24 szep 25, 00:17:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310788 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5880 Dátum: 09 aug 24, 22:30:10 »

Hát igen most nagyon komoly bajban van....Sok választása nincs de (még) sztem nem fog elpatkolni.Kiváncsi vagyok hogy kerül ki belőle...Egyáltalán azt se értem minek kellet bevergődnie a kage gyűlésre...Szépen várakozott volna míg véget ér a gyűlés oszt mikor Danzou megy vissza Konoha felé elkapja a nyakát...

Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5881 Dátum: 09 aug 24, 22:47:23 »

Moderátor:
Én sem értem... és remélem, nem fogjátok ugyanazokat leírni ide is, mint a manga témájába. Mosolyog Tessék új ötletekkel előállni. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5882 Dátum: 09 aug 24, 22:56:36 »

De végül a családja lett a Team7.Na ez már szerintem inkább Sasuke,mint Sakura téma.
Ha most felnő Sakura nagyon örülni fogok.Ideje rájönni,hogy Sasuke már nem a Team7 része.Már Sai az,aki jól nyomna a Sakura oltást Nevet
Csak állna már le a bőgő-rohamjairól,mert ennél még Hinata (ő a másik kedvenc női karakterem) elájulok Naruto előtt stílusa is jobb volt...

Na de pár manga szám alatt egy kis tavat már össze sírt.Ha házfal meg rám dől,nem sírok,meg se nyikkanok,mert lapos leszek... Szomorú
Megértem,hogy van oka sírni,de ő kicsit már felnagyítja...
Nem baj,attól még egy kedvenc marad Mosolyog

Hogy Sakura ölje meg Szöszkét?Na neeeeem!Az Naruto feladata.Sakura max bőghet... bár láttam a neten egy olyan rajongói rajzot,ahol Sakura húz be Sasukénak,és Naruto döbbenten néz.Jó kép Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 24, 23:15:16 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5883 Dátum: 09 aug 24, 23:05:33 »

Hát ha most ráddől egy fél ház,vagy közlik veled hogy a te hibádból is szenved a barátod,szerintem te sem lennél jobb kedvű! Nevet

Ezekben sztem nincs semmi bőgő roham,lehet a többi csaj még többet sír,csak azt mi nem látjuk mert nem ők a történet alakulásában a fontosabb karakterek,és nem látjuk őket annyiszor!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 24, 23:07:37 írta con » Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5884 Dátum: 09 aug 24, 23:08:31 »

Szerintem se bőg annyit.A part 1ben igen de a Shippudenben még nemigen láttam bőgni...És aztis remélem a végén Sakura öli meg Sasukét... Ördögi Úgy lenne igazán durva befejezés Ördögi
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5885 Dátum: 09 aug 24, 23:17:39 »

Nucklear, Kishi nem ennyire fantáziátlan, neked még rá kell gyúrnod ebben. ikszdé
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5886 Dátum: 09 aug 25, 14:54:43 »

Huh,heh végig vergődtem.Beismerem,nem 100%-ig olvastam el a hozzászólásokat,csak olyan 90-95%-ban,de nem hiszem,hogy mindenki végig rágja...
Néhol röhögtem,néhol meg hányingert kaptam a Szöszke istenítéstől  Lehánylak és ez tett egy lapáttal arra,hogy ne kedveljem...
Az elején annyira nem kedveltem a kis beképzelt figurát,de elviselhető volt,tökéletes riválisa Narutonak.Mint Team7 tag kedveltem is.(sigem sem véletlen olyan).Mikor nyitottabb lett Narutoék felé,mikor feláldozta volna magát a barátaiért,akkor elért oda,hogy kedveltem.Főleg azért,hogy nem ment Orochimaru után az erőért.
De aztán megváltozott,és a könnyebb,ám de sötétebb utat választotta,és otthagyta azokat,akiknek igen is fontos volt.Naruto lehet nem tudta átérezni a fájdalmát,de éppen őt tekintette testvérének.
Aztán bár nem ölt,hát amiket cselekedni akart...Lehet,nem ölte meg Orochimarut és Itachit,de mind kettőt megtette volna.Csak éppen Orochimaru nem halt meg (Kabuto) és Itachi pedig a betegségébe halt bele.
Itachi azt akarta,hogy megölje,de én akkor sem cumiztam volna be,hogy valaki megöljön mindenkit,akit szeretett anno erő fitoktatásból.Meg próbáltam volna utána járni egy picit is.Bár ő magában is görbitett egy picit a történeten (Itachi könyei).
Aztán Madara tálal és jó akkor úgy van tuti....
Ebből is látszik rohadt könnyű manipulálni. >.<#
Majd bedurran és irány Konoha?Hát komolyan,mint aki beszívott...Majd jön Madara ismét és akkor irány a Kage találkozó.Biztos majd mindenkit lemészáról,mert ő Sasuke. Hümm-hümm
Ráadásul most már nem érdekli senki,megöl mindenkit.
Tényleg kéne neki két jól irányzott pofon a Raikagetól,meg egy pár gyomoros Naruto-tól és esetleg észhez térne.
A Team7-be valószínű már sose tér vissza,hiszen a szerepét már Sai tölti be.
Szívem szerint egyszerre gyilkoltatnám le,és tetetném vissza a Team7-be.
De itt jön az aláírásos dolog:
"Mert azt akarom,hogy...Sasukét is beleértve a 7-es csapat újra együtt nevessen!"
Szép gondolat Naruto(  Sír ),de ébredj fel:bilibe lóg a kezed! >.<#
Nekem is bilibe lóg a kezem,mikor azt szeretném néha,hogy team7 a régi legyen. Sír
Ez a karakter egyszerre utálható és szerethető,bár én a nyálas fangörlök miatt most egy eléggé utálom (bár a tettei miatt is).
Ha valakit netán zavarna a túl hosszú hsz-em Szöszkéről,hát elnézést! Mosolyog

Aes Sedai :Nem avval van bajom,hogy öl/ölt.Mert sejtettem,hogy ez a manga/anime nem a barbie-zásról szól.Itachit pedig kedveltem.Orochimarut tiszta sor,hogy ki kellett iktatni,de a saját tanítványa...jó tudom,választhat:vagy ő vagy Orochimaru,de valakinek meg kellett ott halnia.És egyértelmű,hogy nem olyan hüle(sőt ekkor még nem tűnt annak),megölesse magát.Ő nem Kimimaro.
Ám van egy határ,amit átlépett,amikor a Konoha ellen,majd a Kagék ellen indult.Utána a szamurájok mészárlása illetve a Raikage-nak ész nélkül neki rontás már csak a jéghegy csúcsa.
Én bár jelenleg utálom,azért remélem,nem ölte volna meg Narutoékat az shipu elején (ismét bilibe lóg a kezem  Szomorú )
Még tehet olyat,ami miatt ismét megkedvelhetem,de ahhoz nagyot kéne fordulnia.Amerre ő tart,az a veszte és egy esetleges háború kirobbantása...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 15:35:33 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5887 Dátum: 09 aug 25, 15:16:25 »

Régen jártam már erre, akkor ez még a Sasuke topic volt, és nem a "Kit utálsz?" topic. xD Úgy tűnik változott a helyzet azóta.  Ohh My God
Amúgy egy shounen típusú történetben viszonylag gyakran előfordul, hogy a szereplők megölnek másokat.. akkor csak azt nem értem, hogy miért pont Sasukénél lenne ez baj, ha egyszer az összes többi szereplő is embereket öl. A harc, mint olyan erről szól. Ezzel az erővel lehetne minden szereplőt utálni, ugyanis a történetben mindenki megölt már pár embert.
Megölte Orochimarut? És? Oro előtte rengeteg embert ölt már meg, akkor őt miért sajnálod? És Naruto is megpróbálta eltenni láb alól Orochimarut, ha neki sikerült volna, akkor őt is utálnád?  Gondolkozik
Egyébként meg, Sasukét tényleg lehet utálni, ha valaki Itachi fan, és azért utálja mert megölte Itát. Csak ez egyben azt is jelenti, hogy az illető semmit nem ért a történetből... Kishimoto nem véletlenül írta meg Itachi halálát, úgy, ahogy az történt. Ennek szerepe volt, mivel a történet lényege Naruto és Sasuke barátsága, és minden ami velük történik, szükségszerű, hogy eljuthassunk a még nem ismert végkifejlethez.
Itachit én is angyon szerettem, és nagyon sajnáltam is, de be kell látni, ő csak egy mellékszereplő volt, akinek a történet egy pontján fontos szerepe volt Sasuke útjában.

Sasuke megölte a samurai-okat? Húha! Mit kellett volna ehelyett csinálni? Leülni velük egy pókermeccsre? Vagy virágot szedni? xDD Lol.
A helyében minden más ninja is ezt csinálta volna. A shinobik ugyanis bármily meglepő, nem píszes hippimajmok, meg virágot szedegető kislányok, hanem katonák. És a katonák egy küldetés végrehajtása során bizony megölik az ellenséget. Ha ezt nem tudod elfogadni azt megértem, de akkor szerintem nem a shounen, hanem shoujo a te műfajod. Abban nincs ilyen.

Jah és új hszt írj, ha válaszolsz, mert ez így kissé követhetetlennél fog válni hamarosan. kacsint

Szerk.: talán egy kicsit off lett ez a hsz. nem tudom eldönteni. Remélem nem az. Végül is Sasukéhez kapcsolódik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 15:46:55 írta Aes Sedai » Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5888 Dátum: 09 aug 25, 16:59:25 »

Jó mondjuk Sasuke megoldhatta gyilkolás nélkül de ez így jobb volt.
Neji is ölt már ,Chouji is ölt már , Temari is ölt már Gaara is is ölt már. Őket nem utálja senki?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5889 Dátum: 09 aug 25, 17:45:21 »

Most mindenki nekem ugrik,mert nem vagyok fangörl?Álljatok már le!Na éppen ezért van hányingerem tőle  Lehánylak A rajongói miatt.Ha belemersz kötni,akkor menjél melegebb vidékre.Hát pff!
Amíg nem kezdtem el olvasni a rajongásaitokat,addig csak egy nem kedvelt szereplő volt...
Na de IGEN,megoldhatta volna gyilkolás nélkül.Hiszen máskor is megtudta oldani.
Igen Neji is,Choji is ölt,de ugye ők átokpecsétes dilisek voltak.Kicsit elborult agyúak,Orochimaru mániások.Fura mód az nem zavart titeket,hogy Orochimaru-t kinyírta Szöszke.
Temari ölt?A homokiak nem azok a kegyelmezős típusok.
Gaara ölt?Te figyeltél a történet elején?Neki ez volt élete értelme.Persze,hogy ölt!És Gaara ettől volt Gaara!De később megváltozott...
Sasuke viszont egy kedves srác volt,aki bekattant.És ha elolvastátok volna a teljes hozzászólásom,láttátok volna,hogy a régi team7-et szerettem.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #5890 Dátum: 09 aug 25, 18:04:03 »

kicsi off (sorry): Nem ugrot neked senki csak elmondták a véleményüket a hsz-ről és Uchiha Saskeról.
de ne csodálkoz azon hogy nem értenek egyet hisz már egy párszor leírtad hogy saske mekkora egy tök. Ez a te véleményed ezt el kell fogadnunk de nem kellene állandóan emlékeztetni az itt lévőket hogy utálod arra van egy külön topic.  Off end.

Én személy szerint szeretem sasket és pont azért amilyen. Megtudom érteni hogy min megy keresztül és nem csodálkozom hogy könnyű manipulálni(már ha manipulálják) hisz most csak a bosszún jár az esze és mondhatni hogy teljesen jogosan. Megváltozni már csak nehezen fog de sikerülhet neki ha engednék hogy levadásza Danzout mert akkor már nem lenne értelme új ellenséget keresni (persze ez lehetettlen)
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5891 Dátum: 09 aug 25, 18:14:37 »

Csak ebben az a baj ,hogy nem csak danzout akarja levadászni,hanem egész konohát,akik ellene semmit sem tettek,mert ugye a drágaságnak nem tetszik hogy itachi miatt élnek a konohai emberek jól,és békében,miközben itachi döntése volt az,hogy azt csinálja amit csinált...

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 18:17:30 írta con » Naplózva
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #5892 Dátum: 09 aug 25, 18:17:24 »

igaz mondta ezt is de előtte még a csapattagjainak mondta(azt hiszem) hogy csak a vezetőket akarja eltenni láb állól és hogy csak kihasználják az akatsukit, és eddig e tervet követik. (mert ugye már nem tagok, az más kérdés hogy segítenek tobinak de csak danzou miatt)
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5893 Dátum: 09 aug 25, 18:24:47 »

Riku-san:Van külön topic az utáloknak,és?Attól ide is írhatom a véleményem.Elvégre Uchiha Sasuke topic.Hogy szereted a karakter.A te dolgod.Én elmondtam nekem mi a problémám vele.Ide úgy tudom vele kapcsolatba írhat utálója és imádója.
Ha venne egy 180°-os fordulatot már is jobb lenne  kacsint
Nagy esélyt látok rá,hogy ő lesz a fő gonosz.
Erre még annyit tudok mondani:
Figyelem!Akik nem olvasták a Harry Potter és a Halál Ereklyéi c. könyvet,annak nem ajánlom az elolvasást,ha rajongó!

A Harry Potterben is sokan utálták Pitont.Én se kedveltem.A hetedik rész végén viszont kiderül,Piton mindig is védte Lily fiát,Harryt.Dumbledore megölése is Dumbledore utasítására volt.Piton végig egy jó karakter volt.

HP spoiler vége!
Tehát ugyan ezt még Sasukénél is eltudom képzelni.Akkor pedig biztosan megváltozik a véleményem.
De az a háttér a mangában érdekel mi lehet...

Ahogy látom Chakra törölte a hozzászolásom.
Narutoért lehet rajongani,ő az egyik kedvencem.Én is ilyen vagyok,megpróbálom nem fel adni.És Sasuke már nem annyira emberi,mert aki eddig nem ölt,könyörületes volt,hirtelen egy mészáros lesz az kicsit nah senkit nem akarok megbántani,ezt nem fejtem ki. Nevet
Tehát akkor ide írom zárásként,hogy senkit sem akartam megbánatni,ha még is sikerült volna,elnézést!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 19:09:51 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5894 Dátum: 09 aug 25, 18:34:28 »

Ugyan már Nuttika senki sem ugrott neked. Csak már ugye sokszor, eléggé hangzatosan kifejtetted, mennyire utálod Sasukét, és ezt már észrevették azok, akik szeretik a szereplőt...   Mosolyog De egy fokkal haladás: Már nem a manga topicba írtad mindezt.  kacsint

Ezt a nem vagyok fangörl dolgot nem értem. Mert ki itt fangörl? Hmm? Szerintem ez nem éppen egy olyan manga, amiben kinézete miatt szeretsz meg egy szereplőt. Főleg nem Sasukét, mert attól eltekintve, hogy ő néz ki a legjobban az animében, illetve mangában, neki a karakterét is muszáj megszeretni, hogy kedvelhesd. Fangörl... Ez akkora egy hülye szó... És miattunk van hányingered Sasukétől? Ha nem olvasod el a rajongásainkat, akkor nem is utálnád?  Nevet Na, akkor most megyek az Uzumaki Naruto topicba rajongani, hátha megutálod őt is.  kacsint

Amúgy én azért szeretem Sasukét (nem azért, mert fangirl vagyok) mivel szerintem az egyik legemberibb szereplő. Tele van hibákkal, fájdalommal, pesszimizmussal, pont úgy, mint a mai ember. Sokan szidják azért, mert túl sokat, folyamatosan hibázik. Elhagyja a barátait, Orochimaruhoz szegődik, hagyja magát befolyásolni. De a hiba, az egy természetes dolog. Mindenki hibázik az életben, még felnőtt fejjel is. Aztán, mikor valami nagy döntéshez érünk, egy olyanhoz, mely meghatározhatja egész elkövetkező életünket, mi is nagyot tudunk ám bukni. Tehát nem szeretem azokat, amikor kifejtik, hogy annyira gyűlölik Sasukét, mert mindig hibázik. Én ezt kedvelem benne.  Nevet Olyan emberivé teszi a karakterét. Az pedig, hogy Sasuke túl befolyásolható.... Ugyan már, mindenki az. Minden embert könnyű befolyásolni, a kérdés az, hogy mivel. Sasuke nyílt titok egy olyan ember előtt, mint például Madara. Tudja, hogy mit gyűlöl, mit szeretne, amely a legmanipulálhatóbbá teszi számára.

Meg nem értem az olyan embereket, aik utálják őt, és folyton - minden hozzászólásukban - ezt közzé teszik. Vannak olyanok, akiknek Sasuke közömbös, és eszükbe sem jut. Vannak olyanok, akik utálják őt, de eszükbe sem jut. És vannak olyanok, akik utálják és folyton ezt hangoztatják. De miért? Csak saját magukat hergelik tovább, ráadásul a fanokat is idegesítik. Ha én valakit nagyon utálok, akkor nem veszek róla tudomást, nem idegesítem magam tovább azzal, hogy róla írok.

Mellesleg érdekelne, hogy akik a fentiek miatt utálják, azokat milyen könnyű manipulálni. Mert higgyétek el, nem lenne olyan nehéz, mindenkinek csak meg kell találni a gyenge pontját. Sasuke gyerekkora szörnyű volt, egy hat-hét éves gyereknek rettenetes lehetett ezt átélni. Én ezek után nem csodálkozom, hogy csak a bosszúnak él... Meg ugye Nuttika említette, hogy a könnyebb utat választotta azzal, hogy elment Orochimaruhoz. Szerintem meg pont, hogy a nehezebb út volt. Ráadásul lehetséges, hogy Sasuke már csak azért is hagyta ott őket, mert félt attól, ha barátokat szerez, ha lesz valaki, akit szerethet, azt újra elveszíti. Valaki, aki már megélte egy szerette eltávozását, biztosan fél ilyentől. Ő pedig említette is, hogy milyen rettenetes ez, és hogy Naruto még nem élte át. Úgy gondolom, Sasuke félt attól, hogy Narutot, Sakurát is elveszítheti, éppen úgy, ahogyan a családját is. De ez csak találgatás. Sasuke kiszámíthatatlan személy.  Nevet

Persze, Nuttika nyugodtan leírhatod a véleményed... Csak folyton úgy teszed, hogy másokat megbánthatsz vele...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 18:37:34 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!