24 szep 27, 00:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312887 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7995 Dátum: 11 máj 21, 16:21:39 »

Szerintem őrül mert 1 épelméjű ember nem úgy akarná újjá éleszteni a klánját hogy minél több embert kinyír és nem hallgat senkire.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #7996 Dátum: 11 máj 21, 16:36:24 »

szerintem nem őrült csak nagy a bosszúvágy. nagyon "megviselte" hogy mindenkije meghalt meg hogy legyilkoltatták a h*lye öregek az uchiha klánt meg nem a hírnevet akarja újjáéleszteni. a klánját. sasuke kakashinak (nemsoká lesz animében 1 vagy 2 rész) "utálom ismételni magam de még 1× elmondom hogy, sasuke tegyél le a bosszúról!"   (kakashi)
hozzátok vissza Itachit a szüleimet és az egész klánomat!hozzatok vissza mindenkit! és majd akkor leállok.(sasuke)
(manga 483 fejezet  14,15 oldal)
na akkor nem a hírnevet hanem a klánt akarja feltámasztani.
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7997 Dátum: 11 máj 21, 17:54:44 »

Egyszóval őrült mert bárkit kinyírna a klánjáért, akár az egész világot Nevet. Az épelméjű emberek általában beletörődnek abba ha valakijüket elvesztik 1 kis idővel....
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 21, 17:55:22 írta hirariko » Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7998 Dátum: 11 máj 21, 18:38:49 »

Hogy őrült e? Az csupán néző pont kérdése.

Azt viszont tisztán látom, hogy Sasuke a saját boldogsága (vagy legyen az elégedettség esetleg pillanatnyi öröm..stb) érdelében tesz azt amit tesz, mégha nincs ezzel teljesen tudatában. (ez szerintem általánosan igaz minden ember minden cselekedetére).
Sasuke mondhatni boldog volt, mikor megölte Danzout, de, hogy vajon azért mert megölt valakit akin bosszút akart álni, vagy mert ezzel úgymond egy lépéssel közelebb került a klánja "feltámasztásához", ...nos talán mindkettő.
Sasuke nem egy létező embercsoportot akar vagy róluk szóló legendákat, hanem inkább egy boldog gondtalan családot, amelyre nem néznek gúnyos irigykedő szemekkel és nem szólnak becsmérlőn, mégha ez csupán Sasuke elméjében fog létezni.
Szóval inkább azt a boldogságot akarja visszakapni amit a klánja jelent azzal hogy eltöröl mindent ami ennek ellentmond

(Manga 485. fejezet 7. 8. oldal)

ui Lefogadom Rei-kun belfog kötni ikszdé Pojén

Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7999 Dátum: 11 máj 21, 18:47:54 »

Régebben eszembe jutott valami. Gondolom, egy bizonyos életkor betöltése után íratják be a gyerekeket az akadémiára. Ugye Naruto csak harmadszorra tudta letenni a záróvizsgát, szóval bukott... Akkor nem kellene neki kb 3 évvel idősebbnek lennie a többieknél? Elméletileg 12 volt mindenki, amikor fejeztek, Sasuke meg 7 volt, amikor kezdte (ha jól emlékszem(még korábban is mint az átlag-akkor ő még fiatalabb? Hmm?)).
Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, vagy ha már korábban tisztáztátok (ameddig visszaolvastam nem volt róla szó), de nem értem. Vagy baki, vagy én vagyok a hülye. smirksweat
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8000 Dátum: 11 máj 21, 19:12:28 »

vagy japánban nem úgy müködik az iskola mint nálunk, és egy záróvizsga elbukása nem jelenti hogy egy évig újra járhatod az egészet. Narutonak a klónok nem mentek csak, azon bukott el mindig.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8001 Dátum: 11 máj 21, 19:30:35 »

Ha már itt tartunk, akkor japánban ha lehet még szigorúbbak az ilyen esetekben, mint nálunk. Akkor is végig kell gürizniük egy nyári szünetet az iskolában, ha nem írnak meg jól egy évvégi tesztet... Meg korántsem biztos, hogy Kishimoto a japán rendszer alapján találta ki az akadémiát...

Oké. X ideig tanulják a klónokat, ez után jön egy vizsga. Aki nem teszi le, megpróbálhatja például egy hónap múlva... Az plusz 3 hónap.
A záróvizsga év végén volt. Aki azt letette, megkapta a fejpántot és ninja lett. Innen gondolom, hogy csak évente lehetett megtartva. Annak szerintem sok értelme nincs, hogy év közepén tartsanak plusz vizsgákat arra az esetre, hogyha valaki megbukik... Ha mégis ez lenne a helyzet, akkor Narutohoz képest a többieknek már rég meglett volna a fejpánt... Szerintem...
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #8002 Dátum: 11 máj 21, 20:11:41 »

A chuunin vizsga is évente többször volt. Uhh Naruto még mindig genin Nevet De gáz, hogy genin és mégis a legtáposabb Nevet
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #8003 Dátum: 11 máj 21, 20:24:25 »

Szerintem az időtartam ugyan az, mint egy rendes japán iskolánál... Tavasztól (pontosabban a cseresznyefa virágzásától) karácsonyig/új évig.

Úgy vélem Kishi egyáltalán nem számolt ezzel a kérdéssel. smirksweat De logikus válasz nagyon nincs is rá. De én most mégis megpróbálom levezetni.
A flashback-k Naruto-t olyan 6-7 évesnek láttuk (én legalábbis), szóval vegyük ezt a kort, amikor elkezdhetik az akadémiát.
Az akadémián nem csak ninjutsukra tanítják a diákokat, hanem egyéb más tantárgyakra: matematika, földrajz, történelem, stb. Ezenkívül vannak speciális osztályok, ebből leginkább a kunoichi osztályt láttuk (Sakura és Ino).
Szóval még ha tényleg csak az alapokat tanulják, akkor is 3-4-t biztos járniuk kell az akadémiára. Perzse vannak egyes esetek, amikor zseni a diák, s hamarabb végezhet.
Szóval én azt tudnám el képzelni, hogy amikor Narutoék 9 évesek voltak lehetett választani: megpróbálod most letenni a záróvizsgát, vagy vársz még vele 1-2 évet. S mivel Naruto nem a türelméről ismert ^^" Arról nem is beszélve, hogy a többieknek, azért ott voltak a shinobi szülők, szóval ők is azt tanácsolhatták, hogy még várjanak vele. Aztán ez még megismétlődött kétszer, s máris ott vagyunk, hogy Naruto háromszor bukta el a záróvizsgát.

Vagy van még az, hogy a Sandaime "hozott" egy olyan törvényt, hogy X kortól Y korig kell az akadémiára járni, okulván, hogy a 3. Shinobi háborúban már a gyerekeket kellett a frontra küldeni.

Érdekelne, hogy vajon mekkora hülyeséget írtam... xDD
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8004 Dátum: 11 máj 21, 20:25:19 »

Sasuke nem egy létező embercsoportot akar vagy róluk szóló legendákat, hanem inkább egy boldog gondtalan családot, amelyre nem néznek gúnyos irigykedő szemekkel és nem szólnak becsmérlőn, mégha ez csupán Sasuke elméjében fog létezni.
Szóval inkább azt a boldogságot akarja visszakapni amit a klánja jelent azzal hogy eltöröl mindent ami ennek ellentmond

Ez már ott megbuki,hogy ha Sasuke megis csinélja,Sasukera ugy fognak nézni xD Tudom-tudom ottvan a "csak az elméjében fog léátezni" de akkoris.

Am milyen emberek gyilkolása? Eddig 1 embert ölt meg a nagy bosszúvágyáshoz viszont sztem tönbb ember áldozaat kell.Karint ne vegyük annak,mert túlélte.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8005 Dátum: 11 máj 21, 20:38:29 »

Ez a "lehet választani" érdekes... Ha tényleg volt ilyen, akkor nem kötnék bele a ki hány éves dologba. Nevet
Nekem is egy korúnak tűntek mindannyian. Ezért kezdtem el agyalni rajta, de mindig visszajutottam oda, hogy Kishi nem gondolt bele, és ennyi. Gondolkozik De nehogy már! Ez lenne a magyarázat?? :/

Költői kérdés (nem kell rá válaszolni, hogy ne legyen off): és Sasuke? Az apja mindig hajtotta, hogy "gyerünk, gyerünk, legyél olyan, mint Itachi". Ebből gondolom, hogy ő is megpróbálkozott volna a vizsgával az első adandó alkalommal.
Naplózva

hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #8006 Dátum: 11 máj 21, 20:47:54 »

Oké nem ölt meg sok embert, de bárkit megölne ha azt mondanák neki felélesztheti a klánját vele, akár az egész világot.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8007 Dátum: 11 máj 21, 21:01:38 »

Ide a rozsdás bökőt, de a nyakamat teszem rá, hogy úgy lesz lezárva ez az egész punisher szindróma, hogy Sasuke összefut Itachival a harcmezőn, aki tart naki egy fejmosást, és lőn valami megvilagosodás. Így megoldva a fangirlök megtérítős kívánságát, és még a közel 3 éves küldetés, a mentsd meg a barátot is kipipálandó. Naruto szavai már nem mennek olyan mélyre, ahol Sasuke van, de Itachi talán még tud hatni rá.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8008 Dátum: 11 máj 21, 21:52:04 »

Ez már ott megbuki,hogy ha Sasuke megis csinélja,Sasukera ugy fognak nézni xD Tudom-tudom ottvan a "csak az elméjében fog léátezni" de akkoris.
Megakar szakítani ,imden a klánjával fűződő kapcsolatot a shinobi világgal, szal nem hiszem hogy marad olyan aki majd furán nézne rá. (akiet meg nem öl meg, azok meg egy idő után azt se fogják tundi hogy az uchiha az legenda e a vagy történet)

Am milyen emberek gyilkolása? Eddig 1 embert ölt meg a nagy bosszúvágyáshoz viszont sztem tönbb ember áldozaat kell.Karint ne vegyük annak,mert túlélte.
S még mennyit akar... Lefogadom ha vére nem festi alkonyszínűre a mezőket, vagy nem kap olyan fejmosást amitől felnyílna a szeme, akkor akkor az ujjaidon majd nem azt számolhatod, hogy hány áldozata lesz, hanem hogy hány számjegyű.

--
Sasuke elme demo edition: ¤_¤
Cél: klán feltámasztása valamilyen filozófiai értelemben véve
Mód: Megölni (sok) mindenkit.
Motiváció: Bosszú

Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8009 Dátum: 11 máj 22, 02:12:57 »

a szamurájok nem haltak meg akikkel Sasuke harcolt?:O
Naplózva
Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!