24 szep 23, 04:17:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481838 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5460 Dátum: 10 júl 13, 22:48:05 »

Üdv a fórumon, szebb vagy a bátyádnálXD
Érezd jól itt magad!
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5461 Dátum: 10 júl 13, 23:59:17 »

Ugyan, nálunk mindenki jó géneket örököl. Kúl

Ööö....de nem emiatt írtam igazán....mit is akartam....jaaaah megvan, Niki idézete.
"A nők szeretik az élet egyszerű dolgait. Például a férfiakat."  xP
Már msn-en is megtetszett, van benne igazság, szerintem is egyszerűek vagyunk.xD
Habár az én kedvenc idézetem jobb. kacsint

"Karom erős, hajam dús, én vagyok a rántott hús. Kúl"
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #5462 Dátum: 10 júl 14, 07:41:37 »

"Karom erős, hajam dús, én vagyok a rántott hús." << ez mekkora ikszdé  először azt hittem valami locsolóvers lesz Nevet
Van egy oszt. társam, hát olyan 165 cm magassarkúban Nevet De senki meg sem említi mert nagyon jó fej
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5463 Dátum: 10 júl 14, 09:31:16 »

Aesir üdv a fórumon.  Mosolyog Szép lány vagy tényleg úgyhogy valóban igaz, amit Den mond, hogy a ti családotoknak jó a génkészlete.  Pojén A neved is nagyon tetszik. *.* Mindig imádtam az Angelika nevet (így neveztem el az egyik Barbie-mat kiskoromban ikszdé) és így, hogy Szatmári Angelika nagyon regényesen hangzik. *.* Jókai hősnő is lehetnél ezzel a szép névvel.  Nevet

A többikeről is nagyon jók lettek a képek. ^^ Aysee-chan nem is gondoltam, hogy ilyen magas vagy.  Nevet Azt hittem te is 165 körül vagy.  Nevet
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5464 Dátum: 10 júl 14, 10:16:59 »

Hö, most mrá én is írhatnék ide valamit... nem, inkább nem.
Talán délután összedobok egy hsz-t. A rajongóim addigis várjanak türelemmel és reménnyel telve.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5465 Dátum: 10 júl 14, 13:19:12 »

 STM Sensei csak nem? O_o

ÓÓÓÓ pedig eddig olyan egyedinek éreztem magam xD Hisz eddig csak én tudtam h nő vagy Szomorú
Naplózva







Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5466 Dátum: 10 júl 14, 13:26:18 »

Talán így már páraknak leesett hogy van közöm Denhez, a huga vagyok Nevet .

Szia! Nevet


A neveden átfutottam, de amikor olvastam, hogy Békés, meg hogy 16, akkor visszaolvastam -> Angelika -> Den húga. Nevet
Üdv a körünkben! Pojén


Meg kell, hogy mondjam, az állatok meg talán az orrotok egyforma Dennel. Nevet Legalábbis én így látom. Nevet


Dancsa, Te meg bunkó vagy, de legalább nem meleg, és még ráadásul jól is főzöl. Nevet


köszi Nikkie Pirul ^^
amúgy meg akartam nézni a képeidet, de látom az imagerz-nek annyi  smirksweat

Igazán nincs mit. ^¸^
Imagerz helyreállt, és megmaradtak a képeim is, ami meglepett, szóval ha nagyon fűt a vágy, most már meg tudod nézni. Nevet xD
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5467 Dátum: 10 júl 14, 13:36:17 »

Nincs itt senki egri?  :S Na mind1 úgylátszik mi egriek nem igazán ismerjük a Narutot. Mondjuk vannak páran akikkel lehet néha kicsit dumálni az animékről de elenyésző. És ahogy itt olvasom azért más környékeken megyékben más a helyzet? Csak Egerben van ilyen elenyésző manga / anime kúltura vagy máshol is?
Naplózva


Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #5468 Dátum: 10 júl 14, 13:45:59 »

Én Bp -n lakom, és szinte mindenki nézi a bleachet vagy a narutot.  evo
Naplózva
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #5469 Dátum: 10 júl 14, 14:02:16 »

Én is Bp-n lakom, mégis össz-vissz egy olyan ismerősöm van aki oda van az anime/manga világáért. :\
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5470 Dátum: 10 júl 14, 15:36:50 »

Egri vagyok. Nevet (Mondjuk) Legalábbis odajárok suliba Nevet (és nyár kivételével ott töltöm mindennapjaimat -.- )
Nagyon sok Narutos emberkét ismerek Egerben... Lew, nem lehet, hogy rossz helyen keresed őket?  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 14, 19:53:26 írta Saphira » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5471 Dátum: 10 júl 14, 22:13:58 »

Hát elképzelhető , itt a Wignerben nem nagyon akadt. Mondjuk tekintve hogy kan suliba járok  Szomorú és az anime inkább a lányok körében elterjedt így érthető. Ahol meg találkozom lányokkal ( Egál ) nemtudom mennyire vágod mi hol van Egerben ott meg másrról beszélgetek nem az animékről. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5472 Dátum: 10 júl 14, 22:21:57 »

Aes, ugye milyen pro vagyok?  kacsint

Simán megjósoltam, hogy Wiegneres vagy. Nyelvesít
Hát igen, nálunk meg mondjuk a lányok vannak többségben. Mosolyog (Nem, nem sancta) De azért ismerek egy-két fiút is, aki animés. Mosolyog
Hát persze, az Egálban soha nem bukkanunk animésre. Mondtam én, hogy rossz helyen keresgélsz. Nyelvesít (Bár igazából én sem tudom hol kéne keresgélni őket... én is csak azért ismerek sokat, mert az osztályomban alapból van vagy 9. Mosolyog Ezen kívül még a suliban is egy-pár. Nevet ) Azért érdekes lenne olyanokat hallani az Egálban, hogy Tsundere, alkimista, chakra, chibi és ne soroljam tovább. xD
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5473 Dátum: 10 júl 14, 22:23:05 »

Stance milyen régóta tolod a parkourt? Énis szívesen kiprobálnám csak nemsokat tudok róla. De tök jó hobbinak tünik és nagyon élvezetes lehet. Bár szerintem nem lennék olyan merész mint egy-két ember de szívesen elsajátitanám legalább az alapjait.

Hát én mindent meghalgatok. Disco rock rap mindegy csak jó legyen. Bár 75 % inkább rockos müfaj. Szeretek színesen öltözködni de szeretem a feketét is Nevet Rajtam nem könnyü kiigazodni mert éppúgy meghallgatom pl David Guetta-t mint az Iron Maident Nevet
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5474 Dátum: 10 júl 14, 22:28:38 »

Na sikerült még így este megmosolyogtatnod Nevet Mondjuk van nekem is egy anime fan oszttársam ő elég hardcore fan de ez csak egy Nevet

Amúgy az elmondottak alapján vagy Közgés vagy Kossuth Zsuzsás vagy Nevet Ha nem akkor passz Nevet Bár írigyellek hogy nem a wigner padjait koptatod Nevet Nehéz is , mindenfele kanok , + emelt orászámú matek + Fizika :S Az egyetlen jó dolog az osztály.

Most elképzeltem hogy haveri körrel beülünk X-be pipázni és közben kitárgyaljuk hogy Naruto Vs Sasuke xD
Naplózva


Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!