24 szep 28, 13:06:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1314083 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5445 Dátum: 09 ápr 30, 23:51:05 »

szivesen Nevet
arra én is kiváncsi lennék hogy mit tervez mert szerintem nem is tudja hogy a fél shinobi világ őt akarja Nevet
lesz neki meglepi bőven, lehetséges hogy majd kapunk megint egy olyan sorozatot mint az oro, dei, ita csata(szépen egymás után) és a végállomás naruto Nevet  vagy valami más.
de a falube elmehetne már(kiváncsi lennék az arcára)
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #5446 Dátum: 09 máj 01, 10:24:11 »

Nem tudom, én nem igazán kedvelem Sakurát. Elismerem a képességeit, és hogy Tsunade után a legjobb orvosi ninja konohában, de maga az egész karakter olyan unszimpatikus.  ehhez az is hozzájátszik , hogy folyton megveri Narutot, pedig Naruto ha akarná simán legyőzné. mármint azt hiszi hogy terrorizálhat akit akar (narutot! xD), de közben csak azért tudja, mert hagyja magát (naruto!) .. egyszer szeretném látni hogy Naruto lefogja a kezét ha megint ütni akar.. olyan jó lenne látni Nyelvesít xD csak mostanában kezdett idegesíteni a karaktere ennyire, főleg amiért (ahogy Chakra mondja) eltúlozzák az idegösszeroppanásait az animében. de talán az tette rá a legnagyobb lapátot, hogy kihagyták az animéből a Sai Sasuke sexy kombot.. bezzeg előtte ott ütötte verte narutot hogy milyen idiótaságokat tanított konohamarunak, de az animések szerint Sakura a jó kislány és nem szabad beletenni az animébe azt a nagy pofára esést miszerint ugyanúgy reagál a sexy jutsu lány változatára mint Naruto xD  peersze.... 
egyébként egész jól harcol, sok érdeme van, azt nem vitatom, de ez nem elég arra hogy megszeressem Szomorú
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5447 Dátum: 09 máj 01, 12:00:13 »

Nem ez egyáltalán nem igaz, hogy a legerősebb a Kage. Az lesz Kage, aki a legalkalmasabb rá. Szerinted mirét nem lett Orochimaru Hokage és miért nem lesz Naruto az? x)
Naplózva


 
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #5448 Dátum: 09 máj 01, 13:41:37 »

Eleinte nem bírtam Sakurát mert mindig csak Sasukén lógott és nem volt valami erős ninja.Sasuke elmenetele után viszont egyre erősebb lett és egyre jobban megkedveltem bár azt még most sem bírom benne hogy mindig ütlegeli és néha kicsinyeli Narutot >.<#
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5449 Dátum: 09 máj 01, 14:07:04 »

Szerintem a mangás Sakura ezerszer elviselhetőbb, mint az Anime-s, ami azért édekes, mert elvileg ugyanaz a kettő. A  mangában egy kicsit hirtelenharagú, de jószívű, fejlődni képes lány, az anime-ben viszont határozottan beképzeltnek tűnik azzal, hogy hiába látja, hogy a két csapattársához ferl se ér, ugyanúgy kioktat mindenkit, és sz*rba se veszi Narutot, hogy mondjuk neki is rosszul eshet ez meg az. A mangában ez a hajlevágós dolog se volt ennyire eltúlozva - legalbb is nekem nem úgy jött le - ott is megvolt a maga jelentősége, átvitt értelemben annak a korszaknak a végét jelentette, mikor még Sasuke után loholó kiscsitri volt, tudomásul vettük; na de az animeben kész nagyjelenet lett belőle. Még jó hogy fodrászhoz nem megy senki, akkor órákig azon kellene meglepődni Nevet
Szóval szerintem ha valamelyik karakter nagyon el lett cseszve anime-ben, akkor az Sakura. Egyszerűen tűrhetetlen az eredetihez képest  Ohh My God
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #5450 Dátum: 09 máj 01, 14:45:05 »

Azért már az Animeben is kezd normálisabb lenni, tiszteli Narutot a kitartása miatt csak nem mutatja ki általában. Az meg, hogy néha megveri azt meg már azért is csináljak szerintem a készitok mert poén. Nevet
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5451 Dátum: 09 máj 01, 19:36:14 »

Nekem is eléggé unszimoatikus karakter Sakura. Bár alapvetően nem egy rossz karakter, de nagyon idegesítő. Már az elejétől fogva jelen van ez a tipikus "imádjuk Sasuke-t, Sasuke tökéletes, Sasuke az isten" mentalitás, és ennek köszönhetően át kellett élnem több mélypontot is a sorozatban. Először amikorelmegy Sasuke, és  Sakura nem csinál mást csak bőg, mert nem tud csinálni semmit. Másodszor pedig a "keressük meg Sasuke-t" szánalomság alatt, amikor megtudják, hogy Sai küldetése az, hogy megölje Sasuke-t: akkor nem az jár az eszében, hogy jééé, igaza van Ssasuke Konoha számára potenciális veszélyforrás és de jó lenne semlegesíteni, hanem jajj, Sai mindjárt megöli Sas-kayt és akkor mi lesz a 7-es csapattal, jajj.
Továbbá, engem nagyon idegesít, hogy folyamatosan nyüszörög amiatt, hogy nem tud csinálni semmit, de úgy istenigazándiból ezen nem nagyon változtat, csak azután, hogy Naruto elmegy. Ugrunk az időben, Naruto visszajön, Sakura kivételesen ér is valamit, jól megverik Chiyoval (aki nélkül sz*rt sem ért volna) Sasorit, és... semmi mást nem csinált azóta. Semmit. Ez az egy értelmes jelenete volt az egész sorozatban.
A NArutoval való kapcsolata eléggé "komikus". Folyamatosan beképzelten viselkedik: mert ő a nagy orvosi ninja, aki mindig jobban tudja kinek mikor mit nem szabad csinálni. Azt hiszi, hogy jobban tud Narutonál mindent, mert ő csak egy retardált. (modjuk ebben van egy kis ráció)

Szóval nem sírnék ha meghalna.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #5452 Dátum: 09 máj 01, 19:44:45 »

Hát engem a part 1-ben elégé irritált az állandó Saske-kunozásával (legfőbb képen ezért utálom Orihimét is a Bleachben de ez nem ide tartozik). De mikor Saske megcsappan akkor már nem annyira idegesít és a part 2-ben már megkedveltem a karakterét, mert szerintem jóval komolyabb lett és érettebb, na meg az erejéről ne is beszéljünk.
Na és az hogy Narutot ütögeti az már hozzá tartozik a karakteréhez, ha nem csinálná az már nem lenne az igazi.
Tehát nekem szimpi sőt az egyik kedvenc női karakterem a Narutoba de csak is a part 2 beli.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 01, 19:53:42 írta Pein95 » Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5453 Dátum: 09 máj 01, 21:14:57 »

Igen, ez lehet, hogy láncban kap pár Konohait, de nem fogja őket megölni, az elütne a személyiségétől. Naruto viszont úgyis meg fogja tudni állítani, ez ziher. Erre lehet hogy ő is rájön, és kerülőutat keres majd, nem tudom. Viszont én is nagyon várom már hogy Konoha közelébe sündörögjön Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5454 Dátum: 09 máj 01, 21:36:12 »

hát egy felbőszült sasket megállítani Nevet(bár nem is ideges - annyirra)
hát amíg meg nem tanulja normálisan használni a szemeit addig ügyelni kell magára de nem annyira.
 bár az anime végére mehetne egy saske naruto nagy csata.
bár ugyan úgy lenne vége mint a simába Nyelvesít Nyelvesít
de úgy se ölnék meg egymást akár ki az erősebb
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #5455 Dátum: 09 máj 02, 19:12:19 »

Valaki mesélje el ezt a sexy jutsu-s történetet Sasuke-val...xD
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5456 Dátum: 09 máj 02, 19:37:24 »

Ha arra gondolsz amikor Konohamaru nyomatott egy sexy no jutsut, amivel Sakurát kánterelte le, akkor azt a rész a Manga 347. fejezetében találod. ( az anime-ből kihagyták, a kis pofátlanok)
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5457 Dátum: 09 máj 02, 20:46:25 »

Valaki mesélje el ezt a sexy jutsu-s történetet Sasuke-val...xD
Úgy esett, hogy Konohamaru bemutatta Narutonak a sexy no jutsu továbbfejlesztett változatát, a double knokout girls-t (kb dupla ko lányok vagy ilyesmi), mire ugye Naruto nagyon el volt bűvölve hogy zseniális ötlet, Sakura meg húzta a száját, hogy micsoda értelmetlen jutsu, meg csakis Naruto-ra lehet hatással ilyesmi harc közben (mert Naru magyarázott, hogy őőő hát komoly harc esetén is használható xD) meg minden.
Konohamaru válaszként bemutatta ennek a fiú verzióját, ami az aláírásomban is van Nevet
Erre Sakura tök ugyanúgy feléjenzett mint Naruto a lányoknál, hogy micsoda zseniális ötlet Nevet
És akkor mondta Konohamaru Sakunak, hogy lám, ugyanolyan vagy mint mi (fiúk), Sakura persze rögtön nyomta tovább, hogy ugyan, értelmetlen, vacak jutsu... Nevet

A képek (sorrendben az a jelenet xD):


Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #5458 Dátum: 09 máj 03, 19:57:48 »

Víí az animében tényleg nem volt benne  Neeem Pedig nagyon király rész  Nevet És azért Sakura sem jobb a deákné vásznánál (avagy Narutonál)  Pojén Ördögi
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Labuca
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5459 Dátum: 09 máj 03, 20:03:39 »

Én mondjuk azt nem értem hogy ugye ezt a jutsut Konohamaru csinálja, de ő honnan tudja hogy Sasuke hogy néz ki? Mert ő nem látta 16 évesen. Gondolkozik >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!