenne a kyuubi ereje,vagy a remete forma,akkor Naruto még mindig egy Sharingan nélküli vagy 3 pontos sharinganu Sasuke szintjén lenne...és ez nekem iszonyatosan böki a csőröm,hogy Sasukénak már ott van az EMS,és az a saját ereje,Narutonak meg igaz ott van a kyuubi ereje,de az nem a Naruto sajátja,csak tárolója Naruto....Örülnék,ha most Tobit,Madarát levernék,meg a többi Edos zombit,Zetsukat,Kabutot,és akkor Sasuke életben maradna,és elmenne edzeni,felébresztené a rinnegant,Naruto addig edzene,és saját erejéből,remete forma nélkül,kyuubi nélkül felküzdené magát a 4. Hokage szintjére,sebességére,erejére...és kezdődhetne egy másik történet amelyben Sasuke a főgonosz Nevet

ui::Tudom a vége már kicsit OFF,vagyis nagyon Nyelvesít de kikellett adjam magamból Mosolyog
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8313 Dátum: 11 nov 16, 23:43:06 »

Azért egy lapáton említeni a FMS-t, mint saját erőt. a MS az igen, az saját erő, de a FMS már nem, mert más ember szeme is kell hozzá, magadnak növeszteni nem tudsz ugyebár még egy párt. Viszont nem tudok rájönni, a remete formával mi bajod?! Ugyan, olyan örökség kb, mint a rasengan, csak a remeténél nagyobb a generációk száma. Mint Sasuke chidorija. Tehát a képességek között nagyon sok párhuzamot lehet felmutatni, de az fájt, hogy kihagytad a rotációskapa rasengant, mert azzal már rég elhagyta a 3 pontos sharingan szintet, nem csak mint pusztító jutsu terén, hanem mint Kakuzu ellen mutatott taktika kiépítése terén is. A 4. szintjéhez szerintem meg nagyon sok év kellene ha tisztán klónok nélkül akarná elérni.

De hajrá én nem leszek semmi rossznak elrontója, reméljük lesz még jó ideig manga!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8314 Dátum: 11 nov 17, 00:23:37 »

+próbáltam elképzelni dühösen: "Kakashi kiabálva ugrál összevissza Zabuza nagy bökőjével és vagdalja a kardforgatókat miközben ("fordított miatyánkkal") illeti Kabuchimarut."  smirksweat
Eza gyerek dolog+  háát... eléggé furdal h milyen lehetne, vmi olyasmi mint Shikamaru és azért késne mert felhőket bámul, a haja + olyan borzas lenne mint apucinak csak a színe anyucié. Lány esetében + felhőfalusi Samuira hasonlítana (belülről), v. Temarira, és hosszú ezüst hajjal 1 csinos vagány csaj. (nekem ez ugrik be Kakashi esetleges leszármazottaival kapcsolatban, mondjuk sokban függ az anyucijelölttől is.): Gondolkozik (lehet h van gyereke csak ő se tudja...) Pojén
Akkor lesnénk nagyot (kevés esély van rá) ha Kishi behozna 1 x éves ismeretlen  karaktert akiről kiderülne h Kakashi az apja.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 17, 00:48:16 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8315 Dátum: 11 nov 17, 15:14:57 »

Idáig kétszer mutatták dühösnek Kakashit. Az első, amikor még a sima Narutoban kiszabadult Zabuza vízbörtönéből, a másik pedig a manga 424. fejezetében.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8316 Dátum: 11 nov 17, 20:41:31 »

MoonTiger, na az az a pont ahol beharangozták, hogy dühöngeni fog, erre meg Szomorú remélem lesz valami kirobbanása xD

Ayumichan: eszembe sem jutott lányt elképzelni ikszdé betegesen kedvelem a fiú shinobikat ikszdé
De a haja ha fiú ha csaj fehérnek kell lennie!! muszáj... smirksweat

áhh 1 vadidegen gyerek kicsit erőltetett lenne sztem Nevet

Azért megnézném hogy Kakashi modnjuk harcol Tobival és akkor le akar csapni rá kiáltja jogy "TE ROHADÉK!!" és Tobi genjutsuba ejti ikszdé Szomorú
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8317 Dátum: 11 nov 17, 21:48:53 »

Úgy legyen még jó sok sok ideig legyen Naruto manga...de nekem egy kérdésem lenne....sokan írják,hogy Naruto meg sem közeliti sima Sharinganos Sasukét a Rasenshuriken training után....mármint Naruto trainingje után....te most azt írod,hogy simán van olyan erős mint sima sharinganos Sasuke....nemértem ikszdé én meg azt modnom,hogy ha Naruto gyorsabb lenne,akkor még erősebb is lenne sokkal....mármint a sima Naruto,sage meg kyuubi erő nélkül....
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8318 Dátum: 11 nov 18, 07:37:39 »

Nekem sem teljesen világos, hogy mi nem sajátja Narutonak a remeteformában.
A Kjuubis dolgot megérem, de szerintem most már az is tekinthető saját erőnek, mivel neki rendesen rá kellett csapni a kutyus orrára, hogy az meghunyászkodjon.
Kibára sem panaszkodik senki Akamaru miatt, ne vágom, Narutot miért kell csesztetni?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8319 Dátum: 11 nov 18, 13:42:00 »

Idézet
Kibára sem panaszkodik senki Akamaru miatt, ne vágom, Narutot miért kell csesztetni?

Azért akamarut a kyuubival eléggé vicces összehasonlítani. Ráadásul akamaru ereje nem a kiba testébe van hanem akamarunak is van meg kibának is és ketten összedolgoznak, nem pedig egy kyuubi szintű szörnyeteg van a testébe zárva,de szerintem egyértelmű, hogyha nem lenne kyuubi narutoba zárva akkor sokkal gyengébb lenne mint most, míg sasuke mangekyou sharingan szintet elért saját erőből ami messze felülmúlná a naruto-t. Sima narutoba míg naruto nem hagyatkozott a kyuubira egyértelmű volt, hogy ott sasuke fényévekkel előtte járt és szerintem ugyan ez lett volna ha kyuubi nincs narutoba zárva mert akkor ennyi klónt se tudott volna szerintem csinálni és akkor még a rasen shurikent se tudta volna szerintem. Max. a rasengant.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8320 Dátum: 11 nov 18, 14:01:41 »

Szerintem a legyártható klónok mennyiségére ne fogadjál. Amíg nem használta a róka erejét addig is rengeteget, sőt többet tudott létrehozni. Legfeljebb nem voltak ilyen erősek. Amúgy tényleg nem érdemes összehasonlítani Akamaruékkal. Más kategória. Viszont állandóan felhánytorgatjátok Narutonak ezt a kérdést mintha maga akarta volna, hogy belezárjak a kyuubit. Naruto sem lett volna ilyen hülye, képzetlen kölyök ha születése után ott lett volna neki Minato és Kushina akik tanították volna. Röviden mindketten más körülmények között és főleg más feltételekkel nőttek fel. Belegondolhatunk abba, hogy 12 éves kora előtt Minato már megtaníthatta volna számára a rasengant és a gyors mozgást. Kushina pedig néhány Uzumaki pecséttechnikát. Lásd Sasuke is azért bizonyos családi körben nőtt fel akik okították, segítették. És ha belegondolunk abba, hogy már 8-12 évesen milyen szintre szoktak jutni a fiatalok akkor látható, hogy milyen nagy jelentősége van az ez idő előtti oktatásnak. Emlékezzünk csak Itachi segítségére vagy Sasuke apja által tanított tűzlabda oktatásra. Nem emlékszem, hogy Narutonak valaki is tanított volna valamit ebben a korban. Másrészt a sharingan és MS nem biztos, hogy erősebb képesség mint a remeteforma.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 18, 14:07:16 írta rini67 » Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #8321 Dátum: 11 nov 18, 18:27:16 »

Engem csak az szórakoztat ebbe az egészbe, hogy akik elkezdik ezt az összehasonlítgatást nem veszik figyelembe, Kishi-sensei mindig is próbálta egyensúlyban tartani Narutót és Sasukét.
Az meg, hogy Sasukét nézik erősebbnek abból adódik, hogy a két elemmel tolja és több technikával, amit apuci (anyuci), bátyus vagy éppen Kakashi tanított neki. Sasukénak nagyobb jutsu arzenálja van, viszont a chakra mennyisége sokkal kisebb. Naruto viszont csak néhány technikát tud, azokat viszont már szinte profi szinten és emellett a SAJÁT chakrája is veri a legtöbb jounin szinten álló egyént.
S akkor most megkérdezem: lehet látni az ellentéteket? Kevés chakra - sok chakra ; nagy jutsu ismeret - kevesebb jutsu.
Emellett, hogy Sasuke egy zseni volt... Csak nekem rémlik, hogy a pici Sasuke sokszor haragudott Itachira, mert az apjuk csak az idősebbiket ismerte el? Volt valaki akinek meg akart felelni, s még egy valaki, akinek megakarta mutatni, hogy van olyan jó, mint ő.
S Narutonak mi volt? Egy álma, azt kész. Nem hiszem el, hogy Naruto akkor is buta lett volna, ha legalább Minato  mellette áll és tanítja. Azonkívül lett volna valaki, akinek ő is meg akart volna felelni. De ha nem is Minato, de legalább Jiraiyai hamarabb is visszatérhetett volna Konohába, ha már a tanítvűánya fiáról van szó, aki nem mellesleg a keresztfia. Mindegy, ez már másik téma.
A lényeg: Sem a technikáik típusait, sem a gyerekkorban megesett tanítások nem hasonlíthatók össze, de alapjában véve Naruto és Sasuke egy szinten áll. Hogy mért? Mert Kishi-sensei így akarja  ikszdé
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8322 Dátum: 11 nov 23, 10:41:24 »

Hát most igen,így Naruto nagyon táp,de az volna a szép ha olyan szintre küzdené fel magát,mint pl. Edo Madara vagy a Negyedik Hokage,de a saját erejéböl...igen leverte a kyuubit,kiszipózta a chakrályát,de az akkoris a kyuubié...az volna a cucc,ha lenne valami doujutsu képessége,ami olyan táp,mint a rinnegan.....azt csípáznámXD
és mos tmajd páran belém kötnek,hogy minek neki doujutsu??hát csak azért,mert szerintem megérdemli...nagyon sokat szenvedett,keményed edzett,és szerintem megérdemelne egy kis + erőt ingyen,úgy,hogy nem kell semmit se csináljon érte...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 10:58:00 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8323 Dátum: 11 nov 23, 12:21:47 »

Ha már valami ingyen cuccot vár az ember, akkor inkább már várvonal mint doujutsu. Bár már mindkettőnek régen elő kellett volna jönnie, amilyen helyzetekben már volt Naruto. Meg Ricsmond, nem tudom miért jössz elő folyton ezzel a "nem az övé" beszéddel... Narutonak nemvolt választása, hogy kéri-e a rókát, megkapta és kész. Inkább gazdálkodjon a mangaka azzal amije van, minthogy légből kapott képességgel ruházza fel Narutot! Ha már oda jut, hogy a ninja világ egyik legerősebb fegyvere, maga a bijuu már kevés lesz 1v1 elleni harc során, akkor majd jöhet valami új. Eddig mindig így volt: volt a sima rasengan, Kakuzuék ellen ez már kevés volt, kapta a shurikent, Pein ellen ez már megint kevés lett volna, így jött a sennin mód, a háborúhoz ez megint kevés lett volna az időkorlát miatt, így jött a kyubi ereje. Ez valszeg Tobi ellen már kevés lesz, így várható egy teljes bijuu form. Ha ez nem lesz elég Sasuke ellen sem, akkor majd lehet dobálózni az elvetemült ötletekkel, hogy mi lesz a következő cucc, amit kapni fog. Minden sorban történik, semmi sem jön csak átugorva 1-1 szakaszt. Ugyan ez volt Sasuke esetében is. Mikor kevés lett a jelenlegi ereje jött a következő fokozat. De ez már erősen nem ide tartozik!
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8324 Dátum: 11 nov 24, 18:19:25 »

A rámen amit folyton zabál, na AZ az övé.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!