24 szep 24, 21:19:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310578 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1020 Dátum: 07 nov 21, 15:38:57 »

Hmmm... akkor leírom másképpen: ^^
Narutónak nem volt baj az önbizalmával, bosszút sem forralt senki ellen és az Átokpecsét sem fenyegette az életét és az egészségét (bár neki is megvolt a maga baja a Kyuubival...).
Kakashi az Átokpecsét láttán egyáltalán nem lepődött meg, a történet szerint valszeg már értesült a fejleményekről (Anko) és Orochimaruról is tudott ezt-azt. Plusz Oro maga beszélt neki a Sasukéval kapcsolatos terveiről miután kedvenc jouninunk lepecsételt az Átokpecsétet.
Kakashi maga mondta Sasukénak (miután megakadályozta, hogy Sasuke és Naruto kinyírják egymást és Sakurát a kórház tetjén), hogy a Chidorit azért kapta, hogy megvédhesse a barátait (és nem azért, hogy rájuk támadjon vele). Vagyis az önbizalmát és a felelősségérzetét akarta növelni vele, hogy ne gondoljon a bosszúra és ne törjön meg az akarata, mert akkor bekavar az Árokpecsét.

Ezért foglalkozott inkább Sasukéval, meg akart akadályozni egy esetleg katasztrófát és egy igéretes shinobi elvesztését.

Szerintem. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1021 Dátum: 07 nov 21, 17:40:23 »

Chakra, te nagy Sasuke rangó vagy, mi?  Nevet

Amúgy, oké van abban valami, amit mondtál. De (legalább is én) úgy gondolom, hogy oké, okkal foglalkozott Sasukeval ezt nem tagadom, de Kakashi szerintem akkor se tartotta nagyra Narutot egész addig, amíg nem látta, hogy tudja a rasengant. Sőt Kakashi szerintem mindigis kicsit elfogult volt Sasukeval kapcsolatbn, talán mert önmagára emlékezteti...
Kakashi jót mosolyog Naruto bohémságát, de nem tudja ezt igazán értékelni, plusz kicsit nehezen viseli, hogy nem egy zsenivel van dolga.
Mint mikor a szélelemi edzést tartották, akkor is arra gondolt, hogy Jiraiya, hogy a fenébe tanította meg neki a Rasengant.

LESZÖGEZEM, TERMÉSZETESEN EZT MIND A MÚLTRA ÉRTEM A SÍMA NARUTORA! A SHIPPUUDENBEN MÁR TELJESEN MÁS A SZITU!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1022 Dátum: 07 nov 21, 18:25:12 »

Ott a pont. Nevet
De nem vagyok Sasuke rajongó. Mosolyog Csak Kakashit elemeztem ki kicsit Sasukén keresztül.
Én csak arra reagáltam, hogy a Chuunin-vizsga 2-3. fordulója alatt miért Sasukét edzette. A többi úgy van, ahogy írtad.
És amúgy azért mert Kakashi egy jó fej, attól még nem tünt el teljesen a Kakashi Gaidenes személyisége sem.  ???
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 21, 18:25:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1023 Dátum: 07 nov 22, 09:07:34 »

Mindenestre elég egyértelmű(szerintem), hogy akármennyire nagy ninja Kakashi, akkor sem szereti a kihívásokat. Gondolom ezért sem ellenkezett, mkor Jiraiya átvette Narutot. Ez egy kis csalódás volt számomra, mivel azt hittem, hogy kedveli Naruto-t, de nagyjából nekem úgy jött le a dolog, hogy amíg nem erős, addig csak nyűg...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1024 Dátum: 07 nov 22, 14:35:36 »

Hát... aki nem kedveli a kihívásokat, az ne szálljon szembe olyanokkal mint Zabuza, Itachi, Deidara... kacsint
Én azt mondom, hogy Kakashi jó tanár, csak nincs annyi türelme mint mondjuk Jiraiyának (persze nála sem "türelem" kérdése volt, hanem inkább az, hogy önmagát és a Negyediket látta Narutoban, ami be is jött Nevet).
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 22, 14:36:14 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1025 Dátum: 07 nov 22, 15:01:58 »

Igen-igen, ezzel egyetértek Mosolyog Egy kicsikét több türelem kellett volna neki + hogy rájöjjön, nem mindenki érti meg kapásból elsőre a dolgokat & Naruto bármennyire is szerethető karakter, néha bizony kissé lassú felfogású :-X
Aztán szerintem ezt csak nem tudta hova rakni... hogyan kezelni Kakashi. De azért amikor Narutót edzi később, ott már próbálkozik, viszont ott pluszba ott van, hogy azért Naruto is már gyorsabban megérti a dolgokat mint mondjuk a sorozat elején xD bár... Nyelvesít
Naplózva

xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #1026 Dátum: 07 nov 22, 17:00:53 »

Szerintem az nem teljesen igaz hogy Kakashi le passzolta Narutot hiszen Jiraya megmondta hogy ő fogja ezentúl edzeni nem adott választást Kakashinak. 8)
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1027 Dátum: 07 nov 22, 17:21:56 »

De az jóval utána volt már, mikor már vége volt a chuunin vizsgának és Konoha támadásának.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1028 Dátum: 07 nov 22, 17:38:15 »

Igaz. És már a második fordulónál is elég 'ráhagyom a dolgot' stílusa volt Narutoval szemben. Ne értsétek félre, mert az egyik kedvenc karakterem, csak nem tudom hova tenni azt ahogy viselkedik Narutoval. Mivel (legalábbis én úgy vettem észre) az elején még eléggé érdeklődik Naruto iránt...
Naplózva
Damon
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359



« Válasz #1029 Dátum: 07 nov 22, 18:10:17 »

Szerintem tulajdonképpen Kakashi azért foglalkozott az elején többet Sasukéval, mert nagyobb szüksége volt rá, mint Narutonak. Lehet,h Naruto technikailag, szellemileg és fizikailag, gyakorlatilag minden tekintetben hátrányban volt Sasukéval szemben, de miután Sasuke megkapta az átokpecsétet már neki lett nagyobb szüksége rá. Sasuke-ban benne volt a bosszúvágy, ezért gyakorlatilag egy időzített bomba volt, ami bármikor kiválthatja az átok pecsétet és eluralkodhat rajta, valamint Kakashinak meg kellett tanítania neki,h hogyan irányíthatja az erejét anélkül,h az átok pecsét előtörjön. Mellesleg a chunnin vizsga párosításai sem Sasukénak kedveztek, mert egy dühöngő őrülttel alias Gaara-val kellett megküzdenie, akinek egyértelműen a gyilkolás volt a célja. Lehet,h Naruto is erős ellenfelet kapott, de Gaara akkor is sokkal nagyobb veszélyt jelentett Sasukéra nézve, mint Neji Narutora nézve. Ha Kakashi nem tanítja meg a chidorira és nem fejleszti fel Sasuke taijutsuját, akkor Gaara minden bizonnyal megölte volna a vizsga során. A későbbiekben pedig miután megtámadta Narutot Itachi és Kisame, úgy tűnt,h Jiraiya alkalmasabb Naruto mesterének, mert ha netán az Akatsuji tagjai visszatérnek, akkor Jiraiyának nagyobb esélye lett volna velük szemben, mint Kakashinak. Na remélem kielégtő volt a véleményem. Mosolyog
Naplózva

Eceteslinzerkarika
Sok-sok ember rokona
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1030 Dátum: 07 nov 22, 19:15:47 »

Narutoban viszont ott van a kilencfarkú... bár biztos vagyok benne Kakashi nem tudott volna vele mit kezdeni, mármint, hogy megtanítsa, hogyan irányítsa... Igazad van, de még mindig úgy látom, hogy a legelején még Narutora jobban figyelt, mint Sasukéra.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1031 Dátum: 07 nov 22, 19:33:25 »

Ezt miért húztad ki?  ???
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1032 Dátum: 07 nov 22, 19:49:34 »

ezaz ez nem spoiler mivel már az 1. részben kiderül Nevet amugy igaz. ennyierővel narutot megtaníthatta volna, hogy hozza elő a kilencfarkú erejét Nevet
mondjuk igaz, ha nem kerül jiraiyahoz, naruto akkor rajta marad a hasán az 5 ág pecsétje ami meggátolja, hogy előhozza a kilencf. erejét, és azt elvileg csak egy sannin szintű emberke képes eltávolítani.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1033 Dátum: 07 nov 22, 19:59:16 »

Az még csak a kisebbik, hogy nem tudta volna használni a kyuubi erejét, de emlékszel, milyen volt akkor a chakrairányítása? Ha Kakashinál marad és Kakashi nem jön rá erre, akkor Naruto az életben nem lett volna ninja, mert nem tudta volna használni normálisan és száz százalékosan a saját chakraját se.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1034 Dátum: 07 nov 22, 20:58:32 »

No, ezt a véleményemet, már olyan régóta le akartam írni, csak valahogy mindig elmaradt, most azonban magamelé húztam a billentyűzetet és tessék lássék! Szóval...

Ó, elősször is leszögezem, alapjaiban véve semmi bajom sincs Sasukeval, nem utálom, nem szeretem, egy szereplő ez az általános álláspontom.

De! Sasuke, hülye!
Annyira megszállotja (volt) annak, hogy erősebb legyen, hogy az erejét kergesse, hogy egy csomó mindent nem vett észre. Elhagyta a falut, a barátait, mindenkit csak azért, hogy "erősebb legyen". Mindig felsőbbrendűnek érezte magát Narutoval szemben, már a legelejétől kezdve, nem becsülte semmire Narutot, pedig minden alkalommal amikor fejlődött azt neki köszönhette.

Mikor legelősször aktivizálódott a sharinganja, akkoris Narutot védte és Hakuval harcolt, Narutoért harcolt, a barátjáért.
Ezek után, minden egyes alkalommal, mikor látta, hogy Naruto fejlődött, sajátmagát semminek érezte hozzáképest és ez ösztönözte a továbbiakban. A halál erdejében, nem akarta elhinni, hogy Narutot látja és sosem volt képes elfogadni, hogy egy szinten van vele, félt és nem tudott mit kezdeni a ténnyel, hogy most őt nevezik gyáva nyúlnak. Mikor Oro elzárta Naruto chakráját és Sasuke erőt vett magán és legyőzte a félelmét (oké itt az Itachira való visszaemlékezis is közbe játszott), akkor lett a sharinganja két pöttyös és akkor is a barátaiért harcolt.

(utólagos megjegyzés: az előbbi megállapításom Sasuke szemének pöttyösödésének második fázisával kapcsolatban, téves, mert már hamarabb két pöttyös lett neki, még mikor Leevel harcolt a vizsga előtt. De olyan szépen felépítettem ezt az elméletet és próbáltam normálisan megalapozni, hogy nem volt szivem csak úgy kitörölni, szal inkább itt említem meg eme hibáját. De attól még tartom azt amit írtam. Ugyaníg gondolom ettől függetlenül.)

A chuunin vizsga harmadik fordulóján igazán lenyűgöző belépővel jelent meg Kakashi oldalán és a chidori tudásának birtokában ismét fölényesen viselkedett Narutoval, annál nagyobbat koppant, mikor később szemtanuja lett a Gaara és Naruto közötti harcnak. Ismét abban a szituációban érezte magát, hogy ő semmi Narutohoz képest, figyelembe se véve, hogy Naruto is mindig ugyanezeken megy keresztül (mikor látta, hogy Saske használja a chidorit), plusz neki még azért is meg kellett/kell küzdenie, hogy elfogadják.

Mikor a futót kísérték az egyik küldetésen és harcoltak az eső ninjákkal, Sasuke teljes letargiába eset, hogy Naruto törte szét az első Hokage kardját, de az már nem jutott el az agyáig, hogy csak azért mert Ő, SASUKE MEGREPESZTETTE. Narutonak egyedül esélye se volt, ez akkora csapatmunka volt mint a huzat!
A végső Naruto vs Saske harc alatt, Sasuke sharinganja teljesen kifejlődött, inmár három pöttyösre, miért? Mert Narutoval harcolt!
Csak hisztizni tudott, mikor Itachival és Kisamevel találkozott, hogy ők is csak Narutot akarják, eszébe sem jutott másra gondolnia csak magára, pont mint a "futós" küldetés után.

Hogy mit akartam ebből az egészből kihozni? Azt, hogy Sasuke soha nem vette észre, hogy az egyetlen ember aki miatt folyamatosan erősebbé vált, aki végig ösztönözte a fejlődésre az Naruto volt (természetesen ez fordítva is igaz), aki méltó riválisa volt, annak ellenére, hogy ezt Sasuke nem volt hajlandó elfogadni. Mindig, mikor ráébredt, hogy Naruto talán erősebb nála, azon volt, hogy túl szárnyalja őt. Sasuke meg van verve ezzal az elszakitok minden köteléket témával, pedig ezek azok a kötelékek amik mindig is előrébb vitték.

Naruto, miután 2 év után újra harcolt Sasukeval, belátta, hogy ismét ő bizonyult gyengébbnek, újra edzeni kezdett, céllal, erősebb akar lenni Sasukenél, Sasukeért. Mint az elemi edzésnél is mondta, jó affinitása van Sasukehoz, egyedül a szél képes feléleszteni a tüzet és megmenteni a haláltol. Ezzel szemben Sasuke ismét, még mindig felsőbbrendűnek érzi magát és így is kezeli Narutot.

És ezért fog végül Naruto győzni! Mert neki van oka arra, hogy tényleg erősebb legyen! Mert a barátjáért harcol. Ezért fog Sasuke alul maradni.

Hát ez elég terebélyesre sikerült. Remélem végig olvassátok.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 07 dec 12, 20:42:28 írta Miku-chan » Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!