24 szep 23, 23:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309204 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5205 Dátum: 09 márc 15, 22:54:38 »

Hát azért ne haragudjatok, de ha valami nem ment simán, rögtön a Mangekyou Sharinganhoz folyamodott. Ezek után még csak azon csodálkozom, hogy csak romlik, és nem pedig már teljesen vak...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5206 Dátum: 09 márc 15, 22:55:49 »

Mármint arra gondoltam, hogy rendesen, nem pedig azt, amit a sharingan biztosít neki...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5207 Dátum: 09 márc 15, 22:56:19 »

Ahogy Itachi is mondta, Kakashi nem rendelkezik az Uchiha-k testi adottságaival, így jobban fogyasztja a chakra-ját mint mondjuk Sasuke-nak vagy Itachi-nak ha használja.De vajon a szeme is gyorsabban romlik? Gondolkozik Az azért nem teljesen biztos, mert végül is "eredeti" Sharingan-t kapott kapott, nem bolha piacit!  >.<#
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5208 Dátum: 09 márc 15, 23:00:37 »

Az igaz, hogy felelőtlenül használta de szám szerint így is csak négyszer.Először Tobi elleni Amaterasu ami véletlen volt, aztán mikor kikérdezte azt a ninja-t hogy hol a Hachibi, ott asszem egy Tsukoyomi-t nyomott, aztán meg kétszer a Hachibi ellen az Amaterasu.(lehet, hogy valamit rosszul mondtam, azért előre is bocsi de ennél többször nem hiszem hogy használta)Ez a négy alkalom nem lehet olyan horrorisztikus szerintem, hogy máris megvakuljon.
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5209 Dátum: 09 márc 15, 23:03:42 »

Igaz. És am nem is tudhatjuk igazábol hogy pontosan Kakashi teste milyen hatást fejt ki a Sharinganra (vagy fordítva) igy akár
az is lehet hogy neki kevésbéromlik.
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5210 Dátum: 09 márc 15, 23:05:58 »

Hát azért láthattuk használni, és egyáltalán nem úgy tűnt, hogy rá kevésbé fejti ki a rossz hatásait, mint egy eredeti Uchihara...
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5211 Dátum: 09 márc 15, 23:10:25 »

Persze jobban fárasztja, igaz. De a romlásra nem tudhatjuk milyen hatással van. (Persze az lenne a logikus ha ott is rosszabb lenne de......)
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5212 Dátum: 09 márc 15, 23:11:18 »

Ja Kakashi-san azért ez kicsit túlzás lenne!  Nevet Nem hiszem, hogy Kakashi ekkora mázlista lenne, hogy pont az ő teste az ellenállóbb a vakulás tekintve, miközben jobban fárad a használata közben.  >.<#
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5213 Dátum: 09 márc 15, 23:13:22 »

Én tényleg nem vitatkozni akarok, de nem véletlenül takarja el a szemét, meg mikor mutatják animében, mangában közelről a szemét eléggé úgy tűnt, mintha meg lenne erőltetve. Tényleg bár ne lenne rosszabb hatással rá, mint a többi MS használóra, de szerintem rosszabb hatással van rá, vagy legalább annyira rossz hatással van rá, mint a többiekre...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5214 Dátum: 09 márc 15, 23:19:41 »

Én amellett vagyok, hogy legalább olyan rossz hatással van rá.Jobb hatással biztos nincs (ha igen az valami csoda lenne), rosszabb meg lehet de ő ezt egyenlőre nem említette meg.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5215 Dátum: 09 márc 15, 23:25:35 »

Hát nem nagyon úgy ismertem meg Kakashit, hogy rinyál mindenen. inkább vannak dolgok, amiket elkönyvel, de semmiképp sem olyan dolgokat, amikkel azt árulja el, hogy gyengül, vagy leglábbis ezzel úgy állítja be magát...
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #5216 Dátum: 09 márc 15, 23:59:36 »

Kakashi tuti nem halt meg. Ilyen névvel lehetetlen! Nevet
Hatake= veteményes
Kakashi= madárijesztő
(Biztos írták már előttem...mindegy) Maximum egy Madára nevű ember ölheti meg! Nevet
Mindenesetre jó volna, ha végre rátérnének az ő sztorijára is, mer már rengeteg szálon fut a cselekmény. Túl sok szálon...  Technikai KO
Naplózva

Geeez...
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5217 Dátum: 09 márc 16, 13:19:31 »

Kakashi tuti nem halt meg. Ilyen névvel lehetetlen! Nevet
Hatake= veteményes
Kakashi= madárijesztő
(Biztos írták már előttem...mindegy) Maximum egy Madára nevű ember ölheti meg! Nevet
Mindenesetre jó volna, ha végre rátérnének az ő sztorijára is, mer már rengeteg szálon fut a cselekmény. Túl sok szálon...  Technikai KO

A Hatake megművelt földet is jelent. És egyetértek abban, hogy nem halhat meg. Nem hiszem, hogy valaha felveszi a harcot Madarával
Naplózva
YonkiY
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5218 Dátum: 09 márc 16, 14:23:37 »

hmm... Igen én is nehezen tudnám elképzelni a Narutot kakashi nélkül ugyancsak Jiraya nélkül mert mindkettő fontos szerepet tölt be.De ez nem ok arra hogy ne halhatnának meg habár nem tudom eléggé bizonytalan mert mennyi emberől azt hittük hogy meghalt és mégse már az elején ott volt Sasuke igaz szerintem mindenki kitalálta hogy biztos nem halhat meg de ehhez volt bizonyiték ugyanis a openingbe benne szerepelt tehát biztos hogy túléli.Gaara lássuk csak Gaara-t is feltámasztották.Igy jó okunk van abban is reménykedni hogy ő is túléli ezt a harcot.
Naplózva

"A szépség belülről fakadd"
                                     
                            Hasfelmetszőjack
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #5219 Dátum: 09 márc 16, 16:28:14 »

háát azért gondoljunk bele. Ha valaki megszerezné a mangekyou sharingant, akkor gondolom nem kezdene el rögtön teázgatni, hogy juhhu megvan a mangekyou és most szépen tunyulok egyet.  smirksweat Hanem, hogy ha már nagy fáradságot vett és megölte a hozzá legközelebb álló személyt akkor már inkább használja valaki ellen, mint pl.: Ita minden harcban használta, amit csak láttunk. Gondolom Madara sem várt a nagy ninja harcok közepén. És Sasu is használta. Az tényleg egy érdekes dolog, hogy Ita-nak ugy 2-3 évig szinte teljesen jól működött a szeme. És Sasunak, meg már kezd romolni pár nap után. ez valószínüleg azért van, mert egyszerre használta Sasuke sokat az MS-t.
Amúgy, igen rosszul mondtál valamit. Valami: egyszer használta az amaterasut, és kétszer használta a tsukoyomit (meg még tobi ellen az a véletlen, de az szerintem nem nagyon szaggadta a látását, mert az be volt ültetve neki), ja igen, és az a két amaterasu eloltás. Tehát mondthatjuk, hogy azért ment tönkre hamarabb a szeme, mert ő egy csatában, jogosan (hachibi ellen amaterasu nélkül nem ment volna) használt sok MS képességet. Míg Itachi elosztva tette azt, mivel elég volt egy tsukoyomit alkalmaznia ellenfelein.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 16, 16:28:51 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!