24 szep 22, 09:41:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306965 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2070 Dátum: 08 feb 02, 23:17:03 »

Folytassuk pü-ben, mert itt off.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2071 Dátum: 08 feb 03, 02:36:52 »

<Törölve>

h_neji:  az előtted lévő nem  a  klánrool beszél hanem  Sasukéék szüleiről Mosolyog .....
..am én még mindíg  ki  vagyok békülve azzal amit   Sasuke  tesz..énis ezt  csinálnám Mosolyog .... ha  valakiben van egy  kis érzés csak meg kell néznie  újra azokat  a  részeket  mikor  Sasuke először  találkozik  újra Itachival...és rájön h érthetőek  Sasuke  tettei Mosolyog ..

Moderátor:
Ki a modi én vagy te? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 03, 16:37:04 írta Chakra » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2072 Dátum: 08 feb 03, 09:15:02 »

Maximálisnan egyet értek senpai...
És ha belegondolunk Sasuke tényleg jobb mint aza átlag...vegyük csak a technkiát...megjhogy képes úgy harcolni többtucat emberrel úgy hoyg enm öl meg egyet sem...és azértr ez nehezebb szerintem minthogy valakin csak átdöföd a kardod és csá...
Naplózva
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2073 Dátum: 08 feb 03, 09:39:49 »

de ezt belekell tenni sasuke nem lenne olyan erős ha itachi nem öli meg a klánját! mert akkor sasuke tovább él szüleivel nem megy orochimaruhoz nem akarja megölni a testvérét ...! úgyhogy sasuke itachinak is köszönheti az erejét:)Mosolyog
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2074 Dátum: 08 feb 03, 09:49:06 »

..hmm  ez egy  szemszögből igaz  ...hisz Itachi  azért   alázza  meg azélrt mongy a neki  amiket..  mert ő  is azt  akarja  h  erős legyen.....
...de  azért  hozzá  kell tenni h ha  eleve  Itachi melett nő  fel...  ő  tanítja... stb....ugyanúgy lehet  nagy  ereje.. bár az  tény h  úgy nem  idéz  kígyookat.. meg  hasonlook Nevet ..
Naplózva
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2075 Dátum: 08 feb 03, 10:20:05 »

igen igaz! sőt még sokat nem tudna így sasuke! de itachinak ez volt a célja hiszen itachinak csak sasuke a szeme miatt kell semmi másért és ha nézed a mangát ezt tudod:)Mosolyog
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #2076 Dátum: 08 feb 03, 11:41:30 »

Egyébként szerintem igazad lehet Gibson . A japánok gyakran akarják elkerülni , hogy sájakat kelljen rajzolniuk , mert néha elég nyomin sikerülnek , de leht , hogy csak azért van , hogy ez is érdekelje a "nézőket" .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2077 Dátum: 08 feb 03, 12:42:47 »

Szerintem Sasuke sokkal erosebb mint Itachi es csak tul duhos es nem bir jozanul gondolkozni.
Naplózva

h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2078 Dátum: 08 feb 03, 12:44:59 »

amíg nincs sasuke-nek mangekyun sharingjanja addig nem lehet erősebb...
Naplózva

NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2079 Dátum: 08 feb 03, 13:48:56 »

A shippuuden11. részében a nyanyóka felismeri benne az apját,mert naon hasonlítanak. Viszont én az apjáról eddig csak hátul nézetes képet láttam. ;D Valamiért (gondolom az ilyen eszmélkedésekért amit most mi folytatunk) nem fedik fel hogy,hogy néz ki.Pedig a 101-es részben igencsak elpirult a felszolgáló csaj mikor levette a maszkját mikor kajolt.http://www.naruto2.com/images/NarutoMiniChapter-2.jpg Nevet Szóval nem tom. :-X de naon remélem h kiderül h hogy néz ki. A neten keringő kigondolt és kirajzolt arcok speckó nekem teccenek.http://ui16.gamespot.com/1359/kakashi232_2.jpg http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/8/86/200px-Kakashi.jpg
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2080 Dátum: 08 feb 03, 14:03:42 »

Ugye?! Szerintem is! Jajj nem jó az alsó két link.
Na majd most talán:http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/8/86/200px-Kakashi.jpg
http://ui16.gamespot.com/1359/kakashi232_2.jpg
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2081 Dátum: 08 feb 03, 14:17:44 »

Vagy sak nem akarja, h mindenki belé szeressen! Nevet Egyébként ahogy már megismerhettük csak 2 dolog jár legfőképp az agyában: Icha Icha Édenkert olvasása és elkésni mindenhonnan.  Mosolyog Ugyhogy valszeg' az van amit te mondasz. De én olyan kiváncsi vok rá! Nevet
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2082 Dátum: 08 feb 03, 14:21:52 »

De az is lehet hogy azert hordja hogy amikor olvass az emberek ne lassak a mutrajat.Ois egy olyan perverz alak mint a perverz remete,ahogy Naruto nevezi :-\
Naplózva

NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2083 Dátum: 08 feb 03, 14:39:26 »

Én csak németül meg japán szinkron +angol felirattal láttam eggig narutot de akkorát röhögtem azon h perverz remete!
Naon vicces.
Visszatérve: Jajj olyan édi, mondjuk nekem bőven elég amit Jiraiya soxor produkál! Nevet
A kis pedó utód. Soxor hogy nevet és azok a kis piros almák az arcán... hát tényleg furi képeket vághat és vérezhet az orra. De mivel ő (viszonylag) gyerekeket tanít ez nem is olyan nagy gond, mármint a tanulóknak! Nevet
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2084 Dátum: 08 feb 03, 14:50:43 »

én már tudom a választ! manga 239-től 244-ig benne lesz az is! de elmondom: kakashi apja(konoha Fehér gayara) egy nagy hős volt de jött egy küldetés és a küldetés közben választania kellet vagy a küldetés sikeres vagy a barátja túléli fehér agyar a barátját választotta a küldetés elbukott mindenki egy nagy szem*t-nek tartotta később az is akit megmentett ez akkor volt amikor kakashi 6 éves lehetett ezután Fehér agyar öngyilkos lett mert mindenki árulónak tartotta! így öngyilkos lett és azóta zserintem kakashi maszkot hord hogy őt ne tartsák hibásnak az apja miatt azóta kakashi gyerekkorába az obitos küldetésig mindig a zsabályok szerint ment! de olvassátok el a manga 239től 244ig minden kiderül obito halála is kakashinak a szeménél lévő vágás is
Naplózva

Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!