24 szep 23, 23:26:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309275 alkalommal)
0 Felhasználó és 92 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5190 Dátum: 09 márc 14, 15:55:17 »

Azt mondta hogy félrerakta őket. De szerintem be is fogja őket ültetni amint komolyabban romlani kezd a látása. Szerintem Madara nem hagyná neki hogy beültesse
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5191 Dátum: 09 márc 14, 17:40:28 »

De az nem lenne egy kicsit durva ha Sasuke-nek is olyan MS-ja lenne mint Madara-nak?Akkor tul. képpen esélye se lenne Naruto-nak Sasuke ellen.Kicsit felborulna az egyensúly nem?
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5192 Dátum: 09 márc 14, 19:17:47 »

Hát szerintem Saske szeme nem hiába 6 ágú csillag. Biztos van valami előnye annak ,de igen megtartotta a szemeket és ,ha rosszabbodik a látása majd beülteti őket.
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #5193 Dátum: 09 márc 14, 21:27:14 »

hát szerintem akkor se lenne nagy fölénye narutoval szemben ha beültetné itachi szemeit mert hát narutonak is több van tarsolyában
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5194 Dátum: 09 márc 14, 22:08:56 »

Hmmm.... Egyvalami kimaradt. Itachi nem csak Sasukének adott ajándékot, hanem Narutonak is. Szerintem elég valószínű, hogy bármit is adott Narutonak, annak elégnek kell lennie ahhoz, hogy Sasuke megköszönje az együttműködést és eltávozzon az örök vadászmezőkre...
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5195 Dátum: 09 márc 15, 21:18:31 »

lehet, hogy Naruto tök hülye a genjutsuhoz, de ne becsüld le Itachit, biztos kigondolta, hogyan tudja megvédeni az öcsikéje szemeitől.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #5196 Dátum: 09 márc 15, 21:20:56 »

hát szerintem akkor se lenne nagy fölénye narutoval szemben ha beültetné itachi szemeit mert hát narutonak is több van tarsolyában
ÖÖm. Azért gondolj bele. A 8 farkúval, majdnem ( a taka segítségével ) egy maga elbánt. És mivel van sharinganja, könnyedén meg tudja, hogy a rasenshuriken szél elemű, és már is valamit ki tud ellene találni (feltételezem, valami tűz jutsut, habár a rasenshuri S rangú  Gondolkozik ) . És ha esetleg kitörne a róka, akkor még azt is el tudná intézni, mert mikor még ott Oro bunkerében találkoztak, és nyomatott egy chidori nagashit, utánna el tudta nyomni a kyuubi erejét. Nem beszélve arról, hogy ha esetleg még is elszabadulna a kyuubi, akkor naruto nincs olyan viszonyban a bijuu-jával, mint a 8 farkú jinjuuriki, tehát nem tudja a kyuubi önmagában megszüntetni a genjutsut. Jól mondtad Kazekage.  kacsint
Habár a sannin mód ellen mit tenne azt nem nagyon tudom, pl.: ott eléggé meglepődne, hogy ha elütné Naru azzal a mozdulattal, mint a chakra elszívó pein testet. De én szerintem, Sasu nem nagyon maradna alul Naru ellen.  Pontosan
Mondjuk ez az erőátadás Naruto-ba tényleg valami antisasukés lehet. Monjduk egy továbbfejlesztett Oiroke no jutsu. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 15, 21:22:11 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5197 Dátum: 09 márc 15, 22:05:44 »

Azon gondolkoztam, hogy vajon Sasuke esetében miért ilyen gyors a szemromlás, és arra gondoltam, hogy nem-e azért mert úgymond használtan kapta?
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
YonkiY
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5198 Dátum: 09 márc 15, 22:25:00 »

Mindenesetre mostmár valószinüleg sosem tudhatjuk meg vagy találgatthatunk hogy miképp keletkezhetett benne a MS.
Ugyanis pein kinyirta.Habár tényleg elég érdekes téma és gondolkozni kezdtem rajta...És a leg logikusabb tényleg az lenne hogyha azt mondanánk hogy egy "zseni" volt Nevet és kifejlesztette mindenesetre majd még utánna olvasok de igy fél  11 fele nincs sok kedvem...
Naplózva

"A szépség belülről fakadd"
                                     
                            Hasfelmetszőjack
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5199 Dátum: 09 márc 15, 22:26:26 »

Mit kapott használtan Sasuke?  >.<# Semmit nem kapott Sasuke, legalábbis a Mangekyou Sharingan-ja a sajátja, ami Itachi halála miatt jött elő.Madara is anno teljesen megvakult, és utána kapta a "használt" szemét a bátyjától, mégis most az ő Sharingan-ja a létező legerősebb.Valószínű, hogy Itachi-nál is ugyanígy romlott a látása, ezért nem erőltette a használatát.Sasuke se vakul gyorsabban Madara vagy Itachi, csak észrevette, hogy romlik és gondolom most majd visszafogja magát.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5200 Dátum: 09 márc 15, 22:38:04 »

tibee77 ebben tényleg van valami. Naruto életében Kakashi is nagy szerepet töltött be, és ha nem is reagált volna úgy, mint Jiraiyánál, de azért csak-csak valami lett volna, hisz mikor megtudta, hogy pein ölte meg Ero-sennint, kapásból rádobott egy rasen-shurikent...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5201 Dátum: 09 márc 15, 22:41:50 »

Igazad van Con nem mi döntjük el.Ez így jó, mert ha mi olvasók/rajongók döntenénk el, akkor barbie mangát csinálnának belőle néhányan.Majd meglátjuk mi lesz, egyenlőre én Kakashi túlélésére voksolok!  Kúl
Am igen six, valami ilyesmire gondoltam én is.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 15, 22:43:28 írta tibee77 » Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5202 Dátum: 09 márc 15, 22:42:52 »

Illetve mikor Tsunade mondta choji nak hogy siessen vissza mert megmentheti őket
Szóval reméljük hogy nem halt meg. Mondjuk arra kíváncsi leszek hogy az ő sharinganja meddig bírja még.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5203 Dátum: 09 márc 15, 22:50:01 »

Ezt már egyszer megkérdeztem, hogy vajon lát-e egyáltalán a sharinganjával, amit így visszagondolva, hát valószínű addig látott, míg ki nem fejlesztette a MS-t. Szerintem mivel sokkal jobban megterheli Őt, mint egy igazi örököst, így szerintem már rég nem lát vele... Vagy nem erre gondoltál?  Pirul
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5204 Dátum: 09 márc 15, 22:53:10 »

Lehet h jobban romlik a látása mint az Uchiháknak de hogy semmit nem lát ??? Azt azért kétlem...
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!