24 szep 23, 23:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309192 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5175 Dátum: 09 márc 09, 16:43:19 »

Jaja .Az átok pecsét az nem Jugo technikája és így  ő nem is tudja azt adni Sasukénak.A szervezet termeli az enzimet és ő tud átváltozni.Orochimaru rájött erre és az enziemt arra hazsnálta föl ,hogy megalkossa az átok pecsétet ,így kéepsek mások is átalakulni.
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5176 Dátum: 09 márc 09, 17:00:11 »

Sasuke meg Orochimaru képességeit és dzsucuit csak azért tudta használni, mert amikor a már haldokló Oro megpróbálta átvenni Sasuke felett a hatalmat, bezárta Oro-t az átok pecsétbe.

De szerintem ezt észre lehetett volna venni, miután a Hachibi megszivatta Sasuke-t egy csáppal, és Juugo is mondta, hogy már nincsenek meg Oro képességei Sasuke-nek, ezért nem tud gyógyulni, mint ahogyan azt a Deidara elleni harc után tette.

De ki is van írva a naruto wikia com-on, hogy Sasuke már nem képes Orochimaru dzsucuira. bye bye

Az átokpecsét meg Orochimaru+Juugo és még plussz kb 100 kémiai cucc által jött létre, szal maga Juugo húsa nem fog vele csinálni semmit. Pontosan

Szegény Juugo, egyre kisebb lesz! Pirul Oszt már nem fog visszanőni! Nevet
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5177 Dátum: 09 márc 09, 17:05:14 »

... amikor a már haldokló Oro megpróbálta átvenni Sasuke felett a hatalmat, bezárta Oro-t az átok pecsétbe. ...

Téves. A saját tudatalattijába nyomta el, ahogy Orochimaru is tette a korábbi testei lelkeivel/tudataival. (<-- ez aztán értelmes lett ikszdé)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5178 Dátum: 09 márc 13, 18:39:02 »

Lehet rosszul tudom de a MS t az is előhozhatja ha csak 1 nagyon közeli ismerős meghal (gondolom vmi erőszakos halálnemben kacsint , nem pedig az h a nagyapa végelgyengülésben ) , ezért alakult ki az uchiha klánban h a legjobb barátot meg kell ölni, mert ugye akkor ez a feltétel egyből teljesül.

Javítsatok ki ha tévedek, de én vmi ilyet olvastam. Ja és Kakashi forever.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5179 Dátum: 09 márc 13, 21:38:37 »

Hát ja. Mindezt ugye Itachi-sannak köszönhetjük, aki mindezt bebizonyította a Sasuke elleni mérkőzésén. De kije halt meg az elmúlt három évben ahhoz, hogy kifejlődjön neki? Talán Rin, de róla már a sima szériában sem tudunk... Bár lehet ez is egy 'bug' a történetben Hümm-hümm
Naplózva
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #5180 Dátum: 09 márc 13, 21:45:08 »

Ha jól sejtem kakashi a shippuuden eleje felé mondja narutoéknak, "hogy kifejlesztettem egy új jutsut" de ők meg le se sz**ták, hogy mit mond me mentek kajálni, és ugyebár ő nem uchiha tehát nem biztos, hogy ugyanazon feltételek szükségesek az ms előhozatalához mint  egy uchihánál.

Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5181 Dátum: 09 márc 13, 21:51:48 »

Szerintem azt hiszi hogy ő a felelős Obito haláláért aki végülis a legjobb barátja volt. Így sikerült előhoznia az MS-t
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5182 Dátum: 09 márc 13, 21:54:17 »

Hát ha kakashi még mesélgetne,biztos benne lenne a mangekyou sharinganja titka,de hogy ez be fog e következni... Gondolkozik
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5183 Dátum: 09 márc 13, 22:53:16 »

Hát ezzel kapcsolatban már írtam néhányszor. aminek a lényege nem volt msá, minthogy szerintem Kakashi fogta azt' továbbfejlesztette a Sharinganját. Csak azért hívja MS-nak, mert ez képes reagálni Itachi MS-jára. Nomeg minek kitalálni még egy nevet az UpGradelt Sharinganra... Nevet
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5184 Dátum: 09 márc 13, 23:57:13 »

Nem ez kifejezetten egy MS. Ez biztos. És sztem Kakashi egy szerűen kifejlesztette a saját tapasztalatai alapján.
Mert hiba lenne őt az Ucihák álá besorolni.
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5185 Dátum: 09 márc 13, 23:59:27 »

Hmmm... Én azért rangsorban korántsem tenném egy szintre egy Itachival, vagy Madaraval... Egy Sasuke fölé minden bizonnyal bekerül  Pirul
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5186 Dátum: 09 márc 14, 00:03:03 »

Én se pont Itachira és Madarára gondoltam, de az átlag Uchiháknál minden bizonnyal nagyobb tehetséggel van megáldva és sztem mivel így ő is zseni kifejleszthette két kőny között a MS-t
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5187 Dátum: 09 márc 14, 00:14:26 »

Természetesen. De ebből a zseniből nem nézed ki, hogy fogja és továbbfejleszti más módon az egyik képességét? Teszem azt egy sharingant?
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5188 Dátum: 09 márc 14, 15:46:43 »

Nekem 1 olyan kérdésem lenne hogy mikor szöszke megölte a testvérét és tobi vagy s madara elmeondta neki a dolgokat , de megkapta tőle a 3 szemtechnikát de vajon a szemeit is megkapta mint madara a testvérét mert ugye itachi holtestét elvitték vagy neki is lesznek problémái a szemével és majd később neki is kell majd 1 fehér bot? >.<#
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #5189 Dátum: 09 márc 14, 15:50:42 »

Én úgy tudom hogy szöcske nem ültette be itachi szemeit, valahol a mangában meg is említi hogy nem akarja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!