24 szep 24, 01:26:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309405 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5160 Dátum: 09 márc 08, 18:19:04 »

Moderátor:
Ezt a Rasengan témájában folytassátok!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5161 Dátum: 09 márc 08, 18:21:30 »

És hogyan kell "Orochimarut játszani"...?  Hmm?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5162 Dátum: 09 márc 08, 19:07:37 »

na ez egy jó kérdés Nevet
erre én is kiváncsi vagyok
és egyetértek avval hogy saske nem gyenge
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #5163 Dátum: 09 márc 08, 19:26:10 »

Sztem azért nem olyan erős Sasuke mert kihalt az Uchiha klán és nem volt aki tanítsa, szóval sztem ha Kakashi és Oro helyett Itachi tanította volna akkor Madaránál is erősebb lett volna.De sajnos akkor is megkellett volna ölnie a legjobb a barátját.
Naplózva
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #5164 Dátum: 09 márc 08, 19:52:40 »

Nem genjutsu helyett inkább ninjutsu? A genjutsu tudtommal  olyan mint a sharingan, meg a transzbaejtés vagy mi >.<#
Sakura így is erős, és mi így szeretjk...
 Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5165 Dátum: 09 márc 08, 21:02:04 »

Nem-nem... genjutsu az.
Hiszen az orvosi jutsuk és az, ahogy a chakrát az öklébe gyűjti a földrengető ütéseihez, az mind-mind ninjutsu.
De mivel már nem is egyszer elhangzott a mangában/animében, hogy Sakura genjutsu beállítottságú. így tuti jól mennének neki a genjutsuk.

Hogy mit is értünk "genjutsu beállítottság"-on, ahhoz olvass vissza ebben a témában. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5166 Dátum: 09 márc 08, 22:58:58 »

Én CSibe19-el értek egyet.Sasuke ereje sokat változott Itachi óta és nem volt kéeps felmérnie pontosan mire is képes mik a határai .Ez hülye példa lesz ,de tegyük föl counter-strikeozol jól játszol meg minden kicserélik az egeret a billentyűzetet egy jobbra. Elmondom neked rosszabbul fogsz játszani ,mert nem lesz azzal a szettel tapasztalatod ,nem tudod milyen az érzékenysége stb.
Naplózva
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5167 Dátum: 09 márc 09, 11:12:36 »

ez jó példa volt Nevet

de saske nem lehet olyan gyenge ha madaranak szüksége van rá(ezt szerintem majd jól megszívja madara) Nevet
és az is igaz hogy ha Itachi tudta volna tanítani akkor jújj de viszont akkor megkellet volna ölnie a barátját. Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5168 Dátum: 09 márc 09, 11:59:25 »

Nem hiszem, hogy Itachi kérte volna, hiszen az is lehet, hogy Itachi sem akarta a Mangekyo-t, csak szüksége volt rá.
Pl, hogy megölje Madara-t.

Madara meg szerintem csak valami dzsucu miatt van szüksége Sasuke-re ,mert lehet, hogy rájött az örök fiatalságra, ami kb úgy működne, mint az Eternal Mangekyo Sharingan, és szintén szemekre van szükség, meg a Kyuubi-ra (találgatás, de szerintem valami genyaságra kell majd neki Sasuke, miután Itachi-t nem tudta manipulálni, lásd Akastuki és Taka fejezett végét).
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5169 Dátum: 09 márc 09, 12:21:40 »

meglehet Nevet
nekem egy kérdésem lenne csak
ugye itachi után volt a 8 farkú elleni csatája
Itachi viszont eltávolította a pecsétett saskeból
de jugo avval gyógyitotta meg a 8 farkú ellen
az ott nem fog vissza ütni??
(remélem érthető)
lényeg az hogy nem lehetséges az hogy saske később is démon (curse seal) formát öltsön??
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5170 Dátum: 09 márc 09, 12:57:48 »

Spoiler veszély!

Nem, mert Juugo "csak" a saját húsával (és chakrájával) pótolta azt, amit a Hachibi kitépett/bezúzott.
És mondta is, hogy mivel Sasuke nem halt bele és tudta kezelni az Átokpecsétet, így ezt a kis transzplantációt is ki kell bírnia.
Lásd Naruto manga 413/15.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5171 Dátum: 09 márc 09, 13:04:22 »

igen ez világos de jugo az eredti hordozo test amiből készült az átok pecsét
most ha a saját húsával potolta ki saske "kitépett" részét akkor a dns-ük nem keveredik?
mert saske testébe ha minden igaz ki lett írtva totálisan az átok pecsét.(kezelni tudja de ha már nincs benne akkor mindegy, de most újra került a vérébe)
értitek hogy mire akarok kilyukadni?
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5172 Dátum: 09 márc 09, 15:36:38 »

Az Átokpecsét és az az enzim, amit Juugo szervezete termel, nem teljesen ugyanaz. Az Átokpecsétet Orochimaru hozta létre az említett enzimből.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5173 Dátum: 09 márc 09, 15:50:52 »

Tehát akkor mennyi esélyt látsz hogy saske ismét curse seal-es formába kerüljön??
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5174 Dátum: 09 márc 09, 16:24:16 »

Nem akarom Chakra szavait értelmezni, azt majd ő megteszi, ezért a saját véleményemet írom le. Szerintem mivel Ita eltávolította SasUke testéből az átokpecsétet, Orot meg minden "szennyeződést"  Nevet ezért nem hiszem, hogy többé előtudná hívni az átokpecsétet. Azt nem lehet tudni, hogy a többi Oro-féle tudásával (kígyó karok stb... ) mi lett, de erről meg már volt szó ebben a topicban vhol.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!