24 szep 20, 16:22:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305067 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8280 Dátum: 11 nov 03, 21:30:35 »

Öm...most olvasgatom a mangát és amikor Itachi ott megböki Sasuke fejét mintha modana neki valamit,vagyis tátogna....nincs sehol semmi utalás,hogy mit is mond???2ik kép felül..... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/15
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8281 Dátum: 11 nov 03, 21:33:03 »

Asszem valami olyasmit hogy nem lesz legközelebb Sasuke.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8282 Dátum: 11 nov 03, 22:46:07 »

Sajnalaom Sasuke, nem llesz legközelebb Nevet
Mikor Tobival beszel szöcske akkor a falshbackben mutassa Kishi
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8283 Dátum: 11 nov 03, 22:57:25 »

Olvasgasd még egy kicsit egyébként jól mondják.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/402/14
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8284 Dátum: 11 nov 04, 18:38:04 »

Én nekem,lenne egy sejtésem,hogy Sasukénak,mennyi az ereje az EMS-el........Sasuke MS+Itachi MS ereje(persze a betegség nélkűl)....azért egy kicsit szemétség az EMS,mert ha egy iszonyat gyenge ember megszerzi a bratyója,vagy öccse MS-ét,akkor ha erősebb sokkal a bátyja vagy öccse,mint ő nagy mázlija lessz.....
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8285 Dátum: 11 nov 04, 18:47:25 »

Egyelőre sejtelmünk sincs, Sasuke FMS-e mennyire erős, hiszen semmi olyat nem láttunk tőle, ami alapján véleményt alkothatnánk.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8286 Dátum: 11 nov 04, 19:21:16 »

...azért egy kicsit szemétség az EMS,mert ha egy iszonyat gyenge ember megszerzi a bratyója,vagy öccse MS-ét,akkor ha erősebb sokkal a bátyja vagy öccse,mint ő nagy mázlija lessz...

Feltételezhetően ez nem igaz mivel, hogy eddig csak olyan emberek szerezték meg az örök fényű mangekyou sharingant akik maguk is képesek voltak feléleszteni a mangekyout ebből adódóan egy gyenge Uchiha aki a smia sharingant sem képes használni nem tehet szert FMS-re.

Engem inkább az érdekel, hogy Sasuke csodás új szemeiben miért van különbség?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/17
Az egyikben lefelé a másikban felfelé mutat a plusz három ágacska pedig eddig mindig szimmetrikusak voltak.
Ennek van köze fény és sötétség dumához?
Gondolom ez is kiderül majd mindenesetre ez elég feltűnő volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #8287 Dátum: 11 nov 04, 20:18:09 »

Nemtudom hogy valakiben felmerült-e ez a kérdés,és nem tudom hogy már kérdezték-e,ha igen akkor lécci linkeljetek Mosolyog)
az lenne a kérdésem:
A manga és az anime alapján naruto születése után pár órával elvesztette a szüleit. Ha a többi ember,ninja félt tőle,mert bele van zárva a kyuuby (javítsátok ki ha rosszul írtam) akkor ki látta el ezeket a feladatokat?mert amíg naruto kicsi nem tudja elvégezni a következő feladatokat: etetés,pelenkázás,megtanítani beszélni,járni.Mert az etetésnél, ha nincs is anyukája akkor nem tud elmenni a boltba és venni magnak. És a következő probléma a pénz. Technikai KO amikor akadémiára jár,akkor már tud gondoskodni magáról,de mivel még dolgozni nem tud,honnan kapja a pénzt? van itt is van ilyen segély? Gondolkozik
mert amíg kicsi addig ezeket a feladatokat nem tudja ellátni.
Akik csinálhatták ezeket a feladatokat : jiraiya (nem hiszem,mert akkor naruto ha még olyan kicsi is,akkor is emlékezne az arcára),3 hokage (nem hiszem hogy egy ilyen fontos személy látná el a feladatokat...) (ANBU??? XDD,bo
csi,hülyeség). és többet nem is tudnék felsorolni.
 ?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8288 Dátum: 11 nov 04, 20:31:59 »

Szerintem nagyon sokáig senki sem tudta azon a néhány emberen kívül, hogy Naruto a kyuubi hordozója. Hogyan tudták meg ezt az emberek? Azt mondjuk nem értettem én se, hogy amennyire külsőleg hasonlít Minatora, mégsem mondta neki ezt el senki. A pénzt pedig biztosan a falu vezetése juttatja számára a 3. parancsára, ráadásul nem ő volt az egyetlen ilyen személy. Ilyen volt Iruka sensei is szülök nélkül a róka tombolása után. Biztos van valami ilyen segély a falú árvái számára. Másrészt biztos maradtak dolgok, értékek Minatoék után is. Hogy ki gondozta ilyen kicsi korban azt tényleg érdekes lenne megtudni.
Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #8289 Dátum: 11 nov 04, 21:59:54 »

De  már akadémiás korában is kerülték. szerintem akkor már kiskorában is elterjedhetett az a pletyka hogy benne  van a 9 farkúnem pont akkor tudták meg... bár kitudja...  Gondolkozik   Dehogy télleg ki gondozta. mert ha télleg kapott pézt,akkor sem mehetett el 4 hónapos korban vásárolni a boltba.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8290 Dátum: 11 nov 04, 22:02:25 »

Szerintem vagy a harmadik felbérelte az anbut ás akkor ők gondozták vagy esetleg kakashi bár akkor rá is kellet volna valamilyen szinten emlékeznie.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8291 Dátum: 11 nov 04, 23:14:20 »

Lehet furcsa gondolat lesz, de mondjuk Konohaban is van árvaház, végül is miért is ne lenne, ha van kórház meg terhes nőknek kontroll vizsgálat, sőt még TV és miegymás, akkor pont árvaház miért ne lenne?

Egyébként egy félreértést tisztázni kellene, mert a faluban a gyerekek nem azért kerülték Narutot, mert tudták, hogy benne van a Kyuubi no Yoko, hanem, mert a szüleik azt mondták nekik, hogy ne játszanak vele és mert látták, hogy ők hogyan kezelik, ezért is kezdték el utánozni őket és kerülni, megvetni Narutot.
Erre egyébként Hiruzen is felhívja Iruka figyelmét.
A felnőttek mind tudták, hogy Naruto mit is hordoz magában, de a Sandaime megtiltotta, hogy bárki is beszéljen erről, ezért sem értette Naruto soha, hogy miért ilyenek vele az emberek, hiszen amíg Mizuki nem mondta el neki, hogy ki is ő addig ő maga sem tudta.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8292 Dátum: 11 nov 04, 23:41:18 »

Nincs félreértés. Tudjuk, hogy megtiltotta a 3., hogy Narutoról beszéljenek. Viszont annak tanúja, hogy Narutoba pecsételte Minato a kyuubit csak nagyon kevesek lehettek. Tudhatott róla a 3. és akik ott voltak. Senki más. Röviden akik ott voltak azok közül valakinek eljárt a szája. Tulajdonképpen ennyien tudhattak róla és senki más. Mégis szinte mindenki erről suttogott.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/11

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8293 Dátum: 11 nov 04, 23:48:30 »

Arról tudtak kevesen, hogy Kushina hol és mikor fog szülni.

Azt viszont már az egész falu látta, hogy egy felhőkarcoló méretű szőrös dög ugrál a házaik tetején és csinál romhalmazt az otthonaikból. Értelemszerűen a fél falu harcolt ellene, így elég sokan láthatták, hogy Minato lepecsételi.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8294 Dátum: 11 nov 04, 23:54:37 »

Saphira megelőzött, de azt még hozzátenném, hogy, ha nem is látták ahogy Minato lepecsételi nyilván rákérdeztek, hogy ugyan mégis hogyan győzték le a Kyuubit és mivel Konoha egy ninja falu, Naruto pedig lévén, hogy mindig is ninja akart lenni így valószínúleg a legtöbb kis srác akivel játszott is ninjanövendék volt a szüleik pedig ninjak elég gyorsan be illetve átlátható az összefüggés.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!