24 szep 24, 23:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310719 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1005 Dátum: 07 nov 18, 19:25:51 »

Látod ezen én is sokat gondolkoztam és a következőre jöttem rá:
Kijött belőle! Nevet

Úgy értem, hasonlítsuk csak össze az első sorozat legelejével: inner Sakura, meg "sima" (xD) Sakura...
Sakura kívülről igencsak... öh... jámbor volt meg minden, még akkor is, mikor belül (ugye inner-self) háborgott és hasonlók.
Ellenben pl. Shippuudenben már nem szívbajos, hanem simán szabadjára engedi a belső vihart is :-X Nevet
Naplózva

Rei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #1006 Dátum: 07 nov 18, 20:31:31 »

Nekem úgy rémlik hogy a shippudenben is benne van az inner Sakura... Amikor Naruto reklamál a küldetés miatt.
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #1007 Dátum: 07 nov 18, 22:00:19 »

Igen akkor ott van.Nagyon szeretem azokat a jelenteket haláliak.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1008 Dátum: 07 nov 19, 20:41:58 »

Nem tom, nekem mindig úgy tűnt, hogy Kakashi nem tartotta olyan nagyra Narutot. Általában meglepődött, amikor Naruto vmi újat produkált, de mindig elkönyvelte annyival, hogy ő is fejlődött, meg néha megjegyezte, hogy érdekes. De nekem mindig úgy tűnt, hogy ő inkább Sasuke párti volt. A chuunin vizsga döntőjében is olyan lekezelő volt, mikor Naruto próbálta figyelmeztetni, hogy állítsa le a Gaara és Sasuke közötti harcot. Valami olyasmit mondott Narutonak, hogy figyeljen, össze fogja csinálni magát, vagy vmi hasonlót.

Shippuudenben, már kezdett normálisan viszonyulni hozzá. De a szélelemes edzés alatt kezdte igazán elhinni, hogy Naruto bármire képes és ezt akkor meg is mondta neki, plusz még vmi olyasmit, hogy most már igazán kedveli őt.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1009 Dátum: 07 nov 19, 20:58:27 »

Jaja és akkor kizökkent szegényke,meg mikor a Rase Shurikent használta Naruto akkor is mondta,hogy már ez nem az a naruto aki volt Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1010 Dátum: 07 nov 19, 21:00:00 »

Kakashi amúgy is olyan faarc ^^
Én úgy vettem észre, hogy eleinte Kakashi figyelt Sasukéra és Narutóra is. Narutóra tudjuk miért, Sasukéra meg gondolom a Sharingan miatt.
Később (Chuunin-viszga 2-3. fordulója között) Jiraiya átvette Narutót és onnantól Kakashinak Sasuke maradt.
És miután visszatértek a 2,5 éves edzésről Jiraiya újra Kakashira bízta Narutót. Persze akkor már nem volt ott Sasuke.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1011 Dátum: 07 nov 19, 21:10:13 »

Na jó, de a Chuunin vizsga alatt, szerintem Kakashi nem tudott Jiraiyaról, akkor eltünt Sasuke-val a sivatagban vagy hol, Jiraiya csak Ebisuval beszélt. Kakashival, csak a chuunin vizsga után közölte, hogy most átveszi Naruto edzését, mikor elindultak Tsunade után.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1012 Dátum: 07 nov 19, 21:12:01 »

Na jó de Kakashi már az elején átadta Ebisunak naruto edzését az már mind1,hogy végül Jiraiya lett a mestere Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1013 Dátum: 07 nov 19, 21:13:55 »

OK, akkor máshogy foglamazom: Mosolyog
Ha Kakashi nem Sasukéval foglalkozik és nem adja vissza az önbizalmát az edzés (pl. Chidori) által, akkor az Átokpecsét igen rossz dolgokhoz vezetett volna.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1014 Dátum: 07 nov 19, 21:33:35 »

jah és ha kakashi nem tanitja meg neki a chidorit, akkor Sasuke még a faluban lenne, elvileg igaz egy kicsit agyonverve Nevet mert a kyuubi agyonverte volna. DE legalább nem megy el Nevet
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1015 Dátum: 07 nov 20, 09:21:18 »

Hát sztem szemét dolog volt Kakashitól hogy csak Szöszkét akarta edzeni és sztem nem a Sharingan miatt hanem mert szimplán Uchiha volt :Dtehát jól is látta Naruto hogy nagyon ilyen lepasszolom a stácot dolog van... Jiraiya-ról meg nem tudott hogy ő akar lenni majd a mestere... tehát azt is utólag tudta meg...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 20, 09:22:03 írta yupi » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1016 Dátum: 07 nov 21, 08:27:03 »

Szerintem nagy igazság van abban, hogy azt mondjátok, lepasszolta Narutot. De ha jól emlékszem, akkor még az első részekben igenis, hogy Narutoval foglalkozott... Az elméletemet szerintem ismeritek ezzel kapcsolatban. Viszont azt gondolom, hogy Kakashi túlságosan meggondolatlan volt azzal kapsolatban, hogy Sasukenak megtanította a Chidorit, mert így is nagy előnye volt a többiekhez képest(szerintem)... És legalább nem tudott volna elmenni a faluból, mivel Naruto könnyűszerrel megállította volna. Nomeg az is igaz, hogy a Chuunin vizsgán már tényleg elég távolságtartó volt Narutoval szemben. És azt nem értem, hogy miért mondta, hogy csak így lehet igazán erős, vagy valami ilyesmi...
Mikor átadta Ebisunak... Ezt még mindig nem értem ???
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1017 Dátum: 07 nov 21, 09:08:05 »

nem ezt mondta hogy Ebisu jobb tanár mint ő?
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1018 Dátum: 07 nov 21, 11:05:13 »

Szerintem azt csak azért mondta, hogy lekoptassa Narutot.
Elvégre ő Sasukét akarta eddzeni, és Naruto nem akart Ebisuval menni.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1019 Dátum: 07 nov 21, 11:56:29 »

egyetértek Harag mesterrel. nah most egy kis félig off: ha nem tanitja meg neki a chidorit akkor teljesen más lenne a történet kimenetele: amikor volt egy olyan filler amikor azt a futót kellet kisérniük, és ott volt a 1. Hokage kardja asszem, és azt sasuke repesztette meg a chidorival, és naruto csak ugy tudta ketté törni, szal lehet már nem élnének Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!