24 szep 20, 23:53:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305421 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #5430 Dátum: 09 ápr 28, 18:49:41 »

Jo tudom, hogy Oro azt irigyelte az "Egy akatsukis elete"-ben viszont amit en ideztem az meg "Fun with Akatsuki"-ban volt es Sai mondta Nevet
Meg mondjuk nem tudom menyire buknak a csajok a lila koromfestesre meg a semelyisegere. Mondjuk az emosoknak tuti bejonne es azok meg a Tsukuyomi-t is elveznek Nevet
Na de elleg lesz az off-bol Nevet
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #5431 Dátum: 09 ápr 29, 12:41:45 »

bakker ékezetet senki nem ismer?
am sasuke és naruto szándékosan van úgy megtervezve , hogy egyik se tudja legyőzni a másikat
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5432 Dátum: 09 ápr 29, 14:08:06 »

bakker ékezetet senki nem ismer?
am sasuke és naruto szándékosan van úgy megtervezve , hogy egyik se tudja legyőzni a másikat
Köszönöm hogy elismételted a postomat megírása után kemény egy hsz-el Nevet
Na mindegy, mostmár tényleg ne offoljunk, vissza Sasukehez ~
Mit gondoltok, mik a tervei, illetve hogy fog reagálni arra, hogy Konohán nincs mit rombolni (mondjuk biztos elkezdik újjáépíteni, amint kissé lenyugszanak a kedélyek)? Illetve pontosan kiket ért azok alatt a "vezetők" alatt, akikre végülis pályázik? Mert pl. Tsunade egyetlen bűne, hogy Hokage, de annak jó, vagy már ez sem érdekli Sasuket?
Meg mondjuk mennyit tudhat Danzo-ról (valószínűleg semmit), illetve hogyan fog rá reagálni?  Gondolkozik

(próbálom visszaterelni a témát, bocsi a hülye kérdésekért  bow)
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 29, 23:55:36 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #5433 Dátum: 09 ápr 29, 14:21:34 »

Szerintem Tsunade-t valszeg ki akkarja nyirni mert miert ne. Nevet A 3-at nem tudja mert az mar halott de kulonben o mondta Itachinak, hogy nyirja ki az Uchihakat, meg gondolom a ket oreget (nem tudom mi a nevuk), mert gondolom ok is resztvettek a dontesben meg egyebb olyan embert aki ilyenbe beleszolhat.

Bocs, hogy nem irok ekezeteket de angol billentyuzet szoval nem nagyon tudok legfeljebb ha atallitom magyarra de ugy meg nem tudom mi hol van.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5434 Dátum: 09 ápr 29, 14:40:40 »

Szerintem igazából ezt a Konoha lerombolósdit maga sem gondolta komolyan. Egyrészt nem tudná megcsinálni másrészt meg nem lenne képes lerombolni a szülőhazáját, amiért Itachi annyit szenvedett. A vezetők alatt szerintem a két vén tanácsadót, Danzout és Tsunadet érti. Tsunade is a Senju klán tagja (Első H. unokája) szóval szerintem rá is pályázik, amióta Madara elmondta, hogy a Senjuk, hogy bántak az Uchihákkal. Danzou-ról szerintem nem nagyon tud semmit, de később megtudhat dolgokat. Sokan felvetették azt is, hogy később Sasuke akár hős megmentő is lehet, aki lenyomja Danzout Narutoval együtt vagy egyedül. Igazából jó lenne ha végre Sasu előkerülne a mangában, már hiányolom.
Naplózva


uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5435 Dátum: 09 ápr 29, 14:45:23 »

Peines harc ellött 3 harca is volt szóval egy ideig nem lesz szrintem
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5436 Dátum: 09 ápr 29, 16:34:08 »

jók a kérdések Nevet
Hát a falun meglepődne hogy mi ez és hogy ki csinálta? Nevet
Igaz mondta hogy a vezetőket akarja elintézni de szerintem nem lesz belőle semmi(bár kitudja)
Mert ha most igaz amit mondodt(Kihasználják az akatsukit) akkor előtte őket kéne lezúzni
és hát az akatsukiban nem kezdők vannak
pluszba még ott van kabuto(oroval)aki szintén ki akkarja csinálni sasket
úgy hogy nem hiszem hogy lenne ideje most a faluval foglalkozni, de az lenne a poén ha mindenki oda tartana Nevet
(raikage csapatát ne hagyjuk ki)
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #5437 Dátum: 09 ápr 29, 17:41:02 »

Persze most van bőven dolga még ami fontosabb Konohanál, de szerintem ha egyszer oda jutna, hogy megtámadja Konohát ha ezekkel végzet akkor gondolom megkuzd majd Narutoval es a harc után valahogy rájon, hogy neki ott a helye. De addig meg lesz jo néhány harca.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5438 Dátum: 09 ápr 29, 22:15:34 »

... A 3-at nem tudja mert az mar halott de kulonben o mondta Itachinak, hogy nyirja ki az Uchihakat, meg gondolom a ket oreget (nem tudom mi a nevuk), mert gondolom ok is resztvettek a dontesben meg egyebb olyan embert aki ilyenbe beleszolhat. ...

Az Uchiha klán kiirtásáról a két vén trotty tanácsos és az a balfácán Danzou döntött. A jó öreg Sarutobi-sensei pedig tiltakozott ellene. Csak nem ment vele semmire, mert ennyi idiótával szemben úgy tűnik még az ő hatalma is kevés volt.
Ezeket Tobi mondta, mikor mesedélutánt tartott Sasukénak.^^


« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 30, 14:51:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5439 Dátum: 09 ápr 29, 23:43:53 »

Hm, ez viszont így jobban hangzik, nem?
Szóval akkor a jelenlegi helyzet az, hogy Sasuke Madarának azt adja be, hogy le akarja rombolni Konohát, de Suigetsu-éknek megmondta, hogy voltaképp csak azokat a bizonyos vezetőket akarja kicsinálni, akik akkor az a két vén, és Danzou, és ez utóbbi magának konohának jól jön (meg ezt a két öreget én személy szerint nem fogom hiányolni, akik ilyen döntést hoznak meg, Danzou meg alap menthetetlen idióta).
Viszont, én a másik topicba olyat szemeteltem, hogy:

(...) A dolog neheze javarészt megvan, a többi inkább abban érdekes milyen megoldásokkal akarja [Madara] véghez vinni a célját, és ehhez kellenek-e további emberek. (...) Ha viszont mégis kellenének mások a helyükre (...) Mondjuk ha én Madara lennék, lehet bepróbálkoznék akkor Danzonál, már olyan szempontból is jól jönne, hogy gyakorlatilag belülről lehet támadni vele konohát ami bármikor jól jöhet, és ugye a gyökér azért valamilyen szintű erőt kell hogy képviseljen...  Gondolkozik cserébe pedig húznám a mézesmadzagot, hogy hát persze Danzokám, Hokage leszel, csak legyen vége ennek a kis balhénak ~~  smirksweat



És ha Madarának tényleg kellene Danzou, akkor ott Sasuke és az ő érdekei ütköznének. Viszont szerintem Madara ebben az esetben átlátna a szitán, hogy mit akar Sasuke, és Sasu jól megütheti még a bokáját. Persze, ha a Madara és Danzous dologban egyáltalán van valami. Mosolyog

spoilerek utólag kihúzogatva, ennyi elég? néha tényleg nem tudom már mi számít annak és mi nem  smirksweat
 
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 29, 23:46:11 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5440 Dátum: 09 ápr 30, 09:00:12 »

Én úgy emlékszem, hogy az elején, Madara story-ja után mindenkinek azt mondta, hogy csak a vezetőket akarja megölni. Ez akkor volt, amikor a Hebit átnevezte Takára a hegyen. A Hachibis harc után meg csak Madarának azt mondta, hogy az egész falut leakarja zúzni. Szóval Suigetsuék nem tudnak arról, hogy Sasu az egész falu ellen megy. Ami pedig a falut illeti, szerintem semmikép nem járnának jól a vezetők halálával, mert akármilyen hülyék mégiscsak segítenek a falu irányításában. Tsunade halálával meg főleg nem járnának jól. Plusz ahhoz, hogy a vezetőket megölje először keresztül kéne vágnia magát a ninjákon és ez rengeteg áldozattal járna. Nem hiszem, hogy megtudná úgy oldani, hogy a vezetőket meghívja sörözni a falun kívülre és szépen elteszi őket láb alól.  Nevet
Spoilernek az számít, ami még nem volt benne az animeben.
Naplózva


Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5441 Dátum: 09 ápr 30, 14:30:08 »

szerintem a csapat társainak mondott igazat és csak madaranak mesélt be valamit Nevet
még orochimarunak is mondta hogy feleslegesen nem öl Nevet
de kiváncsian várom hogy most kinek mondott tényleg igazat Nevet(de sztem nem olyan szemét őő) Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5442 Dátum: 09 ápr 30, 15:52:00 »

Én úgy emlékszem, hogy az elején, Madara story-ja után mindenkinek azt mondta, hogy csak a vezetőket akarja megölni. Ez akkor volt, amikor a Hebit átnevezte Takára a hegyen. A Hachibis harc után meg csak Madarának azt mondta, hogy az egész falut leakarja zúzni. Szóval Suigetsuék nem tudnak arról, hogy Sasu az egész falu ellen megy. Ami pedig a falut illeti, szerintem semmikép nem járnának jól a vezetők halálával, mert akármilyen hülyék mégiscsak segítenek a falu irányításában. Tsunade halálával meg főleg nem járnának jól. Plusz ahhoz, hogy a vezetőket megölje először keresztül kéne vágnia magát a ninjákon és ez rengeteg áldozattal járna. Nem hiszem, hogy megtudná úgy oldani, hogy a vezetőket meghívja sörözni a falun kívülre és szépen elteszi őket láb alól.  Nevet
Spoilernek az számít, ami még nem volt benne az animeben.

Hm, az ciki, mert én még nem értem be teljesen az anime-t, fő prioritásom a manga Nevet Nevet
Hol tart most kb?
Amúgy várj, én nem mondtam, hogy Tsunade-re fáj a foga, hanem hogy a két vén, és Danzou. Ami pedig a mellébeszélést illeti, szerintem Suigetsuéknek mondott igazat, mert a régi csapatát látja bennük (olyan szinten, hogy a csapattársai, nem személyenként látja bennük Naurékat).
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5443 Dátum: 09 ápr 30, 18:43:16 »

az anime
majd mostanség lesz saske vs oro küzdelme Nevet
szerintem is a csapatának mondot igazat és csak a 3 öregre utazik
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5444 Dátum: 09 ápr 30, 21:47:36 »

az anime
majd mostanség lesz saske vs oro küzdelme Nevet
szerintem is a csapatának mondot igazat és csak a 3 öregre utazik
Köszi  bow
Amúgy igen, így lenne értelme, még Orochimaru is megjegyzi mikor edzi Sasut, hogy nem szeret feleslegesen gyilkolászni, és amúgy sem hiszem, hogy a múltjára való tekintettel odalenne a halomban álló hullákért. Mellesleg nem hiszem, hogy Narutoékat bántaná. De amúgy érdekelne hogy tervezi a dolgait, hiszen mint azt már kb 5-6 topicban is mindenki megjegyezte, ahhoz, hogy eljusson a két vénhez és Danzou-hoz, pár konohai ninján mindenképp át kell magát vágni, és ezek között Naruto lesz az első. Mondjuk, ha Danzou előbb lép akcióba, mint Sasuke, nem hiszem hogy Konoha nagyon tartaná a hátát érte, hagynák, had zúzza csak ahogy jólesik Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!