24 szep 24, 23:13:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310697 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #975 Dátum: 07 nov 06, 22:19:15 »

Hmmm... Tud nekem adni valaki linket erről a részről, mert asszem kicsit lemaradtam. Köszi! :-[
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #976 Dátum: 07 nov 06, 23:51:42 »

Ez a Kakashi Gaiden mangából van. A "sima" Naruto és a Naruto Shippuuden manga között van, pár rész.
239-244. rész.
Letölthető: http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=363
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 06, 23:52:16 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #977 Dátum: 07 nov 07, 09:09:43 »

na én arra a következtetésre jutottom, hogy Kakashi kitanulmányozta az MS-t mikor Itachi használta ellene.. mivel erre is jó a Sharingan.. így tulajdonképpen nem lemásolta... hanem 1 másikat (újat) fejlesztett ki... és sztem biztos hogy semmi köze nincs Obito-hoz... ebben egészen biztos vagyok
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #978 Dátum: 07 nov 07, 16:37:20 »

... hmmm ...
Vérvonal képességet (vagy vérvonal képességre épülő jutsut) nem lehet se másolni se tanulmányozni még Sharingannal sem.
Kakashi egyszerűen egy zseni. Megfigyelte és addig agyalt rajta míg össze nem hozott valami hasonlót.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #979 Dátum: 07 nov 07, 16:41:06 »

Elolvastam a mangát és elég érdekes, de tettszik. A legérdekesebb az egészben, hogy nagyon emlékeztet ez a barátság Naruto és Sasuke barátságára, nomeg így már értem, hogy miért annyira kiváncsi Narutóra Kakashi...
Naplózva
Ultimate Ninja
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #980 Dátum: 07 nov 07, 17:05:51 »

Most miért ne lenne Kakashi kíváncsi Narutóra, ha narutó hasában a Kyubi üdül? De most miért pont Sasuke miatt kíváncsi rá Kakashi? Mert tudtommal, ők csak... úgymond Naruto csak megpróbálja megálítani szöszkét. De szinte ez az elején csak rivalizálás  Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #981 Dátum: 07 nov 07, 18:05:47 »

Kakashi szerintem azért, mert Naruto hasonlít Obitora... Legalábbis ezt vettem ki a mangából. De szerintem ha folytatnám ezt a témát át kéne, hogy mennyünk a Naruto topicba, de ha kiványcsi vagy a véleményemre, írj mailt. Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #982 Dátum: 07 nov 07, 19:49:50 »

Kakashi a Yondaime Hokagét látja Narutoban kacsint És azért foglalkozik vele ennyit, mert még a Sandaime Hokage ezt parancsolata neki (többek között ezért is lett ő a 7-es csapat senseije).
Persze az is ott van, hogy Kakashi rájött: csakis Narutonak sikerülhet hasonló dolgokat véghez vinnie mint a Negyediknek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #983 Dátum: 07 nov 07, 19:51:29 »

Igen, de vajon tudja-e, hogy Yondi Naruto apja?
És vajon tudja-e, hogy Jiraira, és Tsunade tudja, hogy Yondi Naruto apja? ???
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #984 Dátum: 07 nov 07, 19:56:07 »

Hát abban nem lehetünk biztosak (sztem) hogy Kakashi tudja-e h mivan? de amit Chakra mondott h narutoban Yondit látja ez arra utal h tudja h Yondi Naru faterja bár egyszer talán előfordul h Chakra bá' téved. Nevet
Az utobbi kérdésre én csak azt tom mondani hogy tuti hogy akármi lehet xD
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #985 Dátum: 07 nov 07, 20:23:11 »

Hát mivel Sasuke megszállotja és mivel itt mondjátok jiraiya halálát mi lenne ha kiderülne h Sasuke ölte meg,  és hogy fokozzuk Sasuke ölte meg Sakurát is  vajon naruto hogy reagálna??
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #986 Dátum: 07 nov 07, 20:30:14 »

Chakra bá' csak arra utal, hogy Kakashi a Negyediket látja benne. Nézd meg a manga 339. rész 14. oldalát, az elég meggyőző kacsint
Hogy Kakashi tudja-e, hogy Naruto Yondi fia, hát passz ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #987 Dátum: 07 nov 07, 21:05:07 »

Nos, nem tudom, de azt az állításomat, hogy Kakashi Narutoban Obitot látja, vagy rá emlékezteti, azt a mangából gondoltam, aminek a linkjét ma tetted fel Chakra a kérésemre. Abban Obito teljesen Naruto. Legalábbis én úgy láttam. Plusz a kettejük kapcsolata teljesen olyan volt, mint Sasuke és Narutoé. Csak egy gondolat volt. De lehet, hogy neked van igazad, még nem tartok ott a mangában, sem az animében.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #988 Dátum: 07 nov 07, 21:09:16 »

Hé! ??? Sakura mikor halt meg? Asszem lemaradtam egy kicsit... Nevet Mert most spec nem értem, mi a helyzet...
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #989 Dátum: 07 nov 07, 21:24:42 »

egy kis félreértés a doishinjivel. Sakura nem halt meg Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!