24 szep 25, 20:25:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 538 539 [540] 541 542 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312096 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8085 Dátum: 11 máj 29, 10:14:46 »

Idézet
kiváncsi vagyok mi lesz ha bemegy Konohába Gondolkozik ki fogja megállítani? Ohh My God

Könnyű megmondani, hogy kiállítja meg sasuket:) Max. csak Naruto tudná őt megállítani ha ő bemegy konohába meg még Madara, de madara nem állítja le mivel neki épp ez az érdeke:) Raikage ereje meg már szerintem kevés lesz az FMS Sasuke ellen, Mangekyous Sasuket nagy nehezen elbírta verni, de FMS ellen nem hinném, hogy sok esélye lenne már neki.
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #8086 Dátum: 11 máj 29, 13:48:49 »

Szerintem véletlen. Bár ez csak az én véleményem. Naruto a második kedvenc szereplőm.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8087 Dátum: 11 máj 29, 18:38:06 »

Szerintem Sasuke már sosem lesz jó... Akár az is lehet hogy később ha idősebb lesz ö lesz a fögonosz.. És minden kezdődik előröl....
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8088 Dátum: 11 máj 29, 18:45:42 »

Sasuke, mint fő gonosz? Sose rossz, én epekedve várom Nevet Jól betudná tölteni ezt a posztot, neki való állás! Rögvest felvenném, ha jelentkezne!
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #8089 Dátum: 11 máj 29, 20:17:59 »

Észrevétel:

     Ha Sasuke marad gonosz akkor sose lesz vége Narutonak, mert Naru meg akarja menteni Sasket. Megölni nem fogja, mert "Akármilyen mélyre süllyedt a tanítványa a harmadik mindig bizalommal fordult Orochimaru felé.". Ha az az opció marad, hogy Saske gonosz akkor Naruto meghal  Neeem vaagy double kill/double K.O. és ebben az esetben is meghal. Mivel pedig az nem túl szerencsés, ha megöljük a főhőst, ezért...
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8090 Dátum: 11 máj 29, 21:06:49 »

... Akár az is lehet hogy később ha idősebb lesz ö lesz a fögonosz...


Ezt én is eltudom képzelni , még a végén kinyírja madarát is . Az érdekes fejezet lenne . Ördögi
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8091 Dátum: 11 máj 30, 08:02:42 »

Hmm... szerintem az, hogy Sasuke lenne a főgonosz nem lenne akadálya annak, hogy jól befejeződjön a manga. Naruto nem dobhatja fel a talpait, azt kikérném magamnak.

Sasuke szempontjából is rengeteg opció van, főgonoszkodása közepette a végső összecsapásnál is megtérhet, max csak vérben fuldokolva  Ördögi Meg hát ki tudja merre fejlődik majd a "kapcsolatuk" Narutóval. Rengeteg befolyásoló tényező van.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 08:03:36 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #8092 Dátum: 11 máj 30, 14:24:54 »

Ha Sasuke lenne az új fő gonosz akkor pont nem kéne vége lennie a manganak, akkor kezdődne a jó része: Naruto és a tanítványok, újra ellehetne játszani h Naruto 1ik tanítványa mondjuk elmegy Sasukehoz mert erősebb akar lenni tiltott jutsukkal stb. Meg speciel amit még én akarnék az egy nemzetek közötti háború :DDD háhá de jó is lenne xD
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8093 Dátum: 11 máj 30, 16:32:50 »

Na ide is benéztem, mert még is csak a kedvencem a Naruto-ból. Miért is? hmmm.....  Gondolkozik talán ezen nem is kell gondolkozni, mert egyszerűen, olyan a jelleme. Nagyon jó pillanatai vannak az animében és a mangában is egyaránt. Hihetetlenül higgadt, ami nagyon tetszik benne, jó harcos és stratéga. Gai-jal való versengése ismét a higgadtságát mutatja, ami igazán vicces. Amikor jelöltetni akarták Hokagénak mondom AZTA Nevet Nevet Amúgy sztem nagyon jó arc Mosolyog Köbö ennyi, tudnék még írni róla, de az már csak ajnározás lenne Nevet
like ikszdé magam sem fejezhettem ki volna jobban, mivel eléggé gyatrán fogalmazok Nevet
Valamit azért kihagytatok Kakashi chakra használatából. Mégpedig azt, hogy a klónok amikor megsemmisülnek akkor az általa még tárolt chakra mennyiséget visszakapja az eredeti személy. Ez pedig azt jelenti, hogy a megsemmisült villám klón chakrája visszaáramlott Kakashiba. Tehát nem került a chakrája felébe hanem elosztotta a rendelkezésre álló chakráját kétfelé. (...) Amikor viszont megsemmisülnek akkor visszaáramlik a chakra  a gazdatestbe.

én is pont erre gondoltam amúgy Gondolkozik

renato: nem az NKWT volt hanem lehet hogy a mangastreamesek fordították el smirksweat bár nem tom hogyan van a fordítás, hogy honnan jön vagy milyen nelvről, szal lehet hogy állati nagy butaságot mondtam smirksweat smirksweat
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8094 Dátum: 11 máj 30, 16:39:40 »

Na hát ez az, mondom, hogy rengeteg opció válna esélyessé, ha Mr. Uchiha lenne a fő gonosz.

De most olvastam valamit és muszáj segítséget kérnem tőletek, hogy megnyugtassatok: nem én vagyok hülye (bár nem zárom ki teljesen ennek lehetőségét sem ikszdé)

Szóóóval azt fejtegette egy élelmes kiscsaj (tuti, hogy lány Nyelvesít), hogy Sasuke csak színészkedi ezt az egész "megkattantam" dolgot és az érzelmi kirohanásait.
Azért már bocsánat, de ilyen nonszensz dolgot... Szerintem azon, hogy Sasuke kikattant nincs mit csodálkozni. A bosszúja Itachi ellen az egész addigi élet egyetlen egy perc alatt a semmivé lett s kiderült, hogy akit addig szívből gyűlölt végig mindent csak őérte tett. Sasuke megtört, s semmi más nem élteti csak a bosszú, ami lassan de biztosan felemészti őt. Számára csak a düh és gyűlölet maradt mindenki ellen, aki az útjába merészel állni és el akarja venni tőle az igazságát.

Ugye, ugye nem én vagyok hülye és bennetek még csak fel sem merült hogy Sasuke Oscart akar?  Hmm?
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8095 Dátum: 11 máj 30, 17:06:39 »

Én meg ara gondoltam hogy az uj szemeket nem Naruto ellen kérte hanem, hogy legyen elég ereje Madara ellen.
Szerintem így lesz Ördögi
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8096 Dátum: 11 máj 31, 05:05:16 »

@Norgreid: Meglehetősen jó színésznek kellene lennie hozzá, hogy csak úgy átszúrja Karint és majdnem kinyírja Sakurát. Szerintem teljesen bekattant, de őszintén megmondom nem lepne meg ha Sasuke őrületével Kishi bedobna egy csavart a történetbe Mosolyog
@Ultra: Ez nekem is eszembejutott már, sőt, szerintem lesz egy Madara vs. Sasuke (+Naruto?) harc. Nem tudom még hogyan, és miért, de egyszerűen így érzem.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8097 Dátum: 11 máj 31, 06:51:35 »

Na szaladok egy kört a tábortűz körül, hogy megértsétek miért kattant be Sasuke, és nem csak megjátsza:

Ugye Karin csakraérzékelő, és mikor Narutoék ellen "harcol" Sasuke, akkor megjegyzi Karin, hogy a csakrája teljesen elhidegült, már nem a régi. Ezt már egy gyengébb fokozaton megállapította a kage találkozó során. Csak most csak nektek! Narutora pedig megjegyezte, hogy milyen meleg a chakrája és fényes, mielőtt még meg nem látta/érezte a rókát. Ez meg itt van. Ha ez nem elegendő bizonyíték nektek, akkor megeszem a kalapom Nevet
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8098 Dátum: 11 máj 31, 07:49:12 »

Nekem tökéletes bizonyíték, éppen azon akadtam fent, hogy bárki fejében is megfordult, hogy Sasuke ezt megjátssza. Az érvelése az volt rá, hogy már tudta az egészet és most csakis kizárólag Konoha érdeke miatt pacsizik Madarával. Romantikus elméletek, nemde?

Szerintem Szöcske totálisan tiszta lapokkal játszik, maximum csak Madara ellen nem.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8099 Dátum: 11 máj 31, 18:04:45 »

Idézet
kiváncsi vagyok mi lesz ha bemegy Konohába Gondolkozik ki fogja megállítani? Ohh My God

Könnyű megmondani, hogy kiállítja meg sasuket:) Max. csak Naruto tudná őt megállítani ha ő bemegy konohába

 Figyelmeztetés Nyomokban Spoilert tartalmazhat!
na igen persze hogy Naruto, erre épül a sztori de NARUTO ELSZABADULT! Pojén amíg meg nem tudja Sasuke tervét addig a háborúban fog harcolni, senki nem tudja hogy Sasuke hol van vagy mit csinál és talán a hírszerző osztagot is megsemmisíti vagy mittomén, és Konoha a földdel lesz egyenlő -ismét- és lehet Naruto csak ez után harcol Szászkéval ikszdé végülis elképzelhető, nem Gondolkozik
hameg ugye meg tudják állítani akk meg el lesz fogva és szintén nem csinálhat semmit ikszdé am erre elég csekéy esély van..mármint most komolyan? Nevet két kage a 8 és a 9farkú ellen? ez vicc? ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 538 539 [540] 541 542 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!