24 jún 21, 21:31:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1213669 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5415 Dátum: 09 ápr 24, 21:10:59 »

Hát én mikor először láttam olyan 30-körülinek tippeltem,szerintem nem tűnt annyira idősnek! Nevet
Naplózva
Kanesaka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11

A legjobb védekezés a támadás.


« Válasz #5416 Dátum: 09 ápr 25, 13:39:41 »

Szerintetek Naruto átveszi az ötödik helyét?Miután vége a Peinnel,Nagatóval,Sasukéval folytatott harcokkal?
Naplózva

"Ha valami becses számodra... még ha az életedbe is kerül... a saját kezeiddel... meg kell védened..."

    
    
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #5417 Dátum: 09 ápr 25, 13:44:05 »

ipirike: Soraba a Kyuubi szétáramló chakráját zárták, nem magát a lényt pl. ahogy Kisame kardja elszívja a kiáramló chakrát, én valami ilyesmit képzelek!!

Kanesaka: Tsunade nagyinak semmi baja, csak ellőtte a technikáját és emiatt megöregedett, ha kipiheni magát ugyanolyan lesz, mint ezelőtt!! Plusz Naruto még túlontúl fiatal, hogy betöltse a Hokage szerpét, ill. a 3 matuzsálem nem hagyná!!
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #5418 Dátum: 09 ápr 26, 16:13:42 »

Nekem Hinata mellett Naruto a kedvenc szereplőm, mert érzelem dús, erős, önfeláldozó, drámás, idióta, de tud okos is lenni, ha akar, ragaszkodó, szerethető, kitartó, büszke, hibázik, és attól olyan tökéletes, hogy ennyire tökéletlen =}

Kanesaka: Naruto szerintem sem veszi át az Ötödik helyét, Tsunadénak tényleg semmi baja =D Meg különben is, folyamatosan azt hajtogatja, hogy ő lesz a Hatodik Hokage. Érdekesen nézne ki, ha most hipphopp az Ötödikre pályázna ^^
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5419 Dátum: 09 ápr 26, 16:16:36 »

Az 5. hokage tsunade már nem lehet más az utána lévő pedig a 6. Nyelvesít
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Hiei
Vendég
« Válasz #5420 Dátum: 09 ápr 27, 07:10:16 »

5. hokage valóban nem lehet,de ha "hatalom" váltás történik mint a 3. és a 4. között akkor is a 6. hokage lesz^^.<----- itt sem a 3. hokage lett Minato mert az Sarutobit illette.
Valóban nincs baja Tsunadenek,de már biztos vagyok benne, hogy Naruto erősebb nála... egy dolog hiányzik Narutoból és az nem más mint a tapasztalat.
Naplózva
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #5421 Dátum: 09 ápr 27, 09:32:24 »

Szoval Itachi halott, Madarat gondolom kinyirjak igy felmerul a kerdes

Szerintetek ki fog hallni az Uchiha klan?
Mivel ugyeber szulethet Sasukenak mondjuk nehany gyereke de mivel az anya nem Uchiha ezert higul az Uchiha ver es mivel a tesvereknek nem lehet kozus gyerekuk (normalis esetben) igy tovabb fog higulni egeszen addig amig meg nem szunik, mondjuk maga az Uchiha nev megmaradhat de a Sharingan meg fogszunni nem? Vagy eleg ha az embernek valamelyik akkormilyen regi ose Uchiha volt akkor is van esely ra, hogy elojojjon a Sharinganja?
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5422 Dátum: 09 ápr 27, 12:22:55 »

Szoval Itachi halott, Madarat gondolom kinyirjak igy felmerul a kerdes

Szerintetek ki fog hallni az Uchiha klan?
Mivel ugyeber szulethet Sasukenak mondjuk nehany gyereke de mivel az anya nem Uchiha ezert higul az Uchiha ver es mivel a tesvereknek nem lehet kozus gyerekuk (normalis esetben) igy tovabb fog higulni egeszen addig amig meg nem szunik, mondjuk maga az Uchiha nev megmaradhat de a Sharingan meg fogszunni nem? Vagy eleg ha az embernek valamelyik akkormilyen regi ose Uchiha volt akkor is van esely ra, hogy elojojjon a Sharinganja?

Hát ha mindig feleződik az esély vagy bármien arányben romlik akkor is ott lesz az Uchiha vér. 1nek a fele a 0.5 annak a fele 0.25 és így tovább a végtelenségig. De amúgy szerintem kihalnak, mert Sasuke is kihal Nyelvesít
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5423 Dátum: 09 ápr 28, 14:34:01 »

Szoval Itachi halott, Madarat gondolom kinyirjak igy felmerul a kerdes

Szerintetek ki fog hallni az Uchiha klan?
Mivel ugyeber szulethet Sasukenak mondjuk nehany gyereke de mivel az anya nem Uchiha ezert higul az Uchiha ver es mivel a tesvereknek nem lehet kozus gyerekuk (normalis esetben) igy tovabb fog higulni egeszen addig amig meg nem szunik, mondjuk maga az Uchiha nev megmaradhat de a Sharingan meg fogszunni nem? Vagy eleg ha az embernek valamelyik akkormilyen regi ose Uchiha volt akkor is van esely ra, hogy elojojjon a Sharinganja?

Madara szerintem ha túlélné se a klán szaporításán munkálkodna, főleg nem ilyen eszközökkel Nevet
Amúgy ha szöcsi túléli az egész történetet, de, túlélheti a klán is. Ha Sasuke-nek lesz gyereke, megindulhat a klán újáélesztése, mert figy: igaz, az első pár generáció túl közeli rokon lesz, de egy idő után távolodhatnak, és megint kereszteződhetnek, ami viszont megerősíteni a vérvonalat.
Huh, na fél óra múlva: próbáltam lerajzolni egy családfát, de túl nagy lett a végére, szóval ez nem lesz scannelve. A lényeg annyi: mivel a családba egyre több külsős keveredik, a sharingan (amivel nyomon követkehtő a vérvonal) egyre nagyobb közökkel jelenik meg, tehát ritkább lesz. Viszont. Amint a családfa akkora, hogy gyakorlatilag a szélei már annyira messze vannak egymástól, hogy gyakorlatilag már nem tekintik egymást családtagnak, vagy nem tudnak róla a név miatt (pl. egy szál lányutód ágán elveszik a név, mivel valószínűleg az utód az apa nevét kapja majd, bár vannak kivételek, pl. Naruto ugye, bár szerintem az más miatt volt) akkor jó eséllyel megint keveredhetnek, amivel viszont duplázzák a vérvonalat (és a sharingan előfordulásának esélyét is). Igaz ők is csak kifelé (tehát nem családon belül) fognak terjeszkedni, de már a kiindulópont is duplázódott, mint kiinduláskot (mikor csak Sasukenek volt). És ez egész jól fent is marad, csak ritka lesz, bár, maga a sharingan is ritka, nem minden uchiha rohangászott vele, ezt említik is a mnagában ha jól emlékszem. Persze itt már olyan sok évről van szó, hogy nem érdemes vele különösebben kalkulálni.

Bár ki tudja Itachi mit rosszalkodott, míg Sasuke gyanútlanul angstelt, és erősödött Konohában.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 28, 14:41:02 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #5424 Dátum: 09 ápr 28, 16:02:47 »

szerintem ha egyesével kéne kiálnia sasukenek az összes szereplővel akkor tuti, hogy narutoval gyűlne meg a baja mert ő is erős, de sasuke végűl lesöpörné a pályáról... szal ennyit erről.. Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5425 Dátum: 09 ápr 28, 16:05:48 »

1, ez a "mi lenne ha..." témába való
2, miért is? Mosolyog
Naplózva
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #5426 Dátum: 09 ápr 28, 17:00:53 »

Aha szoval fenn maradna a Sharingan csak meg ritkabb lenne, mondjuk Itachi nem hiszem mondjuk hozzajarult a Sharingan fennmaradasahoz ily modon mert "You lack p*n*s* Nevet
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5427 Dátum: 09 ápr 28, 17:25:00 »

szerintem ha egyesével kéne kiálnia sasukenek az összes szereplővel akkor tuti, hogy narutoval gyűlne meg a baja mert ő is erős, de sasuke végűl lesöpörné a pályáról... szal ennyit erről.. Nevet

Téves, ha már offolunk, zárjuk is ezt itt le: Sasuke és Naruto karaktere úgy van megtervezve, hogy ne tudja egyik lekaszálni a másikat (az meg egy plusz kérdés, ha lenne rá esélyük, egyáltalán megtennék-e? Naruto sosem ölné meg Sasukét, ez például tény, és bárhogy is keménykedik Sasuke, őt is csak a szeretete nem vette rá, hogy ne csinálja ki Narutot annál a résznél, mikor el akart menni, és Naruto vissza akarta tartani, aztán csetepaté lett belőle, de ez később is lejön, mikor már Suigetsu-ékkel lóg, és többször is eszébe jut Naruto). Ideiglenesen van, hogy az egyik felülkerekedik a másikon, de ezek csak átmeneti időszakok. Bennük pont az az elragadó, hogy nem tudnak erősebbek lenni a másiknál. Ezért is haszontalanok azok a viták, amelyben a felek arról próbálják meggyőzni egymást, hogy Naruto vagy Sasuke-e az erősebb. Egyik sem erősebb a másiknál, örök riválisok, de nem bírnak egymással.

Aha szoval fenn maradna a Sharingan csak meg ritkabb lenne, mondjuk Itachi nem hiszem mondjuk hozzajarult a Sharingan fennmaradasahoz ily modon mert "You lack p*n*s* Nevet

Lolka Nevet Amúgy Itachi magánéletéről olyan keveset tudunk, honnan veszed? Az is kiderült, hogy barátnője pl. volt abban az időben, mikor klánmészárolt (ott említik meg, hogy a lányt is megölte, tehát egy klánbeliről lehet szó). Amúgy meg Danitól is megtudtuk, hogy Orochimaru mire is volt anyira féltékeny az Uchiha örökségből, szóval az utolsó mondatod is sántít (na jó csak poénkodok) Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 29, 14:11:57 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5428 Dátum: 09 ápr 28, 17:30:55 »

Hát akkor én vagyok a különc, nekem elsőre is fiatalnak tűnt, de mondjuk én csalok, mert a manga fekete-fehér Nevet
Amúgy Kakashi haja fehér, mintha valahol említenék is, hogy ez egy jellegzetes tulajdonság, amit apukájától örökölt, a Fehér Agyartól (nem tudom magyarra hogy lett fordítva, de White Fang, na). Ja igen, asszem mikor Sasori nagyanyja le akarta vadászni Kakashit, akkor említették a haját, a többi a Kakashi Gaidenből derül ki.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 28, 17:44:22 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Kanesaka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11

A legjobb védekezés a támadás.


« Válasz #5429 Dátum: 09 ápr 28, 18:21:50 »

Láthatóan Naruto erősebb lett Tsunade-nél és ugyi  a "legerősebb ninja a faluban a Hokage"  Nyelvesít
Uchiha Tamás: Igazad van az 5. után jön a 6.
Naplózva

"Ha valami becses számodra... még ha az életedbe is kerül... a saját kezeiddel... meg kell védened..."

    
    
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!