24 szep 24, 21:30:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310637 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #990 Dátum: 07 nov 07, 21:33:29 »

Hát mivel Sasuke megszállotja és mivel itt mondjátok jiraiya halálát mi lenne ha kiderülne h Sasuke ölte meg,  és hogy fokozzuk Sasuke ölte meg Sakurát is  vajon naruto hogy reagálna??
Nem arra mondtam, hanem, hogy vajon Naruto mit tenne, ha ez történne nem mondtam hogy meg hal (persze nincs kizárva) Nyelvesít
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #991 Dátum: 07 nov 07, 21:49:07 »

jah aztán naruto meghal és átadja sasukénak adja a kyuubit xd szerintem kakashi tudja hogy naruto yondikánk fia mivel ezt mondta  "Csak te múlhatod felül őt" és ebből következik, hogy Yondinál erősebbnek tartja őt, vagy szerinte nála is erősebb lehet.

Moderátor: Ez is spoiler ; - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 07, 22:44:06 írta Chakra » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #992 Dátum: 07 nov 08, 10:37:53 »

az 1 külön dolog hogy Kakashi mit tud Naruto családjárol sztem... mivel a negyedik volt Kakashi mesterei így leeht hogy tudja hgy Naruto a fia
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #993 Dátum: 07 nov 08, 19:19:44 »

(folytatás a Kekkesi Gengai témából:)
Ritka:
Amikor a Hang 4 eltette Sasukét befőttnek a hordóba, akkor gondolom felszabadult az átokpecsét, teljesen szinkronba ált a testével és így alapból is megnövelte az erejét. Még anélkül is, hogy átalakulna 1-es vagy 2-es átokpecsét formába.
De ez csak az én elméletem.
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 08, 19:20:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #994 Dátum: 07 nov 15, 22:58:31 »

sztem az MS-sel nem menne annyira mint az átokpecséttel, mivel hogy ő itachin akar bosszút állni és MS nem fog MS-en.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #995 Dátum: 07 nov 15, 23:02:53 »

Azért szerintem Kakashi többet tud Narutóról, mint azt láttatni engedi. Ebben teljesen biztos vagyok...
Épp a napokban néztem újra az első néhány epizódot az első sorozatból és ott Kakashi megemlíti (még akkor, mikor találkozik velük... az a beszélgetős "mindenki-mondjon-valamit-magáról-hogy-ismerjük-meg-jobban-kicsikét-egymást-hamár-egy-csapat-leszünk-vlszeg" rész van), hogy... hm... bocsánat, csak angol felirattal nézem, aztán lehet, lesz némi furcsaság azoknak, akik magyarral :-X Szal a lényeg, hogy érdekes módon nőtt fel.. hogy érdekes személyiség lett. Erre utal. Ergo, a kyuubiról is tudott, ugyanakkor szerintem ez utalhat arra is, hogy azért tud Naruto származásáról is... na persze ez nem 100%, de én így érzem^^
És ha már ő tudja, akkor nem kétséges, hogy tisztában van vele, hogy Tsunade és Jiraiya is tud róla... Elvégre Yondaime Jiraiya tanítványa vagy mi a szösz, Tsunade meg Hokage xD
Különben is, jóformán a szemük előtt bontakozott ki az egész történet, ne?
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #996 Dátum: 07 nov 15, 23:19:19 »

Nos, én a mangából kiindulva még mindig tartom azt az elméletemet, hogy azért is tartja érdekesnek Naruto-t, mert emlékezteti a legjobb barátjára... Bár neked is igazad lehet...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #997 Dátum: 07 nov 16, 10:57:02 »

Ezt honnan tudod? :o
Volt róla szó, és csak én nem figyeltem?
Csk mert szerintem simán fognyk egymáson is.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #998 Dátum: 07 nov 16, 12:12:02 »

Mondjuk igaz... mikor olvastam a Kakashi Gaident, akkor nekem is pont ez ugrott be, hogy Obito mennyire hasonlít Narutóra Nevet
Nyilván egy kis nosztalgia is benne van a dologban xD
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #999 Dátum: 07 nov 16, 13:51:08 »

Nos, pont arról, hogy a kettő nem fog egymáson nem volt szó. Legalábbis én nem tudok róla.  Nevet Csak olyat beszéltek, hogy az MS-t csak egy másik sharingan használó tudja legyőzni. Azaz Sasukénak így előny a sharingan..  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 16, 13:54:10 írta Saphira » Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1000 Dátum: 07 nov 17, 07:53:27 »

..hát  szerintem  egyértelmű hogy  fog  egymáson.. és  észerűen az  erősebb MS- használónál van az  eelőny aki valószínűleg  Itachi.....de ha  átgondoljuk Sasuke-nak ott lenne  az  MS + az  átokpecsét  az  azért  elég  sokat  javít   a dolgon.. szóval mindenképp  hoz  némi  előnyt  kacsint
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1001 Dátum: 07 nov 17, 09:11:48 »

Sasuke mázlista Nevet Plusz erőket kapott csak úgy, vagyis úgy értem h mázlista h ien klánba született, a sharingan azért elég nagy előny másokkal szemben. És ott van az átokpecsét is, ami még több erőt ad neki. Szal úgy kapott ien nagy erőket h meg sem kellett érte dolgoznia xD Más bezzeg évekig küzd h ien ereje lehessen   ikszdé
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1002 Dátum: 07 nov 17, 10:30:14 »

hmm elvileg az animébe bent volt ... vagy csak én értettem félre. amikor itachiék elakarták vinni Narutot és Kakashiékkal küzdöttek a vízen, kakashi mondta, hogy a sharingánjával kitudja védeni a sharingant, és csukják be a szemüket. de itachi mondta, hogy a MS-t csak MS bírja kivédeni.
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1003 Dátum: 07 nov 17, 20:03:04 »

Ezt pont ma néztem.Itachi azt mondta az MS-nek egy sima Sharingan használó csak egy ideig tud ellenállni.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1004 Dátum: 07 nov 18, 18:38:14 »

Jaj, tudjátok én mit hiányolok Sakuraból? Ami régen volt az az Inner Sakura! Én azon mindig annyit borultam, de egy (jó) ideje, teljesen elmaradt a sorozatból. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!