24 szep 24, 03:07:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309453 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #5145 Dátum: 09 márc 06, 22:28:58 »

Ha Sakura a brutális ereje mellett még genjutsut is használna, akkor az ötödiket is felülmúlná. Ezt asszem Kakashi is mondta ott a harcba. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy mi Sakura eleme... Gondolkozik
Naplózva
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #5146 Dátum: 09 márc 07, 16:48:12 »

1ik nap belegondoltam... Pont ma ikszdé
Hogy Narutonak végülis nem nagyon van olyan jutsuja, amihez kézpecsét kéne... Vagy csak én látom így?
Mert ami a Kage Bunshin-nak van, az NEM számít(nálam) kézpecsétnek... Mert az... Az nem...
Naplózva
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #5147 Dátum: 09 márc 07, 18:37:55 »

Pedig az is az, de nem egy sorozat. Tényleg így szeretjük, de ha rémkomoly lenne, akkor ki nézné/olvasná azanimét/mangát ? Bár mondjuk egy kicsi neki sem árt.
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5148 Dátum: 09 márc 07, 19:19:23 »

Naruto-ban az jó, hogy sokat fejlődik!
Most már kb olyan erős mint Jiraiya, Orochimaru, Tsunade és a kevencem Pein.

És a jutsuai is sokat fejlődtek: a Kinjutsu Rasenshuriken-ből sima S-szintű jutsu lett!
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5149 Dátum: 09 márc 07, 19:24:21 »

Én régen jó karakternek gondoltam, de most! Sokkal gyengébb:
- Többször mentették meg őt, mint ő bárkit (Naruto, Sakura, Suigetsu, Karin, Juugo, Kakashi...)
- Az összes győzelme kamu (Deidara felrobbantotta magát Itachi-tól való félelme és őrülete miatt,
                                               Orochimaru már haldokolt, Itachi meg hagyta magát - Madara is mondta -,
                                               Hachibi meg eljátszotta hogy legyőzte - hogy vakációra menjen).
- Az Egy Farkú Kyuubi Naruto ellen Orochimaru+Juugo átok pecsét-je kellett (szal 3 az 2 ellen + Sasuke megakarta
                                                                                                                          ölni Naruto-t, ő viszont nem).
- Már vakul! Rohadt sokat használja a Mangekyo Sharingan-t - még Madara-nal és Itachi-nal is többet!
  És azután a kamu-Hachibi után már biztos, hogy elpusztítja Madara Itachi szemeit (mert még nála van a teste).
- Naruto + Senjutsu (ritkán kyuubi) = Narminátor (Terminátor) Kúl
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5150 Dátum: 09 márc 07, 20:50:32 »

Miért pusztítaná el?Ha majd érzi Sasuke hogy itt az ideje ,feldolgozott mindent szépen felhasználja a szemeket...
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5151 Dátum: 09 márc 07, 21:25:13 »

Madara pustítaná el Itachi-nak a szemeit, hogy megszivassa Sasuke-t.
Hiszen logikusabb lenne tőle.
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5152 Dátum: 09 márc 07, 21:29:39 »

Hát de még nemtudjuk eleve hogy madarának minek sasuke,szal nemlenne tőle jó dontés,hogy megszivassa sasukét,mert lehet magát is meszivatja!  >.<#
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5153 Dátum: 09 márc 08, 12:40:45 »

Én régen jó karakternek gondoltam, de most! Sokkal gyengébb:
- Többször mentették meg őt, mint ő bárkit (Naruto, Sakura, Suigetsu, Karin, Juugo, Kakashi...)
- Az összes győzelme kamu (Deidara felrobbantotta magát Itachi-tól való félelme és őrülete miatt,
                                               Orochimaru már haldokolt, Itachi meg hagyta magát - Madara is mondta -,
                                               Hachibi meg eljátszotta hogy legyőzte - hogy vakációra menjen).
- Az Egy Farkú Kyuubi Naruto ellen Orochimaru+Juugo átok pecsét-je kellett (szal 3 az 2 ellen + Sasuke megakarta
                                                                                                                          ölni Naruto-t, ő viszont nem).
- Már vakul! Rohadt sokat használja a Mangekyo Sharingan-t - még Madara-nal és Itachi-nal is többet!
  És azután a kamu-Hachibi után már biztos, hogy elpusztítja Madara Itachi szemeit (mert még nála van a teste).
- Naruto + Senjutsu (ritkán kyuubi) = Narminátor (Terminátor) Kúl


Na álljon meg a a menet, Sasuke sok embert mentett meg ezidáig és már nem azért, de ha ő nincsen akkor már sem 7-es csapat sem Taka nem létezne és igen rendben van, hogy azt a harcot a Hachibiellen nagyon benézte, de az is igaz, hogy felkészületlenül ment oda és mivel Itachinak köszönhetően az ereje jellege is sokat változott ezért nem volt tisztában az erejével és annak határaival, Itachiról meg annyit, hogy haldokolt és már a végét járta, arról nem is szólva, hogy mégis csak a saját testvére ellen harcolt, szóval még jó, hogy nem harcolt teljes erőből, de azért azt nem mondanám, hogy hagyta magát, sőt azt kell mondjam, hogy életem utolsó perceiben szeretnék én olyan jó kondiban lenni mint ő.
Amiket meg Madara mondott azt felejtsük már el, nyilvánvaló, hogy kamuzott, hogy Szöszkét a maga oldalára állítsa és okot adjon neki, hogy Konoha ellen forduljon.
Jah és az MS, ezzel kapcsolatban csakannyit mondanék, hogy Ita ls Madara sokkal többet használták mint ő eddig és szerintem neki nincs szüksége Ita szemeire, mert mondjon akárki akármit az az MS nem véletlenül 6 ágú.
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #5154 Dátum: 09 márc 08, 14:34:10 »

Egy dologban azért igaza volt Madarának, mégpedig, hogy Itachi meg akarta szabadítani Sasuke-t a Cursed Sealtől.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #5155 Dátum: 09 márc 08, 16:02:47 »

Sasuke nem gyenge, csak éppen lelkileg van "kipurcanva" ezért elég figyelmetlen a srác. smirksweat
Naplózva
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #5156 Dátum: 09 márc 08, 16:07:02 »

Akkor én csak azt nem értem, hogy miért nem tudta kinyírni Kakuzut... Talán azért mert az elötte lévő Rasen Shiuriken potyára ment és  chakrát vaszített? És így nem tudta olyan erősen odavágni Kakit? Gondolkozik
Mert Kakuzut nem Ő nyírta ki, hanem Kakashinak kellett megadni a kegyelem döfést....
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 08, 16:08:43 írta kankurou0124 » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5157 Dátum: 09 márc 08, 17:13:42 »

Tsunade is mondta, hogy ez a jutsu inkább olyan mint a méreg.Vagyis ha otthagyták volna Kakuzu-t a földön feküdve, akkor tuti meghalt volna egy időn belül, de persze Kakashi-ék szeretnek biztosra menni! Nevet
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5158 Dátum: 09 márc 08, 18:09:47 »

Nem bántani akarom Sasuke-t, csak szerintem nem annyira jó, mint a Part 1-ben volt.
Már nem bosszút akar állni, csak szimplán Orochimaru-t játszik.

Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5159 Dátum: 09 márc 08, 18:10:28 »

De Naruto már megoldotta, hogy a Rasenshuriken ne legyen Kinjutsu = eldobja! Pein ellen működött is!
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!