24 szep 27, 00:18:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312879 alkalommal)
0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4455 Dátum: 08 nov 02, 01:10:28 »

Hát igen több mint valószínű, hogy nem EMS-e van és volt is nemrég egy olyan manga fejezet ahol mutatták, hogy el kezdett romlani a látása, szóval biztos nem EMS, viszont az is majdnem biztos, hogy nem csak egy egyszerű MS mint amilyen Itachié volt, nekem valamiért csak az jut eszembe, hogy Itachi utolsó erejével Sasuke szemébe folyatta a vérét és hogy őszinte legyek elég nehéz elhinni, hogy ezt csak azért tette, hogy az amaterasu végezzen Madaraval, Ita nagyon előrelátó volt(és mellesleg nagyon okos) és jó előre megjósolta, hogy mi fog történni Konohával és Szöszkével és láthattuk pl. Narutonál, hogy helyezett el biztosítékokat is, hogy legalább az egyik dolog megmeneküljön a számára fontos két dolog közül, ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy ilyen Itachiról aki ilyen jól eltervezett mindent nem egy ilyen gyermeteg és halva született merényletet várnánk, szóval több mint valószínű, hogy azért csinálta, hogy megadja Szöszkének azt ami az EMS-hez kell vagy legalább egy részét és mivel ez a módszer különbözik Madaraétól lehet, hogy Szöszke szemeiből is csak bizonyos idő és tapasztalat szerzés után lesz EMS. Gondolkozik

Egyébként Szöszke nem fog meghalni, legalábbis egyhamar nem, mert szerintem nagyon komoly szerepe lesz a történet végkifejletében, mert nem tudok elképzelni más okot arra, hogy miért foglalkozott Kishi sensei majdnem egy évig csak vele. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 02, 01:13:57 írta Csibe19 » Naplózva

Gibbi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #4456 Dátum: 08 nov 02, 01:12:32 »

Igazából,az EMS-hoz az kell h megöld a testvéred,nem?Ésha úgy vesszük,Sasuke is "megölte" Itachit...Úgyh simán lehet h neki is az van....
Naplózva

ANYAPA tag,lakhely:TOBI sziget,Madaragakure (no sato)
TOBI sziget algafutára Nevet
Mesterlövész osztag tagja
Tobi magazin szerkesztője
♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4457 Dátum: 08 nov 02, 10:00:44 »

Nem! az EMS haz az kell, h ki vedd a testvéred szemeit, és azokat használd! és ugyebár Sasuke nem fogadta el Itachi szemeit.. Hmm?
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #4458 Dátum: 08 nov 02, 14:57:52 »

Megvan miért késik igazából el Kakashi mindig... A hajával szenved hogy beáljon Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4459 Dátum: 08 nov 02, 14:59:54 »

Megvan miért késik igazából el Kakashi mindig... A hajával szenved hogy beáljon Nevet

Peeeeersze!  Nevet Nevet Nevet És ki kell fényesítenie a fejpántját is!
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4460 Dátum: 08 nov 02, 15:06:00 »

Bubu honnan vetted azt az eszement marhaságot hogy ha valaki nagy klánhoz tartozik, neki is nagy a chakrája?  Kúl
Attól még hogy valaki például Uchiha, vagy Yamanaka, stb,  lehet neki kevés is a chakrája!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4461 Dátum: 08 nov 02, 15:06:04 »

Hát ahogy elnézem Kakashi séróját nem vagyok biztos benne, hogy túl sok időt pazarol a belövésére, max vezet bele egy kis villám elemű chakrát és már kész is. XDD Nevet
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4462 Dátum: 08 nov 02, 16:43:34 »

Hát az ultraerős zselé nemnagy cucc elmegyek suliba és mire megjövök már teljesen máshogy áll a hajam pedig nem ugrálok fákon meg nem harcolok elmebetegekkel szal nemhiszem hogy Kakashinak sokáig tartaná a haját Nevet.Szerintem is chakra van a dolgoban,azért van alapbol kevés chakrája mert a haját tartja vele formai manipulációba úgy hogy a fején összpontosítja ugyebár és mivel egy komoly harcnál minden chakra számít ezért akkor azt is jutsuba fekteti így lelapul a haja(lásd Pein ellen)XDDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 02, 16:44:53 írta Den » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4463 Dátum: 08 nov 02, 19:07:48 »

Den, ez kész... ikszdé

Amúgy meg a homlokvédője is bejátszhat, mert amikor az nincs rajta (pl. kórházas részek), akkor egész normális formát ölt a haja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4464 Dátum: 08 nov 02, 19:15:47 »

Hát az ultraerős zselé nemnagy cucc elmegyek suliba és mire megjövök már teljesen máshogy áll a hajam pedig nem ugrálok fákon meg nem harcolok elmebetegekkel szal nemhiszem hogy Kakashinak sokáig tartaná a haját Nevet.Szerintem is chakra van a dolgoban,azért van alapbol kevés chakrája mert a haját tartja vele formai manipulációba úgy hogy a fején összpontosítja ugyebár és mivel egy komoly harcnál minden chakra számít ezért akkor azt is jutsuba fekteti így lelapul a haja(lásd Pein ellen)XDDD.

Jah, Kakashi olyan, mint valami Songoku, vagy egy modern Sámson... a hajában tartja az erejét (chakráját) és ha kopaszra nyírnák, elveszne az ereje - azon kívül, hogy tökre hülyén nézne ki ikszdé  Pojén
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4465 Dátum: 08 nov 02, 19:41:16 »

Bár ez Kakashis topic, de itt máris mindenki a hajáról váltott témát?  Pojén
Úgy látom, neki van a legviccesebb haja és könnyű megjegyzéseket tenni róla. Volt aki azt írta, hogy cementtel keményíti be a haját, volt aki szerint a villám-jutsujával állította fel...
Szerintem nem is szokott használni kefét. Akkor olyan furán állna a haja.

De volt valami, amin nevettem: amikor Sakura és Naruto tesztelték mesterük késését. Saját magukat testvérekké változtatták, akik a cicát akarták levenni a villanypózna tetejéről. Kakashi le is vette és a gyerkőcök valami kínos dolgot mondtak neki. Kakashi megfordul és látjuk, hogy a macska megkarmolta őt, mert majdnem lecsúszott a maszkja!
LOL!  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet

Bocs, hogy OFFoltam (de remélem, nem az volt)
Naplózva
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4466 Dátum: 08 nov 02, 19:47:45 »

Fú, ez mikor volt, mert totál nem rémlik...  Gondolkozik nem tudsz küldeni egy linket? Kíváncsi lennék rá ikszdé

Erről most eszembe jutott az a rész, mikor megpróbálták leszedni az arcáról a maszkot.... jézusom itthon ültem betegen és már annyira nevettem, hogy könnyek szöktem a szemembe. X'D Uristen, már annyira szeretném látni az arcát, nagyon kíváncsi vagyok.  >.<# Bár Kaksi karakteréhez már annyira hozzánőtt a maszkja, hogy el sem tudom képzelni nélküle. Ha levenné, már nem lenne a régi...
Naplózva

Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #4467 Dátum: 08 nov 02, 20:59:30 »

Ahogy mondod!

Ő így maszkkal Hatake Kakashi, de azért kíváncsiságból, jó lenne tudni a választ arra a kérdésre, hogy miért viseli a maszkot és milyen anélkül! Nevet Ez a kérdések kérdése! Nevet

Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4468 Dátum: 08 nov 02, 22:41:41 »

ez fel se tűnt hogy a macska lekarmolta a maszkját xD (kár hogy nem teljesen xD
a kínos dolog pedig az volt hogy le bácsizták vagy mih xD és nem tetszett neki a dolog ikszdé
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #4469 Dátum: 08 nov 03, 02:36:09 »

De Ita elvileg "véradással" ( amikor homlokon nyomta azt' belefolyt a vére Szöszke szemébe ) átadta Sóskának az MS-ét. Nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!